Opinie o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Oj tam Oj tam

Ale wy jesteście dziwni on lubi takich co to mu zawsze przytakują . Jaki to ja jestem biedny sam to wszystko wyprowadzam na prosta nikt mi nie pomaga . Tak masz racje nikt ci nie pomaga .Wiesz co zjem sernczka jeszcze . No pewnie . N czym to skończyliśmy . hm ŻE wszytsko sam a tak jaki ja jestem biedny ............

odp.

A na kogo to arczi nie nagadał. Najlepiej jest siedzieć za darmo wyjadać wszystko, kiwać głową na tak i(usunięte przez administratora) na ludzi .Prawda?

Były Rationalek

Dziękuje ci (usunięte przez administratora)ze powiedziałeś Ju(usunięte przez administratora)rkowi że nagrywam (usunięte przez administratora)u siebie w byłej firmie i ze trzeba ma nie uważać a najlepiej mnie nie zatrudniać . Szykowałeś miejsce dla siebie ?

hm
@Były Rationalek

Nie dla siebie . Aczi musiał cos nagadać na Ciebie bo to miejsce natalia szykowała dla swojego chłopaka :D hahaahaha .

Pozdrawiam
@Były Rationalek

Do Rationalka ty się ciesz ahahahahh . Już by o tobie takie opowieści teraz chodziły jak o innych . W pewnym sensie arczi cię przed tym wszystkim co to ludzie piszą uchronił.

Carl von Clausewitz

Prawda Boli Najbardziej Tych Którym Codziennie Z Rana Daje Strzała w Tą Zakłamana Paszczę

Przedstawiciel Handlowy

Telefon do przyszłego teścia.

Kochasz ja ? Ile chcesz zarabiać ?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Donaldzik

Tu nikt Ci nie poda loginu i hasła .Jak dostać na się na bloga dowiesz się poczta pantoflową od obecnych lub byłych pracowników .Blog celowo jest zabezpieczony żeby ta mała wieśniaczka nie robiła prowokacji tak jak to robi tutaj . Nie klikaj na żadne niby linko lub przekierowania na strony podane tu na goworku ,bo to jest jej robota . Nikt z bloga zakładowego tu na forum nie poda ci informacji jak wejść na zakładową stronę . Znajdz kogoś kto cię poleci i się najlepiej zarejestruj .Wtedy będziesz mogła aktywnie uczestniczyć .

ewal

Jak się dostac na blog zakładowy bo chętnie bym poczytala hahah

asa

Jutro jest akcja nikt nie pisze nikt nie czyta dopiero w domu , na blogu zakładowym jest opisane dlaczego jutro i co sie działo dzisiaj.

radipe

No to fakt stara jest przykładem co można zrobic i jak podziękować pracownikowi za dużo roboty włozonej w sprawne funkcjonowania knajpy.najlepiej zrobić z niej złodziejke .Stara szacun że tyle tam wytrzymałas

odważni
@radipe

tak pracowały tam siostry podobno konkretnie go prześwietliły do dzisiaj sprawy się toczą pojechały zezłodziejem jak ze szmatą nalezało mu się i oby więcej takich osób narafiał ten poznański ś...ć

ewal

Zawsze była manipulacja płakanie jaki to jestem biedny oszukiwany przez wszystkich a tak naprawdę to Nasz Kochany Szef skrzywdził już niejedną osobę .z zażenowaniem to czytam wszystko co piszecie i zastanawiam się co człowiek może zrobić i jak się poniżyć żeby zarobić trochę kasy i czy warto .pracowałam tam za czasów starej i myśląc czasami o kolibie myślę właśnie o kasce starej bo na jej przykładzie i historii a kto ja znał to wie o czym piszę to za każdym razem mam nadzieję że nie spotkam i nie trafia na takiego "wspaniałego szefa ; przez duże sz

izi
@ewal

Żaden były ani obecny pracownik nie napisze o tym człowieku dobrego słowa . A lizusy szefa nawet gdyby chciały to na prawdę nie ma czego już napisać . Bo by zaraz to forum sprostowało ich wypociny . Ja się zastanawiam jak on do tego kościoła chodzi jak on kładzie się spać . Jak on się modli o czym on myśli ? Kiedyś myślałam że on po prostu nie potrafi rozmawiać z ludzmi , dziś wiem że nie rozmawia bo się zadręcza czy już ktoś go prześwietlił czy nie ? Prawda?

Okoliczny
@izi

izi to dreptanie do kościoła to tylko na pokaz jest .O czym ty piszesz no pomyśl po co chodzić do kościoła w niedziele żeby tylko monty robić od poniedziałku ? Zniszczyć kogoś to dla niego jak splunąć . On idzie spać i o tym nie myśli . Ja bym chciał żeby tak kiedyś było spotkanie byłych obecnych i przyszłych pracowników to by się dopiero co niektórym oczy otwierały . Niestety

Elektro

Mi się zawsze podobaja te super oszczędności jak jedziemy gdzieś w trase .Tak zada pytanie czy chcemy się zatrzymać i cos zleśc że nawet jak byś umierał z głodu to wolisz odmawiać ahahahahahhaahhaahha Albo te jego potrawki z kiełbasy zabiera w trase a potem jak jakieś rumuny siedzimy w lesie i jemy żeby tylko nie zatrzymywać się jak normalni ludzie w restauracji .Bo sa oszczędności .Szkoda że jego monster track wp...... a 20 litrów na sto kilometrów ahahahahahahah Poznańska oszczędność.

joanna

Zabierają napiwki praca po 16 godzin nie polecam . Jedyny plus ze palic można ile chcesz . Składaj papiery

RadioPrawda

Tato jak to jest że już 16, tyle wpisów a nagrania nie potwierdzają żeby to ktoś z naszych PODEJRZANYCH pisał te wpisy są kamery drony podsłuchy tajni agenci ( nasze konie trojańckie) hm . DZIECKO CO TY DO MNIE MÓWISZ. JAK TO NIE ONI. TYLKO MAMY SIE DOWIEDZIEĆ JAK TO ROBIA ŻE NIE DOTYKAJA KLAWIATURY A SĄ WPISY .TO ŻE ONI TO WIADOMO No tak ojcze ty zawsze masz racje :D NO!

....

bo ta młoda to glupia jest i tyle i nie ma c wiecej pisac!

@....

Do Dzieciaka
@Marta

No coć w tym jest. Ja jej osobiscie nie poznalam ale duzo slyszalem. wszystko sprtawdza itd. trzeba uwazac. Pozdrawiam Co ty dziecko możesz sprawdzić ,Proszę cię już się nie ośmieszaj. Ty już byłaś wszystkim i tak wylądujesz na garnuszku u taty .

RadioPrawda

Tato masz natychmiast ja zwolnić a nie tylko obiecujesz i obiecujesz ciągle wymyślasz nowe terminy i nowe okazje nie !! Już próbowałam czy mnie kochasz Już próbowałam że jak nie nie , nigdy mnie nie zobaczysz więcej Hm mam mam Tato musisz ja zwolnic i już, i nie chodzi o rente .teraz powiem najprawdziwszą prawde .Tajny sekret, złoty gral itd. Jej syn jak był z nami w akademiku to wyjadał mam jedzienie !! Co ???????? Nie gadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak !!!! No nie tego już za wiele wyjadał wam jedzenie ?. TAK ! Przy pierwszej okazji, obiecuje ci, daje słowo ,już wkrótce zobaczysz ,bliżej jak dalej , ten dzień nadchodzi , klamka zapadł , kropka nad i , ja jej udowodnię , zobaczymy , ahahahahhaha YESSSS UDAŁO SIE :D

Rene szef

A dlacego to łone tam zarabiaja dwa razy wińcej co ja .? A to ja mam te psepisy co tom nawet borzenka nie mogła wyrwać .to ja psypalam zawse bigos a one tylko go odgzewaja no wlasnie dlacego ja mam mniej pińindzy nirz łone?

danka
@Rene szef

Wątpie żeby ktoś chciał te tajne przepisy kulinarne. Nie trzeba być kucharzem żeby umieć ugotować żurek i gulaszową. Tą tajną wiedzę Rene posiadła 15 lat temu i do tej pory ją stosuje. I tak na jej umiejętności to za dużo zarabia, musiała by podnieść swoje kwalifikacje ale i to by nie pomogło bo zawsze powtarzała że nie lubi gotować.

@danka

Opisy tych tajnych przepisów to potem na necie można przeczytać .Jak może cos tam potrafić jak ona nie ma żadnej szkoły skończonej . Nie chcę się tu rozpisywać bo to jest jej sprawa że się godzi na to wszystko moim zdaniem rujnuje sobie życie nie pozna nikogo nie zakocha się nie będzie miała rodziny bo siedzi tylko na tych borach 24 na dobę .Ja się tylko zastanawiam jak to jest że taki katolik na to spogląda i nie pomyśli sobie , COS JEST NIE TAK ?

olka
@Ewa

Proszę was, on ja trzyma bo nikt inny nie będzie 24 na dobę do dyspozycji za te pieniądze nikt nie poświeci wszystkiego dla pieniędzy . CAŁE ŻYCIE czekać na wycieczkę do Pragi ? Te manipulacje jakie on stosuje wobec niej niby zagada , niby się poradzi . Powie to jest moja szefowa .To tylko po to żeby była 24 na dobe 7 dni w tygodniu w pracy . Nie raz już chciał się jej pozbyć mało brakowało .On jest miły tylko jak cos chce albo cię bardzo potrzebuje

Oli
@olka

prawda. ostatnio zabrał wszystkich z kuchni busem do wiednia! na jeden dzien! ze niby taka wycieczka firmowa. po co taki wyjazd! lepiej cos innego wymyslic niz pieniadze na glupie eskapady wydawac

jolka
@Oli

Proszę was już nie piszcie takich bredni, lepiej by tym na kuchni za nadgodziny popłacił i urlopy zaległe co to niektórym już 10 razy przepadły to by sobie wszyscy na kanary polecieli.

Prosze cie.
@Oli

Zabrał wszystkich z kuchni busem do wiednia! na jeden dzien! Po tym jak miesiąc temu był wpis że nene to ma zawsze obiecane św kiełbasy i prage ahahahahahahhaahahahahahahahahahah No nie do wiary . Może by tak lepiej odtajnić listę płac wszystkich pracowników wtedy by się rene oczy pootwierały ile to jej koleżanki zarabiają . Swoja drogą kiedy będzie wycieczka dla innych pracowników .

co ty
@Prosze cie.

Ty nie prowokuj do żadnych wycieczek .Bo będzie ci chciał na złość zrobić i jeszcze im wycieczkę wymyśli . Zlituj się nad nimi .Pomyśl wycieczka z łysym ? ahahahahah

Mariola

taaak córunia znowu bedzie wolac tato tato zrob to zrob tamto i tak bedzie on jej sluchal jak nic. znowu bedzie zamieszanie bo ona temu winna. zawsze sie drze i metlik robi taka jakas jest. straszne to. nie wiem jak tam mozna. potem wszyscy sie jej bez sensu sluchaja takie to niepotrzebne. tylko takie niespelnione jakies to.

Kś Zaprzyjazniony

I my dostajemy pierogi za darmo i jemy pyszne a jaaakkkkkk :D

Donald

ja Donaldzik tez polecam! a jaaaaaak :D moje cale PO tez tam zje i juz !!! hahaha

ona

ja tesz nie lubie tej redaktoreczki !!!

Oj tam Oj tam

Nie ma co sie napalać przecierz to oczywiste że te wpisy robi redaktoreczka niedoszła . Jest niespełniona a w firmie to sa jeszcze pewne osoby których sie musi pozbyc wiec wpisuje , że niby pracownicy piszą itd . Ojciec sie nakręcał tak jak wtedy gdy sie podała za GACE .Ona wie ze te płytkie chwyty typu JAK MNIE KOCHASZ TO MASZ ZROBIC TO CZY TAMTO juz nie działaja , wiec jak zwykle robi za plecami ojca wpisy, a potem biegnie jak postrzelona zyrafa, tatao tatao zobacz co ci zli ludzie na ciebie piszą . To juz jest po prostu nudne i naprawdę nikogo to juz nie obchodzi . Nikogo nie musisz przekonywać bo wszyscy wiedza na jakie numery ciebie arka czy kure stac . Możesz sobie całe referaty pisać to niczego to nie zmieni .Tylko sie ludzie smiaja z ciebie . Najlepsze twoje pomysły to te linki pułapki .Śmiech Po prostu zajmuj sie tym co lubisz, no nie wiem namaluj jakiegoś bohomaza wystaw na allego za 100 tys ojciec niech to kupi że niby to "anonimowy ktoś" a obraz trafi do największych muzeów na świecie, I wszyscy będziemy zadowoleni ty że sprzedałaś obraz ojciec że ma wspaniale dziecko, my ze dasz nam spokój .A jak nie to weż niech ten arek ta firme do poznania weżmie ,niech kura będzie waszym przedstawicielem. I nie truj ju (usunięte przez administratora) bo my chcemy pracować. Na prawdę wszyscy mamy nadzieje że zapisałaś cię na kolejne studia . Jak ciebie nie było to naprawdę było spokojnie i obroty jakies były a teraz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski - Zakopane

• Jak się pracuje w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Zobacz opinie na temat firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Kandydaci do pracy w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski
1.8/5 Na podstawie 167 ocen.
  • ul. Przewodników Tatrzańskich 1b
    34-500 Zakopane