A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o.

Zabrze

A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o.

Opinie o A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jacek

Idealnych firm nie ma i zawsze może zdarzyć się jakaś wpadka!

Lulu
@Jacek 05.04.2018 11:49

Szkoda, że w ASIE ciągle są jakieś WPADKI

Lila

Ja również miałam nieprzyjemność z jedną z pań na infolinii. Zgroza kogo wy zatrudniacie do pracy z ludźmi

padre ojcze

witam.Pozdrawiam kierowców którzy siedzą na porannej kawie na jadalni i obgadują innych za plecami-szkoda że siebie nie widzicie w lustrze..... . sami na siebie donosicie waszym przełożonym bo może będzie lepsza premia o 5zł ha.ha

Pedro

Jeśli w firmie pracują osoby , które piszą na tym wątku to atmosfera jest kiepska. Obrażanie ludzi jest okropne.

Tygrysek
@Pedro 18.02.2018 22:21

Proszę Cię wytłumacz jeszcze raz o co Ci chodzi bo chyba nie zrozumiałem. Kto kogo obraża?

Oburzony

Kobiety z infolinii beznadziejne i chamskie. Chamstwo rodzi chamstwo. Kobiety jeśli nie potraficie rozmawiać z ludźmi to może zmiencie zawód?

Głąb

W Krakowie tak samo zarobki bardzo kiepskie ludzie spoko tylko kierownik myśli że to jego firma i robi co chce porostu msciwy gość premie bierze za co chce a każdy wie że jak weźmie to więcej dla niego jest

Zero profesjonalizmu, prymitywne zarządzanie. Nie polecam NIKOMU...

Tutu

Nie polecam pracy w tej firmie. Gorszej chyba nie ma...

tacki

Ktoś zakpił z mieszkańców Wojkowic. Firma w dniu dzisiejszym dostarczyła pojemniki stare, brudne. Na moich oczach czterem poj odpadły kółka. I taka firma ma się zajmować czystością w mieście.

jsabrinz@gmail.com

Firma poniżej wszelkiej krytyki ! Całkowity bałagan , pieniądze za kontenery się bierze z góry a terminów dostarczenia nie dotrzymują wcale. Stanowczo odradzam korzystania z usług tej firmy .Skandal

Robol

Pensja podstawowa ładowacza po jakże szczodrej podwyżce (50 zł) 1550 zł brutto, śmiech na sali. Zd-Wola

aw

Czy ktoś wie czy są tam przyjecia gdzieś do bióra?

zefel
@aw 01.12.2016 16:01

Takich co piszą "bióra" do biura nie przyjmą.

Mirek

W tym momencie jak zresztą niektórzy na pewno z Was zauwazyli poszukiwani są ludzie na stanowisko sortowacz surowców wtórnych, nie jest to zbyt czysta praca, ale okej

MarCoPolo

Firma asa jest niekompetentna pracują tam nie poważni ludzie oczywiście muwie o kierownictwie . Firma jest nie wypłacalna chcą po najniższym koszcie żeby pracownicy pracowali długo a nawet po godzinach bez żadnych wolnych sobut jeśli ktoś chce zatrudnić w tej firmie radze zastanowić się kilka razy.

Ewa

Wydawala sie byc ciekawa po stronie www. Niestety czar prysł jak sie zatrudniłam w niej. Nie polecam.

Zimn@Ziemia

Firma bardziej śmieciowa niż odpady, którymi się zajmują. Zanim podejmiesz temat zatrudnienia się w ASA w Zabrzu, przemyśl go kilka razy, a jeśli nadal będziesz chciał do tematu wrócić to jesteś desperatem, który nie mógł nic lepszego znaleźć. Jest jeszcze opcja, że zostaniesz tam kierownikiem ale to znaczy, że wepchnęli Cię tam "po znajomości" z zarządu.

MPGK

Pracuję w tej firmie od 2010 roku. Praca w asa jest bardzo ciężka niekiedy w nadgodzinach na 2 zmiany.Wypłaty od 1450do1800 jeszcze wymuszają soboty. od kiedy są nowy dyspozytor i kierownik to premie są po 300zł .Poprzyjmowali SWOICH kierowców PO ZNAJOMOŚCI co nigdy nie pracowali na śmieciarce i dlatego ZABRZE MA PRZEPEŁNIONE POJEMNIKI .A TRASÓWKI MAJĄ PO 790 MIEJSC NA DZIEŃ

A JAKIE ZAROBKI TAM OFERUJĄ?

mlody
@anonim 24.05.2011 06:05

smieciowe zarobki

Zostaw opinię o A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o.