Paczyńska Joanna Wynajem Pokoi

Zakopane

Opinie o Paczyńska Joanna Wynajem Pokoi

byly pracownik:)

Ehh Pani Joasiu:) Jesli juz wstawia Pani komentarze jako kilka roznych osob (lub zleca to pani osobom trzecim,co jest bardziej prawdopodobne)to przynajmniej niech to Pani robi w odpowiednich odstepach czasowych;) PS..A jesli juz do tego stopnia ma Pani tupet oskarzac kogos o kradziez to sugerowalbym najpierw zrobic rachunek sumienia i zastanowic sie ile osob zostalo okradzionych przez Pania. Pozdrawiam i zycze powodzenia w biznesie:)

JW

TO prawda Pracowlem tam z zona i od razu na pierwszej rozmowie mielismy powiedziane ze jest to praca w pensjonacie do wszystkiego Ale sa tacy ze drzwi za soba jeszcze nie zamkna a juz chca wyplate potem jakos zapomninaja ze dostali zaliczke Zamiast pracowac to tylko na okraglo telefony papieroski i jeszcze cale godziny randkowanie Leza na sobie a inni za nich pracuja i jeszcze takie glupoty pisza Co do wyplaty to nigdy nikt nie mial problemow Ona nawt zlodziejowi ktory ja okradal to wyplacila Zreszta tam wyplaty byly zawsze w obecnosci innych osob Jak miales zastrzezenia to mogles isc do sadu

JW

Tam nigdy nie zatrudniaja na kelnra czy do sprzatania Wyjatkiem jest tylka kucharz

MAGDA

KOBIETA WYPLACA W SEZONIE BO TYLKO W SEZONIE SIE TAM PRACUJE A CO MA CI WYPLACAC WTEDY KIEDY JEST ZAMKNIETE JAK CHCHCESZ KOMUS DUPE OBSMAROWAC TO CHOCIAZ PISZ PRAWDE ALBO BABZ NA TYLE MADRY ZEBY NIE DAC SIE ZLAPAC NA KLAMSTWIE

Lazarus

Opinia o pokojach: czyste zadbane, niczego nie brakuje, cena odpowiednia do jakości. Opinia o noclegu: wszystko ok do czasu kiedy trzeba było przenosić gości z pokoju do pokoju bo ktoś zrobił błąd w papierach, w ciągu 2 miesięcy taka sytuacja miała miejsce 9 razy! Opinia o pracy: zatrudniasz się jako kelner a sprzątasz pokoje, zbierasz pety z podwórka a na koniec dnia dowiadujesz się, że byłeś nie potrzebny od którejś godziny i nie będziesz mieć wypłacone. Kobieta ogólnie pieniądze wypłaca (w sezonie) ale potrąca za co się da, obiad (jadłeś, nie jadłeś - 10zł w plecy), wyjście na papierosa 10zł w plecy, godziny się nie zgadzają (w miesiącu około 15-20h) recepcjonistka flegmatyczka, nie powie ci co masz zrobić a potem zgarniasz baty bo czegoś nie zrobiłeś! Ciągle listy komornicze w skrzynce, telefony z krajowego rejestru długów i wizyty skarbowej, jedno auto już jej zabrali więc jest nie wypłacalna! pod koniec miesiąca dowiadujesz się też, że na początku dostałeś 200-400zł zaliczki o czym nie wiesz :) na którą do pracy dowiadujesz się albo rano w dniu kiedy musisz pracować albo na wieczór (różnie bywa), gdyby ta kobieta miała na siebie telefon to komornik by jej zabrał! (auto już jedno zabrali) polecm unikać z dala chyba że na wypoczynek bo praca tu była straszna!

To prawda ta baba jest nie wypłacalna

Zostaw opinię o Paczyńska Joanna Wynajem Pokoi - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paczyńska Joanna Wynajem Pokoi