VIS-security

Sosnowiec

Opinie o VIS-security

łebek
użytkownik zarejestrowany

fajna agencja ochrony, bo w porównaniu do firm konkurencyjnych, mają dużą ofertę. Na przykład zajmują się konwojem. VIS Security Sp. z o.o. jest jedynym w kraju operatorem konwojowym. Poprzez szczelną sieć podwykonawców transportujemy wartości pieniężne naszych klientów na terenie całego kraju.

gość

Ten pan podobno już nie jest właścicielem .Ale jego żona ,ciekawe czemu ??

były

Kiedyś ta firma była w porządku , fajna atmosfera ,teraz bym jej nie polecił nikomu .Właściciel [usunięte przez moderatora] nie szanuje pracowników ,są dla niego tylko wyrobnikami , a jego znajomość tematu ochrony równa się z dnem , chociaż on uważa że jest najmądrzejszy. Tak że nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o VIS-security - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIS-security