Pensjonat Toporów

Białka Tatrzańska

Pensjonat Toporów

Opinie o Pensjonat Toporów

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

Brakuje informacji na temat Pensjonatu Toporów. Dlatego chciałabym spytać, czy firma aktualnie prowadzi jakąś rekrutację? Jeśli tak, to na jakie stanowisko/stanowiska? Na jakich warunkach? Będą to szczególnie ważne informacje, dlatego zachęcam do wypowiedzi.

Grzegorz

Czy jest jakiś powód, że nikt nie pisze?

Renia

Przepiękne miejsce. Godne polecenia każdemu miłośnikowi gór i pięknych widoków. Do tego posiadają bardzo atrakcyjne pokoje i dobrą obsługę, czyli nie ma możliwości na nic narzekać. Ja ze spędzonych chwil byłam bardzo zadowolona i wypoczęta.

Maja

Wszystkie do tej pory opinie na temat Pensjonatu Toporów są opiniami klientów. Te wypowiedzi są ważne, jednak chciałabym teraz skierować pytanie do pracowników. Jak oceniacie współpracę z tą firmą? Czy polecilibyście innym pracę tutaj? Na jakich jest ona warunkach? Są to bardzo ważne informacje, które mogą pomóc innym użytkownikom, dlatego zachęcam Was do wypowiedzi.

Iza

Szkoda, że pracownicy tak rzadko zaglądają na forum!!

Krystian

Jak ktoś szuka dobrego miejsca na nocleg, to z czystym sumieniem mogę zarekomendować Toporów. Miejsce wybajerzone we wszelkie dobra, które ułatwiają wypoczynek i dużym atutem jest wysoka jakość obsługi do ceny.

Kuba

Taka cisza na forum to bardzo dziwne. Czy jest tak dobrze??

Kuba

W Toporowie mieliśmy najlepsze wczasy. pensjonat zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania! Wybierającym się do białki Tatrzańskiej polecamy Toporów. Nigdzie w Białce nie ma piękniejszego miejsca!

Zainteresowana

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze jak się tu pracuje!

Artur

Co roku jeżdżę na nartach i tym razem wybrałem na bazę noclegową Toporów, który w rzeczywistości okazał się komfortowym i wygodnym hotelem. Po całodziennym szusowaniu można było doskonale zrelaksować się na basenie lub siłowni. Taka forma noclegu i relaksu bardzo mi odpowiada. Polecam!

Ada

Wspaniałe miejsce! wybraliśmy się tutaj w krórką podróż poślubną i to był strzał w dziesiątkę! W miejscu jestem zakochana!!

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Pensjonat Toporów? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Monika

Wspaniały był wypoczynek z dziećmi w Toporowie. Korzystaliśmy z tych wszystkich luksusów. To były prawdziwe wczasy na bardzo wysokim poziomie.

Mateusz

Rodzice proponowali nam miesiąc miodowy w górach lub zagraniczną wycieczkę, ale zwyciężył lokalny patriotyzm i podczas tego okresu mieszkaliśmy W toporowie, który posiada rewelacyjne warunki do czynnego i biernego wypoczynku. Do tego leży w przepięknej okolicy z ładnymi widokami. Zapomniał bym dodać, że w hotelu znajduje się śswietny basen, gdzie się można zrelaksować po wędrówkach po górach. Miejsce bardzo klimatyczne i zarazem przyjemne.

vincent
@Mateusz 20.11.2017 11:53

Ale miałem piękną niespodziankę:). Narzeczona wykupiła nam weekend w Toporowie. Było rewelacyjnie. Piękne pokoje, luksusowy basen. No był szał:)!

Eryk

Właśnie wróciłem z Toporowa i jestem pod dużym wrażeniem tego hotelu, który za przystępną cenę oferuje bardzo wiele. Miejsce bardzo ładnie położone i elegancko wykończone. Do tego pokój i restauracja na dobrym poziomie. Ciekawą atrakcją jest basen i siłownia, gdzie mogłem się zmagać sam ze sobą. Wydaje mi się, ze to jest bardzo dobre miejsce dla osób, którzy lubią w dobrych i komfortowych warunkach dobrze wypocząć. Mega miejsce!

Anna z Lublina

Byłam z dziećmi na wakacjach w górach i w tym przypaku nocleg był w Toporowie, bo gwarantował liczne atrakcje dla dzieci i to było dl mnie najistotniejsze. Nie zawiodłam się bo ładnym i dużym pokojem dysponowaliśmy a do tego dzieci miały możliwości się wyszaleć. Kuchnię też należy pochwalić, bo przygotowane jedzenie dla dzieci nie było zbyt ostre i pikantne. Jestem pełna uznania dla Toporowa.

Aleksamder

Bardzo zadowolony jestem ze współpracy z hotelem Toporów. Pomogli mi zorganizować urodziny firmy w której pracuję i to wszystko się odbyło w izbie góralskiej, gdzie wnętrza wszystkich gości oczarowały. Były to urodziny w góralskim stylu i na ludowo. Myślę, ze w przyszłości znów skorzystam z ich oferty. Prifesjonalna firma!

Adam Bańkosz

Tegoroczne wakacje naprawdę się udały i to dzięki temu miejscu. Pokoje Toporów, to był doskonały wybór. Dzieciakom bardzo się podobało, mogliśmy skorzystać z basenu. Obiekt przestronny, dużo atrakcji. Warto!

włodek

Spędziłem w Toporowie z narzeczoną bardzo udany długi weekend i wszystko nam dopisało włącznie z pogodą. Sam Toporów leży w ładnej okolicy i faktycznie jest w stanie zapewnić wiele atrakcji i poza wycieczkami mogliśmy swobodnie korzystać z basenu, odnowy biologicznej itp. To dobry nocleg dla osób ceniących wygodę i aktywny tryb życia.

Geers

W imieniu mojej firmy organizowałam urodziny prezesa w ośrodku toporów. Współpraca z właścicielami była bardzo owocna i zadbali o wyjątkowe menu i dodatkowe atrakcje jak kulig, który bardzo przypadł do gustu gościom. Wszystko przebiegło bezproblemowo a obsługa Toporowa ma z mojej strony dużego plusa.

Joanna Majchrowska

W moim życiu zaliczyłam już kilka pensjonatów i hoteli w okolicy Zakopanego, ale zdecydowanie na tle tych miejsc wybija się Toporów. Pierwszorzędna lokalizacja, gustowne pokoje, super widoki z okna, basen i wyśmienita kuchnia. Tak dobrze nigdzie nie miałam!

Sabina Kurzawa

Spędziłam z wnuczkami kilka dni w Toporowie i bardzo byłam zadowolona z faktu, że ośrodek dba o dzieci i potrzeby. Było wszystko, co dzieci potrzebują do zabawy. Włącznie z czystym basenem. Mogę tylko ich komplementować!

KingA

Bardzo pięknie wygląda Białka Tatrzańska zimą i dla tego jak jadę na narty, to nocuję w Toporowie. Ośrodek ma swoją renomę i bardzo dba o wygody swoich gości i dla tego czuję się doceniona i w pełni usatysfakcjonowana. Naprawdę dobre miejsce!

LolekSTB

W dzisiejszych czasach jest duży wybór noclegów, ale nie jest zawsze dobry. Ja miałem farta i pensjonat Toporów był poprostu ekstra. Bardzo fajny pokój, wygodne łóżko i sympatyczna obsługa. Polecam!

Ada

Ten pensjonat przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko tu było super. Już wiem, że niebawem tu powrócimy!

Zostaw opinię o Pensjonat Toporów - Białka Tatrzańska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pensjonat Toporów