Opinie o FCC Environment w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FCC Environment. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie FCC Environment o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FCC Environment w Zabrze

Kierowca

Nie polecam pracy w tej firmie, auta to największe trupy tylko kilka nowszych jest ok, zarząd rozdał podwyżkę po 200zł brutto twierdząc,że to wystarczy . Wszechogarniające panujące kolesiostwo. Jak nie jesteś lizusem biurowym to jesteś wróg publiczny nr.1. pieniądze marne, kierowcy odchodzą i firma szuka nowych. Nim się zatrudnisz zastanów się dwa razy czy warto brać na siebie taką odpowiedzialność.

@Panda

Dyspozytor sam z siebie może przyznać tak po prostu komuś jakąś karę? Akurat nie widzę teraz takiego ogłoszenia do biura szukają za to kogoś od ochrony środowiska. Wracając do dyspo to znacie może zarobki? mam doświadczenie, chce wstępnie się rozeznać czy warto

Marco

W firmie jest problem z przesteganiem czasu pracy kierowców, nagminie przez dyspozytorów za przyzwoleniem szefostwa! Problem z przeładowaniem ! Komentarz można wykasować ale czasu na karcie nie ...

@Jerzy

Jedziesz na tyle? Dlaczego tak? ja kierowcą być nie chcę ale zaciekawiła mnie ta opinia po prostu. Nie macie do kogo się z tym zwrócić? Co do tej stołówki to biuro z niej korzysta? Interesowała mnie praca przy ochronie środowiska. Znacie atmosferę na dziale? zastanawia mnie przyczyna tego ze kogoś szukają

Karcher

Kasa słaba, kierowcy pracujący kilka lat 3400 brutto podstawy. Zaczęli oszczędzać i jest problem, żeby dziennie dostawać czyste rękawice, a pracujemy przy odpadach. Kierownik który wymyśla takie rzeczy dla oszczędności, dostaje nowe auto służbowe w nagrodę. Szukają oszczędności w kierowcach i ładowaczach, a wszyscy ponad nimi dostają nowe auta za które płacą tylko 300 miesięcznie i jeżdżą do woli, do prywatnego użytku. I tak się zapytam gdzie tutaj są oszczędności? Może warto się zabrać i za górę. Ciężarówki zostawiają wiele do życzenia, poza kilkoma nowszymi, reszta to same trupy, które ledwo co jeżdżą. O oponach zimowych można zapomnieć (to nasze bezpieczeństwo, a przede wszystkim innych uczestników ruchu drogowego) o porządnym serwisie również. Do mniejszych napraw mamy na bazie naprawdę świetnych mechaników i do nich nie ma zastrzeżeń, większe naprawy aut są wiecznie przeciągane. Wymagania i oczekiwania w tej firmie są zbyt duże co do zarobków. Gratulacje dla tego który dalej ślepo kupuje pojazdy marki Iveco, bo są tanie i później spędzają większość czasu na serwisie. Popatrzcie sobie na inne firmy gdzie jeżdżą Mercedesy, Many, Scanie, Dafy i trzymają się zdała od Iveco, coś w tym musi być... Brak mydła przy umywalkach, papieru toaletowego w kabinach. Ogólnie szatnie, toalety i prysznice są czyste. Stołówka została wyremontowana i został wprowadzony zakaz palenia, za co spory plus. Ostatnio zamontowano automat do kawy. Jeśli chodzi o jakiekolwiek spotkania integracyjne, to na tej firmie o tym zapomnij. Oni się boją, że kierowcy dojdą między sobą do porozumienia i ta firma stanie. Jeśli ktoś chce podjąć pracę kierowcy ciężarówki za niewiele większe wynagrodzenie od sprzątaczki mając przy tym większą odpowiedzialność, to ta praca czeka właśnie na Ciebie tak jak ta kolejka kierowców za bramą...

@Stach

Nie czaje chyba? Chociaż opinia niby jeszcze z kwietnia jest. to ci nowi dalej się nie garneli i postanowili dać większe stawki? Negocjowałeś cos może? na jakiej podstawie tyle Ci przyznano?

Jest teraz aktywna oferta dla specjalisty ds. ewidencji opadów. Wymagania zawarte w opisie spełniam, więc ciekawi mnie jakby mi się pracowało gdyby udało mi się dostać. ciekawe czy jest ciężko? coś konkretnego na rozmowie teraz sprawdza jeśli się zgłoszę?

Zaciekawiły mnie te sugestie co do tego, że osoby z marketingu piszą tu komentarze, to chyba i tak nie wchodzi w zakres obowiązków na stanowisku? akurat oferty na ten dział nie widzę, więc tego nie sprawdzę, możecie za to napisać parę słów o pracy dyspozytora? Szukają go właśnie ale nie wiem za jakie pieniądze. w tym przypadku jakie są relacje miedzy ludźmi na dziale? atmosfera w porządku?

atmosfera Nowy wpis

jak wchodzisz do biura to poczujesz sie oceniony przez paniuse tam pracujące. Szacunek dla drugiej osoby jest im obcy. paniusie z recepcji, kadr i reklamy patrza z wyższoscią i obrzydzeniem ;-))

@atmosfera

To ja się teraz zastanawiam w jakim stanie albo z jakim nastawieniem trzeba wejść do tego biura, by spotkać się z taka ogólną reakcją od wszystkich? Jakie wszystkie sprawy pracownicy mogą w zasadzie załatwić w biurze? czy są co do tego wyznaczone specjalne godziny?

To ja Leclec
@Karcher

''Gratulacje dla tego który dalej ślepo kupuje pojazdy marki Iveco, bo są tanie i później spędzają większość czasu na serwisie'' Trofiłeś w 100% i co do tych rękawic to też paranoja, osoba która je wydaje pokazuje mi rękawice brudne i pado że w nich jeszcze może robić pare dni - przecież dotyka różnych syfów więc dziennie nowa para rękawic to wg. mnie norma dla ładowacza no ale co niektórzy nie wiedzą chyba co to higiena. Poza tym, co do kasy porażka, już na firmach na strefie w Gliwicach zarobisz znacznie więcej bez zmartwień czy pojedziesz i Ci te super samochody gdzieś nie staną na środku drogi, co się zdarza.

kobra
@Karcher

Te 3400 to przesadza ale reszta postu to prawda firma długo w ten sposób nie pociągnie kierowcy się zwalniają nowi za bardzo się nie garną do pracy wbrew temu co mówią pracodawcy.

@kobra

widziałam, że ktoś pisał właśnie o 9letnim stażu pracy, faktycznie to nie wpływa na oferowane warunki w żaden sposób? zastanawia mnie przy tym co piszesz dalsza perspektywa, stwierdzasz, że nowi się nie garną, to niedługo trzeba będzie ich zachęcać do pracy? jakie rzeczywiste możliwości finansowe mogłaby mieć na to firma? Wiadomo jak budżetowo stoją?

Stach
@kobra

Koleś masz rację dopiero się przyjąłem i dostałem 6000 , a obiecali podwyżki!

@Stach

Kierownik zmiany

Bez komentarza dużo obietnic. Na koniec rozmowy poinformowano mnie iż wybiorą kilku kandydatów na drugi etap, aby pokazać zakład. Okazało się że nie ma kolejnego etapu tylko już wybrali kompletny brak profesjonalizmu. Najwyraźniej nie możesz być mądrzejszy od Kierownika zakładu Żenada. NIE POLECAM

?????

Dasz znać o co chodzi z tym jedzeniem? Teraz jak przejrzałem oferty tak z wierzchu to chyba nie ma w benefitach wpisanych posiłków pracowniczych? Chyba, że cos mi się przeoczyło? jeśli tak to co dają? Chyba ze to tylko dofinansowanie jakieś jest?

Krzyś

Jakie dofinansowanie... Swojego śniadania nie dają zjeść:-) Gonią do roboty jak (usunięte przez administratora), wszędzie kamery , nawet w kabinie dźwięk mogą słuchać.

Marco

Jurek
@Marco

Zgłosić do instalacji transportu przyjadą na kontrolę

Dżazga
@Marco

Panowie kierowcy jak jeździcie beż karty ITD może z czytać wąsztachograf i sprawdzić czy robicie pauzy . A kary są większe niż wasze smutne wypłaty :-) Pytanie czy warto dla firmy :-)

Rafał
@Marco

Co racja to racja. Kierowca jest nikim, a w razie jakiegoś problemu i tak zawsze jest wina kierowcy. Jak się cieszę, że już nie muszę tam pracować za niewiele ponad 3tyś. mając na sobie taką odpowiedzialność i użerać się z tymi ludźmi którzy tam są. Teraz trzeba uważać bo w sieci grasuje ogłoszenie o poszukiwanych wielu kandydatów na kierowców. Nie dajcie się wkopać i zwieść tym miłym i słodkim opowieściom na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Rafał

A jakich opowieści mogę się spodziewać na rozmowie? Oczywiście chodzi mi o te, które nie będą miały pokrycia w rzeczywistości. Co do odpowiedzialności i ponoszenia winy - za co przeważnie winny jest kierowca? Podacie jakieś przykłady?

Jerzy
@Marco

Kierowca nie może zjechać na śniadanie mimo że BHP chwali się piękną stołówką. Wszystko to ściema ,jemy w samochodach bo jak zjedziesz to na drugi dzień jeździsz na tyle!!! Seba już się postara o najgorsza robotę ...

@Jerzy

Łucja
@Kierowca

Nie boisz się jeździć takimi autami? Jakieś przeglądy techniczne w ogóle są robione czy nie? Zgłaszacie usterki szefostwu??

Jerzy

ile kierowca ma na rękę

Alicja
@Kierowca

Wróg publiczny? To jak się jest traktowanym skoro piszesz że się jest taką personą.

Ten sam co wtedy
@Łucja

Są przeglądy. Często na lewo. Musiałem to napisać bo już mnie to(usunięte przez administratora)jeżdżenie złomami.

Łucja
@Ten sam co wtedy

Nie można gdzieś tego zgłosić? Jeśli to prawda..

@Ten sam co wtedy

Na lewo czy prawo w Krakowie beż kamer fuszki są jest dobrze druga wypłata jest hehe.

Roman
@Janusz

Serio? a orientujesz się, ile mi na starcie zapłacą za robotę kierowcy-ładowacza?

@Janusz

Dwie wypłaty to mają emeryci.

Kazimierz

Można brać sobie jakieś nadgodziny i więcej zarobić u nich? Jest wiele osób, które chętnie by dorobiły do pensji podstawowej poprzez dłuższe zostawanie. Tylko, czy dają taką możliwość?

Szakal

Dos dostajemy na czarny chleb i czarną kawę i teraz jest ciśnienie że będzie czterech kierowców i 6 ładowaczy zwolnionych takie to są rządy

To ja, pamietasz?
@Łucja

zycie mnie nauczylo dawno temu: zglos cokolwiek to beda Cie przeswietlac na wylot, z reszta konfidenci zyja w stresie :)

@Szakal

skąd dostajecie takie info i czy te osoby już palcem miałyby być wskazane? sprawdziło się to co napisałeś czy niekoniecznie?

Panda
@Kierowca

Pracujesz jako kierowca kat C, 8 godz na wyłączonym tachografie, bez żadnej przerwie. Jak zrobisz pauzę i nie skończysz rejonu madz karę od dyspozytora ....ciekawe co ja to PIP i ITD

@Panda

Cześć, a zarobki analityka finansowego to znacie? Widzę sporo opinii o kierowcach a jakiś czas temu była oferta na LinkedIn do biura. Chyba z 10 osób się zgłosiło. Opisze ktoś w takim razie rekrutacje? I myślicie, że będzie jeszcze ktoś potrzebny?

Ładowacz

Zapraszam wszystkich do Prezero Ruda Śląska Kokotek 33. Potrzebują kierowców i ładowaczy. Płacą pełny zus, dodatki na święta , nadgodziny i daja porządne ubrania robocze co jest rzadkoscia w tego typu firmach.

Luki
@Ładowacz

Witam Serdecznie Masz może jakiś namiar do tej firmy lub jakis numer telefony ale bezpośrednio do szefa (usunięte przez administratora)

Grażyna

Czy możliwe, że o to chodziło komuś w poprzednim z wątków na temat jakiegoś okrętu? Na jakiej zasadzie oceniasz kogoś najlepszym kierowcą? Chodzi o jakieś wyniki? Jak je badacie, jak są wynagradzane? I duża ilość to ile tak w sumie?

Ten sam szofer do wcześniej

Od jakiegoś czasu ten okręt zaczyna tonąć, czekajmy na rozwój sytuacji. Będą informacje na bieżąco.

Grażyna
@Ten sam szofer do wcześniej

a co w zasadzie zapoczątkowało to wspomniane tonięcie? okręt stoi w miejscu skoro nie relacjonujesz?

Paker

Co dalej z pracą w krk ? Przeyebane przetargi bochnia michalowice , urlopy sie koncza , moze pani bolkowa ktora znamy od lat wypowie sie co dalej z nami ladowaczami i kierowcami skoro ona ogarniala przetargi , nikt nic nie mowi zadnego zebrania z pracownikami pracujemy u was lata nalezy nam sie jakas informacja , takie traktowanie pracownikow , juz w innych firmach szukaja co mamy robic > cisza

Szakal

Panie uczy mnie narzędziem twojego pokoju a żebym niósł miłość tam gdzie panuje nienawiść miłowanie tam gdzie panuje krzywda wiarę tam gdzie panuje zwątpienie nadzieje tam gdzie panuje rozpacz światło tam gdzie panuje mrok radość tam gdzie panuje zgryzota mistrzu mu pozwól bym zamiast szukać pocierzenia pocieszenie wspierał zamiast szukać zrozumienia ze zrozumienia okazywał zamiast szukać miłości miłosierną albowiem dając otrzymujemy wybaczając na wybaczenie zasługujemy umierając budzimy się do wiecznego

jaro

Dzień dobry poszukuję pracy jako kierowca kat C , nie chodzi mi o pieniądze a o system pracy zmianowej. Jakie mam szasę na pracę w firmie FCC?

Elżbieta
@jaro

Jakie masz doświadczenie jako kierowca kategoria kat. C ? No i jaki tu jest system z tymi zmianami że się interesujesz pracą tu?

@jaro

Ja za takie pieniądze w Krakowie robię. Druga wypłata za fuchy na Klinach czy Michałowicach.

@Janusz

A o jakiej kasie w tym wątku piszecie, bo nikt nie doprecyzował?

Jaro
@Elżbieta

Już znalazłem pracę na budowie ????

@Grażyna

Najniższa krajowa ale fuchy w Krakowie to więcej. Hehe beż kamer.

@jaro

A ja pracuję jako ładowacz najniższa krajowa ale fuchy w Krakowie druga wypłata hehe kamery wyłączamy.

Fred
@Janusz

Jak brałeś to poco się chwalisz i robisz innym pod górę nie wszyscy mają takie kokosy a pracują naprawde cieszko zwolniłeś się i poszłeś do innej roboty i wypisujesz głupoty i kopiesz innymi dołki to potrz żebyś sam nie wpadł w ten dołek jeżdżąc

Budrys
@Janusz

A w MPO jak pracowałeś też było tak dobrze?

Bury

Witam. Możecie coś na obecną chwilę powiedzieć na temat pracy jako ładowacz?. Tzn zarobki i ogólnie na temat pracy.

Julian

Witam was. bylem na rozmowie o prace na sprzęt ciężki, mam spore doświadczenie i pieniądze jakie mi zaproponowano były tak niskie jakbym miał rozkładać towar w markecie, a do tego mnóstwo innych obowiązków po za sprzętem ,nie dziwota że non stop przez prawie cały rok jest ogłoszenie o prace na ładowarkę. powodzenia w szukaniu :)

@Julian

Czyli w ogłoszeniu nawet widełek nie podają? I nie próbowałeś nawet negocjować? A zdradzisz ile zaproponowali czy to tajemnica? ;)

Kierowca

Nie polecam pracy w tej firmie, kiedyś było można powiedzieć, że to fajna robota. Odkąd przewalili Zabrze i zjawił się nowy kierownik firma ledwo dyszy. Jak nie będziesz się podlizywać i mieć znajomości to nic w tej firmie nie zyskasz. Żadnej podwyżki wszędzie tylko wiszą kartki z możliwymi konsekwencjami. Pieniądz marny, kierownictwo marne, każdego dnia coś innego do roboty dostajesz. Nigdy nie wiesz kiedy skończysz pracę, a jak zjedziesz na 14:00 z nieskończonym rejonem to obraza na pół świata i premia zabrana. Z pozdrowieniami dla tych co też szukają innego zatrudnienia. Może dobrym pomysłem byłoby by " Pan" Sebastian wyszedł zza biurka i wsiadł do śmieciarki jak za dawnych lat ?

@Kierowca

Sebastian jest jeszcze dobry. Pamiętaj, że został zastępcą kierownika i niestety musi się trzymać wytycznych kierownika. Niestety, ale ty, czy ja na podobnym stanowisku, żeby go nie stracić robilibyśmy tak samo. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

Witam czy w firmie fcc są przyjecia ładowaczy?

Chudy
@Nowy

Lepiej się nie zatrudniaj firma toleruje alkohol pracownicy z podfirmy przychodzą pijani firma ich dopuszcza do pracy raz widziałem pracownik z pod firmy rozwalił na szatni głowę bo był pod wpływem za trzy dni robił tak jak by się nic nie stało.

@Chudy

Powiem tobie, że wrócił za 2 dni ;)

Jaś

Proszę o informację jakie warunki pracy za kierowcę ile godzin pracy jaka płaca czy praca na zmiany. Jak z weekendami

@Jaś

Weekendy wolne, chyba że wyskoczy dzień wolny w tygodniu to odrabiamy w sobotę. Przeważnie 8-9 godzin. System dwuzmianowy.

To prawda ze w firmie jest problem z alkoholem?

@Marcin

Tam nie ma problemów z alkoholem, tylko z pieniędzmi na niego ????

@Kierowca

Hahah pięknie to ująłeś! Ale mówisz, że mało płacą, czy że są jakieś opóźnienia w wypłatach? Bo na dwa sposoby można to zrozumieć :D

@Michał

Wypłaty na czas, tylko czy lubisz jeździć ciężarówką za 3400 brutto...

Zostaw merytoryczną opinię o FCC Environment - Zabrze

• Jak się pracuje w FCC Environment?

Zobacz opinie na temat firmy FCC Environment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FCC Environment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FCC Environment?

Kandydaci do pracy w FCC Environment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042