Opinie o PPH Zelan ZPChr w Nakło nad Notecią

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PPH Zelan ZPChr. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PPH Zelan ZPChr o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Zelan ZPChr w Nakło nad Notecią

Michu

Mariusz i Lucyna???????

Krystyna

Ten jest najlepszy.

Zainteresowany pracą

Poszukują magazyniera do firmy jest ogłoszenie w urzędzie pracy. Ktoś możne coś powiedzieć więcej? Co tam się robi ? czy nocki też się pracuje i soboty i święta? Podobno trzeba dużo palet ciągać przy załadunku? a ilu magazynierów tam pracuje? co to są te komponenty? a papierologi dużo?

Michu
@Zainteresowany pracą

Chcesz pracować w magazynie i nie wiesz co to są komponenty do produkcji(wydawanie)... żenada

Zainteresowany pracą
@Michu

Zapraszam do Unilever - tu komponentów jest całą masa i to konkretnych a nie jakieś taśmy i folia. Dobrze że Ciebie przyjęli ....... do firmy

Solhano
@Michu

Magazyn żenada , ekipa niedouczona myślą, ze coś wiedza, uczą się na błędach i maja nadzieje ze dadzą rade wspiąć się wyżej ,tym czasem Pan A ma ich w (usunięte przez administratora) , liderzy (usunięte przez administratora) jeden na drugiego bo tylko tak można zabłysnąć , wiedzy nie posiada nikt nie wiem czy nawet zawodówki pokończyli

Dorota
@Solhano

Widać, że nie jesteś zadowolony z kadry managerskiej w PPH Zelan, chociaż nie piszesz zbytnio konkretów. A jest tam jakiś system motywacyjny? Jak motywują ludzi do pracy?

michu
@Solhano

za moich czasów magazyn "stał" na wysokim poziomie.Cóż czasy sie zmieniają.

Jak się pracuje z ludźmi z PPH Zelan ZPChr?

Nadal

Dobrze.mile sympatyczne kobiety ,a kierownicy to zależy kto.

Były

Czytając opinie nikt nie wspomniał o Galwanizerni . To jedyna część zakładu co okrada Pana Zielińskiego, biuro na pierwszym miejscu . Nikt nie widzi jak chemia jest sprzedawana przez biuro na lewo A pracownicy traktowani jak roboty(bo muszą) Pan Łukasz wyrozumiały człowiek pogadał, doradzi. Jeśli miałbym ocenić zakład pracy oceniam na 8+ A tych z biura dopadnie kiedyś kara za to co robili za placami . A.G ,W.P .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PPH Zelan ZPChr spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Alien

Za chwilę UE wymusi zakaz produkcji sztućców z tworzywa i jak Pan Antoni szybko czegoś nie wymyśli na przebranżowienie się to będzie lipa. Już się zaczęło.

A ja pracowałem u Was kilka lat i było fajnie. Faktycznie pracy było czasem multum się można było się dogadać. Szkoda że taka dyrektywa nastała z Unii. Mam nadzieję że będzie dobrze i że Paterek ruszy. Czekam na ten moment. Pozdrawiam tych którzy wytrwali i pracują i tych którzy czytają i komentują.

mamy mały kryzys wszyscy poddenerwowani stale czary mary kto tym razem będzie zwolniony jeden na drugiego patrzy wilkiem chyba wszystkim nie podoba się ten system wiadomo każdy przyzwyczajony 2 na 2 na 2 a teraz po 5 dni rano , pop. noc musimy przeczekać i być dobrej myśli .

@ja

Wreszcie ktoś z rozsądkiem napisał. Musimy przetrwać ciężki czas a nie mieć muchy w nosie. Trzeba się cieszyć ze mamy prace. A jak komuś tak źle to na co czeka? Ludzie ogarnijcie się!

ktoś
@Marta

tak cieszą się ci co mają pracę ale ubolewam nad tymi co tę pracę stracili ja na tą firmę złego słowa nie powiem KADRY są mega przyjazne zawsze dobre słowo pracownicy różni jak każdy z nas ale denerwuje mnie ten totalizator która w kolejce do zwolnienia ....może nikt !!!po co to komu

@ktoś

Fajnie, ze dobrze wypowiadasz się o firmie. Możesz napisać z czego konkretnie jesteś zadowolony? Chętnie dowiem się jaki jest system pracy w firmie. Liczę, ze mi odpowiesz.

ktoś
@Grzegorz

ja otwarcie piszę że mogę liczyć na lidera Karola ilekroć zachorowałam zawsze dał przepustkę bez proszenia , pełne zrozumienie , pracę też lubię a że system się zmienił nie podoba mi się to ale moje zdanie się nie liczy .... kadry zawsze pomocne i zawsze porozmawiają z nami

Trzeci kierownik
@Grzegorz

Co ty taki ciekawy jesteś na tym forum kolego?? Zapraszam do biura z tymi pytaniami.

Qw
@ja

System jest ok. Mi pasuje.

Czy dyżury międzyświąteczne w PPH Zelan ZPChr obstawiają najmłodszymi stażem?

Odpowiadający

Ej ty nie wiesz w jakiej firmie pracujesz????? PPH Zelan nie ma już od kilku lat. U nas nie ma dyżurów międzyświątecznych.

każdy oburzony z partyzanta najlepiej za plecami jeśli Ka... taki słuzbista taki nie do ludzi inni się cieszą że nie mają go na zmianie -powiedzcie mu to a nie po cichaczu na nich gadacie

Grzegorz

Co aktualnie dzieje się w Zelan? Prowadzą może rekrutacje pracowników? Jeżeli macie informacje o warunkach zatrudnienia w firmie, napiszcie.

staś
@Grzegorz

firmie zelan same zmiany system 3 zmianowy [na gorsze] pracownicy mowia zasługa pana Niew-------------go nawet steruje kierownikiem żena same zwolnienia zostają osoby ktore cały rok chorowały ale mają grupę najlepszą zmiane rozwalili zdyscyplinowaną pracowitą zasługa pana jw. pani Asiu obucie sie pan N robi swami co chce jego czeba by zwolnic i jego żonę wszech wiedzącą oby dwoje prowadzą mobing na zmianie mam nadzieje ze PAN ANTONI to przeczyta i przyjzy sie tej zmianie porozmawiajcie z paniami moze beda mieli odwge powiedziec takiej komitywy za panią KOCEMBĘ nie było . KIEROWNIKU PRODUKCJI BĄDZ KIEROWNIKIEM bo mam wrazenie że P NIwia------------- jest kieronikiem bo steruje tobąjak marionetką

@staś

Twoje zarzuty dotyczące mobbingu w Zelan brzmią poważnie. Czy jesteś pewna, że było to właśnie to zjawisko? Jeśli w miejscu pracy miało miejsce uporczywe nękanie lub zastraszanie podwładnych, to o sytuacji tej powinna zostać powiadomiona Centrala firmy oraz PIP. Czy działania takie zostały podjęte? Powiedz coś więcej.

@staś

I słownik do ręki cymbale.

Teraz ja

Tak czytam... co wy tu za bzdury pociskacie.. szkoda gadać. Puknij się w leb.

Sama prawda

Pierwszy tydzień pracowałam bez umowy na czarno za grosze. Wypłata 1500zł. Porażka. Mówili że jak się będzie starac i angażować to jest szansa na podwyższenie stawki godzinowej. Ale to tylko na papierku napisane i tyle. Nie ma to jak dźwigać i podnosic ciężkie kartony na warstwy... pani D. chodzi i straszy swym wyglądem. Wciąż cos nie pasuje i patrzy żeby tylko się dowalic do czegoś i mieć satysfakcję co to nie ona.. W biurze jeden wielki (usunięte przez administratora) Nikt nic nie wie a siedzą po paru osób. Tylko kawka i ciasto za nasze pieniądze. Jedyny plus to pracownicy na hali. Fajni mili ludzie. Można pożartować porozmawiać. Niech płacą wiecej a będą ludzie do pracy którzy będą z chęcią wykonywać swoje czynności. Nie oszukujmy się nikt nie szuka pracy za cukierki tylko porządne pieniądze.

Helena
@Sama prawda

Wspomniałaś, że pierwszy tydzień pracowałaś na czarno, domyślam się, że był to okres próbny. Jak jest jednak teraz? Czy obiecana Tobie podwyżka za starania w pracy doszła do skutku?

Darek

Dziwne wpisy i zastanawiam się czy to z inspiracji? To jest dobra firma i nie ma co narzekać.

Makaron

Kłamią z etetami gdy się zaniesie CV to czeka się na odpowiedź i potem się słyszy że etatu nagle nie ma, strata poświęconego czasu.

Sama prawda

W firmie panuje jeden wielki bałagan, niedomówienia. Przychodząca w celu złożenia CV widać odrazu jak prosperuje firma. W biurze panuje rozgardiasz, gdy zostanie się wysłanym na badania lekarskie czeka się kilka tygodni. W jednym miejscu jest biuro księgowości, miejsce rozmów służbowych, pogawędek prywatnych, rekrutacji. Ciężko nazwać to poważna firmą gdy wchodząc widać osoby siedzące przy biurkach i jedzące nad dokumentami i stanowiskiem pracy. O profesjonaliźmie nie ma tu mowy. Nigdy więcej nie przyjdę do tej firmy. Słyszałem wiele negatywnych opinii ale nie chciałem ich powielać bez przekonania się samemu jak tam jest. Jednak teraz nie mam żadnych wątpliwości co do tego że nigdy więcej nie odpowiem na żadną z ofert pracy w tej firmie.

Nie ma słów, aby opisać co tam sie wyprawia Każdą rozmowe radze nagrywać, bo to co mówią, a to co jest naprawde bardzo sie różni a potem z ludzi głupków próbują zrobic Poza tym w takich warunkach za takie pieniądze.. śmiech na sali. Tym bardziej, że pieniążki lubią sobie i tak przyciąć. W łazienkach krany odpadają, na hali wygląda jak w jakiejś melinie, temperatura na hali.. 3 stopnie, gdy przychodzi początek jesieni Ludzie fałszywi, obrabiają (usunięte przez administratora) na kazdym kroku. A premia uznaniowa w tej firmie to wymyślanie farmazonów i skarzenie sie kierownikowi o byle (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. Wiele złych opinii słyszałam na temat Zelanu zanim miałam z tą firmą do czynienia, ale myślałam że póki sie nie spróbuje nie mozna oceniac z góry. Szczerze żałuje ze mialam takie myslenie i dalam im "szanse". Czlowiek sie tylko na (usunięte przez administratora) i jeszcze jakichś bzdur o sobie nasłucha. NIE POLECAM tfu!

Jak widać prawdziwe i nie wygodne opinie dla firmy są usuwane pewnie przesadziłem z prawdą ale nie nazywam się Jarzabek z filmu Mis

Nakielanin

Wczoraj na nocnej zmianie miał miejsce wypadek z tego co wiem nie powiadomiono służb ratunkowych ani PIPjak to w takich wypadkach bywa ponadto maszyny sa stare zuzyte wiecznie sie psuja pytanie czy spelniaja normy bhp

@Nakielanin

Spełniają,spełniają. W większości takich przypadków to pracownik tych norm nie przestrzega.

ta co najmniej mówi

pierwsze słyszę żeby ktoś przyszedł do pracy bez szkoleń .... piszesz cytuję "nawet młodzi ludzie przyjmowani są bez orzecznictwa o grupie"Proszę cię nie pisz bzdur bo Zelan nie jest zakładem tylko dla ludzi niepełnosprawnych to nie jest warunek , ao braku zainteresowania to nie ma kompletnie mowy ,właśnie nad nowymi jest szczególna piecza zacznę od bezpośredniej opieki czyli drugi doświadczony pracownik ,brygadzista, lider ,kierownik , kadry - skąd w tobie tyle kłamstw skąd ci się to bierze .PISZESZ młody chłopak załamany bo co bo jeden dzień pracował w swoich prywatnych spodniach ? czym się załamał spodniami czy pracą ? nie rozumiem ! Piszesz nie zapłacili mu za ten dzień ? proponuję niech idzie do biura zapłacą mu bez wątpienia ale niech idzie bo nikt szukać go "po wsi nie będzie"

Ludzie którzy przychodzą do pracy są z marszu wysyłani do maszyn bez żadnych szkoleń bhp i ogólnych zgłaszam to dzisiaj do inspekcji pracy czas najwyższy żeby ktoś zareagował a nie bał się .Nawet młodzi ludzie są wykorzystywani zaraz po szkole przyjmowani nawet bez orzecznictwa o grupie.Nikt nikim się mie interesuje byłam świadkiem młody chłopak pracował w swojej prywatnej odzieży załamany na drugi dzień nie przyszedł nie miał zapłacone za ten dzień bo dla Nich nie istniał.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Zelan ZPChr - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w PPH Zelan ZPChr?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Zelan ZPChr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Zelan ZPChr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPH Zelan ZPChr
2.4/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Ks. Stanisława Staszica 21
    89-100 Nakło nad Notecią