Opinie o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

odp

składaj papiery kariera pewna a umowa "dożywotnia" haha

jk712

Jaki kucharz po studiach?Po jakich studiach???Co to jest"lekkie"doświadczenie??????????

laska

jurek niedaj sie pawelek ten hanys chce cie zniszczyc to nierob jeden jak mozna takich ludzi przyjmowac

Wojt

Jurek, Paweł pracował u Cienie 2 lata i ty niby nie znasz jego telefonu ? Dzwoniłeś zawsze do niego jak był Ci potrzebny a teraz niby masz amnezje ? (usunięte przez administratora) . A jak NIE TO PRZEJEDZ SIE DO BIAŁKI . Co za problem

Nasza klasa

Przepraszamy bardzo . Nie chcielismy robic zamieszania .poszukujemy tylko kolegi Pawla (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

Telefon do przyszłego teścia.

Kochasz ja ? Ile chcesz zarabiać ?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Do właściciela To Był Twój pracownik przez tyle lat to się nas tu nie pytaj

zakładowy

Po prostu zadzwoń do niego i pewnie chętnie do Ciebie przyjedzie ? Lub mu

Dokładnie

Wy sobie za lepiej Druk RMUA co miesiąc sprawdzajcie a nie wycieczkami głowę zawracajcie .

hm

A ja się pytam kiedy reszta załogi pojedzie na Stephansplatz ? lub MuseumsQuartier co ? ECCO ,w biedronce mamy lepsze ceny na :D Crosy a nie ECCO

Koleżaneczka

Zamiast pisać wpisy to może napisz ojcu co się stało jak barman dosypał ci czegoś do drinka .I co się działo dalej , tata wie że to był Afroamerykanin ? Na miejscu ojca bym zadzwonił do arcziego on zna dokładnie cała historie lecz ciekawi mnie czy powie prawde?

Znowu
@Koleżaneczka

Ludzie a niech sobie jadą i na koniec swiata .Nie ma czego zasdrościć . Przecierz oni tam zarabiaja najniższą krajową !!!!!! Jak ktos nie wierzy niech sobie sprawdzi u ksiegowej . A tych opowieści ile to zarabiaja to nie słuchajcie bo to są tylko bajki !!!

pracownica

a ja byla w wiedniu i bylo bardzo fajnie i to nie byl pierwszy raz... wycieczki pracownicze sa bardzo czesto praca super ale widze ze tutaj byli pracownicy nie moga przezyc zwolnienia.... jak nie pracujecie to widocznie nie byliscie uczciwi... poza tym polecam w wiedniu odwiedzic fabryke ECCO bo kupilismy tam bardzo tanio buty. 1/3 tej ceny co w Polsce!

Okoliczny
@pracownica

AHAHAHAH no proszę był telefon już czego to nie piszecie wpisów była wycieczka to mi pisać ahahahahahahahah Napisz co takiego jest super w tyraniu po kilkanaście godzin za najniższą krajową :D z takiego zusu to ty dziecko nigdy nie dostaniesz emerytury . Ale napisz co takiego fajnego było .I nie pisz że wycieczki są często ahahah bo pracuje u was i jakoś ich nie widziałem ahahahah JAKIE KITY HAAHAHAHA No chyba że do wyjazd do kościoła to jako atrakcja.:D ahahahahah

Odp
@pracownica

praca super ale widze ze tutaj byli pracownicy nie moga przezyc zwolnienia.... jak nie pracujecie to widocznie nie byliscie uczciwi... Mimo usilnych starań typu " to oszust i (usunięte przez administratora) quot; Chciałem zameldować że mnie jednak do salami przyjęli .Panie mądralo. I jestem tam kierownikiem . A pragnę poinformować że osobiście nadzorowałem wymianę sprzętów gastronomicznych .By dopilnować bo pewne firmy nie brały nawet udziału w przetargu .Ponadto nadmieniam że profesjonalny serwis , podkreślam profesjonalny, podpisał już dwu letnia umowę na serwisowanie całego zakładu. Nadmieniam że jako kierownik utrzymania ruchu osobiście nadzorowałem by wybrać najlepszy serwis , w okolicy . Pozdrawiam . Obiecuje że dopilnuję osobiście by w przyszłości nigdy już nic nie było zakupione w firmie która to tak usilnie starała mi utrudnić życie po moim zwolnieniu .

Po co to?

Stary farmer miał duży staw na tyłach swojego ogrodu. A i ogród niczego sobie. Stoliki wokół dużego grilla, trawniczek ładnie przystrzyżony, drzewka owocowe itp... Pewnego wieczoru farmer postanowił pójść nad staw i "rzucić gospodarskim okiem". Przy okazji wziął wiadro, coby w drodze powrotnej przynieść trochę owoców. W miarę jak zbliżał się do stawu, słyszał coraz głośniejsze hałasy i krzyki. W końcu dotarł nad staw i oczom jego ukazał się taki oto widok: kilka ładnych młodych dziewczyn kąpało się nago w jego stawie. Natychmiast go zobaczyły i podpłynęły na głębszą wodę. - Nie wyjdziemy, dopóki pan nie odejdzie! - krzyczały. Stary farmer zmarszczył tylko brew i mówi: - Nie przyszedłem tu po to, żeby oglądać was pływające nago, ani po to, żeby zmuszać was do wyjścia z wody nago. - Tu stary farmer popatrzył na trzymane w ręku wiadro. - Przyszedłem tylko po to, żeby nakarmić aligatora...

Onetu
@Po co to?

Stary farmer co to za farmer ? Jakaś alegoria czy co napiszcie wprost a nie jakies zaszyfrowane informacje o aligatorach ahahahahah.

Były

Jak u Barei . I ja tam wytrzymałem 8 lat ? Masakra

Po co to?

Ludzie ale po co te wszystkie wpisy ,przecież te wszystkie wpisy to może i śmieszne lecz niestety są prawdzie. A samo pisanie niczego nie zmieni . Ten człowiek myśli że jak u niego pracujesz to ma cię na własność .A jak sobie pozwolisz to na 100% wejdzie Ci na głowę .Trzeba się szanować , a nie pozwalać by zwalał winę na pracownika za wszystkie swoje niepowodzenia .

MASAKRA !

Żebym choć jednego konia miał ale nie, same muły hahaahahahhahhaahahahhaahahahhh

Dobre

Sam wszystkim opowiada ze ma zakład pracy chronionej hahaahah wiec najwidoczniej jest tego świadomy co do Pani "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to się nie zgodzę, zostało załatwione badanie wody na kolibie, no ? Badanie jest co rok wiec koordynatorka badań musi być .Już kiedyś była koordynatorka do spraw kontaktu z firma prowadzącą stronę internetowa .To są bardzo ważne wręcz strategiczne stanowiska w firmie wiec proszę mnie tu nie pisać takich wpisów :D

Przy....

Zostawcie już tego arka on powie to co tamten chce usłyszeć .A po co go ma wyprowadzać z błędu ? Żeby nagle usłyszał " ale co ty do mnie mówisz"? On ma zawsze racje i koniec .Nie myli się nigdy i niech tak zostanie . Trzeba kiwać głową na tak i wtedy wszyscy są zadowoleni. Niektórzy to się tak angażują w te wpisy jak by byli wspólnikami i by chcieli coś zmienić dodając wpis . Dostajecie jakieś większe pieniądze ? usłyszeliście dziękuje ? Może zadowolenia na twarzy szefa ? O 16 PALENIE GUMY ,RESET PAMIĘCI i do domu .Niestety taka jest prawda .Nikt nikogo nie doceni no chyba że jesteś z polecenia to wtedy wszyscy wiemy jakie się wypłaty dostaje. Co do wypłat to skoro firmę stać na nikomu nie potrzebne etaty z polecenia np. Jojeco czy z Sanepidu itd. to proszę nie mieć pretensji do innych pracowników . A jak nie to można zawsze pozamykać to wszystko i już .Ludzie mający umiejętności sobie znajdą pracę i niech się nikt o nich nie martwi . Co zresztą widać po byłych pracownikach firmy otwierają i się zastanawiają jak mogli tyle lat to wytrzymywać .Ale jak się na siłę robi zakład pracy chronionej to już proszę nie mieć do nikogo żadnego "ALE" . Jeśli się na siłę chce mieć w pracy jakieś same ofiary losu to już niestety ale ja tego nikomu nie mogę zabronić .

jolka

Jojcu niech prima przypilnuje .A natalia kolibe .Niech tam porządnie wszystkiego dokładnie dopilnują . Bo to się dzieje to skandal, te obroty to powinny być raz tyle :D

Znowu

Natalia weź no im to wszystko porządnie posprawdzaj niech wiedza że je kontrolujesz a nie im się napiwków zachciało .Swoja droga warto by się było zapytać dlaczego takie małe obroty teraz są ?

Obecna

Ja mam pytanie czy to prawda że te zabierane napiwki to są faktycznie przekazywane dziewczyną z borów .Bo tak się składa ze ostatnio miałam sporo napiwków i rozmawiałam z takimi dziewczynami co tu były że tych napiwków jeśli ja je dostaje to nikt mi nie powinien zabierać .Wieć chciałam się dowiedzieć jak to jest i do kogo te napiwki w końcu trafiają ? Bo skoro ja je dostaje to dla czego muszę je oddawać ?

Ceper

Tak sam wyprowadza, to wszystko ciągnie koliba a koliba to samograj .Jak się kiedyś Wojdary połapią że tam takiedobre miejsce i wystawia obok jakiś lokal to wtedy zobaczy co to prowadzenie interesu . Tam by wystarczył tylko automaty do jedzenia postawić i by się opłacało .

Zostaw merytoryczną opinię o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski - Zakopane

• Jak się pracuje w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Zobacz opinie na temat firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Kandydaci do pracy w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski
1.8/5 Na podstawie 167 ocen.
  • ul. Przewodników Tatrzańskich 1b
    34-500 Zakopane