CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział

Mysłowice

CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział

Opinie o CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bożenna

Czytam co piszą o Cat Duchnice i nie mogę w to uwierzyć, za każdym razem jak do nas przyjeżdżają to mówią jak to jest wspaniale, istny raj. A te opisy mówią zupełnie co innego.?

Kamila

@anonymous Co rozumiesz przez ostatnie zdanie, które napisałeś? Można to rozumieć na wiele różnych sposobów, dlatego chciałabym prosić, abyś napisała jaśniej. @MKT Czyli z tego co rozumiem ta data, którą podałeś, to termin zmiany lokalizacji przez firmę CAT LC, tak?

Kamila

Czy ktoś z użytkowników może wypowiedzieć się na temat pracy w CAT LC Polska? Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? @MKT, czy to potwierdzona informacja? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Twoja opinia będzie dużą pomocą dla osób planujących podjąć zatrudnienie w firmie.

MKT
@Kamila 10.06.2018 19:41

Potwierdzona na tyle że 15.02.2019 zaczniesz pracę w nowym miejscu.

Kamila

@Ida, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jaka atmosfera panuję w CAT LC Polska? Czy mogłabyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

anonymous
@Kamila 22.06.2018 09:30

Tak i owszem organizowane są szkolenia dla kadry kierowniczej jak w kultularny sposób powiedzieć pracownikowi który przyjdzie o podwyżkę powiedzie pie.......... się. A szkolenia wewnętrzne to jakaś farsa.

Ida

Taka fajna firma ze nie ma kto robic. Caly czas szukaja pracownkikow bo co madrzejsi juz dawno sami odeszli do lepszych firm. Odradzam, wszystkim. A kliento wspolczuje takiego operatora.

MKT

Informacja dla wszystkich pracownikow! Niebawem zmiana waszego miejsca pracy. W zwiazku z tym pracodawca zmienia warunki pracy i mozecie domagac sie wiecej kasy :) http://www.rp.pl/Kadry/302079989-Czy-pracownik-musi-sie-zgodzic-na-zmiane-miejsca-wykonywania-pracy.html

Kamila

@Marek, czy jesteś pracownikiem firmy CAT LC Polska? @Edek z fabryki kredek, czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem, jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany warunkami finansowymi w CAT LC Polska? @Kozak, możesz doprecyzować swój komentarz? Co dokładnie chciałeś nam przekazać za jego pośrednictwem?

Marek

Braki pracowników w magazynie powodują wyzysk innych pracowników i firma nie zamierza nic z tym zrobić bo jest im na rękę. Mniej ludzi wykonujących tą samą pracę -większa kasa w kieszeni kierownika! Patologia nie firma!!! NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY

Edek z fabryki kredek

jeżdżę dla nich od kilu tygodni - głodowa stawki, obciążają za wszystkie szkody bez względu na winę. zawsze winny kierowca. dziwię się innym kierowcą że to akceptują. chyba ze komuś dają w łapę ....

Kozak

jeśli ktoś lubi jak się go opiepzra i jest sadomasochistą to polecam.

rocky

Firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tylko głupie pouczające gadki

Chcesz pomóc innym podjąć decyzję czy podjąć pracę w firmie CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział? Dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAT LC Polska Sp. z o.o. Oddział