Opinie o Nielsen IQ Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nielsen IQ Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nielsen IQ Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nielsen IQ Sp. z o.o. w Warszawa

Uciekajcie

Zdecydowanie nie polecam. Niskie zarobki, bezpłatne nadgodziny, brak podwyżek, bardzo ograniczone możliwości rozwoju, ciągłe zmiany, niekompetentna kadra zarządzająca.

milk cola

Dołącz do nas, jeżeli: - nie szanujesz swojego czasu - nie masz życia prywatnego - motywuje Ciebie robienie pracy za innych albo praca, która nie jest w żaden sposób związana z Twoimi obowiązkami - nie zamierzasz pracować z nami dłużej niż rok Co oferujemy? - duża ilość nadgodnin (nektórzy naszy pracownicy mają ich nawet ponad 100!) - zero szans na jakiekolwiek podwyżki - atmosferę pełną stresu - demotywację na każdym kroku

Agnieszka

To chyba naprawdę dobra pensja!

Maxi

Mowa o stawkach brutto.

Etap 1: Bardzo szybki kontakt mailowy po złożeniu aplikacji przez pracuj.pl (ok. 1h). Otrzymałam maila z linkiem do platformy HireVue. Poproszono mnie o nagranie odpowiedzi na 4 pytania i wykonanie testu analitycznego, najlepiej w ciągu 48h. Otrzymałam przykładowe pytania, które pojawiły się również na teście. Na platformie pojawiły się 4 pytania po angielsku, np. dlaczego pasujesz do tej posady, jakie znasz funkcje w Excel/SQL i gdzie je wykorzystujesz, podaj przykład negocjacji z klientem. Odpowiedź należało nagrać w j. angielskim. Następnie pojawiło się pytanie dotyczące dyspozycyjności i oczekiwanych zarobków (pisemne). Test analityczny zawierał typowe pytania analityczne na poziomie szkolnym, np. kiedy spotkają się samoloty lecące z przeciwnych miejscowości oddalonych o ileś km z określoną prędkością. Dodatkowo pojawiły się zdjęcia produktów i należało napisać co możemy odczytać z ich etykiet. Były również zadania ze zbiorami i należało wskazać, który punkt najlepiej opisuje te zbiory. Etap 2: Rozmowa telefoniczna (screening call), ok 15min, całkiem po angielsku. Rekruterka niesamowicie miła. Rozmowa w przyjaznej luźnej atmosferze. Na początku mogłam zadać swoje pytania, następnie usłyszałam opis firmy i stanowiska, następnie rekruterka potwierdziła, że dane o dyspozycyjności i stawce są aktualne. Umówiłyśmy rozmowę z menagerami. Rozmowa nie wymaga przygotowania ze strony kandydata Etap 3: Ostatni etap. Rozmowa na teams z menagerami. Przed rozmową otrzymuje się manual, który pozwala przygotować się do rozmowy. Są tam zebrane informacje o firmie. ok. 1h Po 1 etapie miałam bardzo negatywne odczucia ze względu na nagrywanie odpowiedzi. Później okazało się jednak, że niepotrzebnie się przejmowałam. Proces rekrutacyjny został przeprowadzony wzorowo.

dlaczego pasujesz do tego stanowiska, doświadczenie zawodowe, radzenie sobie z problemami, wiedza z excela

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
soja

no jak na konsultanta to zaskakująco uważam wysokie wynagrodzenie jak na polskie warunki rynku pracy, ciekawe tylko jakie wymagania należy spełnić żeby dostać stanowisko takie

Goska

Macie pojecie Ile zarabia client consultant z doświadczeniem? Dostałam propozycje spotkania i zastanawiam się czy wogole warto iść. .. (oczekuje więcej niż 5k)

nie powiem kto
@Goska

@Goska: realne, zależy od doświadczenia. Około 3.5-5k to stanowisko juniorskie (widełki zależne od działów), konsultant 4.5-6.5 może dostać.

justyna
@nie powiem kto

Do Gosi, czy ty podawalam kowoty brutto czy netto.??

Goska

Victorix

Hej, dostałem propozycję pracy tam, ale nie wiem czy warto, dosyc niska stawka,daleko nawet nie siegajaca 5000 brutto. Czy to norma tam czy jednak zarobki są wyższe, a ja się dałem zrobić? Na specjalistę 5000 tysi to moim zdaniem powinna być norma. Dajcie znać czy dla kogoś z wieloletnim doświadczeniem ta firma ma sens.

Rozczarowana

Ta firma to porażka - darmowe nadgodziny do oporu, pisanie raportów w weekendy to norma. Poza tym nie liczcie na podwyżki, są przyznawane tylko w przypadku awansu, a to również nie są zawrotne sumy. Polskie biuro jest traktowane jak taśma produkcyjna raportów dla badań sprzedanych w innych krajach. Praca w Nielsenie ma sens tylko dla młodych osób, które szukają doświadczenia i są w stanie pracować za niższe stawki niż daje konkurencja. Wysoka rotacja najlepiej świadczy o podejściu firmy do pracownika.

ver

nie nie nie i jeszcze raz nie. pomijam fakt, że w procesie rekrutacji chcą informacji odnośnie zarobków w poprzednich firmach. co to w ogóle za pomysł??????????????

ariana

Czy ktoś był na testach analitycznych do Nielsena? Zaprosili mnie. Jak długo trwają? Jaki poziom trudności? Można mieć ze sobą kalkulator?

Vanilla

wynagrodzenie to zależy w jakim dziale, czy zarobisz więcej na zlecenie? nie sądzę,premie zależne od budżetu i Twojego szefa,dobra praca dla kumatych i ogarniętych studentów :)bardzo dużo ludzi po sgh-u, można się załapać przez uczelnie na program stażowy 6m-scy i jak się wykażesz i jesteś dobry duża szansa na zostanie w firmie. Wynagrodzenie na stażowym? 120% zasiłku dla bezrobotnych ;) dobry angielski i umysł analityczny, Excel biegły z tworzeniem makr i tabel przestawnych, zweryfikują to bardzo szybko. Az tak prosto przeciętnemu Kowalskiego się tam dostać wcale nie jest łatwo . Chyba, że ma się plecy tak jak wszędzie !

Vanilla

Typowe Korpo! Pracowałam w Nielsenie kilka lat, bardzo dobre miejsce dla studentów stawiających pierwsze kroki na rynku zawodowym, można się bardzo dużo nauczyć i uciekać do klienta ;) Kiepska płaca, kadra zarządzająca porażka,brak motywacji pracowników, monotonna praca w niektórych działach, zero szkoleń! Bardzo duża rotacja pracowników, rekrutacja zazwyczaj wewnętrzna z polecenia, a więc standard..:) Naprawdę, kiedyś w Nielsenie pracowali rzeczowi, fachowi i merytoryczni ludzie, ale to już niestety przyszłość, do pół metka emerytury nie dochowają ;) Jedną z pozytywnych stron są ludzie, ale to też nie we wszystkich działach.

nowy12342342

Rekrutacja trwa, Market Research Analyst. Wasze opinie? Placa, kolektyw, rozwoj, ilosc pracy? Dzieki ;)

nowy12342342

prosze o opinie, Panowie! ;)

nick

Jasne że u nas jest taniej ale transferuje się po to aby było jedno centrum operacyjne. W sumie nie wiadomo czy to się uda bo amatorzy to robią już kilka lat. Jak masz małe dochody na osobę to możesz zgłaszać się o kasę do komisji socjalnej, a jeśli chodzi o motywację to zależy na jakiego szefa trafisz, będą oceny okresowe pracy, ja akurat mam tutaj złe wspomnienia gdyż były niesprawiedliwe, jak wyniki liczbowe były bez zarzutu to nie spełniałem jakiś wartości firmy (pojemne, wszystko można w to wrzucić jak się chce). Opieka medyczna i sport jest.

KK

To typowa korporacja dzięki obecnemu szefowi regionalnemu który ludzkich odruchów raczej nie ma, zależy im tylko na wyciśnięciu z pracownika tyle ile się da a później kopniak w tyłek, poza tym transferuje część usług jakie wykonuje obecnie poza Polskę więc za jakiś czas będą grupowe zwolnienia w niektórych działach.

Zostaw merytoryczną opinię o Nielsen IQ Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nielsen IQ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nielsen IQ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nielsen IQ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nielsen IQ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nielsen IQ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nielsen IQ Sp. z o.o.