Opinie o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Radio Erewan

Natalia powiedz koledze że ma żle ustawione opcje error page na FTP niech zmniejszy full size limit bo nawet nie zauważy kto ściąga ahahah i niech zmieni potr bo na 80 to co on chciał robic ???haahahahah oraz koniecznie niech kliknie na "enable password protection" to po pierwsze haahahah . To z zakresu technicznego ahahah robisz to pierwszy raz??? Co by ci dało IP komputera przecież tu ludzie piszą prawdę !!! to po drugie . Naprawdę myślałaś że ktoś kliknie na ten link ? HAHAAH już nawet małe dzieci do lat 2 uczą by nie klikać na takie linki .To po trzecie :) NAWET DEBILE BY WPADLI NA TO ŻE TO PODSTĘP PO 15 MINUTACH :) Poziom waszego nowego informatyka jest minimalny żeby nie powiedzieć zerowy :) powinien sobie sam na siebie BANA IP pozakładać na własnym serwerze :) Nie ma sensu przyjmować go jako informatyka .No chyba że koniecznie musicie zrobić kolejny nikomu niepotrzebny etat. To wtedy brat jojca będzie idealny :)

Nie klikajcie POD ŻADNYM POZOREM na ten link na blogu zakładowym jest dokładnie opisane dlaczego nie klikać na ten link. Link przekieruje was na serwer tylko po to by mieć informacje o was :) Kamery , podsłuchy, detektyw ,teraz jakiś domorosły informatyk ? Tosz to już CYBER WOJNA AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Swoja strona ile to zachodu, by za wszelka cenę zatuszować prawdę jaką tu głoszą byli i obecni pracownicy.

Wyspiański jak pisał Wesele to musiał się wzorować na łysym .Bo to wypisz wymaluj Gospodarz z Wesela .HAHHAHAN Takie Wesele ale w komediowej wersji .

Pod butem

Wyspiańskiego i skecz o Czarnym Rycerzu to powinien na pamięć się nauczyć wtedy by nie zadawał sobie takich pytań CO JA ROBIĘ ŻLE ?? GDZIE JEST BŁĄD ??

Carl von Clausewitz

Prawda Boli Najbardziej Tych Którym Codziennie Z Rana Daje Strzała w Tą Zakłamana Paszczę.

Przedstawiciel Handlowy

Telefon do przyszłego teścia.

Kochasz ja ? Ile chcesz zarabiać ?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jan

a ten domek tak z drewna jakby nie mozna bylo go z cegly zrobic i wiekszy taki to dziwne.. malo goralskie!!

Roma

Niestety to wszystko prawda co tu piszą ludzie.

Mikołaj
@Roma

po co w ogole takie wielkie procje tam daja !!!!!!! glupota!! jedna porcja by starczyla dla 2 jak mozna byc tak glupim!! zero organizacji i pomyslunku !!

odp.
@Mikołaj

Do Jana i Mikołaja a w zasadzie do staśia , natali albo arka .To przykre że jedyne co wam zostało to pisanie że domek z drewna a nie z cegieł i że porcje wielkie a nie normalne .Po pierwsze nie może być z cegieł, bo to nie wasza ziemia , co do porcji to jak coś jest nie smacznie to już nie ma znaczenia ile tego jest .Jak by ci to wytłumaczyć byś zrozumiał hm np. jak są robaki w zupie to nie ma znaczenia czy masz tej zupy miseczkę czy wiaderko. Kapujesz czy musze bardziej obrazowo napisać ? Swoja droga czekam na kolejny wpis bo już nie masz czego napisać ahahah . Ludzie bez powodu na tripadvisor lub gastronauci tego nie piszą prawda?

Nowa

Kupujecie ten ser i chleb na allegro ?? że to wszystko takie wysuszone i twarde ?? Ja zdaje sobie sprawę że, kto je wysuszony ser to je, ale litości .

Do Nowej
@Nowa

Za darmo ma jeszcze kręci nosem i nie chce jeść , ciesz się że dostajesz tylko śniadania a nie obiady ahahahahahah .Ten wysuszony ser i chleb to naprawdę rarytas w porównaniu z tym co mogłabyś trafić na obiad .Tam to są dopiero rodzynki.

S...........Y

Takich serów to wy w domu nie jecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odp.
@S...........Y

Twoje teksty są zjechane jak sandały Mojżesza.. Wiec się nie wysilaj.

ele

Znowu na śniadanie ten twardy żółty ser ahahhaah dostaliście .

Okoliczny Ceper

Rene teraz siedzi pewnie w piwnicy jak zawsze i ryczy .

koli

My dostajemy wszystko gotowe lub zamrożone i tylko podgrzewamy i nie mamy wpływu na jakość wiec od razu piszę że jeśli w sprawie reklamacji to proszę na bory do rene .Nie mamy najmniejszego wpływu na potrawy ,

Fakt
@koli

Masz rację . Szkoda że jak ktoś nie jest zadowolony to my obrywamy .A nie ktoś kto te wynalazki stworzył.

hahahaha

Spokojnie można zjeść bo rene zjada pleśń.haha

Dobre
@hahahaha

Do takiej rene to powinna Gesler przyjechać to by była jazda hahaahah. Płacz jeden wielki, to był by najlepszy odcinek w historii. NASZ chef REEENNNE by z piwnicy nie wychodził

Były czarnuch
@hahahaha

Mi najbardziej smakowało MASŁO Z ZIEMNIAKAMI A'la REnIA Przepis nie łatwo było zdobyć, bo wyrwać przepis od rene to trzeba granatem zadziałać . Przepis na puree ziemniaczane. Do gorących 2 ziemniaków wrzuć min. 3 kostki masła ugnieć i wymieszaj je widelcem , gdyby przypadkiem byłby wyczuwalny jeszcze smak ziemniaków to spokojnie z 2 kosteczki masła dodajemy. Rewelacja, puree podajemy koniecznie wystudzone najlepiej z PRZYPALANYM BIGOSEM A'la REnE. Polecam przepis .

ahahahahahahahahahah
@Były czarnuch

Wiem że tam jest codziennie Halloween ale dzisiaj to już przesadziłeś. haahahahahaahahahahahahaahahahahahahahhaahha

pAdi

TripAdvisor opinia o Kolibie . Moim zdaniem autentyczna opinia a wy co sądzicie ?

Nina
@pAdi

No nie dziwie się że dał wpis, sam bym dał. Tu z zakopanego to mało ludzi już chodzi do tej knajpy. A turyści to się czasem nabierają .Nie chce mi się pisać dlaczego, napiszę tak czy ktoś widział w tej knajpie jakiegoś pracownika tego właściciela np. z cała rodzina w niedziele na objedzie ?

@Nina

Nina a piszesz sam bym dał ? ale mniejsza z tym .Jadłem tam tylko raz i ja tam więcej nie mam zamiaru jesć.

Pod butem

Nie będzie żadnego mam talent ,nie wzięli go ,zbyt duże umiejętności i się nie dostał do iluzjonistów, musieli by kategorie magicy zrobić a innych magików nie było w zakopcu ;) A poza tym potrzebują go do nowych odcinków "DLACZEGO JA " ;)

Hotel Hyatt Zaprasza

Casting do programu "Mam Talent" był 11 maja kiedy będziemy mogli go w telewizji oglądać ? żebym nie przegapił .Bo coś mi się zdaje ze to będzie odkrycie roku . hahahahahahahahahaah

@Hotel Hyatt Zaprasza

Tak, z szafy zaczną się wysypywać te zaginione ziemniaki za 300 tyś .

Gdziś jest Błąd hm?

Normalnie jak karaluch co to wychodzi z ukrycia tylko wtedy jak jest przyparty do ściany lub po raz kolejny jego pomysł nie wypali . J jeszcze robi te miny, co? ja ? nigdy ? ale o co chodzi ?.

Carl von Clausewitz

Pozbyłeś się Jej, tak się biłeś w pierś że jak tylko uwolnią zawody to jej powiesz że ma zakładać firmę i zrobisz swoje pokerowe zagranie ,nie podpiszesz z nią umowy ? Ale coś widzę że się przeliczyłeś ? czy się poprawiła ? Czy może jakieś tabletki mocniejsze masz ?

hm :)
@Carl von Clausewitz

Jak ma się jej pozbyć chyba Ona jego ! Ty widziałeś jej plecy ??? byłem z nią kiedyś na siłowni ma plecy jak PUDZIANOWSKI , takie plecy jak z zakopanego do warszawy bez kitu :) On sobie tam może opowiadać jak by tak na siłownie chodził to może takie plecy hm no nie wiem za 20 lat by sobie zrobił :)

Fakt

I mi nie spogląda w oczy hm zastanawiałam się dlaczego .

Widzę że nie tylko ja otrzymuje powiadomienia na meila o nowych wpisach ;) Słuchajcie macie to samo jak z wami gada to nie spogląda wam w oczy ? Bo ja tam mam :( Wie ktos co to znaczy ?

Nudy

To znaczy że zostaniesz zwolniony haahah. Żartuje Skąd ktoś ma wiedzieć co to znaczy idz sie go zapytaj i już . Ale to nic złego ,jak by się zamykał i udawał że go nie ma jak sie o niego pytasz , lub jak by nie odbierał telefonu albo nie odpowiadał dzień dobry , to wtedy by był to jakiś znak ale samo niepatrzenie moim zdaniem nie znaczy nic .Zresztą on się zawsze na ludzi jakoś z byka patrzy wiec może tylko tak ci się zdaje ze nie patrzy w oczy . No chyba że idziesz po nadgodziny to wtedy się zawsze nie patrzy ale to się nie liczy bo to wszyscy wiedza .

Pod butem

Moim zdaniem zaburzenie psychiczne . Natłok tych jego urojeń i jego zachowania wskazują na co najmniej chorobę psychiczną .Nie ma co się śmiać tylko go wysłać do lekarza. Jest z nim coraz gorzej .Wszyscy już to widzą Te obrabianie (usunięte przez administratora)za plecami to już jego rytułał , on już sam nie wie co na kogo powiedział i czy to prawda czy jego urojenia. Drogi czytelniku tego wpisu . Pomyśl teraz ile to już niesamowitych opowieści słyszałeś na tematy ludzi z jego otoczenia ? To już jakaś obsesja . To co on wygaduje na ludzi to jest po prostu już chore . Może te kamery i podsłuchy u siebie niech zamontuje i się nagra .To może wtedy zrozumie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski - Zakopane

• Jak się pracuje w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Zobacz opinie na temat firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Kandydaci do pracy w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski
1.8/5 Na podstawie 167 ocen.
  • ul. Przewodników Tatrzańskich 1b
    34-500 Zakopane