Opinie o Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. w Wysokie Mazowieckie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. w Wysokie Mazowieckie

Perzyński

Dzień dobry, kompleksowe zarządzanie flotą umożliwia lepszą optymalizację tras przejazdu, zwiększa poziom bezpieczeństwa i pozwala obniżyć koszty eksploatacji samochodów nawet o 30%. Nasze narzędzie poprzez wykorzystanie systemu GPS monitoruje pojazdy w czasie rzeczywistym, umożliwiając odczyt wszystkich parametrów, m.in. zużycie paliwa i obroty silnika. W konsekwencji jego wykorzystanie pomoże zwiększyć efektywność kadry o 23%, zmniejszyć szkodliwość floty o 21%, zużycie paliwa o 16%. Dodatkowo rozwiązanie automatycznie generuje rozbudowane raporty i pozwala dokonywać istotnych analiz. Jeżeli zależy Państwu na zwiększeniu wydajności pracy kierowców i kontroli wszelkich parametrów floty-proszę o wiadomość. Pozostaję do dyspozycji. Krzysztof Perzyński Account Manager

Prawnik

Szanowni Państwo, Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie firmy jest ściśle związane z doskonałą znajomością przepisów prawa. Czy są Państwo zainteresowani pomocą w zakresie kompleksowej obsługi prawnej? Optymalizujemy koszty obsługi prawnej i zwiększamy bezpieczeństwo biznesu. Po wyrażeniu zgody skontaktuje się z Państwem nasz specjalista i udzieli wszelkich informacji. Z poważaniem, Zespół, prawniktwojejfirmy.pl

Raf-truck

RAF-TRUCKS jest autoryzowanym przedstawicielem i serwisem HIAB, Loglift, Jonsered, Multilift, Moffett. Zajmujemy się naprawą i serwisem hds, sprzedażą żurawi i części zamiennych, montażem żurawi hds i urządzeń. Jako autoryzowany serwis posiadamy odpowiednie przeszkolenie oraz dokumentację potrzebną w fachowej naprawie żurawi i urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo żurawie hydrauliczne ogólnego przeznaczenia (hds) HIAB, żurawie leśne LOGLIFT, żurawie do przeładunku złomu i drewna JONSERED, urządzenia hakowe i bramowe MULTILIFT, wózki podwieszane Moffett oraz osprzęt do żurawi: widły do palet, rotatory, chwytaki do palet i inne. Sprzedajemy i wykonujemy również wywrotki, nadwozia skrzyniowe oraz zabudowy specjalistyczne na samochody ciężarowe. Nasza firma zapewnia kompleksową realizację zabudowy i montażu na podwoziu samochodu ciężarowego, co potwierdzają liczni zadowoleni klienci.

Barnaba

Nikt do niczego na siłę nie namawia. Firma ma dobre opinie a konkurencja czuwa!!

Firma Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko ADMINISTRATOR SIECI. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Roman

@Kamil321, coś się zmieniło od ostatniego Twojego wpisu? Jak współpraca z kierownikiem? Są jakieś zmiany? Napiszcie proszę również jaka panuje atmosfera wśród pracowników Grupy Biznes? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Wasze opinie na pewno okażą się cenne dla innych użytkowników forum.

dovi147

Witam Ja po prostu przedstawiam państwu przedstawić ofertę sprzedaży po kilka wyszukiwania, aby znaleźć pracownika, poważnie. Mamy inwestor prywatny, rok stary mężczyzn politykier, które miały współpraca z wiele głów państw w Afryce ma więcej niż 150.000.000,00 USD, a on szuka poważny człowiek, uczciwy i dyskretny, z kim współpracować, że środki zostały zainwestowane z Afryki w działalności, jak budownictwo, hotele, nieruchomości, rolnictwa, telekomunikacji... Jeśli masz projekty, inwestor zamierza powierzyć pieniądze, będziesz na zarządzanie funduszem i inwestować w swoje projekty, Czekam na odpowiedź. E-mail : consultant.afrima@yahoo.com Mr Ferdnand Bovi

STANISŁAW

witam witam .dzięki istnieniu BIZNES-POLSKA kilka firm już dobrze zarobiło a przy okazji oczywiście niejeden pracownik...przejrzystość oferty tej firmy pomaga i skłania do wydajniejszej pracy... ja korzystając z ich oferty nie narzekałem !

były klient

...bardzo dobra przetargowa...kilka lat korzystałem z usług tej firmy i naprawdę warto...łatwy dostęp przecież również do różnych inwestycji...itp., ja polecam mimo tych uwag krytycznych tutaj czytanych..., dobra oferta...ja zaprawszam

Majot

Nie polecam. Mało płacą, kołchoz. Nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze.

kaja

a czy teraz poszukują kogoś do pracy, bo tak zachwalacie firme, że chciałabym zobaczyć czy faktycznie jest taka dobra i pasuje w niej dobra atmosfera no i jeszcze można zarobić. Dajcie znać czy mozna przesłać do nich aplikację.

były współpracownik

Bardzo dobra oferta dla firm.Usługa Grupy BIZNES-POLSKA naprawdę potrafi ułatwić pracę niejednemu pragnącemu coś zarobić. Przyzwoita strona,łatwa w obsłudze.Osobiście polecam. Pragniesz ulepszyć sobie komfort pracy? Skorzystaj z ich usług.

gbp worker

Zapraszamy do nas ;) GBP to poważna firma, rozwijająca się stale dobrze traktują ludzi może trudno się dostać ale chyba dużo trudniej z niej wylecieć szanujesz pracę to i Ciebie szanują. Rzeczywiście w regionie GBP ma chyba najlepszą opinię pracodawcy - zasłużoną zresztą. Ja pracuję tu już 4 latka i nigdzie się nie wybieram.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. - Wysokie Mazowieckie

• Jak się pracuje w Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j.?

Grupa Biznes Polska-Wnorowski I Wspólnicy sp.j.