Opinie o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy For Life Sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w For Life Sp. zo.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

wełna

Czy ktoś może posiada informację gdzie teraz Panie z grupy Lubelskiej pracują?

???????

Sprawa do(usunięte przez moderatora) Jak możesz to zadzwoń do mnie pilne będziesz wiedziała do kogo rozmawialiśmy prawie 2h . wyjaśnię jak zadzwonisz nara

anonim 2

aha, i prosze nie uzywajcie polskiej czcinki bo wychodza choinki a na choinki jescze za wczesnie ;-P dopiero niedawno sie skonczyla zima kochani ;-)

gallka

Człecze rozumkiem ubogi (to odpowiedź skierowana do tego anonima powyżej) do Twojej wiadomości: Wszystkie większe firmy wełniane robią przepierki pieniążków, bo inaczej żadna nie funkcjonowałaby już dawno. Poszukaj trochę, posprawdzaj a nie piszesz co Ci ślina na język przyniesie. Zapewne, niektórzy pracownicy też nie grzeszą uczciwością ale nie generalizuj bo na głupka wychodzisz i aroganta.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w For Life Sp. zo.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
logo firmy Specjalista Ds. Jakości
JWW INVEST S.A.
ghytjykt

wybacz ale na zebraniu z asystentkami sam właściciel powiedział cytuje... "w pracy jestem (usunięte przez moderatora) dopiero po pracy człowiekiem" jak to o nim i tej jego "super" firmie znaczy?

gość

CZYTAM TO FORUM I ZASTANAWIAM SIĘ ILU (usunięte przez administratora) JESZCZE COŚ TU BZDURNEGO NAPISZE... PRACOWAŁEM KIEDYŚ W FIRMIE O PODOBNYM CHARAKTERZE - TEŻ FIRMA PADŁA - TAM KRADLI WSZYSCY OD KIEROWCY PO PREZENTERÓW, ASYSTENTÓW, MAGAZYNIERÓW ITD. MYSLE ZE W WASZEJ FIRMIE BYŁO PODOBNIE. NIE WIERZE ŻE WŁAŚCICIELE FIRMY ROZWALALI BY SPECJALNIE SWOJE ŹRÓDŁO DOCHODU - BYŁBY TO PRZECIEŻ CZYSTY IDIOTYZM , I JAK ZNAM ŻYCIE TO WŁASCICIELE NAPEWNO STRACILI DUŻO WIECEJ NIŻ KRZYKACZE Z TEGO FORUM -------POZDRAWIAM

asz293

Dzięki za pozdrowienia od Lublina ja też pozdrawiam wszystkich z którymi miałam przyjemność pracować :) A.Sz

ADAM NIESOŁOWSKI

MOI DRODZY NIE UCZESTNICZĘ W WASZYCH DEBATACH OD SAMEGO POCZĄTKU OD CZASU DO CZASU CZYTAM WŁAŚNIE WCZORAJ DOWIEDZIAŁEM SIĘ , ŻE PADŁO MOJE NAZWISKO CO MNIE ZASKOCZYŁO POZDRAWIAM SERDECZNIE namiary do mnie (usunięte przez moderatora)

Promyczek

Wspaniała firma F.L chyba sprzedała kolejny materacyk he he bo asystentki dostały aż 50 złotych!!! na poczet wypłaty za luty. Tak.... w takim tempie to kilka lat potrwa!!! Nawet nie chce mi się pisać co o tym sądzę- żenada!!!! Ale i tak się postarali bo to aż 150% więcej niż to co dostali inni w zeszłym miesiącu.

Cześć szukam dziewczyn [usunięte przez moderatora]., dzisiaj przyszło mi wezwanie na rozprawę i będziemy tam razem dziewczyny. Skąd jesteście może pojechałybyśmy wspólnie na rozprawę? Mój nr tel. [usunięte przez moderatora]

Ola

no to jesteś szczęściarą grupo lublin,że PIT dostałaś :)

grupa lublin

ja dostałam pit coś w lutym, choc też mnie zwolnili i też w sadzie byłam

Ola

mi nic w PIPie ani w sądzie pracy nie mówili o tym,że musi być ponad 10tysiecy żeby był zbiorowy pozew ale dowiem się i dam znać. dajcie spokój, to [usunięte przez moderatora] FL nawet Pitów nie wysłało,a co dopiero o Rmuach mówic,przecież oni Zusu nie płacili jołopy jedne!!! a co do [usunięte przez moderatora], jeśli to rzeczywiscie Ty,to jestem naprawdę rozczarowana Twoja osobą i w 100% popieram to co napisała [usunięte przez moderatora] i wiecej pisać na ten temat nie mam zamiaru. pozdrawiam wszystkich.

Justyna

Do gallka ...zawsze mozesz byłego pracownika wezwać na świadka,że takie prowizje były ,a przecież z tego co wiem to były i to spore:)))

Justyna

Oj ,ale się oburzyłeś !!! Jak to Ty [usunięte przez moderatora] pisałeś te farmazony do nas to nie spodziewała bym się tego po Tobie,nikt w naszej grupie nie przepadał za tobą sam wiesz dlaczego...a ja mimo tego złego słowa na Ciebie nie powiedziałam ...wrecz tłumaczyłam twoje nie typowe zachowania , ale oki niech Ci bedzie jak tak zle o nas myslisz to już twoj problem...mimo tego pozdrawiam

assysstentka

Pozew grupowy może być jeśli kwota przekracza 10 tys.każdej z os. Dlatego my asystentki musiałysmy składac pozwy kazda indywidualnie.A z tego co mi wiadomo to chyba każda juz złożyła...może pojedyncze os.zostały

gallka

Przesyłam link do strony informujący czego dotyczy druk RMUA i dlaczego pracodawca jest obowiązany do przedstawienia pracownikowi bądź osobie za którą wpłaca składki (umowa zlecenie) tego druku. [usunięte przez moderatora]

przedstawiciel

Witam ja tez slyszalem ze pozew musi byc grupowy co do odzyskania prowizji mi niestety wisza nawet kase za chorobowe. nie otrzymalem takze ROMUa zamierzam na dniach isc do sadu pracy

mmm

Witam czy może ktoś coś słyszał na temat firmy belana?? podpowiedzcie coś bo chciałam iść do pracy a jak nie to podsuncie jakąś firmę która ma dobre warunki dzięki z góry

gallka

No i właśnie i tu mnie boli. Myślałam, że może jest jakiś "cudowny" środek na odzyskanie pieniędzy. Nie dość, że umowa zlecenie to jeszcze pozew grupowy. Czyli w zasadzie bez szans bo ode mnie z firmy to już tam praktycznie nikt nie pozostał. Ludzie rozpierzchli się na wszystkie strony świata. A poza tym prowizja była niektórym wypłacana. W zalezności od nastoju Jaśnie Nam Panującej. Ale w Waszym przypadku to myślę, że powinniście walczyć. Przecież to prowizja stanowiła gros Waszego wynagrodzenia. Szkoda kasy.Pewnie będą płacic ratami i latami ale chyba lepiej tak niż nic nie dostać.

Zostaw merytoryczną opinię o For Life Sp. zo.o. - Gniezno

For Life Sp. zo.o.