Opinie o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Natalia

Cos mi się zdaje ze zostanie wezwany informatyk i będzie sprawdzał kto ściąga filmy podczas pracy kto w pracy pisze te wpisy .

Putin :)

Ja mam pytanie od wielkiego opozycjonisty , zwolennika i orędownika "MAJDANU". Poprawnego Katolika i to nie tylko takiego z nazwy, co to chodzi do kościoła by inni zobaczyli , a takiego co przykazań codziennie przestrzega i bliźniemu zawsze pomaga( i d.. bliźniemu nigdy fałszywymi oszczerstwami nie obrobi) .Dlaczego tak się stało że przyjaciele z "MAJDANU" porzucili banderowskie flagi i stali się SEPARATYSTAMI a teraz nawet TERRORYSTAMI . Dlaczego ? Pytam się dlaczego ?

Dobre- Dobre
@Putin :)

Ojtam ojtam Putin nie przesadzaj jaki z niego orędownik "MAJDANU".W radio pewnie usłyszał żeby ratować "MAJDAN". On ma takie zrywy .Już kiedyś chciał studio kulinarne tu na wiosce robić ,chlebki w sklepach sprzedawać, zapiekanki na metry , burgery ,itd. . Było tego trochę .

Muły

Sam tworzy dla każdego napotkanego człowieka inna wersje siebie i inna opowieść tylko na swoje potrzeby. Wszystkim opowiada że musi zatrudniać muły skoro nie ma koni wyścigowych .I ze jak by sam się za to zabrał to by to wszystko postawił na nogi . To może by ten koń wyścigowy zrobił wreszcie jakiś pokaz umiejętności, podzielił się z pracownikami swoja wiedza magiczna, żeby muły zobaczyły co to umiejętności interpersonalne ,co to efektywność osobista .Muły by zapewne chętnie poznały jakieś techniki negocjacji , prawda muły ? TAK ! .A nie tylko słyszą że są mułami ,pi... , złodziejami , płaczkami( wie pani taka płaczka to się na kierowniczkę nie nadaje jak by się nadawała to co pani myśli ze ja bym jej nie zrobił kierowniczka ? , ona jest tylko zwykłym pracownikiem , a pani to niech podpatruje i się jak najwięcej od niej nauczy ) , . A tak najlepiej to wszystkich zwolnić i wszystkich nowych pozatrudniać ,żeby nikt nie pamiętał , nie wypominał , nie upominał . A Najlepiej złodziei pozatrudniać bo (usunięte przez administratora) mnie trochę okradnie ale i interesu mi przypilnuje porządnie . I myślę żę to by był najlepszy pomysł by pozatrudniać złodziei, wreszcie opowieści o ( np. te 250tys ci 60tyś a ten mnie na 60 tyś , ) stały by się prawdą . A nie tylko wytworami chorej wyobraźni .

swołocz

@przecinek to nie jest istotne , ze tego nie rozumiesz wystarczy ze wszyscy inni doskonale się zorientowali o co i o kogo chodzi. Były wpisy piszące prawdę wprost, lecz zostały usunięte przez administratora bo zawierały trafne lecz niecenzuralne słowa . Swoja drogą wypisz wymaluj jest w firmie ,taki jeden uparty Czarny Rycerz . Co to się nigdy nie poddaje . Tylko że nasz Czarny Rycerz gdy się kłopoty zaczynają to zawsze ucieka, chowa się za innych albo zamyka na klucz gasi światło i udaje że go nie ma haahahahah.

Przedstawiciel Handlowy

Telefon do przyszłego teścia.

Kochasz ja ? Ile chcesz zarabiać ?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
przecinek

A ja bym chciała się dowiedzieć dlaczego na forum jeden na drugiego gada a nie ma konkretnej opinii na temat czy warto pracować w tej firmie Piszecie jakimś bliżej nieokreślonym slangiem Niezrozumiałym dla przyszłych pracowników My nie wiemy kim są kury , kim jest Bartek Sami cyrk robicie ogłupiając czytających Napiszcie konkretnie o co chodzi Oszukują ? Kradną ? Nie płacą ? ?

Wielokropek
@przecinek

Nie chciała byś cię dowiedzieć tylko, wiesz . Nie jeden na drugiego tylko wszyscy na jednego gadają. Konkretnych opinii jest mnóstwo i to nie żaden slang tylko po prostu Ty udajesz że nie rozumiesz. Wszystko jest zrozumiałe Tylko Ty nie wiem dlaczego tego nie rozumiesz . Znaczy wiem że chcesz udawać że nie rozumiesz Dokładnie wiesz kim są kury zresztą okres wakacyjny, wiec już zapewne .... Bartka znasz i nie wiem po co to całe udawanie ??? Cyrku nikt nie robi bo większego niż tam masz to nawet nikt by nie potrafił . (usunięte przez administratora) Wiem ze może to jest irytujące lecz zamiast czytać np. 50 twarzy greay zerknij sobie na skecz " Monty Python - Czarny Rycerz " To w pewnym stopniu odzwierciedlenie tego o czym wszyscy wiedza , lecz nie wiem dlaczego Ty udajesz ze tego nie ma . :) Pozdrawiam i mam nadzieję że to nie był Twój ostatni wpis.

INFO z pierwszej reki
@przecinek

Do przecinka .Było oficjalne rozporządzenie by nie odpisywać i nie dać się sprowokować , wszyscy maja czytać lecz pod żadnym pozorem nie odpisywać ,( to w zasadzie łatwe bo trudno zaprzeczać komuś kto pisze prawdę ) .A ty się wyłamałaś i teraz się przez ciebie zacznie znowu pisanie prawdy :( Spotkanie na bank ,w poniedziałek na dywan. Nie Prowokować oni tylko na to czekają . By napisać kolejna prawdę.

ToNieLudzie To Wilki
@przecinek

Jak to nie wiesz czym są kury hm postaram się opisać Ptaki z rzędu grzebiących. Ptaki hodowlane z rodziny kurowatych . To z google : ) Ja dodam od siebie że potrafią doskonale opowiadać niesamowite bajki , i za garść darmowej paszy i wody oraz darmowych wakacji nawet setki kilometrów zrobić potrafią ;)Mimo tego ze wiedza że córka gospodarza dostaje mdłości jak ich widzi , słyszy i czuje. Drogi Przecinku jeśli mało masz wpisów tutaj to polecam inna firmę tego samego właściciela tam są inne wpisy, może te będą bardziej zrozumiałe dla Ciebie.

50 twarzy greya

Śmieszne , lecz niestety prawdziwe .Ja już podczas rozmowy kwalifikacyjnej dostałam pouczenie z kim lepiej nie wdawać się w rozmowy :)

Kurczak z Biedronki

Wiecie co najlepsze po przeczytaniu ostatniego wpisu zadzwoni kura i się zapyta dałeś jej podwyżkę ??? No co ty nigdy bym jej nie dał hahahah . No bo już myślałem , Co ty jej , jej a za Co ?? hahaah A nie no jak tak, to OK Bo już myśleliśmy .Co ty never, ever hahahaha ;) To są te nieliczne pozytywne strony tej pracy, śmiechu co niemiara .Dla każdego inna wersja odpowiednich bajeczek a w niedzielę z samego rana szybciutko podreptać do kościoła . W poniedziałek oczywiście zebranie widzi Pani co tu napisali ,niech Pani pamięta ja zawsze byłem za Panią .Ja bym na Panią złego słowa nigdy nie powiedział .A to piszą zli ludzie ,ale wie Pani po co ? No to ja Pani powiem, tylko żeby to zostało miedzy nami .Bo chcą nas skłócić ja bym na Panią nic nigdy nawet jednego złego słowa nie powiedział . Nigdy.

Elka

Dokładnie St.Kaśke i Ksiegową i wielu innych np z prim , to powinien za to zwszstko przepraszać .

Pod Butem
@Elka

Masz rację powinien ale nigdy tego nie zrobi , już taki jest że nie potrafi rozmawiać a o przeprosinach hm , on nawet słowa dziękuje nie wydusi z siebie. Nie przejdzie mu to przez gardło .Teraz myśli że jak księgowej dołożył parę złotych, to że jest po sprawie ?,ktoś by pomyślał że z dobrego serca hm , niestety nie,( jest przyciśnięty do ściany ,bo już nie ma nikogo nawet kadrowy go zostawił )a tak usilnie się starał, przez lata doprowadzić by się Księgowa sama zwolniła, ja Pani udowodnię ,ja pokażę, ja potrafię, zobaczy Pani ,już nie jestem taki głupi , niech Pani poczeka jeszcze tydzień i zobaczymy itd. Pomijając już to że wszyscy w tej firmie wiemy że to tylko czasowe uśpienie, wypadało by choć kupić kwiaty przeprosić i powiedzieć Pani Renato miała pani rację, tak jak zawsze zresztą , tak bardzo się myliłem , przepraszam .To samo dotyczy Kaśki i innych dziewczyn które nie spały po nocach i dbały o wszystko co się przekładało na wspaniałą opinie klientów i firmy , na super klimat itd , na to wszystko czego teraz nie ma , na to wszystko co teraz widzimy jak koliba bez ekipy Kaski zeszła na psy .Takiego Jędrka wysokiej klasy specjalistę ,który w jednym palcu miał więcej wiadomości i umiejętności niż wszyscy byli obecni i przyszli elektrycy w tej firmie .Wypadało by przeprosić i powiedzieć miał pan racje mówiąc ze to miedzy innymi pana zasługa że istniał kiedyś najlepszy serwis w okolicy .Wystarczy zadzwonić i przeprosić że się popełniło błąd . Ze się bez żadnych dowodów tak postępowało .Wypadło by do pani Dyrektor zadzwonić i powiedzieć , ładowarka się odnalazła .Prawda? .

Ane

Wszystkie te negatywne opinie to niestety prawda . Nikomu nie polecam pracy u tego właściciela . Co jestem na tej wiosce na borach to zawsze leje .To jakaś kara czy co?

Primelka

Hahaah 250 tyś i 60tyś to było zwolnione z podatku chyba, Zresztą nie wiem bo to tylko jedna osoba na świecie wszystkim opowiada te niewiarygodne fantastyczne "Opowieści z Borów"

online :D

Zakaz odpisywania i prowokowania już został wydany. No może lepiej bo jeszcze by ktoś coś niepotrzebnie napisał.

Kornelia
@online :D

Czyżby niedoszła redaktorka posiadła władze zakazywania, nie sądzę. Prawdy jeszcze nikt nie zakazał.

Wawa Wintuś Wojtek

(usunięte przez administratora)To że firmę zamyka to nic nie zmienia. Po za tym on tej wody się jakoś wystraszył chyba.

Szymon

Wiecie co jest najśmieszniejsze ? Że zamiast się zajmować firmą to wasz szef ........ , a tu pod nosem znowu konkurecja kompleksówkę przyklepała .Oczywiście teraz jest drapanie po głowie o co chodzi hm . Gdzie? kto? Zapamiętajcie ten wpis. Wasz przedstawiciel wie o co chodzi ? Pozdrawiam i naprawdę dziękuje .

Ciągle coś

To wszystko przez doradców .Takie kury za darmowe picie , jedzenie i spanie to potrafią na poczekaniu zmyślić niesamowite opowieści ,np że ktoś do nas dzwoni słyszę głosy .Lepiej by było żeby się kury bardziej swoja firma zainteresowali a w szczególności wystawianiem faktur, np klientka z podziemnego przejścia .

Judasz

Nie potrafisz rozmawiać z pracownikami i nimi kierować . Wszystkich mierzysz swoja miarą .Co innego mówisz co innego robisz .Nasze zasługi przypisujesz sobie a swoje porażki przypisujesz nam itd , można by pisać cały dzień , tylko po co ???? I tak jedyne o czym teraz myślisz to ?? kto to napisał ??? prawda ??? No właśnie .Pozostaje Ci tylko drapanie po głowie i dzwonienie do doradców( Kto to napisał , kto się odważył ) . A może lepiej by było pomyśleć dlaczego tak się dzieje że żaden obecny i żaden były pracownik nigdy tu nie napisze niczego pozytywnego o Tobie ???

Tutejszy

Nie pomyśli czasem dlaczego byli pracownicy oddają go do sądu i zawsze wygrywają ? Taką np. Starą Kaśkę ,czy Księgową i w to powinien po nogach całować i przepraszać , za to wszystko. I jeszcze jedno do wszystkich Doradców ,nie przekazujcie dalej tych jego opowiadań bo to są wyssane z palca bajki .Nie zastanawia Was dlaczego zawsze potwierdza się ten sam schemat. Gdy ktoś jest mu potrzebny to jest wychwalany i przedstawiany Wam w samych superlatywach ,gdy staje się zbędny lub co gorsza zaczyna rozumieć otaczająca go sytuację ,nagle ten sam człowiek jest wam przedstawiany (usunięte przez administratora)

ewa
@Tutejszy

to jest dobra odpowiedz botaka prawdziwa

Natalia

Bo zaraz zacznę dzwonić po znajomych kucharzy z papierami i błagać o pozytywne wpisy. Tak jak ostatnio . Jak się nie uspokoicie.

@Natalia

No niestety tylko znajomi kucharze was ratują, owszem papiery można mieć z najlepszej szkoły, ale umiejętności żadnych. Gdy tam pracowałem, widziałem jak ci wasi kucharze gotują, (żadna rewelacja) wiec możecie ich tylko "błagać" o pozytywne wpisy, tyle wam pozostało niedoszła redaktorko. A swoją drogą dziwie się że do tej pory żadnego nie zatrudniliście w swojej firmie.

Cyrk NA Borach
@Natalia

Już tam macie jedna szefową Renneee bez żadnego wykształcenia .Za to potrafi na oczach szefa zjeść pleśń i powiedzieć że to ser . Nie upomina się o urlopy , o nadgodziny poświeciła całe życie dla pracy .Nigdy nawet nie będzię miała faceta ,bo nawet nie ma czasu go poznać . Lecz co roku ma obiecane święto kiełbasy i Pragę

Żyrafa

Po co kręcić kolejny film , kolejnego gniota . Lepiej zacznę prowadzić pamiętniki "Dżo-r-dża" i dostaje na bank Nobla w dziedzinie ekonomii . Phi, łatwizna .

Project Manager
@Żyrafa

@Żyrafa nie Nagroda Nobla tylko Nagroda Hugo i nie za ekonomie tylko za najlepszą nowelę z gatunku science-fiction i fantasy :D

Smigolo-Marcela

Nic mnie tu nie denerwuje bardziej niż ta redaktorko-kucharka , reżyserko-malarko-krawcowa ,aktorko-florystka itd. Nie mogę na te łachy spoglądać , totalne bezguście i jeszcze to chodzi jak facet .

Mona

Kelnerka , hm internet chyba jeszcze nie jest gotowy na to co Ewela mam Ci przekazać :) Sprawdziłam słowo , Dżordż w miejskim słowniku slangu o co ? kaman ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski - Zakopane

• Jak się pracuje w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Zobacz opinie na temat firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Kandydaci do pracy w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski
1.8/5 Na podstawie 167 ocen.
  • ul. Przewodników Tatrzańskich 1b
    34-500 Zakopane