Opinie o F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak o rekrutacji.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak w Gniezno

Magdalena

Nie polecam. Brak szacunku do klienta. Nie przyjeżdzają na umówiony termin, nie odbierają telefonów.

Konkurencja
@Magdalena

Jestem z konkurencyjnej firmy i przypadkiem wpadłem na ten wpis.. Mimo że pracuje u konkurencji to znam szefostwo firmy i której mowa. Gdybym był na miejscu właściciela to zgłosiłbym powyższy wpis tam gdzie trzeba bo jest to działanie na szkodę firmy. Z tego co jestem zorientowany, to u Pani Aleksandry zrobił się tzw szpital i firma niema montera. Właściciel firmy od trzech tygodni sam montuje drzwi a to znaczy że nie możliwe jest by wokół niego było mnóstwo petow, z tego względu że.....nie pali papierosów i ciężko w jego obecności zapalić papierosa na dworze a co dopiero na klatce schodowej bo o nią chyba chodzi. Nie ma mowy też o bałaganie na montażu bo jest na to uczulony a jeśli chodzi o obróbki to to jego praca wygląda najlepiej ze wszystkich osób z którymi pracowałem a więc wątpię w prawdziwość tego wpisu. Kolejna sprawa, zarówno F.H.Bill jak i my(firma w której pracuje) drzwi pobieramy, zakupujemy w jednej z największych hurtowni w Polsce a nikt nie zakupuje takiego towaru w castoramie bo to mija się z celem. Mając wszystko w jednym miejscu,ktoś będzie biegał po castoramach i kupował towar który nie posiada gwarancji?Żal czytać bzdury gdzie ktoś kogoś oczernia bez podstawnie i psuje celowo dobre imię firmy. Takie coś powinno być karane moim zdaniem. Firma ustawiona zawodowo pod tym kątem, nie może sobie pozwolić na takie coś bo to grozi konsekwencjami finansowymi. Oczywiście, są też osoby, które zazdroszczą innym wszystkiego, bardzo łatwo w tych czasach, wyrobić sobie pieczątkę z cudzymi danymi, bardzo łatwo jest się podszyć pod kogoś, nie mając z tym kimś nic wspólnego. I takie rzeczy się dzieją, robią to głównie życiowi nieudacznicy którzy czyhają tylko na nie znające się osoby,zakupujace drzwi w markecie. Przecie co z tego że ma się drzwi, trzeba mieć też montera a market chętnie rozdaje numery tel i taki majsterek bierze za montaż 800-1500 zł nie dając przy tym gwarancji na towar i montaż. Beznadzieja. Pozdrawiam Billow i szczerze polecam usługi tej firmy..

Prawda Nowy wpis

Brak faktury . Jeśli o gwarancji mówimy to żadnej nie ma bo drzwi uszkodzone i do dziś nikt się nie zgłosił . Nie polecam

Zbigniew Nowy wpis

Firma już miesiąc jedzie na regulację. Obiecują nie dojeżdżają i codziennie inna wymówka. Jeszcze właściciel z pretensjami że muszą przyjechać . Do .... Mam gwarancję. Brak jakiego kolwiek szacunku do klienta . Nie polecam .

Dziad Nowy wpis

Miałem w tygodniu montaż. I ze szczerego serca nie polecam . Panowie spóźnieni . Zostawili po sobie bałagan. Właściciel firmy opryskliwy cham . Montażyści nie przygotowani. Nie polecam .

Ania Nowy wpis

Wszystko wyszło bardzo ładnie. Super ekipa, super kontakt. Zadowolona jestem

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Janka

Bardzo miła obsługa i ekipa montująca. Na katalogu drzwi były ładne ale po zamontowaniu są jeszcze ładniejsze. Szybko i łatwo się skontaktować z firmą, dalej też wszystko poszło płynnie. Jestem zadowolony i polecam.

Jan

Ładne drzwi, ładny montaż. Wszystko ok. Polecam

Witam . Jeśli chodzi o montaż drzwi z firmy fh bill masakra fuszerka . Nie polecam firma nie szczera bubel a nie drzwi . Nie polecam

Barbara

Jestem zadowolona ze skorzystałam z usługi, miłą obsługą, fachowo monterzy. Nie żałuję. Polecam.

Magdalena

F.H.Bill
@Magdalena

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z szacunkiem. Mamy sezon letni, sezon urlopowy. Nie zawsze zdarzymy byc w umówionym terminie o umówionym czasie. Nie zawsze damy radę odebrać tel ale oddzwaniamy, nie każdy odbierze też od nas tel. Niestety jest sezon letni-urlopowy, przepraszamy za wszystkie utrudnienia.Pozdrawiam

venon
@F.H.Bill

od 3 tygodni reklamacja na zamek który działał 2 dni !!!!! (usunięte przez administratora)a firma nie jest od drrzei tylko od sklepów , gastronomii vi hot dogów

Lui
@F.H.Bill

Oj chyba nie tylko w okresie letnim . Zimowa pora również miałam przekładany termin oraz była godzina 8 ustalona po telefonie do panów oni dopiero wyjeżdżają 8.34 ze Szczecina . Drzwi są ok ,ale pracę ,które są wiecznie przerywane co 5 minut przerywane telefonami od jakieś pani z biura oraz żony to nic dziwnego ,że trwają tyle godzin . Nękanie z różnych numerów telefonami ,smsami czy nachodzeniem już dwa razy w domu i tak przez dwa tygodnie jest już męczące . Człowiek chce zamontować drzwi i zapomnieć ,a firma jak by nie chciała dać o sobie zapomnieć . Nie wrzuca się dokumentów „niby” do niszczarki , a kolejnie znowu chce podpisać systemu ratalnego ,gdyż normalny człowiek ma obawy przed podpisaniem drugiej umowy na raty za montaż jednych drzwi . (usunięte przez administratora) na kółkach w tej firmie mają jak nic . O ile drzwi fajne tak firmy nie polecam.

Konkurencja
@Magdalena

Jak wygląda ścieżka kariery w F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak? Czy trudno jest zdobyć awans?

matias

calkiem fajnie wyszedl montaz-polecam

kajtek

chlopaki bardzo ladnie wykonali prace, jestem zadowolony

Sasiedzi

Szczecin-celulozowa dzisiaj nam montowali drzwi mnie i sąsiadce i jedyne co mogę powiedzieć że jesteśmy bardzo zadowoleni

Zadowoleni

Generalnie jest ok. Nie mam się do czego przyczepić. Wszystko wyszło tak jak to sobie wyobrażałem. Oceniam pozytywnie

Karol

Jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy. Wszystko przebiegło super, monter wiedział za co się zabrać i bardzo sprawnie mu to poszło. Przede wszystkich czysto. Polecam

Alicja

Firma bardzo nierzetelna, pod względem wystawiania faktur. Zwykłą fakturę otrzymałam dopiero po dwóch tygodniach, ale firma ubezpieczeniowa oczekuje kosztorysu do tej faktury, gdyż wymiana drzwi była następstwem interwencji służb mundurowych. Od września nie mogę doprosić się kosztorysu, przez co firma ubezpieczeniowa wypłaciła mi tylko 40 proc. poniesionych kosztów. Nie odpowiadają na maile, telefon odbiera za każdym razem ktoś inny, a rzekomego szefa filii przy ul. Brązowej 14B w Szczecinie niemal nigdy nie ma. Gdy pojechałam tam kilka dni temu zobaczyłam tylko kartkę na drzwiach, że sami u siebie będą robić remont i biuro będzie nieczynne do początku stycznia 2024r. Kontaktu z Panią Szczepaniak nie ma żadnego, bo nr telefonu jest tylko jeden. Miałam być wczoraj, ale z osobistych powodów nie mogłam i idę jutro do Rzecznika Praw Konsumentów w Szczecinie. Nigdy nie spotkałam tak nierzetelnej i mającej za nic klienta firmy, która nawet nie potrafi wystawić kosztorysu i naraża klientów na duże straty finansowe. Nikomu tej firmy nie polecę.

Czy w F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

kasia

fajnie wyszlo,jestem zadowolona

kamil

firme oceniam pozytywnie zarowno wykonana usluge jaki zamowiony przezemnie towar

mamaitata

Firma wywiązała się z zawartej z nami umowy tak jak na to liczylismy. Zadowoleni jestesmy.Polecamy dalej

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak - Gniezno

• Jak się pracuje w F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak?

F.H. Bill Aleksandra Szczepaniak