Opinie o K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne w Pruszcz Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne w Pruszcz Gdański

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne?

Ta. Nowy wpis

Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w PCM to radzę omijać szerokim łukiem. Współpracownicy potrafią nadszarpnąć psychikę. Zwalniają się wszyscy, którzy tyle lat ciężko pracowali i byli w porządku a zostają no cóż..., którzy mają się za nie wiadomo kogo bo im pracodawca 200zł więcej jak najniższa krajowa płaci. Nie miła atmosfera jest na porządku dziennym.

Czy K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Xxx Nowy wpis

Nie :)

Basia

Witam. Jak wygląda praca w tej firmie? Czy dają umowę o pracę? Jaka panuje tam atmosfera? Pozdrawiam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
Teresa

Jak ktoś chce tam pracować (magazyn) to musi przygotować się na nieprzyjazną atmosfere. Kierownictwo jak coś przeoczy to zrzuca wszystko na innych. Jeden pod drugim dołki kopie.

Olga
@Teresa

no cóż.. a jakiś przykład sytuacji tak dla jasności? co on mogą tak właściwie tutaj takiego przeoczyć? to jakie mają tu wszystkie obowiązki podczas pracy?

Olga

Parę lat temu padła tu dość nieprzychylna opinia odnośnie magazynu i tego, że niby rozładowują za jakieś łapówki. Zastanawiam się czy po tym jak tego typu opinia tu padła to ktoś to wgl weryfikował? Dalej sobie tak tam można dorobić czy raczej w firmie aktualnie wszystko zgodnie z prawem się kręci?

Paula

Chciałabym zapytać czy firma oferuje przewozy pracownicze?

Lazania

Magazyn rozładowuje tylko za "łapówki".

znany marek
@Lazania

znam temat, łapówkarz z Kartuz

Kierowca
@Lazania

To dlatego tak długo czekamy na rozładunek dziś 3 godziny masakra a pani z ochrony przechodzi sama siebie

Kierówca

Witam wożę do nich towar nie polecam i uważajcie naprawdę bo (usunięte przez administratora) na kasę ludzi co biorą od nich towar magazynierzy tępi jak Francja

Lucy

Czy firma jest wypłacalna.Chcę odstawiać do nich mięso?

Ja uważam, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą ale pewnie trzeba być dobrym pracownikiem!

Wojciech

@Buldi Twoja opinia jest bardzo krótka, to zaledwie jedno zdanie. Trudno innym kandydatom poznać Twoją opinię. Dlaczego napisałeś, że właściciel nie orientuje się co się dzieje w firmie? Może Ty posiadasz taką wiedzę? Czy próbowałeś o tym porozmawiać z szefem? Czy w K&K Pomorskie Centrum Mięsne zaszły ostatnio jakieś zmiany?

Robert
@Wojciech

Mam pytanie odnośnie pracy kierowcy kat.C w tej firmie. Jak z zarobkami? Czy weekendy też pracujące? Jak z załadunkami? Sami sobie kierowcy ładują ? czy magazyn? Ogólnie czy warto do nich wysyłać C.V.? Ogłoszenie pojawiło się już kolejny raz, a więc albo rotacja, albo zakup aut...

...
@Robert

Auto masz załadowane (naczepa). Zależnie od tego gdzie jedziesz - albo Cie rozladuja albo musisz sam się wyladowac. Jak jeździsz tylko na C to załadunek i rozładunek masz zapewniony (stale kursy).

@...

Jesteś w stanie przedstawić, jak kształtują się zarobki kierowców, którzy są zatrudnieni w firmie K&K? Zastanawia mnie, czy pracodawca preferuje system rozliczania za przepracowane godziny, czy może obowiązuje stała i niezmienna stawka? Będę wdzięczny, jeżeli uzupełnisz swoją wypowiedź.

Wojciech

@Robert, jestem moderatorem GoWork.pl i nie reprezentuje firmy K&K. Nie posiadam informacji na ten temat. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać? Przecież, to że kandydat do pracy ma pytania jest naturalne, jeżeli jesteś zainteresowany pracą skontaktuj się z firmą i zapytaj, na pewno da Ci już to jakiś obraz o firmie.

Czarek

Albo pracujemy i zarabiamy albo siedzimy w domu i biedę klepiemy!!!

Buldi
@Czarek

To chyba pisał sam właściciel który nie orientuje się ci się dzieje w jego firmie

lelek

Czy dalej tam się pracuję 6 dni w tygodniu po .... godz. aż się pracę skończy ? A premię dostaję się pod stołem? Czy coś się zmieniło?

ala
@lelek

nic się nie zmieniło

????

jaki ten Student dobrze zorientowany ciekawe kto to napisał z pewnością pseudo nieudacznik zakompleksiony ! zapomniał jednak dodać że ten kierownik bez rzekomego wykształcenia to inteligentny i pracowity kierownik zmian...a ci z rzekomym wykształceniem i papierkiem to złodzieje ..."pan bóg nierychliwy ale sprawiedliwy" karma wraca!!!

student

A co z mega-kompetentnymi ''kierownikami'' zmian? Jeszcze pracują? Jeszcze narzucają swój kierat? Zresztą czego się spodziewać po kimś kto nie skończył nawet podstawówki(to nie żart, ani złośliwa uwaga, tam tacy ludzie pracowali w swoim czasie)

????

ciekawe Firma Bankrut chyba nie do końca. Ponoć ma być sprzedana hurtownia, bo w centrum Gdańska właściciel ma nową inwestycję buduje hotel. Czy to prawda ?

leguś

Takie zmiany. Firma bankrut.

Siłsa

A co chciałabyś dostać w paczce świątecznej.załatwię,podpowiem,ale można nie odebrać darowizny..paczki talony,w głowie Wam sie przewraca,do oboty

Zostaw merytoryczną opinię o K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne?

K&K Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Mięsne