Opinie o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZPH Anders Andrzej Antoniewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz w Swarzędz

..........

fizol - 2013-03-08 12:08:28 Jeszcze cieplutki przykład gdzie was mają i jak traktują. Firma nie płaci pracownikowi-pracownik nie płaci za lokal-pracownik ląduje na ulicy. Co się dzieje? Szef obiecuje pomoc w znalezieniu lokalu i wypłaceniu zaległych pieniędzy. Co się dzieje? Szef nagle staje się niedostępny-wyręcza się kierownikiem, by ten na koniec wypłacił 230-słownie DWIEŚCIE TRZYDZIEŚCI PLN!!! Teraz wiecie gdzie was mają i kim dla nich jesteście! Gratulacje i wszystkiego naj:) A Szefowej i wszystkim Paniom z firmy najlepszego w Dniu Kobiet:)Tylko że Szefowa ma to również gdzieś. Dla niej są ważniejsze zwierzęta niż ludzie.

fizol

lala

piczwons - 2013-03-07 17:57:57 ja tam się nie czepiam biura i targów. pragnę godziwej zapłaty za uczciwą pracę w terminie. moim obowiązkiem jest je*ać, twoim-drogi szefie PŁACIĆ w TERMINIE!czy to dużo-chyba nie?! a więc do... JUTRA!! :)Nie będziesz mieć pieniędzy na czas, no chyba że JUTRO! Teraz ważniejsze są targi i cateringi dla gości a nie pieniądze dla pracowników! Chcesz resztę pieniędzy? OK, będą ale JUTRO!!! No dobrze, jak wszystko pójdzie po ich myśli, to do urlopu wszystko spłacą, ale nie wiadomo do którego roku. I wogle, to jest nie ważne, że ktoś traci dach nad głową!!! Przyjdź potem do biura, a z pewnością poszukamy w internecie coś taniego. No dobrze, z tym JUTRO to przesadziliśmy, bo będą ale teraz w sobotę ale któryś tam tydzień = w sumie 3 tygodnie do tyłu??? ŁĄCZNIE. Pozdrowienia dla SYMPATYCZNYCH i SZCZERYCH PRACOWNIKÓW!!!!!!!

piczwons

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
jadwiga

Droga Lidko. Skoro już zabrałaś głos w dyskusji na temat przyjaźni itd. Odpowiedz mi na jedno, no dwa pytania. Jakie to uczucie, gdy z powodu waszej niefrasobliwości i braku wypłat jeden z pracowników ląduje na ulicy, a drugi podzieli jego los może do piątku?!?! Policzycie im za noclegi na terenie firmy??!! I ten komentarz kierownika na tą sytuację, do pracownika- przy twoich zarobkach i tak nie stać cię na wynajem pokoju!! A jak to jest, gdy większa połowa pracowników kombinuje z rodzinami co włożyć do gara na obiad, wy ostentacyjnie zamawiacie catering dla gości??!! Jak to jest mieć pieniądze i śmiać się ludziom w twarz??!! Proszę powiedz, bo jest to uczucie mi obce!! Pozdrawiam wszystkich, trzymcie się i więcej solidarności wśród pracowników, jak to było wczoraj )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

lala

TEKST KIEROWNIKA I ANDRZEJA : No dzisiaj powinny być pieniądze ale jak nie, to jutro bankowo. A co się okazuje potem? Nie ma, JUTRO

lala

Pieniędzy nie ma i nie będzie

..........

Już nie wiadomo co tak naprawdę jednak myśleć o tym, szkoda nerwów. Wogle szkoda słów na to wszystko i szkoda się wogle wypowiadać na ten temat. Pieniądze miały dzisiaj być ale nie ma, bo JUTRO. Firma ok ale te płatności to jakiś koszmar. Ciężko też określić czy coś robią z tym. Starają się dopiero wtedy jak załoga stanie, żal. Pozdrowienia dla wszystkich i jednak więcej wiary że będzie lepiej, ale ciężko o to już.

wydupcony 2

Lepiej niech to szybko się poprawia bo to już jest nudne i ich teksty tym bardziej że jutro i czy musisz dostać itp. Ale wiadomo zaległe wypłaty ” JUTRO ” I jesteśmi szanowani i przyjaciółmi.

MUX4

PRACOWNICY: Kierowniku przyszliśmy po zaległe wypłaty Kierownik: Będą ale.... STOP!!! Chcesz wiedzieć czy pracownicy Andersa dostaną zaległe wypłaty? Już teraz przełącz się na bezpłatną naziemną telewizje cyfrową, do odbioru wystarczy dekoder DVB-T lub telewizor z MPG4.

wydupcony

i jak tam? były pieniążki? czy że w poniedziałek? i tak k...a do zajeba..a!!! co ta za teksty że: a czy na pewno potrzebujesz te pieniądze? czy masz rodzine? to ja się k...a! zapytam, po jasny ch.j zatrudniacie ludzi!!!!!!! powstało nowe biuro = nowe obowiązki mające cię w dupie!!! niby taka firma,ale to, co się wywija ostatnio to nie porozumienie!!! i k...a targi tak? a po ch.j!!!! ??? jak i tak nie będzie z tego k...a pieniędzy? co k...a z tego żę jak jest od ch.ja zamówień, a nie idzie się wyrobić, bo k...a brak kasy na towar. co to k...a komunizm??? i tak firma ludzi ściemnia, że pieniądze jutro i jutro.............. albo firmie spłacą zaległe pieniądze inne instytucje, albo k...a lepiej siedzieć z założonymi rękoma!!! najlepiej nic nie robić bo chodzi tylko o parędziesiąt złotych, prawda ???? firmę stać na zerwanie umowy z pewną instytucją telefoniczną i płacić z parę tysięcy, niż zapłacić pracownikom!!!!!! nic dziwnego że ta firma tonie. szanujmy pieniądze, nawet 1zł ale pieniądz, jest pieniądzem!!! pracujesz ciężko = CHCESZ SWOJE PIENIĄDZE!!!!!!!! co to k...a za firma która potrzebuje pracowników, ale na wypłaty nie ma!!!! jest od k...y zamówień ale wypłat nie ma!!!!!! ale wiadomo, załóżmy własną firmę, jak jesteśmy tacy mądrzy i nikt nam tego nie broni :) to jak tam będzie? zrywamy umowy i płacimy po pa re tysięcy, za zerwane usług telefonicznych, co zamiast zapłacić pracownikom? ok, rozumiem ZUSy i inne opłaty, i nie dotrzymanie umów z transportami. ale k...a jak można dotrzymać umowę, skoro nie idzie się wyrobić z niczym, bo ciągle brak kasy na towar??? ale nie, no super. załóżmy własną firmę. powiem tak, jeśli się czegoś nie ma, to, do niczego nigdy w życiu nie dojdziemy!!!!!!! chcecie się bawić w politykę, to zapraszam do PO i do PiS-u ale ta firma jest powiąza

obijacz

Sprzedam 17 m ładnego materiału i pistolet tapicerski.Info w kiosku.

haruś tyruś zaliczkuś

I TAK JUŻ PONAD 20 LAT..... CZEGO DOROBILIŚMY SIĘ JAKO PRACOWNICY TEJ FIRMY? A CZEGO SZEF I SZEFOWA? ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI I ROZEJRZYJCIE SIĘ DOOKOŁA A ZNAJDZIECIE ODPOWIEDZ SPONSORZY! ALE SZEF SIĘ STARA I SZEFOWA I JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI. BU HA HA HA HA .....

Snajper

Ważne że Szef z Lidką mają pieniądze i zakupy za 1000zł a Ty masz zrobić za 100zł na dwa tygodnie no bo reszta na opłaty musi iść. A reszta wypłaty za parę tygodni to kiedy? Odp Ich : Jutro, albo jutro będą :) Niech każdy weźmie po narożniku San Diego do domu + Barbadosa jako odsetki za nie płacenie w terminie i za niedotrzymanie słowa Kierownictwa i Szefostwa. Chcesz schudnąć, chcesz się nauczyć jak się nie płaci rachunków z powodu nie wypłacalności firmy pracownikom? Już terz przyjedź do Rogowa na ul.Bydgoską lub do Swarzędza na ul.Średzką. ANDERS wielkie możliwości, wielkie nie wypłacalności. Hasło Firmy to: JUTRO

haruś tyruś zaliczkuś

Miły szef,miła szefowa,mili pracownicy,miłe k...a problemy finansowe, k..a wogóle bajka,miłość m jak miłość.Ja już powoli zaczynam myśleć czy z tej miłości nie zaczniemy tyrać za damke.Ale by było milusio. I szef by był jeszcze milszy i wszyscy pokochamy się jeszcze bardziej.Bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w k...a w biedzie. TEN TITANIC JUŻ TONIE OD DŁUŻSZEGO CZASU (a raczej kajak) :-)))))))) Panowie i panie sp.....y!!!!!!

wiarus

Oczywiści,że nie zapominamy o Naszych firmowych koleżankach ze szwalni, już wcześniej miałem na myśli grono damsko- męskie.Pozdrawiam koleżanki.

..........

.......... - 2013-02-05 19:44:08 fizyczny - 2013-02-05 19:21:42 .......... - 2013-02-05 05:03:10 Dokładnie. Bo dzięki nim tu się jeszcze chce pracować, pomimo że firma ma problemy z płatnościami, ale to dzięki nim jest tutaj miła atmosfera. Równierz nie zapomnijmy o koleżankach ze szwalni, bo dziewczyny są naprawdę sympatyczne. Mamy wspaniałe koleżanki co nie żadko się zdarza w innych firmach. Pozdrawiam te grono wspaniałych ludzi! A konfidentom i dupo włazom którzy chronią swoje dupy tylko, mówimy NIE!!! Niech jadą na zawody ŚWINSKIEGO POLO.Rzadko - kolego piszemy przez "rz" ! A w kontekście Twojej wypowiedzi - powinno brzmieć w zdaniu: "co nie często się zdarza w innych firmach" , ponieważ wypowiedź nabiera wtedy pozytywnego wymiaru :)Z tym że "rz" to już poprawione jest niżej. Za szybko poszedłem z pisownią. Z tym niżej to też masz rację, bo lepiej brzmi, ale wiadomo o co chodzi :)A nie sorry, jednak tam tego nie poprawiłem ale to szczegół :)

fizyczny

..........

Dokładnie. Bo dzięki nim tu się jeszcze chce pracować, pomimo że firma ma problemy z płatnościami, ale to dzięki nim jest tutaj miła atmosfera. Również nie zapomnijmy o koleżankach ze szwalni, bo dziewczyny są naprawdę sympatyczne. Mamy wspaniałe koleżanki co nie rzadko się zdarza w innych firmach. Pozdrawiam te grono wspaniałych ludzi! A konfidentom i dupo włazom którzy chronią swoje dupy tylko, mówimy NIE!!! Niech jadą na zawody ŚWIŃSKIEGO POLO.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz - Swarzędz

ZPH Anders Andrzej Antoniewicz