Opinie o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy For Life Sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w For Life Sp. zo.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

JESTEM W SZOKU ZE MOZNA TAK OBSMAROWAC CZLOWIEKA NIC DODAC NIC UJAC WIDOCZNIE KOMUS ZALEZY NA TYM ZEBY NAKRECAC ATMOSFERE NA TYM FORUM NO BO W KONCU O KIMS TRZEBA PISAC ZEBY COS SIE DZIALO TO ZENUJACE WSZYSTKO I SPROWADZA SIE DO POZIOMU POWIEDZMY SOBIE MNIEJ NIZ ZERO TAK MOZNA BY TO BYLO ZAKONCZYC NO I OCZYWISCIE ZERO ELOKWENCJI W TYM WSZYSTKIM POZDRAWIAM WSZYSTKICH

anonim22

SAMA NA SIEBIE PISZE BUHAHA DOBRE PISZ SOBIE CO CHCESZ MY ZNAMY TWOJA OSOBĘ I TO CO SOBĄ REPREZENTUJESZ TO TOTAL PORAŻKA ...MAMY Z CIEBIE UBAW MOJA DROGA....A OD (usunięte przez administratora) SIE ODCZEP DO TO ŁADNA I MADRA KOBIETA A CO DO TWOJEGO WYGLADU TO MOŻNA MIEĆ WIELE UWAG !!!!!!!

Ola to wspaniała kobieta. Jest nie tylko ładna ale i przy tym bardzo inteligentna.Wiele jej zawdzięczam,gdyby nie ona pewnie dalej bym pracował w gangu.Dlatego dziwią mnie negatywne wypowiedzi przeciwko OLI. Myślę że kolejne negatywne wpisy na jej temat zakończą się bardzo nieciekawą wizytą połączoną z dobrym klepaniem michy.CZYTAM I CZEKAM po moim safari prysną nie tylko drzwi ale i wszystkie wątpliwości POZDRAWIAM CIĘ KOCHANA OLU jestem dopiero tydzień na wolności ale wiesz że dla CIEBIE jestem gotowy na wszystko

Ola Bielawska

dziękuję komuś,kto napisał o mnie te miłe słowa wyżej. ktoś kto mnie zna lepiej niż KRYPTOKOLEŻANKI I KRYPTOKOLEGA Z FL wie,że nigdy nie piszę wulgaryzmami i nigdy nie obrabiam tyłka za plecami, ktoś kto zna mnie lepiej wie, że złodziejem nie jestem, ktoś kto zna mnie lepiej wie, że dla przyjaciół oddaje serce na talerzu. przepraszam wszystkich z tego forum,że są zmuszeni do czytania tych pomówień i żałosnych tekstów dotyczących mojej osoby. zapewniam, że nie chciałam tu pisać o mnie, a jedynie o FL. pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w For Life Sp. zo.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
Ola Bielawska

chciałam sprostowac,ze ja tych rzeczy wyzej jako Ola nie pisałam !!!!! ani słowa obraźliwego nie napisłam i ktoś podpisał sie za mnie!!! sprawą ta gwarantuje,ze zajmą sie odpowiednie władze, bo to co robisz MOJA DAWNA KOLEŻANKO przechodzi ludzkie pojęcie!!!!! sprawę zgłaszam na policję, zarówno to co tu napisałaś jak i Twoje pisanie i włamywanie sie na moje gg i inne prywatne portale to PRZESTĘPSTWO!!! dosyc!!!

OLA

złośliwa - 2010-04-27 23:57:47 wiesz co (usunięte przez administratora)-własnie sie dowiedzialam gdzie teraz pracujesz i wiesz -ze tak sie sklada ze znam twoje szefostwo obecne . Pokaze im to forum -niech zobacza twoja inteligencje i jak obsmarowujesz swoich pracodawcow-oni pewnie beda nastepni ha ha.(usunięte przez administratora)

GAWRON

Tam się nie da pracować.Dominuje kolesiostwo (usunięte przez administratora)układy.Pewna grupa ludzi zajmuje się niszczeniem nowych pracowników donosicielstwem.W niektórych miejscach są podsłuchy.

Kolejna sprawa!!! Teraz juz temat wlasciwy i mam nadzieje,ze taki tylko bedzie tutaj omawiany!!!! Ponawiam odzew, piszcie prosze pisma do Panstwowej Inspekcji Pracy, do sadu pracy, skladajcie doniesienia na prokuraturze o przestepstwie firmy For Life, ja juz to zrobilem. W jednosci sila!!!(usunięte przez administratora) w pracy, (usunięte przez administratora), pomowienia, cos trzeba z tym zrobic, nawet jesli odrobine im zrobimy kolo (usunięte przez administratora) bedziemy mieli z tego satysfakcje!!!!

A i jeszcze jedno apeluję o pisanie poprawna polszczyzna, bo czytac sie tego nie da i wlos sie na glowie jezy!!!!

Ola - normalna, fajna dziewczyna, zawsze szczera, sklonna do pomocy, brzydzi sie oszustwem, troche nie pasuje do tego swiata gdzie wszyscy graja i udaja kogos innego niz sa, bo jest prawdziwa i za to wciaz dostaje po (usunięte przez administratora) no i najwieksza jej wada...naiwnosc, nie wie komu moze zaufac i ludzie wykorzystuja ja (mamy tutaj obraz ostatniej klotni, w kolejnym odcinku telenoweli firmy for life - watek poboczny)...Zycze Ci Olu abys poznawala normalnych ludzi z zasadami, kika takich osob juz masz...

NA TEMAT MOJEJ KARIERY (usunięte przez administratora)TO NIE MOZESZ POWIEDZIEC NIC I LEPIEJ RADZE CI ZEBYS SIE USPOKOILA A CO DO (usunięte przez administratora) TO TY PIERWSZA NAPISALAS ESA DO KOLEZANKI WIEC NAPRAWDE BADZ UCZCIWA I MASZ RACJE PODZIELAM TWOJ POGLAD ZE FL TO NIE MIEJSCE NA TEGO TYPU DYWAGACJE

NO TAK SIE PISZE MASZ RACJE OLA BRAWO Z PISOWNI BYLAS NAPEWNO DOBRA SADZAC PO TYM JAKIE PISZESZ LABORATY MASZ BARDZO DOBRZE ROZBUDOWANY ZMYSL WYOBRAZNI NO OCZYWISCIE TO POZYTYWNA CECHA TYLKO NIE ZAWSZE TRAFNA W STOSUNKU DO ZYCIA I LUDZI ALE ROZUMIEM ZE SIE UCZYSZ CHOCIAZ TAK NA MARGINESIE CZLOWIEK UCZY SIE CALE ZYCIE NIE BEDE KONCZYL TEGO ZDANIA BO DOTYCZY ONO W WIEKSZOSCI NAS WSZYSTKICH ALE TRZEBA ZAWSZE WYCIAGAC ODPOWIEDNIE WNIOSKI I ISC DO PRZODU A NIE OBARCZAC WSZYSTKICH I CALY SWIAT ZA SWOJE ZYCIOWE BLEDY MOZE TO SPOSOB NA ZYCIE ZEBY BYC W KREGU ZAINTERESOWANIA POZDRAWIAM I CZEKAM NA INFORMACJE OD CIEBIE OCZYWISCIE TELEFONICZNA

OLA

(usunięte przez administratora) koleżanki sie pisze,a nie kolerzanki :) pozdrawiam.

OLA

(usunięte przez administratora) przecież spójrz na swoje wpisy - ja jestem wulgarna? No prosze Cię, popatrz co ja pisze,a co Ty? I jak już piszesz to pisz od siebie,a nie jako anonimy,przecież tak apelowałaś o szczerość i podpisywanie sie pod wpisami. Chcesz coś powiedzieć światu to napisz ksiażkę,a jeśli masz coś do mnie to adres i telefon masz,a nie tutaj,nie ośmieszajmy się pisząc tu do siebie.

czym sie zajmują pozostale firmy w których Marlena P.jest prokurentem???

gallka

A pozdrawia oczywiście gallka. Jak ktoś będzie miał ochotę i wykupi pakiet za 14 zł to dostanie nawet raporty finansowe FL do wglądu :) P.S Na mapie nie ma numeru 219 ale jaja hahahah

przedstawiciel

Siedziba firmy For LIfe Sp zoo z dopiskiem [usunięte przez moderatora] firma wg KRS znajduje sie w Gnieżnie przy ul Fabrycznej12 czyli nic sie nie zmienilo Czy ktos mial rozprawy w sadzie juz? i czy sam siebie reprezentowal czy bral prawnika? I czy firma wogole wstawila sie na rozprawe ?

ola

metka, w poznaniu przy ulicy homera 219,sprawdz w krsie,tam bedzie dokladny adres.

metka

Napiszcie gdzie teraz w Poznaniu ma siedzibę FL pod jakim adresem

doktor G

do Edyty.Jestes ok i noe daj sie ...pozdrawiam