Opinie o C.H. Robinson Polska S.A. w Warszawa

Firma C.H. Robinson Europe i podmioty z nią stowarzyszone są jednym z wiodących spedytorów frachtu w Europie, tworzących dynamiczną sieć przedstawicielstw w całej Europie. Od roku 1993 firma zapewnia klientom dostęp do elastycznych, wysokiej jakości i niezawodnych usług. Wysoce umotywowany, wielojęzyczny i zorientowany na klienta zespół wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte na lokalnych rynkach, stawiając czoła wyzwaniom transportowym oraz tworząc silne, indywidualne więzi z obsługiwanymi klientami.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.H. Robinson Polska S.A. w Warszawa

Inka Spinka

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Nie polecam nikomu tracić czasu.

ALIK

Hej :) w skrócie :) Czy CH Robinson to porażka :) zgadzam się z opiniami powyżej. Zarobki żenujące. Chore zasady korporacji, zakaz wyrażania własnego zdania :) NIE POLECAM !!!!

gussien

chciałabym się dowiedzieć jak wygląda proces rekrutacji, rozumiem, że wszystkie etapy są w języku angielskim...(?) i jak warunki finansowe? może ktoś podać kwotowo?? i są jakieś pakiety benefitów? z góry dziękuję za wszystkie informacje !

pesska

stella - 2013-03-14 22:06:27 jestem zażenowana oddziałem we Wrocławiu. Na dzień dobry widać bałagan: kurtki wiszą wszędzie, segregatory i torby na podłogach, pomieszczenie wygląda jak wielkie wypakowanie po przeprowadzce a nie profesjonalna firma outsouringowa. Rozmowa rekrutacyjna: spotkanie osobno z trzema osobami, gdzie każda zadaje ten sam zestaw pytań. Przy trzeciej osobie ma się ochotę rzucić jakimś sarkazmem, zwłaszcza ze "team leaderka" (pod sobą mająca dwie osoby), zadaje pytania nacechowane jedynie negatywami typu: co Ci się nie podobało w poprzedniej pracy? odp. wszystko było w porządku. zrezygnowałam z powodów osobistych. -oj, na pewno znajdziesz coś co Ci się nie podobało. wieje brakiem kompetencji. Jakby część osób była po stosunkach międzynarodowych albo europeistyce.a możesz powiedzieć na jakie stanowisko tam aplikowałaś?bo ja mam własnie za nie dlugo rozmowę i zastanwiam się czy w ogole warto..a warunki finansowe dobre?

Rozmowa na stanowisko we Wrocławiu. Najpierw rozmowa z agencją rekrutacyjną na której opowiedziano mi trochę czym bym się zajmował - przypominaniem się klientom o zaległych fakturach przy czym zaznaczono mi jasno, że to nie jest windykacja. Po paru dniach rozmowa z rekruterem firmy. Rozmowa bardzo przyjemna i profesjonalna na temat znajomości języka, mojego doświadczenia w podobnej branży sprzed ostatnich 2-3 lat. Po tygodniu zaproszenie na rozmowę na Teamsie z kierownikiem działu i dyrektorką finansów. Tutaj szybko wypłynęło, że to co wcześniej było mi przedstawiane jest inne od tego co wymaga kierowniczka i dyrektorka. Stanowisko niby na poziomie wejściowym, doświadczenie niewymagane (ale mile widziane) natomiast podczas rozmowy odniosłem wrażenie, że Panie z którymi rozmawiałem szukają kogoś kto jest po kierunkowym wykształceniu lub generalnie nie były zainteresowane tą rozmową (to widać na kamerce jak ktoś pisze na klawiaturze do drugiej osoby gdy ta parę sekund zaczyna się śmiać pod nosem). Dyrektorka wypytuje mnie o doświadczenie sprzed 9 lat (!), które nie jest w ogóle powiązane ze stanowiskiem na które aplikowałem i nawet na CV nie wymieniałem (z zasady nie rozpisuję wszystkiego co w życiu robiłem, bo CV miałoby z 3-4 strony, nie są to też krótkie okresy pracy u jednego pracodawcy, raczej 1-2+ lata). W rezultacie spędzamy 15-20 min na rozmowie w stylu "A to wtedy Pan robił X, a teraz całkiem coś innego. Nie wie Pan co chce robić w życiu?". Po takich bzdurnych przyczepkach straciłem ochotę na dalszą rozmowę, ale na koniec oczywiście "Ma Pan jakieś pytania?". Zadaję 2-3 pytania, na żadne nie udzielono mi konkretnej odpowiedzi, bardzo wymijająco. Odnosiłem wrażenie, że Paniom aż się pali by zakończyć rozmowę, więc też już nie przedłużałem. Byłem świadom, że decyzja raczej nie będzie pozytywna, ale też byłem przygotowany, że nawet jeżeli by była to nie miałem ochoty pracować pod takim kierownictwem.

"Jakie 3 cechy wniósłby Pan do zespołu?" Improwizowana scenka po angielsku odnośnie ściągnięcia płatności za fakturę.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
stella

Jonas

Zgadza się. Jak pracowałem tam kilka miesięcy temu, atmosfera jaka tam panowała była bardzo dziwna i ciężka. Człowiek żyje w wielkim stresie, jest bardzo nerwowo wśród pracowników, szefowie czepiają się czego tylko się da, nadgodziny to standard, za mało pracowników na taki przemiał roboty. Masakra. I teksty, że są na nas skargi bo nie robimy jak trzeba, nie terminowo, a tu człowiek flaki z siebie wypruwa by było jak najlepiej. Ale tego i pochwał od kontrahentów/klientów nikt nie widzi. Nikt nie docenia. I mydli się tylko oczy darmowymi wizytami w hotelach - kolacyjka, śniadanko, które i tak hotele załatwiają, albo dają załatwione skądś darmówki. Dobra firma jak się chce sprawdzić swoją wytrzymałość!

Forwarder30

Zgadzam sie , pieniadze proponuja żenujące, w zwiazku z tym maja problem z rekrutacja , wiec od razu do tych zenujacych pieniedzy wspominaja o nadgodzinach ktore sa standardem wlasciwie. Jak ktos sie nudzi w domu, i nie zycia prywatnego i szuka zajecia za niska pensje - to miejsce jest idealne ! Oczywiscie to wszystko dopiero po paru poziomach rekrutacji :)

Ale bezsensowny wpis. Wlasnie ogladam ogloszenie tej firmy i szukam informacji na jej temat. Na pewno nie zaaplikuje, dodatkowo zwazywszy, ze to holenderska firma, wiec warunki finansowe na pewno beda zenujace, nie wspominajac o atmosferze pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o C.H. Robinson Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w C.H. Robinson Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy C.H. Robinson Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w C.H. Robinson Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy C.H. Robinson Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w C.H. Robinson Polska S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

C.H. Robinson Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 80 ocen.

C.H. Robinson Polska S.A.