Opinie o Pensjonat Toporów w Białka Tatrzańska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pensjonat Toporów. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pensjonat Toporów o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pensjonat Toporów w Białka Tatrzańska

monika

to jest po prostu ,miejsce jak z bajki!!! Bajeczne, kolorowe, cudowne!

Maja

Brakuje informacji na temat Pensjonatu Toporów. Dlatego chciałabym spytać, czy firma aktualnie prowadzi jakąś rekrutację? Jeśli tak, to na jakie stanowisko/stanowiska? Na jakich warunkach? Będą to szczególnie ważne informacje, dlatego zachęcam do wypowiedzi.

Grzegorz

Czy jest jakiś powód, że nikt nie pisze?

Renia

Przepiękne miejsce. Godne polecenia każdemu miłośnikowi gór i pięknych widoków. Do tego posiadają bardzo atrakcyjne pokoje i dobrą obsługę, czyli nie ma możliwości na nic narzekać. Ja ze spędzonych chwil byłam bardzo zadowolona i wypoczęta.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pensjonat Toporów, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Maja

Wszystkie do tej pory opinie na temat Pensjonatu Toporów są opiniami klientów. Te wypowiedzi są ważne, jednak chciałabym teraz skierować pytanie do pracowników. Jak oceniacie współpracę z tą firmą? Czy polecilibyście innym pracę tutaj? Na jakich jest ona warunkach? Są to bardzo ważne informacje, które mogą pomóc innym użytkownikom, dlatego zachęcam Was do wypowiedzi.

Iza

Szkoda, że pracownicy tak rzadko zaglądają na forum!!

Krystian

Jak ktoś szuka dobrego miejsca na nocleg, to z czystym sumieniem mogę zarekomendować Toporów. Miejsce wybajerzone we wszelkie dobra, które ułatwiają wypoczynek i dużym atutem jest wysoka jakość obsługi do ceny.

Kuba

Taka cisza na forum to bardzo dziwne. Czy jest tak dobrze??

Kuba

W Toporowie mieliśmy najlepsze wczasy. pensjonat zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania! Wybierającym się do białki Tatrzańskiej polecamy Toporów. Nigdzie w Białce nie ma piękniejszego miejsca!

Zainteresowana

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze jak się tu pracuje!

Artur

Co roku jeżdżę na nartach i tym razem wybrałem na bazę noclegową Toporów, który w rzeczywistości okazał się komfortowym i wygodnym hotelem. Po całodziennym szusowaniu można było doskonale zrelaksować się na basenie lub siłowni. Taka forma noclegu i relaksu bardzo mi odpowiada. Polecam!

Ada

Wspaniałe miejsce! wybraliśmy się tutaj w krórką podróż poślubną i to był strzał w dziesiątkę! W miejscu jestem zakochana!!

Wspaniały był wypoczynek z dziećmi w Toporowie. Korzystaliśmy z tych wszystkich luksusów. To były prawdziwe wczasy na bardzo wysokim poziomie.

Mateusz

Rodzice proponowali nam miesiąc miodowy w górach lub zagraniczną wycieczkę, ale zwyciężył lokalny patriotyzm i podczas tego okresu mieszkaliśmy W toporowie, który posiada rewelacyjne warunki do czynnego i biernego wypoczynku. Do tego leży w przepięknej okolicy z ładnymi widokami. Zapomniał bym dodać, że w hotelu znajduje się śswietny basen, gdzie się można zrelaksować po wędrówkach po górach. Miejsce bardzo klimatyczne i zarazem przyjemne.

vincent
@Mateusz

Ale miałem piękną niespodziankę:). Narzeczona wykupiła nam weekend w Toporowie. Było rewelacyjnie. Piękne pokoje, luksusowy basen. No był szał:)!

Eryk

Właśnie wróciłem z Toporowa i jestem pod dużym wrażeniem tego hotelu, który za przystępną cenę oferuje bardzo wiele. Miejsce bardzo ładnie położone i elegancko wykończone. Do tego pokój i restauracja na dobrym poziomie. Ciekawą atrakcją jest basen i siłownia, gdzie mogłem się zmagać sam ze sobą. Wydaje mi się, ze to jest bardzo dobre miejsce dla osób, którzy lubią w dobrych i komfortowych warunkach dobrze wypocząć. Mega miejsce!

Anna z Lublina

Byłam z dziećmi na wakacjach w górach i w tym przypaku nocleg był w Toporowie, bo gwarantował liczne atrakcje dla dzieci i to było dl mnie najistotniejsze. Nie zawiodłam się bo ładnym i dużym pokojem dysponowaliśmy a do tego dzieci miały możliwości się wyszaleć. Kuchnię też należy pochwalić, bo przygotowane jedzenie dla dzieci nie było zbyt ostre i pikantne. Jestem pełna uznania dla Toporowa.

Aleksamder

Bardzo zadowolony jestem ze współpracy z hotelem Toporów. Pomogli mi zorganizować urodziny firmy w której pracuję i to wszystko się odbyło w izbie góralskiej, gdzie wnętrza wszystkich gości oczarowały. Były to urodziny w góralskim stylu i na ludowo. Myślę, ze w przyszłości znów skorzystam z ich oferty. Prifesjonalna firma!

Adam Bańkosz

Tegoroczne wakacje naprawdę się udały i to dzięki temu miejscu. Pokoje Toporów, to był doskonały wybór. Dzieciakom bardzo się podobało, mogliśmy skorzystać z basenu. Obiekt przestronny, dużo atrakcji. Warto!

włodek

Spędziłem w Toporowie z narzeczoną bardzo udany długi weekend i wszystko nam dopisało włącznie z pogodą. Sam Toporów leży w ładnej okolicy i faktycznie jest w stanie zapewnić wiele atrakcji i poza wycieczkami mogliśmy swobodnie korzystać z basenu, odnowy biologicznej itp. To dobry nocleg dla osób ceniących wygodę i aktywny tryb życia.

Geers

W imieniu mojej firmy organizowałam urodziny prezesa w ośrodku toporów. Współpraca z właścicielami była bardzo owocna i zadbali o wyjątkowe menu i dodatkowe atrakcje jak kulig, który bardzo przypadł do gustu gościom. Wszystko przebiegło bezproblemowo a obsługa Toporowa ma z mojej strony dużego plusa.

Zostaw merytoryczną opinię o Pensjonat Toporów - Białka Tatrzańska

• Jak się pracuje w Pensjonat Toporów?

Zobacz opinie na temat firmy Pensjonat Toporów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pensjonat Toporów
  • ul. Jana Pawła II 203