Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glass Produkt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia to tutaj jest ok, umowa o pracę najpierw krótka próbna ale później jest przedłużana a gdy już dłużej pracujesz to dostajesz na czas nieokreślony. Jak jesteś ok to przedłużenie umowy masz praktycznie zapewnione (z tego co widzę raczej celują aby utrzymać pracownika, chyba że pracownik sam nie chce). Pozdro.

Alicja

Ostatnio pojawiła się oferta pracy jako Pracownik Produkcji. Pozytywnie zaskoczyło mnie otwarte mówienie już na tym etapie rekrutacji o warunkach zatrudnienia, w tym wysokości wynagrodzenia, co nadal jest dość rzadko spotykane. Jak widać mile widziane są również osoby, które nie mają wcześniejszego doświadczenia. Mogą one liczyć na przyuczenie. Chodzi tu konkretnie o operatorów linii produkcyjnych oraz operatorów maszyn i urządzeń do rozkroju szkła. Możecie powiedzieć ile trwa zwykle takie wdrażanie się do nowych obowiązków? Czy jest to praca bardzo skomplikowana?

MrX
@Alicja

Praca produkcyjna na linii raczej skomplikowana nie jest, na linię składa się kilka stanowisk od mniej do bardziej wymagających fizycznie, możesz np przyklejać korki/przekładki do gotowego zespolenia, sprawdzać na lampach czy nie ma zabrudzeń albo układać do stojaków powycinane wcześniej przez maszynę szyby (oczywiście w odpowiednich rękawicach które dostaniesz) bardziej ambitni np. ustawiają maszynę pobierającą szyby. Kobiety przydzielają głównie do prac precyzyjnych jak składanie ramek albo ozdobnych tyczek (szprosów) do okien. Generalnie starają się dopasować każdego pracownika do takiego stanowiska gdzie sobie najlepiej poradzi przy czym wszystko pokazują krok po kroku tak że wystarczy tylko chcieć i wszystko jest jak najbardziej do opanowania, ile to trwa ? to też sprawa indywidualna - zależy od pracownika ale raczej nie ma sytuacji że Cię postawią bez informacji co i jak i każą robić. A odnośnie tego co ktoś wcześniej napisał - że niby nie ma wewnętrznych awansów to nie jest prawda, są tacy co zaczynali na hali w Glass Produkcie, dobrze się spisywali no i teraz są brygadzistami albo siedzą w biurze.

Jason Dżi

A ja polecam, zakład nowoczesny, warunki pracy bardzo dobre a jak ty jesteś ok to nie wiem czym miałbyś się stresować, jedyny minus jak dla mnie to dojazd jak nie mieszkasz w Pyskowicach poza tym spoko !

NIE POLECAM!!! stres,stres i jeszcze raz stres!

Peloponelo

Co ........Stres ? czy to jakieś żarty są ? Pracowałem tam kiedyś długo, co prawda słyszałem że jak się cwaniaczyło (np L4 od pięciu różnych lekarzy i w tym czasie focie na FB czy tego typu sprawy) to się ponoć czepiali, ale ja takich numerów nie robiłem i ogólnie złego słowa nie mogę powiedzieć na firmę, i jaki stres ?

Firma Glass Produkt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Giorgio

Powiem tyle, realia są jakie są, a w Glassie zawsze do przodu! Warunki pracy bardzo dobre, a płaca i współpraca na wysokim poziomie ;) Polecam !

Pino

Witam Jak dla mnie wiele negatywnych komentarzy o GLASS pisze jedna lub kilka osób które z jakichś powodów tej firmy bardzo nie lubią a szkoda bo robią niesłusznie złą reklamę a to co piszą w mojej ocenie ich baaaardzo subiektywna opinia :)

Szczery
@Pino

Pino, ja też jestem zaskoczony niektórymi komentami , chyba jest jak mówisz. Ja ze swojej strony szczerze polecam pracę w glasie

Bolo

Dobra firma.

MrX

Moim zdaniem firma rozwojowa a i warunki się ostatnio bardzo poprawiły, jak się człowiek stara to da się porządnie zarobić, starasz się to w końcu Cię docenią (ale nie każdy jest niestety cierpliwy, wielu nowych odchodzi po pierwszej usłyszanej uwadze i wypisuje później różne rzeczy już anonimowo), racja....na początku wiadomo... ..bacznie obserwują a i jakąś uwagę nie raz się usłyszy, ale to tylko po to abyś się nauczył, robił dobrze i później dobrze zarabiał. Wypowiadają się chętnie niestety tylko "niecierpliwi". Moje zdanie jest takie że ekipa która sobie firmę ceni na necie nie siedzi pisząc złe opinie bo im się nie chciało pracować...... i tyle w temacie.

Alicja

@Były pracownik możesz powiedzieć w jakim dziale firmy pracowałeś? Co konkretnie sprawiało, że praca w Glass Produkt była dla Ciebie aż tak stresująca?

Były
@Alicja

Oczywiście, za każdą głupotę każdy dostaje (usunięte przez administratora) tam. NIE POLECAM !

Alicja

@!!!co sprawia, że nie polecasz pracy w firmie? Możesz powiedzieć jakie masz konkretnie zastrzeżenia co do Glass Produkt Sp. z o.o. jako pracodawcy? Takie informacje będą bardziej przydatne dla osób, które myślą o pracy w firmie, tym bardziej że to co Tobie nie odpowiadało, dla innych osób może nie mieć takiego znaczenia.

chcacy pracy

A jest ogloszenie na spawacza co wy o tym stanowisku napiszecie ciekawego?

!!!

NIE POLECAM!!!

Alicja

@MICHAŁ O, co masz na myśli?

sa

powem Wam, że teraz na pewno jest kierownik produkcji u nich to obry i opłacalny zawód, ale nie wiem jak wygląd cała grupa?

Bad Boy

xyyz dzięki za szczegóły a pod Nickiem Glaco pewno się kryje @.

xyyz

Możliwości rozwoju? Proszę Cię! Nie ma awansów wewnętrznych... Jak dadzą cię na jedno stanowisko to później robisz na nim następne 5 lat. Ale będą wymagać od ciebie 'uniwersalności' jak to lubią nazywać. Czyli wymagają wszystkiego za psie pieniądze. Czy się kryje małpa, czy nie to nie wiem. Jakoś za mało w tych wypowiedziach gloryfikowania firmy i 'małpowej filozofii' :D

xyyz

Witam. Jeśli ktoś jest zainteresowany opinią i tym jak wygląda praca w tej firmie to pozwolę sobie wypunktować najważniejsze rzeczy. -Wynagrodzenie to najniższa krajowa plus premia uznaniowa. Kompletną bzdurą jest to, że ktoś napisał 1800 plus premia. -Premie mogą zabrać bez powodu. Niestety to prawda. Nigdy nie wiadomo ile dostanie się na koniec miesiąca, dlaczego tyle, czemu zabrali. -Urlopy są TYLKO w zimę i to pracodawca decyduje kiedy kto idzie na urlop. Nie da rady samemu ustalić terminu. -Nie ma żadnych wczasów pod gruszą. -Jeśli idziesz na L4 to przygotuj się na drastyczne cięcie premii i to, że będziesz podejrzewany o oszustwo. Dla nich człowiek nie powinien chorować. Jeśli zdarzy się jakieś dłuższe chorobowe, czy powiedzmy jedno po drugim to można się spodziewać kontroli w domu. -Od pracownika wymagają dosłownie wszystkiego. -Pomimo tego, że większość pracowników jest w porządku to niestety ta 'mniejszość' psuje atmosferę w pracy. Dzieją się różne nieprzyjemne akcje. Kierownictwo olewa ludzi, a na celowniku są zawsze ci którzy nie boja się odezwać. Nie polecam tam pracować. Chyba, że ktoś lubi się wieczne denerwować i martwić o to co będzie następnego dnia w pracy.

bad boys

Jestem ciekaw jak wyglądają urlopy w tej firmie bo słyszałem od kogoś ze sa tylko w zime. To totalna lipa. A premia jest uznaniowa czyli może być lub nie? Wynagrodzenie jest dobre dla tych co mieszkają w okolicy bo dla tych co mają utrzymać rodzine i dojechać do pracy to jest znikoma kwota.

rty

praca na 2 czy 3 zmiany??

koko

czy w glass wypłacają wczasy pod gruszą?

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Produkt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 7 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Produkt Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 302 ocen.

Glass Produkt Sp. z o.o.