Pensjonat Toporów

Białka Tatrzańska

Opinie o Pensjonat Toporów

Monika

Wspaniały był wypoczynek z dziećmi w Toporowie. Korzystaliśmy z tych wszystkich luksusów. To były prawdziwe wczasy na bardzo wysokim poziomie.

Mateusz

Rodzice proponowali nam miesiąc miodowy w górach lub zagraniczną wycieczkę, ale zwyciężył lokalny patriotyzm i podczas tego okresu mieszkaliśmy W toporowie, który posiada rewelacyjne warunki do czynnego i biernego wypoczynku. Do tego leży w przepięknej okolicy z ładnymi widokami. Zapomniał bym dodać, że w hotelu znajduje się śswietny basen, gdzie się można zrelaksować po wędrówkach po górach. Miejsce bardzo klimatyczne i zarazem przyjemne.

vincent
@Mateusz 20.11.2017 11:53

Ale miałem piękną niespodziankę:). Narzeczona wykupiła nam weekend w Toporowie. Było rewelacyjnie. Piękne pokoje, luksusowy basen. No był szał:)!

Eryk

Właśnie wróciłem z Toporowa i jestem pod dużym wrażeniem tego hotelu, który za przystępną cenę oferuje bardzo wiele. Miejsce bardzo ładnie położone i elegancko wykończone. Do tego pokój i restauracja na dobrym poziomie. Ciekawą atrakcją jest basen i siłownia, gdzie mogłem się zmagać sam ze sobą. Wydaje mi się, ze to jest bardzo dobre miejsce dla osób, którzy lubią w dobrych i komfortowych warunkach dobrze wypocząć. Mega miejsce!

Anna z Lublina

Byłam z dziećmi na wakacjach w górach i w tym przypaku nocleg był w Toporowie, bo gwarantował liczne atrakcje dla dzieci i to było dl mnie najistotniejsze. Nie zawiodłam się bo ładnym i dużym pokojem dysponowaliśmy a do tego dzieci miały możliwości się wyszaleć. Kuchnię też należy pochwalić, bo przygotowane jedzenie dla dzieci nie było zbyt ostre i pikantne. Jestem pełna uznania dla Toporowa.

Aleksamder

Bardzo zadowolony jestem ze współpracy z hotelem Toporów. Pomogli mi zorganizować urodziny firmy w której pracuję i to wszystko się odbyło w izbie góralskiej, gdzie wnętrza wszystkich gości oczarowały. Były to urodziny w góralskim stylu i na ludowo. Myślę, ze w przyszłości znów skorzystam z ich oferty. Prifesjonalna firma!

Adam Bańkosz

Tegoroczne wakacje naprawdę się udały i to dzięki temu miejscu. Pokoje Toporów, to był doskonały wybór. Dzieciakom bardzo się podobało, mogliśmy skorzystać z basenu. Obiekt przestronny, dużo atrakcji. Warto!

włodek

Spędziłem w Toporowie z narzeczoną bardzo udany długi weekend i wszystko nam dopisało włącznie z pogodą. Sam Toporów leży w ładnej okolicy i faktycznie jest w stanie zapewnić wiele atrakcji i poza wycieczkami mogliśmy swobodnie korzystać z basenu, odnowy biologicznej itp. To dobry nocleg dla osób ceniących wygodę i aktywny tryb życia.

Geers

W imieniu mojej firmy organizowałam urodziny prezesa w ośrodku toporów. Współpraca z właścicielami była bardzo owocna i zadbali o wyjątkowe menu i dodatkowe atrakcje jak kulig, który bardzo przypadł do gustu gościom. Wszystko przebiegło bezproblemowo a obsługa Toporowa ma z mojej strony dużego plusa.

Joanna Majchrowska

W moim życiu zaliczyłam już kilka pensjonatów i hoteli w okolicy Zakopanego, ale zdecydowanie na tle tych miejsc wybija się Toporów. Pierwszorzędna lokalizacja, gustowne pokoje, super widoki z okna, basen i wyśmienita kuchnia. Tak dobrze nigdzie nie miałam!

Sabina Kurzawa

Spędziłam z wnuczkami kilka dni w Toporowie i bardzo byłam zadowolona z faktu, że ośrodek dba o dzieci i potrzeby. Było wszystko, co dzieci potrzebują do zabawy. Włącznie z czystym basenem. Mogę tylko ich komplementować!

KingA

Bardzo pięknie wygląda Białka Tatrzańska zimą i dla tego jak jadę na narty, to nocuję w Toporowie. Ośrodek ma swoją renomę i bardzo dba o wygody swoich gości i dla tego czuję się doceniona i w pełni usatysfakcjonowana. Naprawdę dobre miejsce!

LolekSTB

W dzisiejszych czasach jest duży wybór noclegów, ale nie jest zawsze dobry. Ja miałem farta i pensjonat Toporów był poprostu ekstra. Bardzo fajny pokój, wygodne łóżko i sympatyczna obsługa. Polecam!

Ada

Ten pensjonat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko tu było super. Już wiem, że niebawem tu powrócimy!

Zostaw opinię o Pensjonat Toporów - Białka Tatrzańska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pensjonat Toporów