Opinie o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LILU FRUITS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LILU FRUITS sp. z o.o. w Gdańsk

Ada

Napiszcie jak wygląda praca w biurze obsługi klienta. Jest ogłoszenie i jestem ciekawa jak jest :)

kratka
@Ada

napisz email to Ci opowiem;)

@kratka

Po to jest forum ;)

@kratka

Czyżby nie było dowodów potwierdzajacych wypowiedź ?

@Ada

Ada trafnie napisane :) Ja też chętnie się dowiem. Podobno tylko o magazynie były złe opinie. A jak jest w biurze? Ktoś coś ? Proszę tylko o prawdziwe opinie.

@Mela

praca w biurze ok ale prawie zawsze zmiany 10-18 lub 14-22 i praca 6 dni w tygodniu i 1 dzien wolny.

@nick

Tak wiem że są zmiany. Dzięki :)

kasa okolo 2500 plus dodatkowo platne niedziele

@nick

W poniedziałek mam rozmowę. Napisze jak było :)

Daj znac

trasz

dawno nikt nic nie pisal. Cos sie zmienia na lepsze?

Lol

Co to za firma która zmusza do pracy 12.11. Jako jedyna firma Lilu będzie dostarczać towar , czy to nie jest łamanie prawa?Ciekawa co na to Pip.

no
@Lol

No Trzeba zadzwonic do Pipu w Gdansku i zapytać ich o to.

@Lol

Witaj,dziękujemy że podjąłeś temat na forum. Zapraszamy do bezpośredniej rozmowy w trudnych tematach. Tylko otwarty dialog pozwoli na odpowiednią reakcję. Będziemy wdzięczni za bardziej szczegółowe informacje, tzn. jakie i czyje dokładnie działania miałeś na myśli na adres sekretariat@lilufruits.pl Ciebie jak i wszystkich pozostałych użytkowników forum zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub mailowego.

Aktualność
W związku z ciągłym rozwojem i rozbudową firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik do segregacji owoców i warzyw.

Zapraszamy do kontaktu.
Pracownik Biurowy

luźna atmosfera, bez większych stresów. Prezes sympatyczny. Rozmowa konkretna bez zbędnych pytań. szybka odpowiedź.

nie było zaskaujących pytań. poprzednie zatrudnienie, kwalifikacje, zarobki

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Witam widze nowe ogłoszenie na magazyniera. Warto aplikować? Ktoś coś opowie o pracy?

@Nowy

Praca spoko. Polecam.

@M

Czy praca jest na 3 zmiany? tydzien rano tydzien popo tydzien noc? na jakiej wysokosci premie mozna liczyc?

@nowy

Tak praca na 3 zmiany. Premia uznaniowa do ok 500 stówek. I jest wypłacana na serio :) Lekko nie jest ale zarobić można. Ludzie też są spoko.

@M

coś słyszałem, że niby te ranne zmiany to sciema i trzeba pracować same popołudnia i nocki, no ale skoro mówisz, że są 3 zmiany to ok. CV wysłane, zobaczymy.

@nowy

Witaj. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Poniżej kilka informacji o stanowisku pracy. Obowiązki: przyjęcie i rozładunek towaru, kompletacja zamówień dla Klientów, wykonywanie prac magazynowych zgodnie z przyjętymi procedurami, prace porządkowe. Naszym Pracownikom magazynu oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy; pracę w systemie trzy zmianowym (6-14,14-22,22-6), pracę w przyjaznej atmosferze; możliwość rozwoju w strukturach firmy; Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych; Możliwość dofinansowania karty Multisport.

@LILU FRUITS sp. z o.o.

a ile kosztuje karta multisport w lilu fruits?

@nowy

Wiemy jak ważny jest czas wolny naszych pracowników, dlatego firma daje możliwość dofinansowania karty Benefit Multisport. Szczegóły przekażemy w momencie nawiązania współpracy. Pozdrawiamy i czekamy na dokumenty aplikacyjne wszystkie chętne osoby które chcą zacząć przygodę z Lilu.

Aktualność
W związku z ciągłym rozwojem i rozbudową firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawicielka Handlowa / Przedstawiciel Handlowy.
W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji zapraszamy do kontaktu.
M

Pracuje w lilu już prawie rok i polecam.

Witam. Pracuje w tej firmie już jakiś czas, może i nie mam dużego stażu, ale mogę powiedzieć tyle, że firma rozwija się dynamicznie, ekipa jest naprawdę konkretna. Wypłata na czas. Dobre godziny pracy.

Kamil

Dobre godziny pracy? Szok

Adam W.

Pracowalem w tej firmie jakies 5 miesiecy i mimo drobnych nieporozumien (do tej pory nie wiem czemu nie przedluzyli mi umowy, gdyz pracowanikiem w mojej opini bylem wyrozniajacym sie na tle innych. Nie che tu nikogo obrazic, nic z tych rzeczy bo ekipa byla naprawde kozacka, ale takie jest moje zdanie ;) ) fajnie mi sie tam pracowalo, ale ten rozdzial niestety juz zostal zamkniety. Co do terminowego wyplaca wynagrodzenia, gsiegowosc miala przeblyski i faktycznie wypalta raz byla wczesniej niz sie spodziewalem ale reszta to juz sami wiecie. Najgorzej bylo gdy dzien 10 nowego miesiaca wypadal w pt lub w weekend w tedy mogles byc pewien ze wyplata bedzie nastepnego tygodnia pn/wt, ale dalo sie przyzwyczaic. Tylko nieliczni dostawli w terminie. W kazdej firmie ktos narzeka nie tylko tam, wiec to nei jest nic takiego nadzwyczajnego. Firma 7/10 taka jest moja opnia, pewnie nie dlugo doczekam sie pare negatywnych odpowiedzi na to co napisalem. Po inicjalach w nicku pewne osoby beda w stanie rozpoznac ale ja nie mam nic do ukrycia napisalem jak jest. Wszystkie negatywne opninie jakie dotej pory przeczytalem to sa sooby ktore nie dawaly sobei poprostu tam rady i tyle. Narka.

@Kamil

Owszem, jak dla mnie to godziny pracy są bardzo dobre. Teraz jest już po sezonie i ludzie doceniają, wiadomo, że jak jest sezon to jest młyn i pracuje się dłużej, ale w tej branży to normalka.

Kamil

Jesli lubisz (usunięte przez administratora) popoludnia i nocki to spoko.

martita
@Adam W.

Adaśku, brakuje mi Ciebie i naszych głupkowatych żarcików!

Adam W.
@martita

Martita przedstaw sie

@Adam W.

Naprawde? Widze ze kogos tu niezle po*****o aby mojego imienia uzywac. Od razu widac ze cos jest nie tak, IQ ponizej 0.

@Adam W.

Chcialbym poinformowac osobe z powyższego komentarza, ze podszywanie sie pod kogos jest karalne. Poza tym prawdziwy Adam W. wie jak sie nazywa to wystarczy ;)

@Adam W.

Ktos tu łamie prawo i podszywa sie pode mnie.

@martita

martita, komentarz z dnia 12:10:2018 o godzinie 1:36 nie ja napisalem

Prawdziwy A.W.
@Adam W.

A po co ma sie przedstawiac?

Misia

Hej, ja pracuje ponad 3 lata i nie mogę narzekać. Opinie wypisują tu ewidentnie ludzie zatrudnieni na magazynie i zwolnieni w związku z brakiem kwalifikacji. Firma rozwija się w zawrotnym tempie i nie potrzebuje ludzi, którzy nie chcą rozwijać się razem z nią. Zastanawia mnie po co ludzie, którzy nie są już zatrudnieni ciagle tu wchodzą i się udzielają, czyżby żal ze już nie pracują ?? Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma a w Lilu i praca i ludzie są spoko Nie sugerujcie się opiniami mało ambitnych magazynierów, którzy nie maja co zrobić z czasem wolnym

Jogi

Nie wiem kto pisze te opinie. Ludzie nie sugerujcie się nimi!!! Robota jest ok. Nie jest lekko to fakt. Kasa jest spoko. Szef i Prezes to normalni ludzie, reszta pracowników też jest w porządku.Długo zastanawiałem się czy napisać opinię. Nie pracuję krótko więc wiem jak jest. Nie wszystko zawsze gra,ale tak jest w każdej firmie. Pozdrawiam wszystkich marudzących, nielojalnych i zbuntowanych. Mam nadzieję że dobrze Wam w biedrze ????

Bzdura!!!!zresztą jak się tam zatrudnisz to zobaczysz

Co Ty slyszales? Moze poczytaj najpierw.

Młody

Co za głupoty piszecie. Pracuje jako kierowca i nie narzekam, pieniądze są zawsze na czas i premie też są wypłacane. Zarobić można konkretnie . Piszecie te bzdury chyba z zazdrości że was wyżucili a wyżucają najwięcej z magazynu bo to ofiary losu którym nie chce się pracować i tylko narzekają. Może nie jest idealnie ale za takie pieniądze czepiać się nie będe. A o jakimś donoszeniu nic nie słyszałem.

@Młody

szkoda mojego czasu na te bzdury co napisałeś Młody

Piter
@były pracownik

Pracowałeś jako kierowca czy magazynier ?

Paradox

Młody faktycznie nie ma co obrażać współpracowników to było słabe . A ty wiciu znowu podkreślasz że trzeba jak to napisałeś " (usunięte przez administratora) "

Młody

Co Cię tak zabolało skoro jesteś "starym pracownikiem" i nikt nie chciał Cię zwolnić? Pisałem o ludziach którzy zostali zwolnieni lub zwalniali się sami tylko z tego wzgledu że nie potrafili docenić pracy i narzekali na "ciężkie warunki". Było ich sporo . Nie mam nic do starej ekipy. To że praca nie jest lekka wiedzą wszyscy, ale za taką kasę nie ma co narzekać. Co nie?

Wiciu

Siema Wiciu się kłania. Czytam Was i z bk nie mogę. Co wy wg tu (usunięte przez administratora) heh Pracuje tu ponad 6 lat i żyje, farmazony lecą jeden za drugim. Jak w każdej firmie jest wzlot i upadek... lecz każdy uczy się na błędach. Są tu ziomki choc paru upadło ale i są tacy co odwiedzają, jest dobra atmosfera tu czy tu. Z chłopakami jest dobra sztama przez co klimat jest nie dowyjebania ;) Masz twardą psyche, nic Cię nie zgniecie i szanujesz prace to dawaj! a się odnajdziesz i nie będziesz narzekać, no chociaż czasem się zdarzy ale to wszędzie norma. Pozdro Pozdro dla upadłych i zawiściaków no i Farmazon/ny ;) Elo!

Paradox
@Wiciu

Wciu po co ty się tyle pucujesz jak jesteś na wypowiedzeniu ? Najpierw się unosisz dumą pozniej wracasz z podkulonym ogonem . Nie zaprzeczyles żadnej dodanej tu opinii a wrecz je poparles ;) premie dostaniesz jak już było mówione ? A może już dostałeś za kablowanie ? Daj spokój skoro tyle lat tam pracujesz to pewnie masz bardzo ,ale to bardzo dużo znajomych którzy tam pracowali . Nie wykluczone jest to że się z nimi znowu spotkasz jak to zazwyczaj w lilu wygląda ,raz zwalniają gdy się sezon kończy potem dzwonią i o pomoc prosza żeby wrócić do pracy a następnie znowu dziękują bo zamówień nie ma . Wiciu to że ty tam zostaniesz jest pewne w 200% tylko jaki ma sens wybielać firmę skoro sam przyznawales wszystkim że prawdę tu piszą ? Z resztą sam byłeś pierwszy do zniechęcania ludzi i wystawienia tutaj negatywnej opinii . Przyznaj chociaż rację ludziom którzy poświęcają swój czas aby wystawić tu opinie . Wystarczy policzyć negatywnne i pozytywne komentarze . A skoro mowa o pracy to tak : na magazynie pracuje się na komorach chłodniczych zero dodatkowych przysługujących ci przerw z tego tytułu . Tych którzy nazwali się "prezesami " nie interesuje to że niektórzy zostają od 2 do 4 godzin dłużej po zmianie nocnej lub każdej innej i to zupełnie za darmo ponieważ w tej firmie nadgodziny nie są płatne . Interesuje ich tylko to aby towar wyszedł jak najszybciej . Nie zostaniesz dłużej już jesteś na widelcu . Jeszcze stoji takich dwóch i na ręce ci się perfidnie patrzą a po zakończonej pracy po 11 godzinach nawet dziękuję nie usłyszysz . Pomine fakt ile kilogramów tam trzeba podnieść .W tej firmie tylko nieliczni dostają cieple stroje robocze . No w sumie po co wydawać pieniądze na pracownika któremu i tak się zaraz podziękuję ;) praca kierowcy ? Odwieczny problem tej firmy przychodzisz na 4 teoretycznie pracujesz 8 godzin ale jeszcze jakieś dowozy i takie tam czyli też pracujesz nadgodziny . No ale przecież to normalne ponieważ wcześniej skończysz po sezonie mowia a tak naprawdę zależy to od ilości zamówienia . Odciąganie z premii bo się stany nie zgadzają i podpisujesz odpowiedzialność materialna . Radzę się zastanowić nad podjęciem pracy w tej firmie no chyba że na własnym zdrowiu ci nie zależy albo potrzebujesz pracy sezonowej . Na koniec chciałbym pozdrowić prezesikow którzy zapewne się cieszą że sezon się kończy i będą mogli zaoszczędzić pieniążki zwalniając pracowników ;)

Młody daj spokój , nie ściemniaj (może faktycznie za krótko pracujesz).W firmie jest taka rotacja że ho ho.Widać że jak ktoś nie sznuje ludzi to ma z nimi problem.Praktycznie ciągle szukają ludzi.Z dobrej firmie ludzie nie odchodzą.

Może pracujesz w innej firmie????!

@anonymous

Może poprostu firma się zmienia na lepsze? Nie wiem kiedy pracowałeś ale ja jestem zadowolony. Pisze jak jest.

Piszesz o well W. Zapewniam Cię że ta osoba kompletnie nie ma nic od szefa. Pamiętaj, ze pracuje już tam kilka lat i jest po prostu dobra w tym co robi plus cieszy się dużym zaufaniem. Ja też jestem byłym pracownikiem, negatywne opinie są tylko z magazynu, reszta jakoś nie narzeka. To może jednak poszukać problemu też gdzie indziej? Różni ludzie przychodzą, kij ma dwa końce...

Bzdura, W. Owszem ma zaufanie ale czy słusznie? Zresztą nigdy nie miał dobrych doradców.Jak jesteś byłym pracownikiem to wiesz jak jest i nie rozumiem tych bzdur. Wypłaty nie w terminie , nie wypłacanie premii , zajeżdżanie ludzi to jest Ok? Nie tylko magazyn narzeka .To prawda kij ma dwa końce i nie koniecznie trzeba szukać problemu w ludziach( jeszcze nie tak dawno był super zespół) a może przyczyną jest nieumiejętność zarządzania i zmienność decyzji?

agatapawel

Pani Maju. Wydaje mi sie ze kazdy tu pisze co sadzi jedni wiecej jedni mniej . Takie pierdu pierdu dopytywanie . Prosze isc popracowac 7 dni w tygodniu na magazyn i 6 dni jako kierowca . Naprawde mozna sie zajechac to ze sie pracuje 8 czy 10h dziennie to jest 1 a czy zdaje sobie Pani ile to jest kg na godzine hmm . Ja smialo moge powiedziec ze przez sezon 3 tony dziennie sam przerzucalem . Nie wiem czy teraz cos sie zmienilo ale jesli ktos chce niech sprobuje stanie pod firma popyta sie osob ktore skonczyly prace . Nic to nie kosztuje . Moge smialo powiedziec ze jesli by zostala ekipa starej gwardy to firma na woj pomorskie byla by nie do zniszczenia . A kazdy sie zwolnil dla tego ze szefostwo nie sluchalo swoich pracownikow tylko liczylo dolary . Pozdrawiam Pracowalem kiedys kilka lat. Praca marzen na poczatku potem rozczarowanie . Fakt nie ma firmy idealnej .

Paranoja

Ciekawe kim jest "P Maja" w tej firmie? niejedna kontrola byłaby zainteresowana wiecznym adwokatem P.M. oraz faktem co się tam dzieje. Praca na magazynie - od poniedziałku do niedzieli. Niepłatne soboty tłumacząc się inwentaryzacją. Brak znajomości przepisów. Pracownik też musi odpoczywać! Praca kierowcy - gdzieś mają nadgodziny tłumacząc się, że w sezonie więcej godzin, poza sezonem mniej. Nie prawda ! Chyba obowiązują was jakieś przepisy i rozliczanie godzin chociażby kwartalnie??? Dowózki? Kolejna paranoja. Kary pieniężne za błędy?? Ludzie za stołkiem- kara to by Wam się tam przydała i tym pseudo prezesom! A naszej kochanej inspekcji pracy i sanepidowi radzę zainteresować się tą firmą. Bo kamery są, aby udowodnić jakim złym pracodawcą ( delikatnie ujmując, aby nie drażnić administratora) jest tam śmieszne Lilu popierdilu!!!!

@Paranoja

niestety to prawda , jakakolwiek kontrola miałaby co tam robić.Mydlą oczy nowym , po czym ktoś zobaczy o co chodzi i ucieka.Dlatego są ciągle te same ogłoszenia o pracą.

Remik

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Idealnych firm nie ma !

Dobrą pracę się szanuje i nie zmienia się .Zobaczcie ile ciągle jest ofert powtarzających się .

Zostaw merytoryczną opinię o LILU FRUITS sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LILU FRUITS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LILU FRUITS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LILU FRUITS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LILU FRUITS sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LILU FRUITS sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 129 ocen.

LILU FRUITS sp. z o.o.