Opinie o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

Ewelina

@Niko, na forum GoWork.pl nie podajemy danych osobowych pracowników firm. Jest to nie zgodne z regulaminem. Rozumiem, że negatywnie oceniasz możliwość kontaktu z szefem firmy Pol-Trans Catering. Może warto w pierwszej kolejności porozmawiać z przełożonym? Albo zostawić szefowi wiadomość? Zawsze warto dbać o dobry dialog, nie tylko z szefem, ale także z każdym pracownikiem firmy.

ami

Wypłata na czas, po za tym dużo pracy jak to w takiej firmie ale jak chcesz zarobić to trzeba pracować. Mi się podoba praca.

Ewelina

@No nie wiem Twoja opinia jest bardzo wyczerpująca, a przy tym niezwykle cenna dla użytkowników forum. Jak długo i na jakim stanowisku pracowałaś w Pol-Trans Catering? Orientujesz się może, czy prowadzą obecnie rekrutację? Skoro napisałaś, że ta praca nadaję się dla osób dopiero zaczynających swoją drogę zawodową, to warto by o tym wspomnieć.

cukierek

praca dobra, stawki pracy dobrej atmosfera w pracy dobra jakoś nie spotkałam z złym odczuciem itd.

Recepcjonistka

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałam zaproszona do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałam w sposób bardzo kulturalny poinformowana o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Standardowe- o doświadczenie, plany na przyszłość

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tomasz

Może powinniście rozmawiać z szefostwem o problemach?

No nie wiem

Miejsce dobre na rozpoczęcie pierwszej pracy. Każdą kolejną przez pryzmat Pol Transu będziesz doceniać. Ale wiele się tutaj nauczysz, mianowicie na jakiekolwiek stanowisko nie będziesz aplikować z pewnością zakres obowiązków będzie daleko wykraczać poza standardy. Jako recepcjonista będziesz robić śniadania, kelnerowac, nauczysz się prowadzić busa a w wolnej chwili pojedziesz obsługiwać targi i będziesz nalewać kawę. Jesli chcesz zostać kierowcą, to z pewnością będziesz tez ogrodnikiem i złotą rączką. Marzysz o pracy kelnera? Nastaw się na obsługę restauracji, zbieranie i wydawanie zamówień, przygotowanie napoi a także obsługę zmywaka, oczywiście na zmianie będziesz sam a gości w restauracji czterdziestu. Za Twoją wielozadaniowość dostaniesz jedną pensję (wysokość w zależności od tego jak się dogadasz), zero premii, zero pochwał i brak wolnych weekendów. Jesli zgłosisz z dużym wyprzedzeniem prośbę o wolny weekend bądź wolne dni to i tak nie dostaniesz. Moim zdaniem sama firma jak najbardziej ma potencjał. Lokalizacja - blisko lotniska i z prawie minimalną konkurencją aż prosi się o zyski. Szkoda, ze jest to miejsce bez serca, bez pomysłu i bez jakiegokolwiek rozwoju. Ludzie to niestety czują. Nikt nie czuje się komfortowo we wnętrzach rodem z epoki wczesnych lat 90tych, najtańszych produktów i zdemotywowanych pracowników. Ogólnie, tak jak we wstępie - dobre miejsce na pierwszą pracę - każdy kolejny potencjalny pracodawca bedzie pod wrażeniem zdobytych przez Ciebie umiejętności np. jako recepcjonista. Jesli jednak masz w sobie choć odrobinę ambicji omijaj to miejsce z daleka. Mądrzejsi juz dawno pouciekali.

Cezary

Nie ma idealnej firmy. zawsze znajda się jakieś segmenty w firmie które można by poprawić?

Były pracownik z Mierzęcic

Jasne że prowadzenie firmy nie jest łatwe. Że różnie bywa z obłożeniem itp..... Ale w innych hotelach jakoś szanuje się pracowników i nie zmienia im się grafiku 15x na tydzień a jak jest jakieś wolne potrzebne (zaznaczam z dużym wyprzedzeniem) np. na wesele to nie ma problemu. A w POL-TRANSIE to zwykła (usunięte przez administratora)żeby przed weselem na które jedziesz 500km wlepić nocke w piątek.

aaa

a hitem jest już wysyłanie (tygodniowego) grafiku w niedziele wieczorem :D BRAVO ..... Piękny szacunek dla pracownika

xxx

Masz racje, sama na zebraniach gada teksty w stylu "nie ma ludzi niezastąpionych". I na starych wyjadaczy przyjdzie pora... zwolnienia!

Vader

Wieczne proszenie się o wolne w grafiku. Prośby można zgłaszać do przełożonych, a i tak nic tego nie wychodzi. Pani Dyrektor robi grafik wg własnego uznania. Np potrzebujesz wolna sobotę na egzamin, wesele, inna imprezę, albo na wyjazd choćby w celach hobbystycznych na który jedziesz 500 km w jedna stronę to z zawiści wrzuci Ci nockę z piątku na sobotę. O życiu prywatnym można zapomnieć. Całe życie układasz pod prace i pod wydziwnione grafiki, które są z tygodnia na tydzień albo z dnia na dzień, i w dodatku potrafią być zmienione kilka razy. Bywało, ze ludzie mieli zmiany od 2 w nocy do 10 lub do 14, a następny dzień znów np na 6. Najczęściej na recepcji pracują 6-18,18-6,wolne, 6-18, 6-18,18-6,wolne,6-18. Nie ma zachowanego żadnego harmonogramu pracy 12h. Ludzie pracują wg długopisu Pani Dyrektor. Kogo lubi, kogo mniej. Jedni same nocki, drudzy więcej wolnego i same dniówki. Wszystko układane na sztywno, jedno L4 i caly grafik połamany. Dyrektorka absolutnie nie patrzy wstecz przy tych swoich grafikach tygodniowych albo mniejszych. Bywają sytuacje, ze pracownik jest 8 albo 12 dni w pracy non stop. A pozniej niewiadome sytuacje ze ktoś ma nadgodziny albo niedogodziny. Jak? Buuuuahahahahaha. W tej chwili ponoc niema nawet kadr. To trzeba się martwić również o swój urlop żeby był dobrze naliczony. Niestety ale XXI wiek jeszcze nie wszedł w ta firmę i nie posiadają widocznie programów kadrowych. Jeżeli chcesz zacząć prace w tej firmie, masz męża/żonę to odrazu ich uświadom, ze zdobycie urlopu w tym samym czasie co Twój partner w innej firmie czy korporacji graniczy z cudem. Dyrektorkę interesują tylko jej własne cele. Ludzi do pracy brak, zostają tylko weterani albo już odeszli na emeryturę niektórzy. Tylko mocna Polsko/ukraińska załoga tam zostanie, którzy robią bo musza albo się boja. Szczerze Nie Polecam!

Greg
@Vader

Weterani też odchodzą. Niestety bez nich to już inna firma.

Men in black

Nie marzekajcie na tygodniowy grafik...kiedyś był z dnia na dzień. ..to były czasy...więc firma idzie do przodu...powoli ale jednak.

Antonio

Szacun dla kierowców. Robią tam za pomyje. Przynieś, zanieś,pozamiataj.

Dawid

Czy tak dobrze się wam pracuje,że nie ma chętnego do pisania? Chciałbym tu pracować i opinie pracowników są bardzo pomocne.

endy

Szukała do Modlina znowu. Wiecie ile można sie spodziewać po przelewie tam ? :)

uk
@endy

szuka dalej takze chyba nie ma co sie pchac tam :)

FFC

Czy chcesz mieć wypłatę na czas i zgodnie z umową i to wystarczy? To firma dla Ciebie. Poza tym karuzela doraźnych poleceń do zrobienia na już, przerzucanie pracowników z dnia na dzień w różne miejsca bez uprzedzenia, grafik pracy tworzony na tydzień i zmieniany w trakcie, pozorowanie działań byle jakoś wyglądało. Wszystkim chce zarządzać właścicielka, która wszystko wie lepiej a za jej decyzje lub -co częściej- ich odwlekanie odpowiadają pracownicy. Donoszenie, plotki, atmosfera podejrzliwości i osoby nie do ruszenia wierne i zapatrzone jak w obrazek, tworzenie fikcji o wspólnym interesie w którą nikt nie wierzy. Brak strategii, rozwoju, marketingu, polityki cenowej, szukania nowych rynków i źródeł gości.

Franek

Firma fatalnie zorganizowana, a jeszcze gorzej zarządzana. Chaos, przypadek, szczęście . To fundament tej firmy.

Dejvson

Nie wiem jak teraz Ale wtedy gdy pracowałem- jakieś 4 lata temu to była tragedia. Do dziś na sama myśl mam dreszcze o pracy w tym hotelu a szczególnie kierownictwie....zdecdowanie najgorsza praca jaką wykonywalem była właśnie tam. Dawny dyr. Hotelu naprawdę fajnie to wyprowadził jeśli chodzi o renomę. Jeśli chodzi zaś o zarządzanie personelem to.... no właśnie chyba lepiej przemilczec

jh

@ssz powiem Ci ze z tego co mi się wydaje to na chwilę obecną nie mają żadnych ofert w firmie ale sprawdz

Jestem pracownikiem tej firmy i nie polecam sam osobiście ja tesz kończę tom kadęcie jest (usunięte przez administratora)brak szacunku dla kierowcy spedytorzy to są (usunięte przez administratora)tylko same prostaki z nich

kaczynski_maly

Te pozytywne posty tutaj zamieszcza chyba tylko wlasciciel , z rodzina . Pozostale gorzkie , niestety jak najbardziej prawdziwe. Smieszy mnie argument stawiany w obronie : "Wyplata na czas", a jak ma byc inaczej?

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Mierzęcice

• Jak się pracuje w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Kandydaci do pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
2.7/5 Na podstawie 47 ocen.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe