Opinie o FCC Environment w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FCC Environment. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FCC Environment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FCC Environment w Zabrze

Tymon

Czy zaszły jakieś zmiany w pracy od momentu kiedy koronawirus zagościł u nas?

Tictac

Witam, czy ktoś jest mi w stanie powiedziec jak zarabiają tu operatorzy wózka widłowego i na czym ta robota polega? Z góry dzięki, pozdrawiam ????

Mam pytanie do kierowców... Czy są jakieś dodatki czy tylko gola wypłata, czy jest możliwość dorobić w weekend

Wiem jedno tylko gadacie samochody nowe nowoczesność nie ,zajmijcie sie ludźmi drektor sam bedzie jezdzil w radomsku jest koszmar i nie widzicie pani ania nas dobija z kolezenstw nie widzicie ,widzicie co chcecie

Danuta

@Koles Atmosferę pomiędzy pracownikami w FCC Environment oceniasz niezbyt dobrze? Nie ma tam przynaznych stosunków?

@Danuta

Teraz jest koszmar nie chodzi o wirus, ale o Panią Anie, nasza kierowniczke z Radomska , to co teraz jest to tak nie powinnio byc , tylko kumpelstwo itd

Kierownik zmiany

Bez komentarza dużo obietnic. Na koniec rozmowy poinformowano mnie iż wybiorą kilku kandydatów na drugi etap, aby pokazać zakład. Okazało się że nie ma kolejnego etapu tylko już wybrali kompletny brak profesjonalizmu. Najwyraźniej nie możesz być mądrzejszy od Kierownika zakładu Żenada. NIE POLECAM

?????

Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Xxxcc

Radomsko to porażka. Wszyscy robią co chcą. Liczy się tylko kumpelstwo i dobra zabawa.

Dawid
@Xxxcc

Przecież masz nad sobą przełożonego, który nadzoruje pracę i rozlicza pracowników ze zrobionych zadań i wyników. Jeśli chodzi o dobre relacje w pracy, to chyba dobrze, że jest zgrany zespół. Czy macie także imprezy firmowe, żeby bardziej się zintegrować i dzięki temu móc pracować w przyjaznej atmosferze?

Tomcio

Czasem coś wioza, na Zandka i widza że Stary szeryf wrócił. Chciałem coś wozić ale jest tylko jeden słuszny przewoźnik Żaku. I dziwnym trafem wynajmuje plac w Zabrzu od dyrektora (usunięte przez administratora)... Przypadek ?? Zarząd tego nie widzi czy (usunięte przez administratora)ma na kogoś haka?? Na zakład można wjechać na lewo ino trza wiedzieć z kim pogodać. Zmieńcie ta staro ekipa bo śmiać się chce.

Naszego kierownika Radosława W.dało się wreszcie udobruchać i teraz on jest za pracownikami jak coś załatwić z to do niego

Jorguś

Cześć, rozglądam się za zmianą pracy. Jestem kierowcą z 3 letnim doświadczeniem. Na jaka stawke na początek mogę liczyć? Podstawa? Premia? Są nadgodziny? Jak socjal?

były konare

Panie kierowniku,dużo ludzi jest za Panem,niech Pan dalej robi, co ma robić. Wierzę, że uzdrowi Pan tą firmę.

Cos z tym zrobcie pokazcie ze mozecie

Nieznany

Radomsko to potazka kumpelstwo szkoda slow

Nieznany

Porazka ma obstawe w konradzie ance i lukaszu robi bledy coda to chore zrobcie cos tak nie mozna pracowac moze papiery sie zgadzaja ale to zarty ludzie sie boja o prace co wy robicie

Dzieje się źle 10-ciu kierowców ze śmieciarek szykuje wypowiedzenia..

smiech na sali
@anonymous

jestem ciekaw którzy fachowcy chca odejsc? smiech na sali same lesery i nieroby

@smiech na sali

Nie wolno na forum wyrażać się w tak nieprzychylny sposób o innych osobach. Proponuję, abyś na początku zapoznał się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Twoje posty powinny dotyczyć tego, jak w A.S.A. Eko Polska wygląda praca. Zdradzisz, na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony? Wiem, że udzielałeś się tu już pewien czas temu, ale mam nadzieję, iż nadal odwiedzasz forum.

calineczek

Kochani! Nie zaczynajcie nawet współpracy z tą firmą. Szkoda czasu! Moje sugestie dla A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o.: To całkowita porażka. Układy i kolesiostwo! Komuna kwitnie. Myślę, że Zarząd - nie akcjonariusza powinni się tej działalności przyjrzeć. Ostrzegam i przestrzegam!!!!!!! Nie nawiązujcie współpracy!!!!!!! Nie szanuje się tam ludzi. O kłamstwie na dzień dobry nie wspomnę!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ......................

Erwin

Pan "kierownik" ma utopijne plany. Praca od 6-14 i od 14-22 . Szuka oszczędności w ten sposób aby pracownicy pracowali od dechy do dechy. Rozumiem ! Tylko jeżeli ktoś zrobił swój rejon wcześniej to musi krążyć po mieście do 14 lub do 22 spalając paliwo i ....straty . To jest chore szczególnie że mamy stawki ryczałtowe. Pan kierownik jest powinnowatym zarządu dlatego czuje się pewnie ale jest smarkaty i nie zna czasów solidarności kiedy na taczkach takich wywożono .Druga sprawa to ładowacze . Firma konare czy jakoś tak . Ludzie z łapanki sami menele i alkoholicy. Po co nam tacy ? Bo tani ? Nie lepiej ludzi zatrudnić sprawdzonych ? Odpowiem -bo są tani . Na całym świecie śmieciarze są w średniej a niekiedy w wyższej sferze zarobkowej a my ??? Na koniec ----Pani (usunięte przez administratora) ---sprzedała Pani Zabrze i ASA . I Panie Radosławie - odejdź Pan bo Pan jest chory i to może być zaraźliwe. Kocham ludzi ! I nie dam nikomu krzywdy zrobić !

Ewi
@Erwin

Potrzebuję pilnie jakiegoś nr.do kierowcy śmieciami.Chce porozmawiać na temat pracy.Dzieki

jajo...y

Cześć. pojawił się w Mpgk Zabrze stary[nowy ] niby kierownik i straszy ze o 5 rano nie rozpoczynamy pracy tylko o 6 tej. Chce się wykazać pomysłami na zebraniu a ludzie i tak się z niego śmieją jak zwykle jego pomysły to niewypał bardzo niski wzrost i potencjał .

Zefir
@jajo...y

W niedługim czasie może być że ludzie w zarządzie mogą uświadomić sobie że to nie najlepszy pomysł na powrót starego ,nowego kierownika ,który doprowadza do porzucania pracy przez kierowców , nadchodzi także dzień gdzie to kierowcy chcą uczestniczyć w posiedzeniu zarządu i wnioskować o usunięcie pana starego nowego kierownika

Pati
@Zefir

Na chwilę obecną 10-ciu kierowców ma przygotowane wypowiedzenia przy sobie w każdej chwili mogą one trafić na biurko w jednym dniu ...brawo kierownik musisz być czujnym żeby cię miasto śmieciami nie zasypało bo doprowadzisz że firma przegra kolejny przetarg..a o karach już nie wspomnę..

@jajo...y

J

Zabrzanin

Jaki smród w całym Zabrzu taka praca... Momentami nie da się wytrzymać... Szczególnie wieczorami...

Danuta

@Mimoza, oczywiście, zgadzam się z Tobą, że atmosfera jest zależna od pracowników. Chodziło mi o to, że regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin mówi o tym, że niedozwolone jest opisywanie konkretnych pracowników. Jeśli pracujesz w A.S.A. Eko Polska to zachęcam Cię do napisania opinii na temat pracy w tym miejscu.

Brykajacy cielaczek
@Danuta

Rozumiem, ale nikt nikogo konkretnie nie opisał. Żadne nazwiska ani słowem obrażające nie padły. Więc ogół jest atmosfera żałosna. Współczuję nowym pracownikom, którzy zostali zatrudnieni nie po znajomości. Nowy pracownik nawet niewiadomo jak by się starał to i tak nic tu nie osiągnie. Jest to grono zamknięte. Doslownie.

Danuta

@Przemek, @Lulu, Wasze komentarze nie zawierają żadnych informacji o pracy w firmie A.S.A. Eko Polska. Piszecie jedynie o pracownikach, a to nie miejsce na takie rozmowy. Może zechcielibyście wyrazić opinię na temat pracy w A.S.A. Eko Polska? Powiedzcie jaka atmosfera panuje w firmie?

Mimoza
@Danuta

No przecież atmosfera zależna jest od pracowników, więc raczej zawiera bardzo dużo informacji przydatnych do podjęcia pracy w tej firmie. Nigdzie nie było gorszej atmosfery. Pracownicy, ktorzy potrafią jedynie odgadywać za plecami zamiast zajmować się szkoleniem nowych osób. A o każdą porażkę obwiniają właśnie tych nowych.

Jacek

Idealnych firm nie ma i zawsze może zdarzyć się jakaś wpadka!

Lulu
@Jacek

Szkoda, że w ASIE ciągle są jakieś WPADKI

Przemek
@Jacek

I to pisze osoba która sama za tyle wpadek odpowiada . Niby dyspozytor

Lulu
@Przemek

No musi przecież kryć swoje 4 litery. Ale nie tylko dyspozytor jest taki super. Koordynatorka pewna też jest taka fajna ????

Zostaw merytoryczną opinię o FCC Environment - Zabrze

• Jak się pracuje w FCC Environment?

Zobacz opinie na temat firmy FCC Environment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FCC Environment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FCC Environment?

Kandydaci do pracy w FCC Environment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FCC Environment