Opinie o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gliwice

omen

haha ale jaja ... śmiać mi się chce .. kolejni ludzie parzą się ... "A RADA RZĄDZI ŻELAZNĄ RĘKĄ" .. komuś się nie spodobasz, to następny, następny... szkoda tylko tych ludzi....

B.G.

Macie rację. Pracowałam tam tylko miesiąc i złożyłam wypowiedzenie. Wokół słyszałam tylko ostrzeżenia: niech pani stąd ucieka ! Rada Nadzorcza za plecami podejmuje decyzje związane z pracownikiem bez żadnej konsultacji z nim, mimo, że jest to niezgodne z Kodeksem Pracy. Sam zakres obowiązków: super. Pracowało mi się świetnie, bo lubię mieć dzień wypełniony, lubię mieć dużo do zrobienia i pracuję z przyjemnością i pasją. Ale nie zaakceptuję nigdy donosicielstwa współpracowników i niesprawiedliwości.

?

słyszałem już kilka opinii na temat tej spółdzielni i niestety żadna z nich nie była pozytywna ...czy to od ludzi czy od pracowników ... tym bardziej że do tematu zawsze staram się podejść obiektywnie ... historie na temat wgłębnego analizowania efektów pracy pracowników przez Radę, ich potknięć, uchybień, wyciągania z tego konsekwencji, analizowania i omawiania o braku kompetencji poszczególnych pracowników.. rotacji pracowników ...wystarczy popatrzeć na protokoły z narad ... to wszystko jest tam na porządku dziennym ...to co się tam dzieje nie jest normalne .... jeżeli pracownik "komuś" "nie pasuje" bardzo szybko mogą i w praktyce się go pozbywają ...jak w takim przypadku taka instytucja może funkcjonować normalnie?? praca w tej spółdzielni nie jest na pewno pracą stabilną i godną polecenia ... mam nadzieję że informacja ta będzie pomocna w podjęciu decyzji jakiemukolwiek potencjalnemu pracownikowi ...

i wiele się nie pomyliłem, znowu szukają kogoś nowego do działu technicznego. śmiać mi się chce z tego cyrku

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
?

Ludzie og­ra­nicze­ni a przy tym fa­naty­cy sta­nowią plagę ludzkości. Biada państwu, w którym ta­cy ludzie mają władzę. Są nieto­leran­cyjni i poz­ba­wieni wszel­kich skru­pułów. Uważają, że cały świat kłamie, a tyl­ko oni mówią prawdę....

Tylko nie wiem czy osoby tutaj pracujące są zdolne do tego aby coś zmienić. Teraz każdy się boi o prace, bo rachunki trzeba płacić. Zastanawiam się czy Ktoś lub Coś jest wstanie to zmienić, żeby pracowało się z godnością?!

Ostatni prezes to też był "pajac" idealny odpowiednik obecnej RN. A Główna Księgowa nie wytrzymała i wcale się jej nie dziwię, bo to co RN z nią robiło to przechodziło ludzki pojęcie. Mam nadzieję, że za te lata co pracowała w ADS to teraz będzie mieć lepsza pracę i będą się liczyć z jej osobą.

Zostaw merytoryczną opinię o ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa - Gliwice

• Jak się pracuje w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Zobacz opinie na temat firmy ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ADS Sośnica Spółdzielnia Mieszkaniowa