Opinie o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy For Life Sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w For Life Sp. zo.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

podejmę prace

Witam, jesteście wtemacie to może coś wiecie gdzie by można było się załapać do pracy cos ze sprzedaża bezpośrednią może być wełna, lae w miare normalna firma

AnnnnD

wypowiedź Olki o rynku wełniarskim powinno dać się w ramkę !!! święta prawda !!!

do wszystkich Å�LEPYCH to nie jest forum do krytykowania sie czy pojedynczych osób tylko forum For Lifu. to tak woli przypomnienia dla tych co zapomnieli sie znów... nie macie gdzie sie obrażać już tylko tutaj? popiszcie na siebie na NK, chyba ze juz jestescie tam poblokowani... poziom zero. pa

Ola

i obecnego jeszcze przez parę dni szefa z Partnera szkalować nie będę,bo to jeden z normalniejszych szefów jakich w życiu spotkałam Ty [usunięte przez moderatora] człowieku ! odchodze z wełny i bardzo sie tego cieszę, bo produkt okej ale pracodawcy to tak jak wyzej pisałam. i alleluja !

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w For Life Sp. zo.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
szuka pracy

a w ogole jest jakas firma w ktorej polecilibyscie prace? cos z welny jestescie w temacie to moze cos tam wiecie

??

do obserwator.dobrze okresliłeś (usunięte przez moderatora) jest księżniczka i szkoda tak madrej i przebojowej dziewczyny w tej branzy,A z tego co ja wiem to potrafi sprzedawac nawet takie badziewie jak ta wasza wełna.Wiec jak jej nie znasz osobiscie to po co sie wypowiadasz

do Ola

prędzej ktoś starszy dostanie prace niż ktoś taki jak Ty(usunięte przez moderatora)-starszy ma wyrobione lata praktyki a ty (usunięte przez moderatora) masz wyrobioną cholernie złą opinię wszędzie!!!!!..Takich jak TY do żadnej porządnej już pracy nie przyjmą!!

Ola

do maila kaczmarski.mar@interia.pl i pytającego: daj sobie spokój z senexem dobrze ci radzę!!! to firma w której kierownikiem i koordynatorem są kłamcy i (usunięte przez moderatora). pracuja tam ludzie starsi,których już gdzie indziej do pracy nie przyjmą. wejdz sobie na ich forum i poczytaj! wpisz forum senex goleniów i wszystko Ci sie wyjaśni,a o obrotach i innych warunkach nie mogę ci pisać,bo to jest top secret i pani koordynator senexu zaraz sądem tu będzie straszyć.

mat

Daj sobie spokój z wełną. Tymi firmami rządzą (usunięte przez administratora) . Nigdy nie dostaniesz tego co Ci obiecają na początku.

szuka pracy

witam wszystkich, mam mały problem a natomiast szukam pracy w sprzedazy poscieli welnianej i odezwala sie do mnie firma sanex czy moze ktos z was tam pracowal moze pracuje przedstawcie jakas opinie na temat tej firmy np jakieobroty trzeba zrobic aby sie utrzymac jacy ludzie kto umawia pokazy co firma oferuje jakie auta co z km prywatnymi bo tu zawsze jest problem itp. z gory dzieki mozecie pisac tutaj lub na maila kaczmarski.mar@interia.pl

obserwator rynku

Tak czytam Wasze wpisy co niektore...dużo mam do powiedzenia,bo znam cudowny rynek wełniarski ale nie będę najeżdżał na For Life,bo nie pracowałem,za to wiadomo słyszałem o wszystkim,bo branża mała i powiem tylko tyle: For Life było od początku tylko przykrywką dla pewnych rzeczy i ludzie,którzy sterują tą firmą mają układy, doświadczenia liczne w oszustwach oraz kasę więc własciwie wszystko. Udziela sie tu niejaka (usunięte przez moderatora) z For Life. Mieliśmy sie okazję poznać, znam Cie ze słyszenia także i z różnych barwnych opowieści i powiem Ci tylko tyle księżniczko : bardzo pewna siebie jesteś, zupełnie bezpodstawnie, bo nie ma to pokrycia z rzeczywistością. Sprzedaż zawsze Twoja była nie tylko w For Lifie ale i w Muflonie bardzo znikoma, o Senexie nie wspomne i o tej maleńkiej firmie, w której obecnie wylądowałaś. Nie masz wogóle pojęcia o rynku wełniarskim ale może sprawdziłabyś się sprzedając jakieś usługi za to. . . Parę lat pracy nie czyni Cię biegłą we wszystkich tematach, o których tu sie wypowiadasz. Po prostu dobrze Ci radzę zbastuj i spójrz obiektywniej na siebie. I jeszcze jedno - (usunięte przez moderatora) , nie idź jej przykładem. Wełna to tak naprawdę ciężki kawałek chleba,a branża jest bardzo specyficzna i w dodatku coraz mniej korzyści daje. Pozdrawiam.

lublin

Powyzszy wpis od Edyty z Lublina. Kod mi nie wszedl , pozdrawiam ;-)

wełna - 2010-04-21 13:51:24 Oj... Edytko za bardzo nie mogę się ujawnić, ale miałem na myśli właśnie Ciebie i kogoś jeszcze;-) Z czystej ciekawości podpytuję:) Szerokiej drogi;-) Pozdrawiam;) mhm... wiec jak jestes ciekawy to sie ujawnij: cz.edyta@wp.pl pozdrawiam ;-)

wełna

Windykacja naleznosci

Osoby chetne odzyskania swoich pieniedzy proszeni sa o kontakt mailowy. windykacjanaleznosci@wp.pl Usluga darmowa, prowizja od odzyskanych pieniedzy.

umbredolonispecjalistycznykwadrator

przedstawiciel - 2010-04-20 14:17:41 wyslałem im kilka dni temu wezwanie do zaplaty listem poleconym za potwierdzeniem odbioru nikt nie odebrał tego listu czy ktos wie jak im dostarczyc? osobiscie zawsze mozesz dostarczyc, inne sposoby nie wchodza w rachube raczej

lublin

wełna - 2010-04-20 08:29:09 Czy ktoś może posiada informację gdzie teraz Panie z grupy Lubelskiej pracują? a kto pyta? ;-) aha i czemu pyta? ;-) aha, no i o które panie chodzi? ;-) Pozdrawiam, Edyta, Lublin.

aninim2

przedstawiciel - 2010-04-20 14:17:41 wyslałem im kilka dni temu wezwanie do zaplaty listem poleconym za potwierdzeniem odbioru nikt nie odebrał tego listu czy ktos wie jak im dostarczyc? takie wezwanie niestety mozesz sobie wiesz co... oni maja w (usunięte przez moderatora)placenie "bylym pracownikom"

przedstawiciel

Zostaw merytoryczną opinię o For Life Sp. zo.o. - Gniezno