Opinie o 3 Topole Sp. z o.o. w Dziekanów Leśny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 3 Topole Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 3 Topole Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3 Topole Sp. z o.o. w Dziekanów Leśny

Plafcio Nowy wpis

Potrzebujecie pracowników na kuchnię?

Ilonka

Jestem Ilonka z działu kontroli jakości i strasznie się stresuje audytem. Okropnie bo nic nie umiem i nie wiem.

Marek Nowy wpis
@Ilonka

Hej Ilonka. I jak audyt? Mam nadzieje ze dałaś radę pomimo braków?

..... Nowy wpis

Liderka zmiany Pani A potrafi jedynie robić zdjęcia i donosić na górę na pracowników szkoda tylko ze sama nie potrafi dopilnowac swoich obowiązków No ale pozycje jakoś trzeba utrzymać ;) pozdrawia były pracownik

Teresa Nowy wpis
@.....

Serio ta robi? Ale to dlatego, że sobie z ludźmi tu nie radzi czy jak? Nikt jej nie słucha?

Mikołaj

Widzę informację o wysokości zarobków, a nie widzę o rodzaju umowy. Ktoś napisze jaka tu jest umowa? Warto tu iść chociażby dla umowy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 3 Topole Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Dominika

Dobra, widzę że co jak co ale jak komuś zależy na spokojnej atmosferze to biorąc pod uwagę wasze opinie to stanowczo nie tutaj. A powiedzcie mi proszę jak z zarobkami? Raczej jestem odporna na stres, więc chyba mimo wszystko tam aplikuję - ale czy warto finansowo? Na jakie stawki można liczyć na początek, czy potem się pojawiają podwyżki?

@Dominika

Pensja kiepska - 3000zł netto na próbnym (3 mies), a później dają 200zł więcej. I jeszcze przed pracą trzeba podpisac ze zrzekasz się wszystkich świadczeń jakie tylko istnieją żeby przypadkiem pracodawca nie musiał Ci zapłacić jakichś dodatkowych pieniędzy. Więc ani atmosfera , ani pieniadze. Omijać szerokim łukiem

Teresa
@były pracownik

A co należy do tych świadczeń, których każą się zrzec? Każdy to podpisuje, bez podpisu nie zatrudnią, tak?

Klara

Przez kilka.lat pracowałam w dziale handlowym. Na początku jak u Disneya A potem Hitchkok w najgorszej postaci. Wyzysk obelgi mobbing. Brak obiecanej premii A nawet jeśli to wypłacona w tysiecznych procenta od wynegocjowanego kontraktu. Uwalanie projektów upodlanie pracownika donosy i obelgi. Głowna Technolog non stop szuka haka na innych. TAM WSZYSCY NA SIEBIE DONOSZA! Przeglądanie plikow w czasie L4. Dyrektor Zarzadzajacy bardziej do przedszkola się nadaje niż do firmy. Rodzice czyli właściciele w wiecznym konflikcie. Brak decyzyjnosci. Brak odwagi w innowacjach. Na produkcji Archeo w maszynach non stop reklamacje i opóźnienia. Prace te przyplacic można załamaniem nerwowym. Nie doceniają trudu i starań dokształcanie tylko we własnym zakresie. Żadnych szkoleń żadnego docenienia bo w tej firmie faktury są najważniejsze. Non stop zaległości w rachunkach księgowa nie wie które kraje są w UE A które nie w związku z tym nie wie które są A które nie objęte clem. Rotacja ludzi non stop. Zakupowiec potrafi cukru i kartonów na czas nie zamówić. Generalnie garażowka pierwszego sortu z marną jakością produktu. Prefiksy witaminowe i produkty notorycznie przeterminowane używane w produkcji. Daty przydatności przerabianie żeby na magazynie nie zalegalo. Żal i tyle. Brak zarzadzania pomysłu i szacunku dla ludzi. (usunięte przez administratora)

Xyz

Firma ogłosiła rekrutację na stanowisko specjalisty ds eksportu. Warto? Jaki przełożony? Zarobki? Cele? Jak z samodzielnością? Rotacja pracowników? Nie złożyłem jeszcze dokumentów, zastanawiam się czy warto

Praca w 3 Topolach to było moje marzenie. Niestety bardzo szybko okazało się, że to jedna wielka pomyłka. Od pierwszego dnia pracy główna technolog, która powinna mnie wprowadzić i pokazać na czym dokładnie polega działalność firmy tylko fukała, patrzyła wilkiem i była bardzo nieprzyjemna. Właściciele z początku mili, ale później człowiek się przekonywał jacy są naprawdę. Szefowa: krzykaczka, czasami zachowywała się jakby coś z nią było nie tak…Zawsze szukała winnych, wprowadzała nerwową atmosferę i zapominała o szacunku do drugiej osoby. Szef: ciągle doglądał czy przypadkiem człowiek nie usiadł na 5 minut, ciągle pytał „co dziś zrobiłeś?”. Robota nie do przerobienia. Na rozmowie kwalifikacyjnej padło ode mnie pytanie „kto zajmuje się systemem jakościowym w firmie” (jest tam BRC więc prowadzenie dokumentacji jest dość wymagające). Powiedziano mi, że szefowa. Okazało się, ze szefowa robiła więcej krzyku niż roboty i wszystko tak naprawdę spadło na mnie: dokumentacja, robienie prób technologicznych, audyty, doglądanie produkcji. Codzienne latanie z wywieszonym językiem, pot ciekł po (usunięte przez administratora) nie było nawet czasu żeby zjeść bo zaraz padało pytanie „Co robisz? Co dziś zrobiłeś?”. Nigdy nie było spokoju. Zawsze coś. Nie było momentu aby poczuć, że człowiek się odgrzebał z zaległych spraw bo ciągle przybywało nowych, ale po co zatrudnić dodatkową osobę jak można zaorać jedną i to za nędzną pensję . Mała rodzinna firma, a właściciele chcą zrobić z niej korporacje. Aspiracje na Haribo, a tak naprawdę nie reprezentuje sobą zbyt wiele. Przez chytrość właścicieli i to, że się ciągle we wszystko wtrącają firma się nie rozwija. Żal im wydać pieniądze aby stworzyć dobry zespół zaangażowanych, kreatywnych ludzi. Nie potrafią zaufać pracownikom. Dużo można by pisać… Praca tam była najgorszym doświadczeniem zawodowym w moim życiu. Ciągłe zmęczenie, codzienna niechęć do pójścia do pracy bo nie wiadomo czy szefowa znów nie będzie się czepiać i krzyczeć, ciągła kontrola i brak szacunku. To doświadczenie było jednak dla mnie cenne bo już NIGDY, PRZENIGDY nie dam się tak traktować jak w 3 Topolach.

Zostaw merytoryczną opinię o 3 Topole Sp. z o.o. - Dziekanów Leśny

• Jak się pracuje w 3 Topole Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3 Topole Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3 Topole Sp. z o.o.?

3 Topole Sp. z o.o.
  • Czerwonego Kapturka 2