Opinie o Pensjonat Toporów w Białka Tatrzańska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pensjonat Toporów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pensjonat Toporów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pensjonat Toporów w Białka Tatrzańska

Dorota Nowy wpis

Hotel bardzo piękny czyściutko przytulnie personel bardzo miły zakochałam się w tym hotelu od pierwszego wejrzenia bardzo bym chciała pracować w hotelu toporów to moje marzenie czy są jakieś przyjęcia jak się tam pracuję co oferują czy jest szansa na przyjęcia

Łucja Nowy wpis
@Dorota

Ojejku, aż tak się zauroczyłaś? A jakie stanowisko najbardziej by Cię tu interesowało?

Dorota Nowy wpis
@Łucja

Lucja najbardziej bym chciała pracować na kuchni bo już pracowałam jako pomoc kuchenna zmywak hotel bardzo mi się podoba mam zamiar zadzwonić

Zuzanna Nowy wpis

Mówicie że obsługa miła, a gdybym tak zapytała od strony pracownika - czy atmosfera w pracy jest miła? Myślę o pracy tu :)

Tak wiele osób chwali to miejsce, czy ktoś wie o warunkach i wolnych miejscach na pracę wakacyjną w pensjonacie na recepcję czy też sprzątanie pokojów?

Angela

Jakie zarobki na recepcji? i czy są nocki?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pensjonat Toporów, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kamil

To miejsce tpo bajka po prostu! dzieciaki nie chciały wyjeżdżać .

Adrianna

jak naładować akumulatory, to tylko tutaj. Po prostu wspaniałe miejsce!!

Hanna
@Adrianna

Tu jest po prostu przepięknie, a załoga tak miła, że wracać bedę na 100%!

Milena

Szkoda, że nikt z pracowników nie zamieścił aktualnej opinii o pracy!

Amelia

Pensjonat jak z bajki dosłownie. Bardzo trudno było wrócić do codzienności.

Renata

Miejsce po prostu BOMBA!! Jest bardzo dużo atrakcji!

Dominika

Uwielbiam to miejsce. Cztery razy już tam byłam. Za każdym razem było lepiej.

@Dominika

Miejsce jak z bajki! bardzo trudno nam później było wrócić do rzeczywistości.

Piękne miejsce z niesamowitym wnętrzem, fajnym basenem, sauną i figlorajem dla dzieci. Serio można było z tamtąd wcale nie wychodzić i nikt się nie nudził. Jak się wysło, to widoki były takie, że zapierały dech w piersiach! Super miejsce!!

Michalina

Przepiękne miejsce. Tu mieliśmy najlepszego sylwestra 2019!

@Michalina

Jesteś kolejną z naprawdę wielu osób, które chwalą Pensjonat Toporów, a to już świadczy o ich profesjonalizmie. Pierwszy raz byliście gośćmi tego pensjonatu? Większość komentarzy pochodzi o gości Pensjonatu Toporów. Najwyższy zatem czas, żeby poznać opinie jego pracowników. Czy w ostatnich miesiącach Wasze zarobki uległy poprawie, czy może utrzymują się na podobnym poziomie?

Edyta
@Michalina

Ja również polecam. fantastyczne miejsce!

@Edyta

Niebywałe, jak wielu gości Pensjonatu Toporów chwali go za jakość oferowanych usług. Ale to nie powinno tak dziwić, bowiem ów pensjonat istnieje już od wielu lat. Jak często tam bywasz?

Iwona

Dla mnie to super miejsce.Co jakiś czas tam wracam, bo mświetnie się tam czuję. Obsługa przemiła, a kuchnia wyborna. Do tego basen sauna, raj na ziemi!

@Iwona

Takie komentarze są tu dla nas równie istotne, dlatego serdecznie Ci za niego dziękuję. A jak oceniłbyś samą atmosferę, panującą między pracownikami tego pensjonatu? W dalszym ciągu chętnie poznamy Pensjonat Toporów od strony tego, jakim jest pracodawcą. Jeśli zatem znajdzie się tu jakiś jego obecny albo były pracownik, to niech pozostawi tu swoją opinię. Powiedzcie, czy zatrudniają tam osoby, które są zainteresowane tylko tymczasową pracą? Będziemy wdzięczni za merytoryczną odpowiedź.

Tomasz

W Toporoiwie wszystko mi odpowiadało, ale najbardziej kuchnia przepyszna. Tak to już jest, że jestem smakoszem!

@Tomasz

To ważne, żeby być tak zadowolonym, jak jesteś Ty. Planujesz kolejną wizytę w tym pensjonacie? Znamy już opinie klientów Pensjonatu Toporów, natomiast teraz chcielibyśmy dowiedzieć się jak wygląda on z perspektywy pracowników. Może ogólne warunki zatrudnienia są już tam na godnym poziomie, co oznacza, że warto byłoby tam aplikować?

Maja

@Bogdan Super, że Pensjonat Toporów w pełni spełnił stawiane przez Ciebie i Twoją rodzinę oczekiwania. Jaka atmosfera panowała między jego współpracownikami? I czy służyli Wam pomocą? Większość Waszych opinii skupia się na ukazaniu jakości usług tego pensjonatu. Może znajdzie się tu chociaż jedna osoba, która opisze nam go jako pracodawcę? Szukają nowych pracowników? Bardzo zachęcam Was do aktywnej dyskusji, bowiem informacje w niej zawarte mogą pomóc osobom zainteresowanym podjęciem tam pracy.

Bogdan

Świetne miejsce!! Nasze dzieci zakochały się w sali zabaw i bardzo fajnym basenie. Cały czas tam było co robić!!

Maja

@Dorota W jaki sposób współpracujesz z Pensjonatem Toporów? Jakie wymieniłabyś konkretnie pozytywne aspekty Waszej współpracy? Twoja kolejna wypowiedź mogłaby niejako przyczynić się realnej pomocy osobom, które są zainteresowane tym pracodawcą, a zatem serdecznie Cię do niej zachęcam.

Dorota

współpracuję z pensjonatem Toporów. współpraca od trzech lat układa się pomyślnie. Samo miejsce przepiękne.

Maja

Wiemy już mniej więcej, jaką jakość usług świadczy Pensjonat Toporów. Warto byłoby teraz podyskutować o tym, jakim jest pracodawcą. Czy zatem znajdzie jakaś osoba, która dysponuje rzetelną i sprawdzona wiedzą na wyżej wspomniany temat? Serdecznie zachęcam Was do dyskusji, gdyż są tu osoby chcące uzyskać takie właśnie informacje.

Tam jest taka BAJKA że żal było odjeżdżać. W domu tak nie mam!

Zostaw merytoryczną opinię o Pensjonat Toporów - Białka Tatrzańska

• Jak się pracuje w Pensjonat Toporów?

Zobacz opinie na temat firmy Pensjonat Toporów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pensjonat Toporów
  • ul. Jana Pawła II 203