Opinie o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy For Life Sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w For Life Sp. zo.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

Ola

prowizji nie ma w umowie. wg inspekcji pracy i prawnika jedynie grupowy pozew w sadzie pracy pozwoliłby nam odzyskac prowizję, ponieważ większosć grupy musiałaby poświadczyć: tak było, tak i tak i taka i taka prowizja. ja chętnie na to pójdę, Justyna też, jak ktoś jeszcze to pisać.

gallka

Tak, z tym twierdzeniem "lublina" można się zgodzić umber...kwadrat jako osoba innej płci i inteligentna inaczej pisze prawdę .... inną. Ale prawdę w swoim innym pojęciu widzianą przez zupełnie inny pryzmat inności Zupełnie inną, nieznaną. To inny geniusz... Naprawdę :)))) [usunięte przez moderatora] czy w FL dużo takich matrixów pracowało? I mam pytanie.: Czy prowizję mieliście zawartą w umowie? Pytam dlatego, że nie mogę odzyskać swojej prowizji, która oczywiście nie była uwzględniona nigdzie na papierku i zastanawiam się czy jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy.

Ola

Zawsze twierdziłam,ze to forum jest miejscem dotyczącym spraw For Life, a nie miejscem, gdzie porusza sie tragedie państwową. Uważam, ze pisanie tu o Smoleńsku, to cios ponizej pasa.

lublin

anonim - 2010-04-11 23:23:59 Umber czy coś tam jest chyba z lublina chyba się nie mylę prawda [usunięte przez moderatora] Z lublina czy nie, ale prawde pisze... I bardzo prosze bez komentarzy... Pozdr.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w For Life Sp. zo.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
logo firmy Spawacz/ monter rurociągów- praca w Danii
ATN Service ApS
lublin

Ehm... Wezcie przyklad z umer cos tam, jak grzecznie opuscil forum, wyczul czy wyczula temat i dala spokoj... widac reszta wiary nie da za wygrana.. Prawda jest, ze tragedia sie stala, ale nie jest wydaje mi sie tu na forum miejsce by ten temat rozstrzygac... Czyz nie jest to forum dotyczace f.l.??? Pozdrawiam.

mathias

słuchaj [usunięte przez moderatora] - masz jakieś rozdwojenie jaźni widzę !!! obrazasz kobiety, które [usunięte przez moderatora] dla tej [usunięte przez moderatora] firmy i nic z tego nie dostały poza wyzwiskami od takich kretynów jak Ty i od tej [usunięte przez moderatora] szefowej !!! piszesz o tragedii w Smoleńsku, bo co chcesz na siebie uwagę zwrócić??? piszesz o braku szacunku i nieposzanowaniu wartosci, a sam co robisz??? co Ty sobie [usunięte przez moderatora] wyobrażasz??? znam te dziewczyny i wiem ile pracy włożyły i tak sie składa, ze jedna z nich to kobieta, która ma w sobie tyle wrażliwosci i czułości i szacunku i patriotyzmu, co żadna którą znałem !!! jakim prawem taki niedorastajacy im do piet mały człowieczek pisze takie rzeczy??? nie znasz ich ani trochę, a [usunięte przez moderatora] trzy po trzy !!! jesteś zerem dla mnie !!! przedstawiciel handlowy od siedmiu boleści sie znalazł !!! nie pracowałem w tej firmie ale znam ja dzięki bardzo bliskiej mi osobie i jak czytam to wszystko, to po pierwsze wspólczuję tym szarym myszom i ludziom bez charakteru, którzy potrafią tylko anonimowo wypowiadać sie na pewne tematy i chylę czoła tym, którzy coś robią, by nie pluły na nich takie świnie, jak Ty !!!

AnnnnD

te teksty to tylko [usunięte przez moderatora] mógł do Was [usunięte przez moderatora] napisać... naprawdę porażka koleś... niby taka tragedia dla niego, a siedzi na forum i obrzuca błotem ludzi... no coments. wspólczuje dziewczyny, że miałyście takiego kolegę...

Ola

[usunięte przez moderatora] to do mnie mogą mówic wybrani a nie Ty. za kogo Ty sie masz? kolejny Bóg forum sie znalazł. mierzi mnie jak czytam te żenujace wypowiedzi Twoje! sam zaczynasz wyzwiska, sam wzywasz do szacunku, a co reprezentujesz??? przykro stwierdzić ale niestety nic. szkoda czasu na odpowiedzi Tobie.

Ola

żałosny to jesteś Ty i wstyd mi za Ciebie człowieku, byłeś podobno w mojej grupie, nie wiedziałam, ze w grupie miałam takich prostaków... zastanów sie nad sensem swojej wypowiedzi i nad tym co wogóle mówisz. piszesz o różnych wartosciach i o tragedii Polski,a później robisz cyrki??? jak Cie inaczej nazwac powiedz???

do Justyny i całej żałosnej reszty

jesteście strasznie ŻAŁOSNE !!!!!!!!!!!! BRAK NA WAS SŁÓW!!!!!!ZEGNAM ...wstyd ze z wami sie pracowalo !!!!

Witam, moge sie wam pochwalic ze wygralam sprawe w sadzie z ta banda [usunięte przez moderatora] sprawa toczyla sie o niewyplacenie premii o zwolnienie podczas L4 i o zwolnienie w trybie natychmiastowym niby z mojej winy, przeliczyli sie bardzo. Sad uznal calkowicie ich wine nakazal wyplate w trybie natychmiastowym zaleglych pieniedzy odszkodowanie i co najlepsze przywrocenie w trybie natychmiastowym na stanowisko pracy oczywiscie z tego zrezygnowalam z wiadomych powodow. Teraz czekam na sprawe jeszcze raz w sadzie ale o poprawienie swiadectwa pracy bo uniesli sie honorem i nie chcieli tego zrobic a u mnie jest krotka pilka. Jesli chcecie cos podpytac to piszcie [usunięte przez moderatora] pozdrwaiam [usunięte przez moderatora]

Justyna

Daj na na luz w końcu ,sam nas krytykujesz i przestań już drążyć temat...Szkoda komentarza na Ciebie, nie masz gdzie pisac na temat naszej załoby co za [usunięte przez moderatora] z Ciebie ...Spij Zdrowo wkońcu i sie uspokój...

Ola

człowieku Ty się pomódl za tych co zginęli, a nie tu rozdrapujesz taką tragedię, tu w tym miejscu??? to Ty żałosny jesteś!!! i to Ty wstydu nie masz i sumienia!!! powiedziałam Ci, że szacunek i żałobę to mam w sercu, a nie na pokaz dla ludzi. co za obłuda !!!

gallka

A przez Ciebie przemawia miłość do bliźniego :):) W każdej literce którą napisałeś aż bucha od tej miłości :):) Wybaczam Ci w imieniu swoim, [usunięte przez moderatora]. :):). Śpij spokojnie ;)

do Olki i Justyny i anonimów tutaj

przez was przemawia nienawiść a szacunku do sytuacji w Polsce i tragedii to wy wcale nie macie !!!!!!! jesteście żałosne !!!!! współczucia dla Firm które was obecnie zatrudniają,,,,,,,,pracowaliśmy razem i straciłem o was dobre zdanie!!!!

gallka

Aha! [usunięte przez moderatora], ja jestem ateistką więc modlić się nie będę ale świeczkę zapaliłam wyobraź sobie. I sięgnij do Pisma Świętego tam jest taki tekst o rzucaniu kamieniem.... warto przyswoić.

gallka

Następna osoba, której przeszkadza forum? Wera, to nie wchodź i nie czytaj a już na pewno w taki sposób nie komentuj. Pamiętaj, że jesteś jedną z tych osób co wstydu nie mają bo w ciągu ostatnich dwóch dni weszłaś i skomentowałaś..., jakby nie patrzeć. [usunięte przez moderatora], wysyłam Wam na NK namiary na podobno porządną firmę. Informacja wiarygodna i z dobrego źródła ale wiecie.... głowy nie dam. Trzeba sprawdzić.

Ola

żałobę i szacunek to mam w sercu i moja sprawa do jakich przemyśleń ta tragedia mnie skłoniła więc WERA matkuj komuś innemu z łaski swojej. może o papieżu jeszcze tu napiszesz. wiesz co, naprawdę wstydu nie masz! skad możesz wiedzieć co ja czuje w środku????? to forum nie służy ani rozstrząsaniu tragedii w Smoleńsku, ani też obrażaniu siebie, a służyc ma opisywaniu sytuacji itp w FL.

wera

Ludzie opamiętajcie się!!! Osoby, które w ciągu ostanich dwóch dni Wypowiadały się na forum naprawde powinny się wstydzic.Jak tak mozna?! Czy Wam nie jest wstyd oczerniac się nawzajem?! Właczcie tv i Zobaczcie co się dzieje, a nie zachowujecie się jakbyście nie Wiedzieli o tym co się stało!Ciekawe ile z tych osób,które się wypowiadają zapaliły świeczke,bądź się pomodliły.Pracowałam z Wami i jestem zaskoczona postawą obywatelską!!!

Zostaw merytoryczną opinię o For Life Sp. zo.o. - Gniezno

For Life Sp. zo.o.