Opinie o ARPI & Partners Sp. z o.o. w Warszawa Wiertnicza 165

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ARPI & Partners Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ARPI & Partners Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARPI & Partners Sp. z o.o. w Warszawa Wiertnicza 165

Liczę, że dowiem sie jak wygląda praca tu jako księgowa. W internecie gdzieś trafiałm na ich ofertę i to już starsza oferta, więc nie widać treści. Ale i tak zastanawiam się nad wysłaniem, cv, czy wiecie, czy zbierają oni tu cv bez ogłoszenia? Czy kadry i dają feedback do takich osób, które aplikują bez oferty na ich maila biurowego?

Lokokoko Nowy wpis

Obecnie szukają kogoś do działu kadr i płac, prawnika i doradce podatkowego do Warszawy. Co jakiś czas szukają asystentak lub młodszych ksiegowych. To branża zdominowana przez kobiety więc urlopy macieżyńskie itd:) Atmosfera jest ok. I nareszcie również lokalizacja. Puławska 182

Albik Nowy wpis
@Lokokoko

Znalazłem właśnie jedno takie ogłoszenie o pracy dla asystenta księgowości. Czy wzmianka o urlopach macierzynskich oznacza, że nie należy nastawiać się na długoterminową pracę, a raczej na tymczasowe zastępstwo? Czy może jednak opcja stałego zatrudnienia też wchodzi w grę?

Lokokoko Nowy wpis
@Albik

Współpraca jak najbardziej długofalowa. Wzmianka dotyczy tego, że po prostu taka branża, że zatrudnia się wiele kobiet, które co naturalne też chca kiedyś powiększyć rodzinę :)

MokrySuchar

Średnie wynagrodzenie, atmosfera Ok. Przy braku działania zarządu, utracą wartościowych pracowników.

Jak szefostwo w ARPI & Partners Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Była pracownica

Kiedyś to była naprawdę fajna firma dbająca o pracowników. Od czasu covidu i wejścia polskiego ładu, stały się to wygodne wymówki na odmowę podwyżek, pomimo tego, że firma nie odczuła ich negatywnych skutków i co roku jest na zysku. Aktualna dewiza firmy to utrzymanie poziomu życia zarządu (i tylko zarządu) za wszelką cenę. Szkoda, bo były zadatki na naprawdę przyjemne miejsce pracy, a przy obecnej koniunkturze pracy jest coraz więcej, a wynagrodzenie warte jest coraz mniej.

Aneta
@Była pracownica

Ale Ty to wszystko wiesz o tej pandemii i nowym ładzie, bo jeszcze niedawno tam pracowałaś? Na jakim stanowisku tak właściwie i czy powodem było to do czego się odnosisz czy coś jeszcze się stało?

koala
@Była pracownica

Covid mamy od 2020, a polski nieład od 2022 z tego co sie orientuje nikt w tym czasie pracy nie stracił. Podwyżki też nie były zamrożone, były nawet w czasie najcięższej pandemii. Myślę, że łatwo nadać sobie nazwę byłego pracownika i szerzyć nieprawdę. W firmie jest mała rotacja, wiely pracowników ze stażem powyżej 3 lat wiec chyba nie tak strasznie tam jest. Z pokojowym pozdrowieniem.

Dada

Generalnie firma super, jednak mocno bym się zastanowił nad działem kadr i płac. Wasza decyzja .....

szary55

Tak z ciekawości.. ile maksymalnie zarabia recepcjonistka?

Brałeś udział w rekrutacji do ARPI & Partners Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy pracownicy ARPI & Partners Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

PRACOWNIK

Oczywiście :)

Edward

Ponńska Maria otrzymała formularz PIT 11. Imię i nazwisko oraz adres się zgadzają, ale PESEL, data urodzenia i pozostała treść formularza nie mają nic wspólnego z adresatką. Proszę sprawdzić dane właściwego adresata. Z poważaniem Edward Poniński. Ps. Piszę poprzez ten e-mail bo nie znalazłem na stronie internetowej podanej przez Google innego kontaktu.

@Edward

Dzień dobry, Na naszej stronie internetowej są udostępnione dane fo kontaktu email, telefon. Prosze o przekierowanie sprawy na contact@arpiaccounting.com jeśli to dotyczy faktycznie naszej firmy. Pisze Pan w imieniu osoby trzeciej nie wiadomo czy przez pana upoważnionej, sugeruje usunąć te dane osobowe. Ten portal nie jest chyba dobrym miejscem do podawania danych osobowych osób trzecich.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie ARPI & Partners Sp. z o.o.?

Pracę można rozpocząć między 8 a 9 Pozdrawiam

Radek

Kilkanaście lat doświadczeń i efekty widać. Bardzo dobra firma, świetna praca i atmosfera, polecam.

@Radek

Dziękujęmy!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ARPI & Partners Sp. z o.o.?

Ivanhoe

Przed Pandemią średnio po 1 roku nie wiliczając okresu próbnego.

Artur

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje i dlatego nie ma was na tym forum?

M
@Artur

Tak, to dobre miejsce do pracy.

Jaka umowa obowiązuje w ARPI & Partners Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Zawsze umowa o pracę.

Agnieszka

@Ivanhoe, możesz napisać coś więcej o pracy w firmie? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie o umowę o pracę, możliwość rozwoju i szkoleń? Czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe, fundusz świadczeń socjalnych? @Reksio, to wysokość wynagrodzenia nie była ustalona przed podjęciem pracy i zapisana w umowie?

@Agnieszka

@Agnieszka w 99% przypadków jest umowa na okres próbny kolejna na rok i potem przewaznie na czas nieokreślony. Chyba, że ktoś wyraźnie życzy sobie inną formę zatrudnienia. Szkolenia nie bardzo często ale są od jakiegoś czasu są regularnie dla całego zespołu. Rozwój jak najbardziej pracy nie brakuje, co do benefitów to okresie próbnym do wyboru multisport lub opieka medyczna. Powtórze za sobą z poprzedniego wpisu. Normalna firma z fajną atmosferą. Wiadomo, że nie dogodzi sią każdemu. co do tego co napisał @Reksio to nie wiem czy firm nie pomylił, bo jak wspomniałaś pensje ustalasz przed podpisaniem umowy. A jeszcze się nie zdażyło, żeby pensje nie były na czas. Mam nadzieję, że pomogłam, chociaż z dużym opóźnieniem:)

Reksio

Tak niskie wynagrodzenie nie wpływało na moje konto, Omijać szerokim łukiem. Oszustwo i nepotyzm na pierwszym planie, więcej nic nie mam do dodania.

Ivanhoe

Pracuje w ARPI od dobrych kilku lat. I potwierdzam to co ktoś już tu pisał, że większość pracowników może pochwalić się długim stażem w firme. Fakt, że zarząd to rodzina. No ale to chyba w sektorze prywatnym nie jest zabronione? Firma jak każda inna ma swoje plusy i minusy. Jak się człowiek uprze to zawsze znajdzie coś do czego się może doczepic. Jak czytam o tym że ten taki, a ten owaki to trochę mnie to śmieszy bo nie znam firmy gdzie pracują same anioły. Wspomniana "despotka" to fakt osoba z temperamentem do którego trzeba się przyzwyczaić ale każdy w firmie może na nią liczyć. I obok despotki to nawet nie stała:) Obecna GK to osoba która awansowala na to stanowisko z zespolu. Arpi daje stabilne zatrudnienie i szuka pracowników na stałe. W ostatnich latach mocno się rozrasta. Jasne jest, że czasem czy zaangażowaniem czy charakterem ktoś nie podpasuje ale nie wydaje mi się żeby w innych firmach też tak nie bylo. Nie chcę pisać laurki, bo sama nie uważam że jest u nas idealnie. Ale jest naprawdę normalnie, stabilnie i spokojnie. Dlatego postanowiłam dodać te trzy grosze, bo poirytowalo mnie nieco to co tu znalazłam.

Filip

Taka cisza na forum od dawna to może być tylko dowód na dobrą pracę?

feel me

Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o stabilne zatrudnienie, a jak umowa jest respektowana to jeszcze lepiej.

kosmos

Co za bzdury! Pracuję w tej firmie juz długo, podobnie zresztą jak 3/4 zatrudnionych, wiec chyba jednak nie jest tak zle, skoro tylu ludzi zostaje po kilka lat. Internet, pracownicy tymczasowi są zatrudniani w okresie urlopów, czasowych projektów itd. i nie ma co sie bulwersowac, bo zawsze jest to jasna informacja, ze praca jest czasowa. Wiele firm korzysta z takiego rozwiazania. Na brak stałych klientów tez nie mozna narzekać, w końcu firma nie pociągnęłany na rynku 10 lat, gdyby ich nie było. Ten wpis o zatrudnianiu rodziny i kumoterstwie to już zupełnie wyssane z palca.

eks pracownik
@kosmos

Oj chyba nie do konca wyssane. A pan ktory zajmuje sie zakladaniem spolek? Brat szefowej, ktory nawet dobrze po polsku nie mowi... chyba nawet nie skonczyl studiow, ot prezes... Szefowa ok. Ale rzadzi tam glowna ksiegowa - despotka i furiatka. Jak sie jej sprzeciwisz masz przesrane. Do ksiegowosci zatrudniaja osoby, ktore maja nizsza wiedze niz ona - polecenie glownej ksiegowej. Trzymaj sie jak najdalej od niej to przetrwasz...

internet

ta firma zwalnia osoby na okres wakacyjny i proponuje ponowne przyjęcie do pracy po wakacjach.

Anek

ta firemka to jakaś kpina radze omijac z daleka zarowno klientom jak i potencjalnym pracownikom

piotr

Niepowazna i nieprofesjonalna firma. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o ARPI & Partners Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ARPI & Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARPI & Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARPI & Partners Sp. z o.o.?

ARPI & Partners Sp. z o.o.