Opinie o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZPH Anders Andrzej Antoniewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz w Swarzędz

przepraszam,czy tu biją?

spieszmy się kochać tapicerów-tak szybko odchodzą! można stracić już rachubę, bo nowi padają jak muchy. niektórzy już po kilku godz! a wystarczy odpalić neta i poczytać-to nie boli, a ile oszczędza czasu. a miało być tak pięknie! jeśli problem można rozwiązać za pomocą pieniędzy, to nie jest to problem- tylko koszt! wystarczy płacić na czas- nie kręcić! i tyle! za darmo to i po mordzie nie dają)))

bobas

W końcu My pracownicy również jesteśmy zwyczajni, mili i sympatyczni i nie trzeba spoglądać na Nas ze zdziwieniem. Być może ta Pani z biura zauważyła wreszcie ludzi a nie trzodę...miłe rozczarowanie i oby tak zostało. Szacun dla Szefa. Pozdro dla wszystkich z Andersa.

VENCESLÁS

Słyszałem że wszystko ładnie i fajnie powoli w tej firmie zaczyna się dziać. Dużo zamówień jest i wogle. Tak jak już ktoś wyżej pisał, Szacunek dla Szefa, co się dzieje w firmie. I nawet pewna Pani z biura pozytywnie się zmieniła. Widać że jednak w gruncie to miła i sympatyczna kobieta jest i niech już tak pozostanie. Pozdrowienia dla Andersiaków.

Leon

mały - 2012-08-28 19:12:01 Pewnym osobom wydaje się,że są lepszą rasą...ludzie z klasą...heheheh!!!! Szacunek dla szefa,co się dzieję w firmie to każdy pracujący wie najlepiej ale to jedyna osoba z \" góry\", która zawsze się skłoni i przywita. Mimo wad i zalet, które każdy z nas posiada i sposób w jaki prowadzi Swój interes to uważam,że nikomu krzywdy nie chce zrobić. Znam innych pracodawców, którzy są chamscy i bezczelni a pracowników nie zauważają i poniżają.To zwyczajni frajerzy i dostają od pracowników tyle ile oni sami dawają i na ile zasługują,czyli zero szacunku. Moim zdaniem Andrzej zauważa, każdego z Nas ( w firmie) i jako jedyny z biura \" z klasą\". Pozdrawiam wszystkim pracowników Andersa.I tu masz rację i w pełni się zgadzam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZPH Anders Andrzej Antoniewicz? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Swarzędz
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Swarzędz
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - market budowlany - Swarzędz
Swarzędz
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii
ATN Service ApS
mały

HOSE

Prawie idzie ostatnio, prawie wszystko w dobrym kierunku, oprócz jednego. Jak zwykle my reszty za tam ten tydzień niedostaliśmy a stolarze w czwartek wszystko te wyrównanie. Nie wiem co jest grane, ale tak nie powinno być, bo albo wszyscy po równo, albo nikt. Podobno to nie jest przedszkole? Ale chyba jednak jest. A wracając do pewnej Pani z biura to chyba większość firmy wie że ona się wywyższa i jej zachowanie to jest na podstawie zerówki i wogule nic Dzień Dobry jak wchodzi. Na mieście pewnie tak samo robi. Pozdrawiam Firmę ANDERS.

mały

Leon - 2012-08-05 19:54:40 W końcu normalna osoba. Pozdrowienia dla Ciebie Jadwiniu. Poczekamy , zobaczymy. Obyś miała rację. Ja pozdrawiam tylko Krawcowe, Tapicerów, Stolarzy, Nabiałowców i Kierowców!

Jadwiga

Taa, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma)) A jeśli chodzi o \\\"biurwy\\\", to nie nauczysz małolaty kultury, bo myśli, że braciszek na wszystko pozwoli)) Taka mentalność wiejskiej dziewuchy z wielkimi kompleksami - szczególnie niższości i pochodzenia. No właśnie- narzekają, odchodzą i ... wracają. Śmiech na sali)) Haha Wracając do meritum: mówi się, że kolejne większe zlecenie i wychodzimy na prostą)) Oby tak się stało)) Cierpliwości)) Pozdrawiam

Leon

A i pozdrowienia dla Nabiałowców również. Jadwiniu nie bądź zła tylko :)

Leon

Jadwiga - 2012-08-02 17:17:14 A Nabiałowcy to nie łaska?! Leonku kochany? )) A Koleżanki w biurze? A Kierowcy?! I znów nic, tylko narzekanie, narzekanie, narzekanie!!! A robić ni ma komu!Fakt masz rację. Ale np Koleżanki w biurze to nie wszystkie powiedzą Dzień Dobry i ich zachowanie stoi na bardzo niskim poziomie. Ale przepraszam, bo masz rację, zapomniałem wspomnieć o kierowcach też, bo Oni mają czasem więcej przerąbane od nas. A z tym robić nie ma komu to żeś troszkę przesadziła. Jak będzie towar, to będzie można robić zawsze :) Pozdro dla Ciebie Jadwiniu :) Aaa i przypominam o narzekaniu, że taki kolega już tutaj nigdy nie będzie robił i odchodzi a się okazuje że wraca :) No cóż jak ktoś nie ma honoru i szacunku dla samego siebie to jego sprawa. Ale na drugi raz jak niby odchodzi z tej Firmy i ma zamiar odejść, to niech się zastanowi nad swym tokiem myślenia. A nie że po miesiącu z powrotem przychodzi, bo myśli że w innej Firmie nie wiadomo od razu jakie pieniądze będzie zarabiał :) Pozdrowienia jeszcze raz dla Krawcowych, Tapicerów, Stolarzy, Kierowców , noo i Koleżanek z biura . No i dla Ciebie Jadwiniu :)

Jadwiga

Leon

Przed urlopem naobiecywali że po urlopie będzie już wszystko a tu się okazuje znowu to samo. Brak towaru już po mału a o wypłatach nie wspomnę. A potem oni czegoś oczekują od nas. Czy to się zmieni kiedyś? Pozdrowienia dla Krawcowych, Tapicerów i Stolarzy bo to wspaniali ludzie.

Stefan

gregory69 - 2012-07-13 13:15:03 jak to mówią stefany? zamieniał stryjek siekierki na kijek?))) Mów sobie co chcesz już :) Nie interesuje mnie to. Swoje napisałem. I mojej opinii już tutaj nie przeczytasz. Ale za to innych tak :) Nara

Stefan

erazm - 2012-07-13 01:54:55 a dupo włazie czy dupowłazie? razem, czy osobno-bo się zakręciłem))Można razem i osobno :)

gregory69

jak to mówią stefany? zamieniał stryjek siekierki na kijek?)))

kupidyn

a nie uważacie, że ktoś was podpuszcza? tyle emocji! każdy marudzi, ale wszyscy pracują}} panowie! to wy jesteście firmą! i całą jej wartością, bo mury i maszyny można zmienić- was będą szanować, jeśli wy sami się będziecie! trzymajcie się wszystkie \"czopy\" )))))))))))

Gwidon

Jeśli stać Cię na Seszele pracując w tej firmie to co najmniej zdumiewające, aczkolwiek skłania do śmiechu...pewnie masz w tym jakiś interes,że tak piszesz. Poprzednicy są bardziej szczerzy. Mimo wszystko życzę udanego wypoczynku.Większość pracowników zdecydowanie stąpa po Ziemi. Pozdro dla pozostałych, którzy nie mają tyle szczęścia co Gregory.

gregory69

urlop to mam na seszelach, a nie z tobą! życzę przyjemności w wolnym czasie)))

Stefan

gregory69 - 2012-07-04 11:57:17 stefanku! jest mała różnica między nami)) ja zdejmę okulary i będzie okey- a ty nadal będziesz pijany! ))Pijany to Ty jesteś i sam pewnie chlejesz. Ujawnij się kim jesteś to do domu nie dojedziesz i najbliższy urlop spędzisz w szpitalu śmierdzielu. Ty dupo włazie.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPH Anders Andrzej Antoniewicz - Swarzędz

ZPH Anders Andrzej Antoniewicz