Opinie o CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział w Mysłowice

keri Nowy wpis

Dlaczego koszyki w sklepie Aktion nie są dezynfekowane ,brak płynów do rąk

Nikt Nowy wpis
@keri

A co ma sklep Action do firmy CAT?

Były pracownik Nowy wpis

Witam serdecznie. Chciałbym się podzielić moimi doświadczeniami z tą firmą. Byłem zatrudniony u przewoźnika jako kierowca powyżej 3.5t (Pomine kwestie pieniędzy bo w każdym przypadku może to być inaczej). Jesteś traktowany jak śmieć i nikt nie będzie słuchał twoich uwag. Jeśli się spóźnisz nie ze swojej winy dostaniesz opierdziel dlaczego się nie teleportowales. Jeśli paczka została uszkodzona choć nie mogłeś o tym wiedzieć to i tak zostaniesz obciążony. Jesteś przewoźnikiem? Będą potrącać ci za wszystko Covid -5% choć pracy jakby więcej Paliwo potaniało to też trzeba potrącić Ale jak paliwo podrożało to już nie podnosimy. Firma na wiosnę obudzi się bez kierowców a przewoźnicy będą powolutku odchodzić

Adam Nowy wpis

Masz negatywne zdanie o pracy jako kierowca w firmie CAT LC Polska. Zaciekawił mnie Twój wpis, dlatego też w tym właśnie momencie chciałbym dowiedzieć się, ile dokładnie za pracę jako przewoźnik można w firmie tej zarobić? Nie podałeś konkretnych kwot, dlatego liczę na odpowiedź z Twojej strony. Możesz to dla mnie zrobić?

@Krisek a czemu tak odchodzą ludzie?

Odpowiedź
@Anonim

Dlatego, że zarobki w tej firmie ja obecne standardy to żart

Witam, jak wygląda stawka w firmie CAT?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ
Konko S.A.
logo firmy Specjalista ds. ofertowania
Eurovia Polska S.A.
Artur

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje mimo trudnej sytuacji z epidemią?

Krisek
@Artur

Ta firma co chwilę prowadzi rekrutację, bo każdy z niej po tygodniu pracy odchodzi

Dominiczek

Ta firma to jeden wielki żart. Zarobki z dodatkiem nocnym wynoszą 2100 zł za pracę przez 21 dni. Brygadziści inteligencja i uczciwością nie grzeszą. Jednego już pogonili za kradzierze. Jeden wielki wyzysk. Każdy kto ma trochę oleju w głowie, popracuje tam tydzień i szuka normalnej pracy. Na stałe pracuja tam tylko brygadziści którzy zajmują się tylko mąceniem, a nie usprawnianiem pracy, bo na to są za głupi. Co msc przyjmują nowych, już ich tylko Ukraina chyba trzyma na powierzchni. Nie polecam, a wręcz odradzam pracę w tym chlewie

Mik

Witam Pracowałem w firmie CAT przez rok czasu. Zwolniłem się ze względu na to, że miałem dokładane co chwilę nowe obowiązki, musiałem robić wszystko sam, przy czym brygadzista nawet nie raczył nikogo poprosić aby mi pomógł (pomijając strefę finansową o której będzie później) gdy wszyscy siedzieli na stołówce. Pomijam już fakt, że sama firma działa, a raczej działała na zasadzie: ma być szybko i tanio, co oczywiście od parunastu dni próbuje naprawić nieudolnie brygadzista swoimi innowacjami, które rzekomo mają wprowadzić jakość, a tak na prawdę powodują jeszcze więcej pracy i wcale jej nie poprawiają. W firmie panuje nepotyzm, co jest bardzo odczuwalne pomiędzy pracownikami, a i jak jestem przy nepotyzmie, jednostki z największą inteligencją na tym magazynie to na pewno dyspozytorzy, którym jak kierowca mówi, że ma pełne auto i nie pojedzie, oni i tak zmuszają go do brania kolejnych przesyłek, zamiast ruszyć 4 litery i samemu sprawdzić jak wygląda to faktycznie i dopiero później działać. Jeżeli chodzi o pieniądze mogę powiedzieć w ten sposób. Pracowałem na początku na pół etatu, ale później od około czerwca po długim proszeniu się brygadzisty dostałem przyzwolenie na pracę na pełen etat, normalnym więc jest, że po pewnym czasie chce się umowę na 8 godzin. Prosiłem się około 5 miesięcy o umowę i jedyne co słyszałem to: "mamy limit pracowników", śmiech na sali. Przez cały rok w firmie może przez miesiąc czy dwa było dużo osób, normalnym jest praca 1 za 2. Jeżeli dla kogoś praca cały miesiąc na nocki za 2000 urządza, to się odnajdzie, ja popełniłem ten błąd i godziłem się na te matactwa, powiedziałem sobie nigdy więcej i się zwolniłem. Kategorycznie odradzam pracę, chyba, że jesteś wózkowym, wtedy będą cię całować po (usunięte przez administratora).

king
@Mik

Szanuja pracowników którzy robią co do nich należy.Tyle i aż tyle...

@king

Jeżeli to sugestia, że nie wykonywałem swoich obowiązków, to dlaczego w takim razie nie zostałem zwolniony i nie zostałem zastąpiony kimś, kto by temu podołał? Przecież podobno jest limit pracowników to pozbycie się chyba jednego pracownika to żaden problem, prawda? :)

king
@Mik

nie wiem czemu cie nie zwolnili,zapytaj kierownictwa.Jak wiesz inni nie mieli problemu z umową :).A co twojego wykonywania obowiazków sam sobie uczciwie odpowiedz czy wykonywałeś tak jak trzeba...

@king

W agencji powiedziano mi, że warunkiem bezwzględnym do posiadania umowy na pełen etat jest posiadanie uprawnień na wózek widłowy, znam 2 osoby na magazynie, które ich nie posiadają, a jakoś na wózek są wpuszczani, pomijam starszych pracowników, chodzi mi o taką umowę, więc kogo masz na myśli mówiąc "innych"? Tą jedną osobę o której wiem, czy jakaś inna grupa o której nie mam pojęcia? A i tak na marginesie, skoro źle wykonywałem swoje obowiązki, to kto w tym momencie wykazał się większą niekompetencją, ja, powtarzający rzekome błędy, czy brygadzista, który nie potrafił wytłumaczyć w czym problem?

Irena
@Mik

Rozumiem, że zostałeś zwolniony z CAT. Co do uprawnień na wózki widłowe i nieścisłości w tej kwestii, to myślę, że o wyjaśnienie tej sprawy warto poprosić przełożonego. A jaką umowę Ty dostałeś?

@Irena

Nie zostałem zwolniony, tylko sam się zwolniłem, dokładnie 12 listopada byłem w agencji, jak się zatrudniałem do momentu zwolnienia miałem umowę na pół etatu

Wóżkowy Cat
@king

Niestety to nie prawda że się szanuje pracowników.. Tylko i wyłącznie swoich (pociotków i swagrów) Smutna prawda..

@Wóżkowy Cat

Tak.....smutna

Czy zmieniło się coś w kwestii traktowania przez tego pracodawcę swoich pracowników? Wasze wpisy w tym zakresie są dla mnie bardzo niepokojące i przyznam, że waham się, czy aplikować.

Ciężko jest w systemie 12/12 w CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział? Ktoś coś?

Wóżkowy Cat

Odradzam. Jeden wielki wyzysk!

Piotrek

Ciężko się dostać? Jakie mają wymagania? I co oferują?

minesota

Dla mnie spoko firma i praca ale ja staram się dobrze robić co do mnie należy!

Piotr klient
@minesota

Witam, niestety nie z mojego wyboru jestem klientem tej że firmy, Firma Cat to jakaś kpina !!!! Nie da się do nich dodzwonić, nie da się sprawdzić gdzie jest przesyłka, zapomnij o numerze do kuriera ponieważ jest tam taka rotacja że mnie już odwiedziło z 15 kierowców i każdy miał inny numer a dyspozytorzy to mające w czterech literach totalne matoły które wprost mi powiedzieli że jak mi coś nie pasuje to sobie mogę reklamacje złożyć ich nie interesuje że albo zgubili moją paczkę albo popsuli albo moją to po prostu we du...,do kurierów nic nie mam, nic nie winni ludzie ale wszyscy nad nimi to totalne tępaki mające nas klientów w głębokim poważaniu. Kompletnie nie polecam tej firmy od lat mam z nią problem niestety jak już wspomniałem wcześniej nie mam wyboru kuriera ponieważ z racji ich śmiesznych cen niektóre firmy współpracują tylko z nimi. Mnie obsługuje oddział w Mysłowicach nie wiem jak jest w innych częściach polski ale wnioskuje ż skoro do centrali się nie da dodzwonić to cała ta firma to absolutna żenada jak oddział mysłowicki.

Dychacel

Zarobki w tej firmie to jakiś żart, wykonujesz pracę za 2 osoby ze względu na ciągły brak pracowników, a mimo to i tak polecą ci z premii za błędy, których nawet nie popełniłeś, porażka.

Mateusz
@Dychacel

Potwierdzam, bida z nedza.

Maik

W tej firmie jedni nie robią nic, a drudzy robią za dwóch. Żaden z brygadzistów nie nadaję się do pełnienia tej funkcji, stwarzają tylko niepotrzebny chaos nie robiąc nic po za tym. Jeden z nich jedyne co robi to niszczy szyby w magazynie obok. Nie polecam

Stek
@Maik

Moge tylko potwierdzic brak kompetencji pracownikow a mienie powierzone przez klietów maja gdzieś. Odradzam jakikolwiek kontakt z ta firmą!!!

Johny

A miało być tak pięknie i wyszło jak zwykle. Totalna porażka!!! RADZĘ OMIJAĆ DUŻYM ŁUKIEM.

Akuku
@Johny

Jak się nie kuma bardzo prostych zeczy i nie potrafi obsługiwać wózka czyli jeździć w miarę szybko i jak się niepotrafi przyjąć rozplanowaniea magazynu to tak jest wg mnie firma spoko pracownicy ok gorzej trochę z kasą porostu tu potrzebują ludzi kturzy chcą pracować a nie się (usunięte przez administratora) jak ty się wykarzesz to będą cię szanować proste sciemniasz to cie (usunięte przez administratora) robisz to co do ciebie należy jesteś ok szanowany pracownik

Marcelina

Organizacja w firmie patrząc od strony klienta? KATASTROFA. 3 dzień firma odbiera ode mnie "paczkę". W pierwszy umowiony dzień nikt nie przyjechał, a w dwa kolejne przyjeżdżali i odjeżdżali, bo nie potrafią zapakować pojazdu. Bo winda za mała, może jeszcze ja mam wam to zapakować. No niemoty. Proponuje przyjmujac zlecenie prosić o wymiary przesyłki to problemów nie będzie. Auto, które ma winde jak bagażnik w osobówce kontra quad 250 cm długości. Zgadnijcie kto wygrał walkę i nadal czeka na odbiór.

@Marcelina

Jak finalnie zakończyło się Twoje zlecenie? Firma CAT LC Polska zdołała odebrać od Ciebie paczkę, którą miała dostarczyć w inne miejsce? Czy może zrezygnowałeś z ich usług i wynająłeś inną firmę, które zrealizowała Twoje zlecenie? Napisz proszę, jak rozwinęła się dalej cała sytuacja.

Książę Hary

Drogi Panie derktorze i nie droga Pani hr. (Bo sie tanio sprzedałaś) możecie kasować wpisy i opinie ale i tak wszyscy widza co sie dzieje. Nie zmienicie tego co jest bo nie potraficie szanowac ludzi. Zaplaciliscie za kasowanke wpisów i co to zmieniło?

@Książę Hary

Wpisy mogły zostać usunięte przez administratora portalu, ponieważ najprawdopodobniej łamały zasady regulaminu, który obowiązuje na forum. Przed dodaniem opinii oraz jakiegokolwiek wpisu warto zapoznać się z regulaminem, aby tego typu sytuacje na przyszłość nie miały miejsca https://www.gowork.pl/regulamin. Wracając do informacji na temat tego pracodawcy to, jak ocenisz pracę w tej firmie? Myślisz, że będzie to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej dla osób, które dopiero co ukończyły szkołę? Wyraź proszę swoje zdanie na ten temat.

Seba

Bardzo mało płacą i praca nie jest lekka. Zabieraja premie za błędy nie wynikajace z mojej pracy. Za to można isc z nimi do sądu pracy. Ale lepiej pokazać im środkowy palec i pracować w innej firmie gdzie nie oszukują na każdym kroku. Jak są tacy madrzy to niech sami sobie pracują.

Jajo

Teraz jest troche lepiej, ale jak bedzie zima to znowu zamkna ogrzewanie i bedzie trzeba robic przy ujemnych temperaturach.

A.G
@Jajo

nigdy nie bylo ujemnych temperatur.Najmniej +5C

Jajo
@A.G

To chyba krótko pracujesz. Bo ja pamietam takie temperatury.

zooroo

praca nie jest ciezka zależy jakie stanowisko młody zespul otwarty i pomocny dla nowych pracowników firma godna polecenia mila admosfera i nikt się nie wwysza ze lepszy dla chcących pracować polecam

MMA
@zooroo

Ty sporo chyba się zerwała z zoo bo jesteś głupi jak małpa pisząc te głupoty. Zobaczysz jak przyjdzie zimą i będziesz dymał w mrozie na magazynie to może zmadrzejesz. A jak się przeprowadzimy do nowego magazynu to dopiero będzie młyn.

MKT

Przypominam wszystkim pracownikom w magazynie ze tetaz mozecie zadbac o swoje interesy i uzyskac lepsza pensje. Wystaczy sie postawic przy przeprowadzce w lutym i wywalczc wieksza kase.

Bożenna

Czytam co piszą o Cat Duchnice i nie mogę w to uwierzyć, za każdym razem jak do nas przyjeżdżają to mówią jak to jest wspaniale, istny raj. A te opisy mówią zupełnie co innego.?

Zostaw merytoryczną opinię o CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział - Mysłowice

• Jak się pracuje w CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział