Konstruktor Sp. z o.o. PSB Mrówka

Gniezno

Opinie o Konstruktor Sp. z o.o. PSB Mrówka

były pracownik

Praca w tym miejscu to wielki stres każdy wymaga coś innego szef tyran swoje jego zastraszona żona swoje a ich synowie jeszcze coś innego a efekt jest taki że pracownik dostaje po głowie od wszystkich. No i jeszcze nawiedzona kirowniczka która traktuje ludzi jak śmieci . Ogólnie atmosfera beznadziejna a możliwości rozwoju zero. Pracowałem tam miesiąc i czułem się tam okropnie a zachowania szefa nawet nie chcę komentować burak jakich mało

Czy w firmie Konstruktor Sp. z o.o. PSB Mrówka istnieją szanse rozwoju dla pracownika? Jeśli wiesz coś na ten temat, komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Konstruktor Sp. z o.o. PSB Mrówka - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konstruktor Sp. z o.o. PSB Mrówka