Opinie o Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. w Wysokie Mazowieckie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. w Wysokie Mazowieckie

Kazimierz Nowy wpis

A propos zarobków to firma jasno się wyraża w zakładce kariera, o kwocie 9200 złotych brutto dla administratora sieci. Co do pracy zdalnej, również. Docelowo ma się ona odbywać w 80% zdalnie. Czy więc okres wdrożenia, to praca z biura? I jak ze sprzętem do home office, firma zapewnia?

Adam Nowy wpis

czy są przyjęcia do pracy obecnie w tej Firmie

Ryszard Nowy wpis

Cześć. Nic nie piszecie o pracy tu a widziałem, że padały zapytania o stanowisko konsultanta telefonicznego. Ja jeszcze chcę dopytać, czy ktoś może napisać, czy na tym stanowisku odsłuchiwane i weryfikowane są rozmowy pracowników, którzy je wykonują? W poprzedniej pracy tak miałem i teraz bym wolał tego uniknąć. Podepnę się też pod pytanie, czy warunki są odpowiednie i dokładnie, ile można zarobić?

@nabywca

Najgorsza firma na Polskim rynku , bez potwierdzenia przedłużają ważność konta i słono za to sobie liczą. W porównaniu z innymi firmami drożsi o 100%

Wojciech Nowy wpis
@@nabywca

Dziękujemy za opinie. Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony z naszych usług. Co do przedstawionej przez Pana uwagi informujemy, że w procesie zakupowym staramy się być jak najbardziej transparentni. Niezależnie, czy Klient posiada umowę na czas określony czy nieokreślony - przed końcem abonamentu, kontaktujemy się mailowo oraz telefonicznie w celu przypomnienia i uzyskania decyzji co do przedłużenia usługi. Jeśli w Pana przypadku było inaczej, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy.

Firma Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko ADMINISTRATOR SIECI. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Ryszard

Cześć. Widzę, że firma szuka osoby na stanowisko administratora sieci. Zainteresowała mnie ta oferta, podobno 80% czasu pracy można wykonywać zdalnie. Coś ktoś wie o benefitach do pensji podstawowej? Bo płaska stawka 9200 brutto na to wychodzi. Mimo że tego nie podali to jeszcze zapytam, czy dużo szkoleń i ewentualnych spotkań w siedzibie biura itp. w ciągu miesiąca? Dzięki, jak ktoś pomoże.

Cześć, i jak tam? Był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisku Konsultanta Telefonicznego? Mieli kilka wakatów czy może szukają raczej pojedynczych pracowników? Ja przegapiłam rekrutację niestety. Co myślicie, warto obserwować firmę i mieć oko na następną? :) Jak tam wam się pracuje, warunki pasują?

Monika Cz

Witam czy na obecną chwilę są przyjęcia do prscy w Grupie Biznes Polska w Wysokie Mazowieckie ?

czy są teraz przyjęcia do Pracy proszę o odpowiedz

@Adam

wtedy to nie wiem czy szukali ale aktualnie z tego co widzę u nich na stronce potrzebują konsultanta telefonicznego. Ktoś niedawno u nich pracował na tym stanowisku i by powiedział coś więcej? Jak dla nich się pracuje, co z atmosferą?

@Karolina

Witam, na dzień dzisiejszy firma nie szuka nowych pracowników, jednak sytuacja zawsze może się zmienić. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę wysłać CV na adres annak@gbp.pl.

Adam student

witam czy są aktualnie przyjęcia do pracy bo jestem zainteresowany

Danuta
@Adam student

O, to ktoś Ci polecił tą firmą czy skąd się o niej dowiedziałeś? :)

adam

czy jest są przyjęcia do pracy teraz mam grupę z orzeczeniem możliwość dofinansowania do wynagrodzenia

czy są teraz przyjęcia do Państwa Firmy

Łucja
@Adam student

A jakie stanowisko Cię interesuje? Też chce tu aplikować, ale jeszcze poczekam, może ktoś odpisze :)

@Adam student

Nie ma obecnie rekrutacji w naszej firmie, ale zawsze można wysłać CV na adres praca@gbp.pl. To bardziej odpowiednie miejsce do zapytań o rekrutację niż forum.

@Łucja

Franciszek

Szkoda, że nie rekrutują. A mógłbyś tak na przyszłość napisać jak tu płacą? Warto składać papiery i nie dostanie się najniższej krajowej? Podasz widełki dla nowo przyjętych pracowników?

@Franciszek

Zależy co umiesz robić i na jaki dział trafisz. Na początek najniższa krajowa z małym +, ale są podwyżki.

Łucja

Najniższa? O matko, to totalnie nie zachęca. Skoro są podwyżki to do jakiej kwoty można dobić? Da radę wyjść 3000 netto?

buldog
@Franciszek

2300-2500 zł netto na początek

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j.?

Nikt

Nie ma możliwości awansu.

@Nikt

Nie chcą, żebyście się rozwijali? Jestem ciekaw skąd takie podejście, bo wiadomo, że doceniony pracownik, to lepszy pracownik. Pewnie stanowiska już poobsadzane.

Marcin student

czy pracujecie teraz zdalnie czy normalnie

@Marcin student

Od marca 2020 jest możliwość pracy zdalnej.

@Nikt

Cały czas jest taka opcja? Można sobie wybrać? Chyba większość woli teraz pracować zdalnie.

Czy w firmie Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

Nikt

Nie ma szkoleń dla pracowników, tylko szkolenia dla nowo przyjętych.

@Nikt

Czyli nie ma co liczyć na jakikolwiek rozwój, okej. A nowi po tych szkoleniach to zostają czy raczej szukają czegoś innego? :D

Adam student

czy jest teraz rekrutacja do Państwa Firmy i czy teraz pracujecie zdalnie czy w biurze

@Adam student

Nie ma obecnie rekrutacji w naszej firmie, ale zawsze można wysłać CV na adres praca@gbp.pl. Odezwiemy się jeśli coś się zmieni. Od marca 2020 jest możliwość pracy zdalnej.

Czy w pracy zdalnej warunki płacowe są takie same? I jak w Grupie Biznes Polska z zatrudnianiem osób świeżo po studiach, tacy pracownicy też są mile widziani? Jakie prace mogą wykonywać, na jakich stanowiskach pracować? Liczę na odpowiedź. :)

Wyszyński Grzegorz

dzień dobry z tej strony Wyszyński Grzegorz w tamtym roku składałem cv do Państwa Firmy jestem nadal zainteresowany pracą W Państwa Firmie mam grupę z możliwością dofinansowania z pefron do Wynagrodzenia czekam na odpowiedż

@Wyszyński Grzegorz

Proszę kontaktować się z kadrami: praca@gbp.pl

Olek

czy jest teraz rekrutacja do Państwa Firmy

Piotr student

czy jest teraz rekrutacja w Państwa firmie ..

@Piotr student

Prześlij nam Swoje CV na adres praca@gbp.pl

Jakub Student

czy są teraz przyjęcia do Państwa Firmy jestem zainteresowany I czy nadal pracujecie zdalnie czy już w Firmie

@Jakub Student

Prześlij nam Swoje CV na adres praca@gbp.pl

Maciej

Czy jest teraz rekrutacja do Państwa firmy

@Maciej

Macieju nie tak dawno pytałeś o rekrutację do firmy Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy. Możesz napisać, czy poczyniłeś jakieś szczególne kroki do tego, aby tam aplikować? Może już od grudnia udało Ci się nawet przejść cały proces rekrutacyjny i dowiem się czegoś od Ciebie? Proszę o informację. Na pewno będzie ona dla mnie pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j.?

Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j.