Opinie o ARPI & Partners Sp. z o.o. w Warszawa

ARPI & Partners Sp. z o.o.
2 8 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jaka umowa obowiązuje w ARPI & Partners Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Agnieszka Nowy wpis

@Ivanhoe, możesz napisać coś więcej o pracy w firmie? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie o umowę o pracę, możliwość rozwoju i szkoleń? Czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe, fundusz świadczeń socjalnych? @Reksio, to wysokość wynagrodzenia nie była ustalona przed podjęciem pracy i zapisana w umowie?

Ivanhoe Nowy wpis
@Agnieszka

@Agnieszka w 99% przypadków jest umowa na okres próbny kolejna na rok i potem przewaznie na czas nieokreślony. Chyba, że ktoś wyraźnie życzy sobie inną formę zatrudnienia. Szkolenia nie bardzo często ale są od jakiegoś czasu są regularnie dla całego zespołu. Rozwój jak najbardziej pracy nie brakuje, co do benefitów to okresie próbnym do wyboru multisport lub opieka medyczna. Powtórze za sobą z poprzedniego wpisu. Normalna firma z fajną atmosferą. Wiadomo, że nie dogodzi sią każdemu. co do tego co napisał @Reksio to nie wiem czy firm nie pomylił, bo jak wspomniałaś pensje ustalasz przed podpisaniem umowy. A jeszcze się nie zdażyło, żeby pensje nie były na czas. Mam nadzieję, że pomogłam, chociaż z dużym opóźnieniem:)

Reksio Nowy wpis

Tak niskie wynagrodzenie nie wpływało na moje konto, Omijać szerokim łukiem. Oszustwo i nepotyzm na pierwszym planie, więcej nic nie mam do dodania.

Tak9Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w ARPI & Partners Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ivanhoe

Pracuje w ARPI od dobrych kilku lat. I potwierdzam to co ktoś już tu pisał, że większość pracowników może pochwalić się długim stażem w firme. Fakt, że zarząd to rodzina. No ale to chyba w sektorze prywatnym nie jest zabronione? Firma jak każda inna ma swoje plusy i minusy. Jak się człowiek uprze to zawsze znajdzie coś do czego się może doczepic. Jak czytam o tym że ten taki, a ten owaki to trochę mnie to śmieszy bo nie znam firmy gdzie pracują same anioły. Wspomniana "despotka" to fakt osoba z temperamentem do którego trzeba się przyzwyczaić ale każdy w firmie może na nią liczyć. I obok despotki to nawet nie stała:) Obecna GK to osoba która awansowala na to stanowisko z zespolu. Arpi daje stabilne zatrudnienie i szuka pracowników na stałe. W ostatnich latach mocno się rozrasta. Jasne jest, że czasem czy zaangażowaniem czy charakterem ktoś nie podpasuje ale nie wydaje mi się żeby w innych firmach też tak nie bylo. Nie chcę pisać laurki, bo sama nie uważam że jest u nas idealnie. Ale jest naprawdę normalnie, stabilnie i spokojnie. Dlatego postanowiłam dodać te trzy grosze, bo poirytowalo mnie nieco to co tu znalazłam.

Tak5Nie

Filip

Taka cisza na forum od dawna to może być tylko dowód na dobrą pracę?

Tak1Nie

feel me

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o stabilne zatrudnienie, a jak umowa jest respektowana to jeszcze lepiej.

kosmos

Co za bzdury! Pracuję w tej firmie juz długo, podobnie zresztą jak 3/4 zatrudnionych, wiec chyba jednak nie jest tak zle, skoro tylu ludzi zostaje po kilka lat. Internet, pracownicy tymczasowi są zatrudniani w okresie urlopów, czasowych projektów itd. i nie ma co sie bulwersowac, bo zawsze jest to jasna informacja, ze praca jest czasowa. Wiele firm korzysta z takiego rozwiazania. Na brak stałych klientów tez nie mozna narzekać, w końcu firma nie pociągnęłany na rynku 10 lat, gdyby ich nie było. Ten wpis o zatrudnianiu rodziny i kumoterstwie to już zupełnie wyssane z palca.

eks pracownik
@kosmos

Oj chyba nie do konca wyssane. A pan ktory zajmuje sie zakladaniem spolek? Brat szefowej, ktory nawet dobrze po polsku nie mowi... chyba nawet nie skonczyl studiow, ot prezes... Szefowa ok. Ale rzadzi tam glowna ksiegowa - despotka i furiatka. Jak sie jej sprzeciwisz masz przesrane. Do ksiegowosci zatrudniaja osoby, ktore maja nizsza wiedze niz ona - polecenie glownej ksiegowej. Trzymaj sie jak najdalej od niej to przetrwasz...

Tak11Nie

internet

ta firma zwalnia osoby na okres wakacyjny i proponuje ponowne przyjęcie do pracy po wakacjach.

Anek

ta firemka to jakaś kpina radze omijac z daleka zarowno klientom jak i potencjalnym pracownikom

Tak1Nie

piotr

Niepowazna i nieprofesjonalna firma. Nie polecam.

Tak2Nie

aaa

straszny nepotyzm i kumoterstwo.promowanie własnej rodziny.

Tak6Nie

zzz
@aaa

zgadzam sie, jesli chca sie rozwijac niuech zatrudnia profesjnoalistow a nie rodzine

Tak4Nie

edyta

Pracowałam tam kilka lat temu i bardzo miło wspominam ten czas. Dużo się nauczyłam i poznałam świetnych ludzi. Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś była to dla mnie bardzo dobra firma i praca. Panią Anię - szefową wspominam bardzo dobrze.

Tak5Nie

PREZES
@edyta

Niestety bardzo zła atmosfera, nieprofesjonalni

Zostaw opinię o ARPI & Partners Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

ARPI & Partners Sp. z o.o.