Opinie o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy For Life Sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w For Life Sp. zo.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

Justyna

Gallka pewnie,zawsze to możemy cos podziałać ....Zaraz ktoś zazdrosny bedzie to zapewne komentował :)))

gallka

Umber.... tralala... drator przedstawia nam się na 23 stronie mianowicie tak :"jestem ona ;-) raz czy dwa jakies lub jego sens, zmusilo mnie do uzycia formy zenskiej." Gratuluję znajomości własnej płci w takim razie. Jak tu wszystkich drażnią wypowiedzi na tym forum. Niesamowite. A Umbertralaladrator najpierw samo jechało na FL z grubej rury aż nagle znienacka doszło do wniosku, że to niekulturalnie. Pracowało w Lanie jeszcze wczoraj a dzisiaj już nie. Gdzie mieszkasz człecze, zdradź mi to Ci wyszukam dobrego psychiatry.

Justyna

do anonim2 ...Nie lubie jak ktoś nie znajac mnie bedzie sie wypowiadał na mój temat ,ale już nie chce mi sie sprzeczać z innymi,niech bedzie ...jestem jaka jestem i tyle...Jestem lubiana i to mi wystarczy.. A co do FL,to jak na razie cisza ,ale na pewno przed burza Pani [usunięte przez moderatora] napewno coś wymyśli...pozdrawiam

Ola

żadnych pieniedzy na koncie nie mam w związku z 10-tym...z tytułu wynagrodzenia z FL ale też dawno przestałam sie łudzic, ze otrzymam z tej firmy jakiekolwiek pieniadze 10-ego... nigdy nie odpuszczam, nauczył mnie tego [usunięte przez moderatora] koordynator grupy dolnoślaskiej FL oraz rózne perypetie zyciowe z wcześniejszych lat. pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w For Life Sp. zo.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG
anonim2

Oj dziewczyny, dziewczyny... Jedna lepsza od drugiej... Ale swoją drogą ta po tytułem umbre coś tam, jest niezła. Z tego co czytałem, faktycznie ani razu nie napisała w formie męskiej. Ola Ty powinnaś czasem odpuścić, Justynko, kierujesz sięśladami Oli? Umbre coś tam....pozdrawiam, A co tam w forlife? Czy komuś w związku z 10-tym wypłacili pieniążki? Bo mi nie ;-(( Dziady...

Ola

kończę z Tobą dyskusje, bo jest bezsensowna i wolę czas na inne rzeczy poświecać niz na odpisywanie osobie, która gubi sie w tym co pisze i w dodatku pisze o takich pierdołach, że szkoda czytać...a w zgodzie to zacznij Droga Pani najpierw żyć sama ze sobą, bo jak widac masz z tym problem. Mylisz sie tez piszac, że mało osób żyje ze mną czy z moją koleżanką [usunięte przez moderatora] w zgodzie. Jesteś naprawdę bardzo powierzchowna, skoro takie opinie wydajesz, a wydawałoby się po Twoich wpisach i słownictwie, że cos sobą reprezentujesz. Nie mam ochoty na odbijanie piłeczek, bo nie temu służy to forum Dziewczynko. Pozdrawiam.

Justyna

A czy ktoś karze Ci pisać do mnie ??? Ja nie zaczęłam pisać o Tobie i do Ciebie... Kochana nie pracujesz już w Lanie i nagle już nie w wełence masakra jakaś ...piszesz jako facet lub Kobieta ...może lekarz Ci potrzebny??? I czemu maja służyć te przepychanki może mi odpowiesz?? A toże jestem pewna siebie to widze boli Cie ,masz duzo kompleksow i współczuje bardzo. pozdrawiam Ciebie serdecznie

umbrdolonispecjalistycznykwadrator

Ten wpis wyzej to wpis umbrdolonispecjalistycznykwadrator ;-) Kod mi nie wszedl. Pozdr.

cyt.: "firma Lana jest ok. Nie chcesz to nie musisz wierzyc. Tez tam pracuje. Pisac mozna wszystko. " Tez tam pracuje dalo Wam pewnosc ze pracuje? Mham... faktycznie a dalej napisalam pisac mozna wszysko ;-) Nie wasz interez gdzie pracuje, ale nie jest to welna ;-) Przykro mi ze Was rozczarowalam.. Szkoda tylko ze takie "frazesy" zmuszaja Was do wydawania natychmiastowej opini na temat aktualnie omawiany ;-) Pozdrawiam i zegnam tymczasem... W przeciwienstwie do Was mam zdecydowanie wazniejsze rzeczy do robienia, chocby rozmowa z dziecmi ;-) Milego dnia...

umbrdolonispecjalistycznykwadrator

Ola - 2010-04-11 13:39:05 i oczywiscie przepraszam, że napisałam do p. [usunięte przez moderatora] ale rzeczywiscie ciezko sie połapać, jak ktoś raz pisze jako on, raz jako ona...ale jestem w stanie zrozumieć czemu tak sie dzieje...- gdyby firma twoja Droga Przedstawicielko firmy Lana była taka bajkowa, jak opisujesz, to chyba nie mysiałabyś notorycznie zmieniać płeć na forum...i ukrywać się...ale na to też masz pewnie fantastyczną ideologię swoją...pozdrawiam. Olu, przykro mi po raz kolejny Cie roczarowac, ale zawsze jak pisalam to pisalam w formie bezosobowej albo jako "zenskiej" Jak masz tak wiele czasu to moze cofnij kilka stron forum? Hmm... tak sobie mysle... ;-) Zbyt szybko zostalam nazwana Tomkiem, moze masz o cos do niego zal? i tu stala sie mozliwosc odbicia pileczki? ;-) W kazdym razie, pisze jak pisze, nie uzywam polskiej czcionki, gdyz wychodza potem dziwaczne choinki ;-) ale po co ja sie tlumacze... Tak to jest forum f.l. a nie LANY ;-) Swoja droga wspolczuje Wam "kolezanki" ... Malo kto chyba zyje z Wami w zgodzie. Natomiast, mysle ze czas dywagacji nastal konca... Wiec tak na koniec zapytam: -czyz nie zyjemy w wolnym kraju, w ktorym mozna wydawac opinie, lecz kazdy za swoje odpowiada, tak? -czy warto kogos oceniac pod wplywem emocji (to skutek nieuwaznego czytania forum i rorm w jakich pisalam i niby odkrycie mojej osoby jakobym byla Tomkiem ;-)) -czy warto wogole pisac cokolwiek do Oli lub Justyny? Kobiet ktorych tak wysokie mniemanie o swojej osobie calkowicie zakloca rozumienie pisanych tu spraw, poniekad dla wielu z nas waznych?

Justyna

Jesteś naprawdę męcząca ,jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz ...i tak nas nie wyprowadziłaś z równowagi bo nie było czym:))) I co nagle juz w Lana nie pracujesz hahaha

umbrdolonispecjalistycznykwadrator

Justyna - 2010-04-11 11:26:07 Do ONA.Nie jestem dla Ciebie żadna dziewczynką !!!! I nie muszę specjalnie gdzieś zaistnieć ,bo juz istnieję i pewnie nam zazdrościsz tego ,że potrafimy być na tyle kulturalne,odważne i się przedstawic na choćby forum.... A TY jak nas osobiście nie znasz to się nie udzielaj ,bo z tego co czytam ,masz kompleks niższości. Popracuj nad sobą ,bo daleko w wełence nie zajedziesz...Ja równiez bylam PH w innych branzach i stwierdzam ,że ta jest najtrudniejsza dla ludzi z mocnym charakterem.... A ONA potrafi tylko obrażać innych nie znając ich ...aż żenująca jesteś...gratuluje firmie LANA pracownika ....Życze mniej kompleksów pozdrawiam Nie napisalam ze pracuje w firmie Lana ;-)) Wiedac mocno wyprowadzilam Cie z rownowagi ;-) Bylo to zamierzone. Przykro mi, ale nie mam czego Wam zazdroscic, to zbyt plytkie by wiecej sie rozpisywac na ten temat ;-)

Justyna

Ale wiecie ,że mnie pytali nie raz o moja branze na takich rozmowach ...ciekawi są po prostu jak mozna robic taką sprzedaż na takiej wełence...Pozdrawiam gallka

gallka

Do 8888: Hahahah racja, mnie też nie pytali :))

gallka

Osoba, która sprząta nie jest absolutnie gorsza od osób wykonujących inne prace. Czytaj kobieto ze zrozumieniem! Niektórzy nadają się na osoby sprzątające inni na przedstawicieli handlowych, jeszcze inni na dyrektorów banków itp itd. KWESTIA MENTALNOŚCI. Mam nadzieję, że teraz wyjaśnienie ŁOPATOLOGICZNE dotarło! I ja się dołaczam do gratulacji dla Lany w związku z posiadaniem pracownicy z tak niebywałym IQ :)))

Ola

i oczywiscie przepraszam, że napisałam do p. Tomka ale rzeczywiscie ciezko sie połapać, jak ktoś raz pisze jako on, raz jako ona...ale jestem w stanie zrozumieć czemu tak sie dzieje...- gdyby firma twoja Droga Przedstawicielko firmy Lana była taka bajkowa, jak opisujesz, to chyba nie mysiałabyś notorycznie zmieniać płeć na forum...i ukrywać się...ale na to też masz pewnie fantastyczną ideologię swoją...pozdrawiam.

Ola

Dziewczynko, to chyba Ty niewiele wiesz o życiu...nie będę komentować błędów w wypowiedzi, bo ciśnienie miałaś chyba wysokie i narobiłaś ich całą masę...nieważne. Owszem stanowiska może nie mają znaczenia, ale człowiek, który je piastuje i jego charakter i może Ty nie znasz takich ludzi ale ja znam i wiem, że niektórym woda sodowa odbija, po tym jak staja sie koordynatorami... Nie chcę nigdzie zaistnieć i nie szukam poklasku, po prostu mam swoje zdanie i tyle. Może i jestem pewna siebie, ale skad Ty to możesz wiedzieć? Ja Cię nie znam i nie będę takich opinii, jak Ty wydawać, bo jest głupotą totalną oceniać kogoś tu, w tym miejscu, zreszta nie po to jest to forum ( !!! ) . I oceniam siebie bardzo wysoko, tak to prawda, bo mam szacunek do siebie, tylko i wyłacznie dlatego. Cenię siebie i swoją pracę i mówie to wprost. Jak cos robie, bez względu na to, jaki zawód wykonywałam czy wykonuje, to wkładam w to wszystkie swoje siły i serce, zresztą mogą to potwierdzić moi byli pracodawcy. Pewnie tego nie zrozumiesz niestety...

Justyna

I apeluje !!!!skończmy z tym obrażaniem siebie wzajemnie ,bo to naprawde nie smaczne...Jak na razie pracujemy w tej samej branży wiec jakiś szacunek był by wskazany...

umbrdolonispecjalistycznykwadrator

"No chyba, że ktoś prowadzi firmę sprzątającą i potrzebuje mentalnych popychadeł to rzeczywiście..... " Jestem w szoku... czy osoba ktora sprzata jest gorsza dlatego ze sprzata??? To jest czyty egoizm, snobizm a moze i narcyzm... Gdyby nie panie sprzatajace ... eh... szkoda gadac... Tak... Ola, zle mnie oceniasz.. nie jestem panem Tomkiem ani innym panem... Juz pisalam wczesniej ze jestem "ona" Nie wiem jak nisko trzeba oceniac siebie by pitac o opini bo ktos jest na odrobine wyzszym stanowisku.. Przykro mi ale cie rozczaruje.. ;-)) Nigdy nie bylam koordynatorem... Byla sprzedawca w sklepie, bylam przedstawicielem w firmie X, bylam doradca klienta i kims wiecej, i potem, znow przeds i kons... To nie stanowiska maja jakies znaczenie dziewczynko... Mi chodzilo o cos innego ale chyba zbyt gornolotnie na wszystko patrzysz oceniajac siebie dosc wysoko (ps. nie masz chyba powodow ;-)) dlatego nie dostrzegasz prostrzych spraw... Jeszcze raz napisze: JESTEM ONA ;-) Nie ujawniam sie gdyz nie mam takiego obowiazku a tym bardziej zamiaru. Na forach bywam od wielu lat i po to sa na nich nicki. A jesli ktos ujawnia sie na nich, to swiadczy tylko o tym jak bardzo bardzo ma wysokie mniemanie o sobie. I to akurat nie ma nic wspolnego z empatia czy mowieniem prawdy o sobie. Taki czlowiek chce gdzies zaistniec a forum publiczne jest w/g niego okazja bo malo kto sie ujawnia. Wiec jakby co , pozdrawiam dziewczynki. Malo wiecie jeszcze o zyciu ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o For Life Sp. zo.o. - Gniezno

For Life Sp. zo.o.