Tesla-Net

Olsztyn

Opinie o Tesla-Net

żaba

Pracowałem tam z 9 lat temu. Fajne wspomnienia. Cały czas Teselka działa :)

Oliver Naji.

Jestem zadowolony. Gość jest bardzo bobry

leszek

Z tego co wiem Tesla-Net oferuje przeróżne usługi komputerowe. Warunki sa dobre, widac to po poscie @marbo, który wracal do firmy 3 krotnie, jest o wiele lepiej niz u konkurencji. Problem w tym, że rotacji tu nie ma i ofert pracy tez, także trudno sie zalapać.

marbo

świetny klimacik w pracy, pracowałem 3 razy na przestrzeni 10 lat, niepowtarzalne klimaty. Pozdro dla Roberta

Tomek

dobra firma -potwierdzam, byłem na praktykach

Wiśnia

Jak narazie z Tesli mam najlepsze wspomnienia ze wszystkich firm w jakich dotąd pracowałem.

Zostaw opinię o Tesla-Net - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesla-Net