Opinie o ECB Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ECB Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ECB Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECB Polska Sp. z o.o. w Opole

APH

BO - wsparcie {a raczej jego brak} w procesie polega na odpowiedzi - wszystko masz w instrukcji poczytaj sobie.. tak wiem wystarczy słownik chińskiego i już się jest poliglotą. Co do pracy jest jak w każdej sprzedaży - nie ma umów nie ma kasy.

@APH

ja tam nie wiem , z mojej strony wszystko było i jest ok pracuje z ECB ponad 3 lata i powiem że zawsze było ok i jest wsparcie rzetelne a tak po za tym to fakt instrukcja , wystarczy umieć czytać przecież to jest napisane jak dla dzieci , proste !! hehe tak to jest jak się jest leniem można tylko narzekać

APH ECB

Z mojej wiedzy i długiej współpracy z ECB uważam że BO jest super działające , zawsze pomagają , odpowiadają na pytania , wszystkie dok. aktualne są w crm również manuale, instrukcje itp. ustosunkowując się do wypowiedzi Pana uważam że nie dba Pan o jakość dokumentów , nic Pan nie przeczytał a pretensje do całego świata , jak się robi błędy to niestety trzeba pojechać jeszcze raz , a jeżeli ma Pan jakieś uwagi co do funkcjonowania BO ECB proszę zgłosić to do ludzi odpowiedzialnych za BO najlepiej tylko narzekać a od siebie to nic kończąc uważam że ECB na tle równych firm wypada znakomicie , aha i widziałem dyplom z PGE który potwierdza że są najlepsi w PGE i sprzedają najwięcej z tego co pamiętam to dyplom za najwyższą zdobytą masę marży w 2014 a co za tym idzie MWh ECB GRATULUJE I CIESZĘ SIĘ ŻE PRACUJE W NAJBARDZIEJ ROZWIJAJĄCEJ SIE FIRMIE :)

PT
@APH ECB

skoro sam Prezes posty tutaj pisze to juz musi byc sytuacja podbramkowa :-) BO nie działa.

@PT

Szanowny Panie pracuje w ecb i wszystko jest ok trzeba dbać o jakość dokumentów , najłatwiej jest tylko kogoś oczerniac boże jakim Pan musi być ograniczonym człowiekiem , żal mi Pana , a jeśli kogoś Pan oskarża może Pan ujawni imię i nazwisko wymyślać jest łatwo Szanowni Państwo poprostu nie lubię jak ktoś kłamie i oczernia Jakim Pan jest człowiekiem ze w firmie której Pan pracuje wypowiada Pan takie bzdury

irek
@PT

A tdobre jak podbramkowa to czemu są najlepsi ?

PT

Back Ofice jest super? Nie mają wiedzy na temat dokumentów! wsparcie dla Handlowców ? jakie?

pracownik od 2 lat

Witam , jestem pracownikiem od 2 lat w ECB i powiem szczerze że nie widzę do czego można się przyczepić , wyrabiam nałożone plany sprzedaży i dostałem wszystko co było obiecane przez zarząd , Backoffice procesuję bez problemu każdą umowę , pieniądze na czas , dodatki za wyrobienie planów zawsze dostaje. Ogólnie jestem bardzo zadowolony , zarząd spółki konkretny :) od początku pracują na rynku sprzedaży energii i to widać po ich wiedzy którą przekazują dla sieci sprzedaży :) Ogólnie super

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
zadowolony

Ja współpracuje z ECB Polska Sp.z o.o. i jestem bardzo zadowolony pieniądze na czas , wszytko jak było mówione tak jest - maja super obsługę klienta , świetne wsparcie dla APH i dobrze działające callcenter oraz super backoffice . Raczej taka opinia od Pana zawiedziony bierze się stąd że jest po prostu leniem i chce coś za darmo. A ten kto wypisuje na uczciwych ludzi takie komentarze sam jest zakompleksionym prostakiem pozbawionym po prostu mózgu

Zawiedziony

Miałem nieprzyjemność współpracować i dla mnie jeżeli ktoś nie ma zasad i dla pieniędzy zrobi wszystko to jest koniec współpracy. Naobiecywać każdy potrafi a z rzeczywistością potem to nie ma nic wspólnego bo słowa jest ciężko dotrzymać. Jeżeli ktoś w nazwie małej polskiej spółeczki handlowej wrzuca "Polska" to świadczy to o typowym wsioctwie i przeroście formy nad treścią tzw słoma z butów.Właściciele to wsioki do potęgi. Jak chcesz sie rozwijać to lepiej poszukaj innego partnera. Może mam za wysokie wymagania ale prostakami i cwaniakami zwyczajnie sie nie da współpracować. pozdrawiam

@Zawiedziony

Panie Zawiedziony , jest Pan po prostu leniem i proszę nie obrażać spółki , bo sam w niej pracuje i wiem jak jest a jest wszystko OK , tak to jest jak się jest leniem i jak spółka wymaga to nagle jest problem i zawsze najlepiej na kogoś napisać takie brednie , ludzie szczerze polecam ECB mało firm ma takie wsparcie sprzedaży , profesjonalny BOK z nagrywaniem rozmów dla klientów , CALLCENTER które super umawia spotkania , BACKOFFICE bardzo dobrze działający , oraz kadrę zarządzającą która profesjonalnie podchodzi do sprzedaży i potrafi zawsze pomagać pokażcie mi takie firmy ,ja wiem że takich nie ma a pracuje na rynku od 2010 i byłem wszędzie i zatrzymałem sie na ECB bo wreszcie uczciwe podejście do człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o ECB Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ECB Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ECB Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ECB Polska Sp. z o.o.