ARPI & Partners Sp. z o.o.

Opinie o ARPI & Partners Sp. z o.o.

feel me

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o stabilne zatrudnienie, a jak umowa jest respektowana to jeszcze lepiej.

kosmos

Co za bzdury! Pracuję w tej firmie juz długo, podobnie zresztą jak 3/4 zatrudnionych, wiec chyba jednak nie jest tak zle, skoro tylu ludzi zostaje po kilka lat. Internet, pracownicy tymczasowi są zatrudniani w okresie urlopów, czasowych projektów itd. i nie ma co sie bulwersowac, bo zawsze jest to jasna informacja, ze praca jest czasowa. Wiele firm korzysta z takiego rozwiazania. Na brak stałych klientów tez nie mozna narzekać, w końcu firma nie pociągnęłany na rynku 10 lat, gdyby ich nie było. Ten wpis o zatrudnianiu rodziny i kumoterstwie to już zupełnie wyssane z palca.

eks pracownik
@kosmos 23.08.2016 23:25

Oj chyba nie do konca wyssane. A pan ktory zajmuje sie zakladaniem spolek? Brat szefowej, ktory nawet dobrze po polsku nie mowi... chyba nawet nie skonczyl studiow, ot prezes... Szefowa ok. Ale rzadzi tam glowna ksiegowa - despotka i furiatka. Jak sie jej sprzeciwisz masz przesrane. Do ksiegowosci zatrudniaja osoby, ktore maja nizsza wiedze niz ona - polecenie glownej ksiegowej. Trzymaj sie jak najdalej od niej to przetrwasz...

internet

ta firma zwalnia osoby na okres wakacyjny i proponuje ponowne przyjęcie do pracy po wakacjach.

Anek

ta firemka to jakaś kpina radze omijac z daleka zarowno klientom jak i potencjalnym pracownikom

piotr

Niepowazna i nieprofesjonalna firma. Nie polecam.

aaa

straszny nepotyzm i kumoterstwo.promowanie własnej rodziny.

zzz
@aaa 24.02.2015 19:01
straszny nepotyzm i kumoterstwo.promowanie własnej rodziny.

zgadzam sie, jesli chca sie rozwijac niuech zatrudnia profesjnoalistow a nie rodzine

edyta

Pracowałam tam kilka lat temu i bardzo miło wspominam ten czas. Dużo się nauczyłam i poznałam świetnych ludzi. Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś była to dla mnie bardzo dobra firma i praca. Panią Anię - szefową wspominam bardzo dobrze.

PREZES
@edyta 14.05.2013 09:09

Niestety bardzo zła atmosfera, nieprofesjonalni

Zostaw opinię o ARPI & Partners Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARPI & Partners Sp. z o.o.