Opinie o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy For Life Sp. zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w For Life Sp. zo.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For Life Sp. zo.o. w Gniezno

To nie jest koncert zyczen zeby pozdrawiac zimali...zadzwon i ich pozdrow....Mam pytanie w ktorej welnie daja umowe o prace i normalne warunki pracy???

ano2

mi też choinki wyszły ale jak sie skupisz...to przeczytasz...;) fajnie,że Lublin ma miłe wspomnienia i pozdrawia biuro, ja tych zakłamanych krętaczek nigdy pozdrawiać nie będę [usunięte przez moderatora]

Robina alias gallka

Do lublina - Tak owszem masz rację ale zależy wszystko od tego jak się sprawę przedstawi. Nie musimy przecież opowiadać o wełnie jako takiej, że w jednej firmie lepsza a w innej gorsza, ale o warunkach zatrudnienia. Ludzie pracujący jako ph nie mają wyjścia i muszą się póki co godzić na warunki jakie stawia im pracodawca, bo jak się nie podoba to wylot. Kiedyś nas też będzie czekała jakaś emerytura.... i co wtedy? Pracując na umowę zlecenie czeka nas pobudka z ręką w nocniku. W FL mieliście jeszcze możliwość walki o zarobione przez siebie pieniądze. Ja miałam inną sytuację. Pracowałam na umowę zlecenie a prowizja pod stołem. Firma się ze mną nie rozliczyła i nara, bujaj się kobito.A gdy zażądałam zmiany warunków zatrudnienia na podpisanie umowy o współpracy (działalność gospodarcza) to dostałam kopa i do widzenia. Ani kasy ani pracy....Ilu jeszcze będzie poszkodowanych pracowników? Nie można się godzić na takie jaja. Nikt nad nami nie zapłacze jak nam zabraknie kiedyś na chleb albo na leki. Lublin ma rację, że ludzie wełnę kojarzą z wełną a nie z firmą ale w tych firmach pracują ludzie i chodzi mi wyłącznie o kontekst na linii pracodawca - pracownik. Dodatkowo to my jako ph mamy najbliższy kontakt z ludźmi. Sądzę, że raczej będą wykazywać się pozytywną empatią względem nas niż negatywnym nastawieniem do wełny.Toteż Lublin, jak najbardziej masz rację jednak myślę, że wszystko jest kwestią odpowiedniego obrazu.

lublin

[usunięte przez moderatora] Bylam wczoraj w okolicy Zamoscia, na 3 spotkaniach i kazda z osob, ktora byla na moim spotkaniu kompletnie juest zniesmaczona delikatnie mowiac prezentacja senexu. Brak slow, kompletna antyreklama. Jesli chodzi o tv, to tez o tym myslalam, lecz ludzie welne kojaza z welna a nie z firma. Wiec jesli ktos pracuje w welnie to na tym niestety nie skorzysta. Pozdr.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w For Life Sp. zo.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
Robina Hudka

Myślę o mediach, bo to co się dzieje to istny skandal. Mało tego, tak naprawdę prawo, zauważcie w jakis dziwny i cudowny sposób nie sprzyja nam pracownikom tylko stoi jednak za "większym" czyli za przedsiębiorcą.... i to strasznie nieuczciwym w dodatku. Cuda jakieś! [usunięte przez moderatora] gdybyś to Ty jako szeregowy pracownik była oskarżona o to co ona i przez tyle osób to ręczę, że siedziałabyś już na tzw dołku i czekała na wysoki sąd.Hahaha jaja normalne!!! Nic tylko kraść i zatrudniać dobrych prawników. Ot takie mamy prawo. A już kompletnym szczytem wszystkiego jest fakt, że gdy jako pracownik pobierający lewe pieniążki z prowizji nieuwzględnionej w umowie doniesiesz na nieuczciwego pracodawcę to odpowiadasz karnie razem z nim za współudział. I tak nam rośnie szara strefa w siłę i przy obecnym bezrobociu zakwitnie niczym kwiecie na łące. BRAWO dla polskiego prawas. Kpiny!

Justyna D'arc

Ja jestem za!!!! Pozdrawiam gallka

gallka anonimka

Bo ja Wam dziewczyny proponuję połączyć siły i zrobić przewrót z grubej rury pt: Justyna D`arc, Ola Lwie Serce versus Wełniany Alien... a ja się dołaczę jako Robinka Hoodka :)))) ....i nauczy się dziadostwo szanować pracownika, z którego żyje! Pozdrawiam dziewuszki :))

do Marlenki z Gniezna pochodzacej ze Szczecina

pamietaj, historia lubi sie powtarzać, skończysz tak nędznie lub jeszcze gorzej, jak skończyłaś w Remesie, Twoją historię zna już chyba każdy z wełny. życzę Ci tego z całego serca: żyj za 2 dyszki miesiecznie do końca życia!!!

do lublin

dokładnie tak jest, a ta "logiczna" co tu pisze to chyba [usunięte przez moderatora] bo tylko ona może takie banialuki wymyślać, bądź jej pachołki [usunięte przez moderatora] ugoda z FL, przecież to jak w tym powiedzeniu pluć [usunięte przez moderatora] w oczy,a ona mówi,ze deszcz pada!!! no bez komentarza po prostu... [usunięte przez moderatora]

lublin

Ludzie jakie ugody?? Siedziałam tam prawie do końca!! Oddałam auto i towar. Zanim wiedzieli, że odchodzę, zapewniali, że pieniąde będą może w ratach ale będą... Jeździli po polsce i zapewniali wszystkich, że bedzie kiepski okres, ale kazdy dostanie swoje ciezko zarobione pieniadze (mam to nagrane!!) Ale jak dzień przed przyjadem moim do Gniezna powiedziałam wysylając oficjalego maila, tak o pieniazkach nie bylo ani slowa!! Szanowna Pani [usunięte przez moderatora] , wczesiniej potrafila czasem odebrac tel, badz oddzwonic czy tez odpisac na maila. Od kad odeszlam bedac jeszcze nawet pracownikiem w/g papierow tak juz ani odpowiedzi na maila a juz o oddzwonieniu, czy tez odebraniu chociaz jednego z wielu telefonow ode mnie nie ma mowy. Wiec o jakiej ty czlowieku piszesz to ugodzie?? Z kim przede wszystkim?? [usunięte przez moderatora] nie ma szans na ugode!! Szanuja jeszcze [usunięte przez moderatora] i tych kilka osob w szczecinie, bo poniekad wciaz pracuja odbierajac swoja kase, tym samym robia sobie kolejny dlug f.l. wobec siebie. Jak dla mnie f.l. jest skonczone!! Nie wierze im juz w nic!! Pozdr.

do logicznej

Jak byłaś u P. [usunięte przez moderatora] to sie dogadałaś...ciekawe jeszcze w jakiej innej sprawie poszłas na ugodę...z nami nie chcieli ugody...miałas szczescie Gratuluje ...i napewno to były te osoby z wyzej wymienionej ekipy [usunięte przez moderatora]

bo logiczna nie jest wcale logiczna tylko spryciar

Są ludzie, którzy myślą w sposób podobny do p. "logicznej". Maja zadatki na zostanie w przyszłości [usunięte przez moderatora] bądź jej podobną. No cóż z cwaniactwem to się chyba trzeba urodzić. Szanowna p. "logiczna" są też ludzie w których płynie goraca krew a nie woda sodowa, więc nie godzą się na pewne stany rzeczy..... dla Pani najwyraźniej na porządku dziennym. z poważaniem gallka anonimka :)))

do niby logicznej

widocznie wierzysz w cuda i ugody z piskorską. żadnej ugody z nią nie ma i nie pisz bzdur!!! ugodę to maja z nia Ci co kablują czyli krystyna,bodzio,pawełek i julieta. weź Ty sie opamietaj z tym co piszesz. Ty podpisałaś z nimi jakąś ugodę? jak tak to nieźle musiałaś tyłek im lizać bo tylko takim kase wypłącają!!! tym, którzy walczą o swoje CIĘŻKO ZAHAROWANE PIENIADZE to 20 zł na konto wpłacają!!! to jest ugoda??? boze,aż mi siewierzyć nie chce,ze są jeszcze ludzie,którzy wierzą w fl I UGODY Z NIMI!!!

logiczna

trzaba bylo isc na ugodę z firmą jako pracownik co niektorzy podpisali ugody sie zwolnili i dostają pieniadze z odsetkami a w sadzie to prosze państwa 4 z rzedu na liscie najpierw komornicy banki zus a i jak dla was starxczy to powodzenia

Justyna

do bez pracy...Pochwaliła bym się gdzie pracuje ,ale na forum nie chcę....zreszta nie chce zachwalac...moge zdradzić że z [usunięte przez moderatora] moja przyjaciolka wkońcu razem jestesmy w ekipie....

ola

to że wogóle te firmy wszystkie wełniarskie zatrudniaja na umowę zlecenie to totalna porażka i wyzysk. i tylko na prowizje zatrudnienie to też katastrofa. to normalnie poniżanie pracowników!!! brak mi słów. tego po prostu powinni zabronić. ciekawe czy [usunięte przez moderatora] i jej "prawe rączki" z firmy FL mieli to co im życzyłam na święta kilka stron temu na forum. mam nadzieje,ze tak i że srają dalej niz widzą!!! boże,jak ja tej firmy nienawidzę!!! i firmie tej podobnych!

bez pracy

Justyna Gdzie pracujesz uchyl rąbka?

Justyna

Popieram zdanie Oli,mialysmy naprawde przez ten czas złe doswiadczenia z firmami welniarskimi...moze ta w ktorej teraz pracujemy bedzie wporzo!!!

ola

tak,branża wełniana to cudowna branża,nie ma co w cuda to ona obfituje :) niestety takie niezbyt pozytywne... FL to (usunięte przez administratora) i oszuści,a pani Prosrurent to [usunięte przez moderatora] jakich mało,bo tak jak ona żyruje na ludziach to masakra ale są i podobne firmy typu Senex z [usunięte przez moderatora] na czele , który skinie paluszkiem i Irena leci i robi co kazać szef...w srebrnych spodenkach,który poci sie,gdy na rozmowach o pracę zadaje sie mu cieżkie i krępujace ale rzeczowe pytania...teraz dzieki Justynie wiem czemu... Kolejna zaje...firma to Złote Runo...brak mi słów-umowa obfitująca w cuda , a jak sie zwolnisz to fotki napierdzielaja Ci w każdym innym aucie firmowym...masakra,a też zajeextra wrazenie sprawiaja na początku ale później cuda cudeńka. teraz jestem w fajnej firmie,warunki przyzwoite :) szkoda,że niektóre firmy tak bezlitosnie spartaczyły opinię tej branży...szkoda,bo aż strach w niej pracować... ale dobrze,że jest forum potentata przkrętów czyli FL gdzie opiniami mozna sie wymieniać :) pozdrawiam!

Justyna

Do gallka anonimka...szczerze Ci współczuje,bo wiem jaka ta praca jest ciezka ...a nikt nie docenia P.H. chociaż sa najwazniejsi w firmie,bo to MY przynosimy kase do firmy ,dbamy o auta ,papiery itp. pozdrawia cie serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o For Life Sp. zo.o. - Gniezno

For Life Sp. zo.o.