Opinie o Roshen Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Roshen Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roshen Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roshen Europe Sp. z o.o. w Warszawa

PH St

Witam, czy ktoś kto pracuje w Roshen, mógłby opisać warunki? Jak podstawa, ilość wizyt, czy jest tzw bagażnik na przeterminy, jaki samochód, na jakim systemie się pracuje etc. Z góry dziękuję.

Były pH
@PH St

nie polecam Wynagrodzenie to 2500 zł netto + premia, ( zarobki nie są najgorsze, jeśli zrobisz plan, ale nie jest łatwo go zrobić. Marka słabo jeszcze rozpoznawalna, zero marketingu ( prowadzone są akcje cenowe, ale klienci już do nich przywykli bo są powtarzalne) Wizyt 20 dziennie, wiec praca na pewno nie na 8h ( zazwyczaj to min. 10 nawet do 14 h) Jeśli chodzi o przeterminy to jest największy problem pracy w firmie Roshen. Zero wparcia . Towar, który się dostaje na wymiany starcza na 2 max 3 sklepy samochód to Skoda Fabia w gazie ( można używać do własnych potrzeb - jest limit km) Jeśli nie masz rodziny i chcesz zdobyć doświadczenie to możesz spróbować . Jak dla mnie to najgorszy pracodawca jakiego miałam do tej pory.

Nie polecam, pracowałem w tej firmie ,team spoko tylko dyrektor nie ogarnięty i tylko obiecać i nie dotrzymać słowa ,rozmawiasz z nim przez tel uzgadniasz coś a za tyg on tego nie pamięta i wypiera sie ze nic takiego nie mówił , mówisz żeby maile pisał żeby była podkładka to on ze nie ma czasu itp. Żenada ,kasa może być jeśli wyrobisz plany jeśli nie to podstawa 2500 plany czasami rok do roku o 75% wiedz wysokie ja mowię ze swojej perspektywy ale tez nie było z tym problemu najgorzej z tym ze towar sie terminują a ty nie możesz z tym nic zrobić i klienci sie odsuwają bo nie można zrobić korekty na czas albo prezesowanie w czasie może ktoś zapomnie dziecinada nie polecam

Stary PH

Jako PH dzwonisz do dyrektora? Nie do Regionalnego ?

Watson
@Stary PH

Widac jestes za krótki, zeby ominąć droge slużb.jak kolega wyzej. Żal doopę ściska, co...?

Igor

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to przecież nikt nie trzyma na siłę. Zawsze można założyć swoją firmę.

Agata

@Patryk Jaki nie można nikogo obrażać na forum gowork.pl. Odsyłam Cie do regulaminu obowiązującego tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin To miejsce do pisania opinii o firmie, a nie wylewanie obraźliwych epitetów na jedną osobę. @były PH a co mają Ukraińcy do pracy w Roshen-Polska?

były PH
@Agata

Ukraińcy decydują o wszystkim, nie mając żadnego pojęcia o naszym rynku."My jesteśmy Roshen, za nic nie płacimy i wszystko się nam należy za darmo" - no ich motto. Oni nie ufają żadnemu Polakowi. W d*pie mają polskie prawo i zasady. Wszystkich chcą oszukiwać klientów i pracowników też.

@Agata

niestety to nie są słowa obraźliwe ale czysta prawda ale skoro admin nie potrafi tego przyjąć do wiadomości to trudno

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa opóźniona o 50 minut. Na początek test matematyczny, standardowa rozmowa, dostałam.katalog z zadaniem nauczenia się go. Pan rekruter miał zadzwonić rano , nie zadzwonił , na smsa również nie odpowiedział.

W jakiej firmie chcialaby Pani pracować

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

A nie pracowałem na tym regionie

Agata

@Lojalny Patriota a w jaki sposób dystrybucja ma zaszkodzić polskiej firmie Cukier Polski? Kolejna kwestia to przestrzeganie regulaminu, który łamiesz opisujesz inne osoby. Na forum skupiamy się na firmie Roshen-Polska, a nie jej poszczególnych pracownikach.

Qwerty

Pracuje w w Roshenie dłuższy czas zwykle robie targety. Śmię przypuszczać, że powyższe wypowiedzi są niestety próbą ulżenia w cierpieniu dla tych którzy nie umieją sprzedawać. LUDZIE ogarnijcie się i nie wciskajcie kitu ze pracują tu sami ukraińcy bo max 1/4 z tamtąd pochodzi. Nie zapominajcie że to nie jest instytucja charytatywna, która płaci za darmo, a taka która liczy pieniądze. Osoby które piszą, że standy są za darmo..? mają rację, ale to tylko świadczy o sile i motywacji tych którzy tu są i potrafią taki stand wstawić, czy też zrobić target, bo taki cel wyznacza im pracodawca. Opinie o Roshenie mogą być różne, zwykle ktoś kto tu już nie pracuje, pewnie nie ze swojego wyboru nic pozytywnego nie napisze. Taki urok, więc nie ma co się tym sugerować. Ja osobiście polecam spróbować tak mocno, jak mocno nie polecam sugerować sie opiniami rozżalonych AKWIZYTORÓW(czyt. zbieraczy zamówień, tzw podajników)

Gsgshdhdjsbdud
@Qwerty

A tu widac jak pracuje zarząd, zamiast wziąć sie do pracy i zoptymalizować czas pracy ph ktorzy maja po 22wizyty i pracuja po minimum 10h to wolą siedziec i pisac pozytywne dla siebie komentarze. Po stylu wypowiedzi mozna wywnioskować, że sam Robert R. (National Sales Manager) zamiast pracowac, siedzi i sieje Ukraińską propagandę ????????????. Mialem nieprzyjemność pracowac z tym pseudo managerem od pługa oderwanym i aż dziw bierze, że za ten mobbing jeszcze nie wylecial na zbity pysk z roboty.

Ona
@Qwerty

Mialam nieprzyjemność pracowania z R.R. tego maila na 100% On napisał

Szklanka

RR wraz ze swoją świtą działa już w nowym miejscu i podobno kopiuje te same "wysokie standardy" u nowego pracodawcy. Mobbing, gnojenie i przaśny język to jego styl. Ciekaw czy ktoś ich kiedyś za ich nakręcone lody rozliczy?

Zola

Cała ta firma to nieporozumienie. Prawda że co tu jest wszystko opisane. Jeden wielki wyścig szczurów. A tylko po to żeby w rankingach być najlepszym żeby dostać starszego pH +700 zł a żeby to osiągnąć to dochodzi do tego że pH płacą ze swoich pieniędzy klientom za zamówienia, fałszowanie gazetek itp..... Wszystko po to żeby być najlepszym. a najlepsze ze tego Ukraina nie widzi.....

zygi

Większość opinii prawda. W tej firmie liczy się tylko" kolesiostwo ". Praca po 10-12 godz, testy z wiedzy o firmie co miesiąc, ankiety, planowanie goni planowanie. Pana RR już nie ma jednak wiele się tu nie zmienia. Odradzam.

były PH
@zygi

Bo to nie Pan RR jest tutaj problemem tylko Ukraińcy. Ich mentalność, zarozumiałość, i przekonanie, że Roshen jest największy, najlepszy i najpotężniejszy na świecie. Jak cała Ukraina :).

Agata

@Lojalny patriota ale nie piszemy tutaj na forum o konkretnych osobach, do tego z imienia i nazwiska. Powinieneś zapoznać się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Jest tam mowa o tym, że nie można tutaj pisać takich rzeczy, bo i tak zostaną usunięte przez admina. Możesz opisać swoją opinię o Roshen-Polska, nawet jeżeli jest negatywna w inny sposób.

Agata

@hgcuhjckl rozumiem, że nie chcesz publikować tutaj treści tego maila, ale mógłbyś powiedzieć co było w nim zawarte? Tu wtedy każdy z własnej perspektywy mógłby go ocenić i zdecydować czy chce aplikować do Roshen-Polska.

Lojalny patriota
@Agata

Słuchajcie ludzie ten fachowiec Robert Rudy wrócił ponownie do KSC i wraca ze swoimi ludzi do Polskiej Spółki Skarbu Państwa. PIS jest ślepy czy co albo dyrektorek się już przefarbował. gdzieś na rynku doszły mnie słuchy . ale jaja.

Abcd

Ps. Mowa o detalu - nie wiem jak jest w sieciach.

Abcd

Niestety zgadzam się w 100% z opiniami! Firma sama w sobie nie jest zła, ale ludzie nad przedstawicielami nie znają się na polskim prawie! Nie dość, ze praca po 10h - 11h (liczy się od pierwszego punktu, a to ze czasami godzinę się tam dojeżdża to nic) to o 20:00 potrafią Ci napisać maila ze czekają do 21:00 na estymacje i koniecznie w każdym mailu jest "PILNE!!!". Jeszcze chwila, a stracą wszystkich pracowników i sami będą musieli sprzedawać. Firma TOTALNIE nie zna się na prawie polskim. Ps. O premiach zapomnijcie!

Agata

Mobbing @dhgfhdgf oznacza spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników. Czy na pewno tego doznałeś w firmie Roshen-Polska? Na forum powinniśmy pamiętać o jak najbardziej wiarygodnych i rzetelnych opiniach, tak żeby firma mogła być przedstawiona w świetle w jakim jest w rzeczywistości.

hgcuhjckl
@Agata

nie chce Cię martwić ale każdy z PH doznał poniżenia za pomocą maila lub rozmowy telefonicznej.

dhgfhdgf

Dzień dobry dla wszystkich byłych, obecnych oraz przyszłych pracowników Roshen w Polsce. Zastanawiałem się nad tym czy wyrazić również swoją opinię na tego typu portalach (z zasady tego nie robię) bo z reguły nikt nic pozytywnego tutaj nie pisze, ale z drugiej strony uważam, że większość ludzi ma prawo wiedzieć o firmie zarówno te dobre jak i złe strony aby w przyszłości móc podjąć właściwą decyzję o wyborze pracodawcy. Z mojej perspektywy pracy w tej firmie mogę powiedzieć, że firma nie jest najgorsza, natomiast jak sami wiemy firmę tworzą nie maszyny czy produkty ale ludzie i tutaj pojawia się główna przeszkoda czyli wspomniany Pan Robert R, który sam jak widać marnuje czas na pisaniu pozytywnych komentarzy myśląc, że nikt go nie rozpozna :-):-)Wg mnie opinie przedstawione tutaj o tej osobie w pełni się z sobą pokrywają. Decydując się na współpracę z tym panem nie zaznacie szacunku, prawdomówności, zdrowych relacji, a nawet wyzwań w pracy.. To na co możecie liczyć to mobbing, maile po 19.00 o treści "proszę wysłać raport do końca dnia..", brak polityki cenowej na rynku co utrudnia współpracę z klientami, bierność w podejmowaniu ważnych decyzji z jego strony. Nie chcę go oceniać jako człowieka bo to nie moja rola podaję tylko fakty.

Nutelka

3000 zarabiaja osoby ktore mozna policzyc na palcach jednej reki. Np na województwach gdzie jest po 3 ph to jestes bez szans ale np. woj. świętokrzyskie gdzie jest 1ph to zawsze robi targety, nawet jak pojdzie na 2tyg urlopu to zrobi. Tutaj jest problem z dniem wolnym bo bierzesz 1 czy 2 dni wolnego i nie dosc ze sie osluchasz to o wykonaniu planu mozesz zapomniec. Zeby to lepiej zobrazowac to powiem Ci tak, masz plan 150000zl, srednio cukierki kosztuja 10zl/kg wiec musisz sprzedac 15 TON powtarzam TON cukierkow! Wiec przy 200klientach KAŻDY musialby kupic 75kg w miesiącu tylko Roshena... NIEWYKONALNE. Chyba, ze robisz lewizny ale to ma krotkie nogi i po zmianach od 1stycznia 2017 juz nie bardzo sie da cos wykombinować bo liczą Nam to co wyjedzie od dystrybutora, a nie to co sohie wklepiesz w system. Poza tym produkt szybko sie przejada klientom, nowy produkt sprzedaje sie przez 2/3 miesiace a pozniej stoi bo nawet ze jest troszke tanszy to w smaku nie ma szans zadnych z wedlem czy wawlem i ludzie czuja ta roznice i wola dolozyc a kupic smaczne kasztanki czy michalki, a nie to badziewie.

Dyli

Witam. Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie, czy naprawdę jest tak źle jak tu piszecie? kierownik twierdzi, że ludzie w jego grupie zarabiają średnia 3 tys. Proszę o rzetelną opinie ludzi którzy naprawdę tam pracowali jako handlowcy. Z góry dzięki. Pozdrawiam

ROSHEN
@Dyli

człowieku zapomnij o premii target jest nie do wykonania , dodatkowo wprowadzają chore zasady i standardy pracy z Ukrainy 3/4 ludzi w tej firmie to ukraińcy . Ludzie zanim pójdziecie do tej firmy to się dobrze zastanówcie.

bim bom którym juz rzygom

hehehe firma żenada totalna. Chcą zostać liderem na Polskim rynku najlepiej w ciagu 2/3lat od wejscia do Polski, nie dajac nic od siebie. Za wystawki nie chcą placic bo jak mówią to jest ROSHEN a oni nie płacą za nic. Potrafią dac przedstawicielom target na jakis produkt ktorego nie ma jeszcze nawet w Polsce co dla mnie jest hitem i dowodem jaki balagan panuje w Polskim oddziale Roshen Europe z siedzibą w Warszawie. Targety przeszacowane o kilkadziesiat procent i sa po prostu nie rabialne, kazdy kombinuje jak umie, lewe zamowienia, anulowanie zamowien to codziennosc bo inaczej ciezko przywiezc polowe dziennego planu . Kazdy dostaje taki sam target dodatkowy nie zaleznie jaki ma teren i jaka baze klientow, np. potrafili dac znajomemu ktory mial same Delikatesy Centrum do wprowadzenia wafelek ktory nie byl zaindeksowany w centrali i chlop juz pierwszego dnia wiedział ze nie ma szans... bez sens. Ogolnie firma ma sie za wielka korporacje a (usunięte przez administratora) straszny mają. placa 2500netto - 80zl za uzytkowanie auta (nowa fabia lub opel corsa 2014r) o premii zapomnijcie

cud

Zobacz, ze ostatnio nawet nie pokazało się zadne ogłoszenie pracy @Walk, więc nie mają potrzeby nowych stanowisk tworzyć.

Franek łowca bramek

No każdy mierzy swoją miarą. W biedniejszych rejonach Polski gdzie jest wysokie bezrobocie, albo osoba nie ma doswiadczenia to faktycznie zarobki 2.5k są dobrą perspektywą. Natomiast jak ktoś posiada kilkuletnie doświadczenie, jest wystarczająco ogarnięty i zna obecne realia rynkowe to raczej będzie uderzał w kwotę o 1k większą. Warto dodać że ofert ma rynku pracy dla PH jest tyle że to nie jest kwestia czy znajdę pracę tylko którą ofertę wybrać. Ostatnio rozglądam się za czymś normalnym to przyznam że nie ma tyg. żebym nie był na kilku rozmowach i przynajmniej nie otrzymał jednej pozytywnej odpowiedzi. Ale muszę przyznać że ogólnie teraz w handlu to wypłaty są kiepskie, 7 lat temu zarabiałem jako PH 3k i to w sumie standard był.... teraz zawód PH to już dinozaur, szczególnie w branży FMCG gdzie coraz więcej mają do powiedzenia sieci i umowy. Przedstawiciel jeździ jak mrówka po punktach i zbiera zamówienia, monotonia, zero perspektyw. Pora zmienić branże na taką gdzie faktycznie ma się coś do powiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Roshen Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Roshen Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roshen Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roshen Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roshen Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Roshen Europe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roshen Europe Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 33 ocen.

Roshen Europe Sp. z o.o.