Opinie o ARTEK Sp. z o.o. sp.k. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ARTEK Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARTEK Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARTEK Sp. z o.o. sp.k. w Zielona Góra

Firma ARTEK Sp. z o.o. sp.k. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Operator. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Łaziebna

Nie,nie ,nie uciekaj szybko szkoda zdrowia psychicznego ????zero szacunku dla pracowników ......

?

Pani Ewo!...Lila musi zostać!!!!!!!Tylko dzięki niej robimy plany i mamy motywację do pracy. Ta osoba nas nakręcała do aktywnej sprzedaży dała do zrozumienia że zależy jej nie tylko na sobie ale również na nas na naszych zarobkach. Im więcej polecasz tym więcej zarabiasz. Czy w życiu liczą się tylko pieniądze? W sumie tak. Ale takiej jak Lila nigdy nie znajdziecie.Dbała o wszystko, było różnych sytuacji nie wygodnych ale potrafiła to udźwignąć i iść dalej. Pani Ewo w Pani rękach jest teraz przyszłość firmy.

Viki
@?

Ludzie kto to pisze? Czyżby Lilla rozmyśliła się i chce zostać w firmie? Sama niech poprosi żeby zostać a wygląda to rąk jakby sama albo ktoś bardzo z nią zaprzyjaźniony pisał prośby do Pani Ewy. Ogarnijcie się i nie ośmieszajcie, to wy dziewczyny same zarabiacie na swoją pensje i żadna Lilla nie ma na to wpływu, ona tylko przypomina o tym, zresztą niema o czym mówić. Swego czasu wiele dziewczyn skrzywdziła swoją postawaa chciałoby się powiedzieć,, nie pamięta (usunięte przez administratora) jak cielęciem był?,, koniec kropka

Ktoś
@Viki

Nie znam żadnej Lilli pracującej w Artku. ????

Łaziebna

To co sie dzieje w tej firmie to jeden wielki cyrk...święta trójca u góry jedna lepszą od drugiej i szef który pewnie nie ma pojęcia co te gwiazdy wyprawiają....wyzwanie , poniżanie , obrażanie ,przekleństwa do pracowników jest norma w ich zachowaniu.....bardzo nie polecam tej firmy i pracy tam.

kolejny

trafne spostrzeżenie na temat Świętej Trójcy

@Łaziebna

A swieta trojca to jaka ?

Coś sie zmienia od 1 sierpnia ale czy na dobre to nie wiadomo

Ktokolwiekwie

A jak z praca na stanowisku call center? Cały czas jest tam nabór. Co możecie na temat tego stanowiska powiedzieć. Co sądzicie o tym?

@Ktokolwiekwie

Jeśli masz szacunek do siebie i swojego zdrowia to nawet nie składaj tam papierów

Sprzedawca

Brak kultury kierowniczki w Lesznie, zero konkretnych informacji...brak kompetencji do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
znak

masakra. Ludzie masowo odchodzą z pracy.

@znak

A coś więcej można wiedzieć?

Wartości? piękne słowo ale nic znaczące w Artek. W tej firmie nie ma wartości nie ma szacunku dla pracownika , a świadczy o tym rotacja. Na jednej ręce można policzyć pracowników którzy pracują dłużej niż 5 lat.

Czy ktoś wie czy Pani regionalna L.A. pracuje już?

Gypsy

Nie polecam pracy w firmie Artek, tam jest folwarczny system zarządzania. Skąd się bierze taka kadra to nie wiem. Nie mili pracownicy dla nowych pracowników:(

Sylwia
@Gypsy

Firma ARTEK jest obecna i na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Myślałam więc, że firma o tak długiej już tradycji stwarza swoim pracownikom godne warunki pracy. Wspomniałeś, że głównym problem stanowi kadra. No a co z zarobkami? Są w miarę w porządku?

ona
@Sylwia

zarobki mizerne zaczynasz od najniższej krajowej później po okresie próbnym może jak Cię polubia to z trzy stówy więcej.Szalu nie ma. Jednak najgorsza jest atmosfera i traktowanie pracownika jak gorszy sort.

@Gypsy

To wszystko przez Panią Liliane gdybyśmy mieli innego koordynatora było by lepiej. Teraz co Pani Iwona jeździ i naprawia jej błędy jak ona jest na urlopie ? Niektóre sklepy pracują po 2lub 3 osoby i mają później nadgodziny z których nie wyjdą przez rok ale nie nie rozumieją tego w ogóle .a co się dzieje za biurkiem to zwykły szary pracownik się nie dowie w ogóle

@Sylwia

Firma ta dziala już wiele lat. I na palcach jednej ręki policzysz ile osób tam pracuje dłużej niż 5 lat ;) . Ciekawe dlaczego?

kris

Proszę uważać na ogłoszenia. Atrakcyjne wynagrodzenie? Premią? a na rozmowie dowiadujesz się zw najniższa krajowa.

konik

Zła opinia o pracodawcy niestety to prawda. Szkoda że człowiek dokładnie nie przeczytał opinii. Teraz mi tylko pozostaje dac wypowiedzenie 2 tygodniowe i męczyć się.

Szczepan

Jedna wielka TRAGEDIA

Klientka

Chciałabym złożyć skargę na pracownice P. K (usunięte przez administratora)z ul. Batorego jest bardzo nie miła wobec klientów jak i również wobec swoich koleżanek z pracy. Jak jej tam nie było to zakupy robiło się naprawdę z chęcią teraz nawet tam nie wchodzę jak Ta Pani jest na zmianie.

Olek

Czy ktoś pracował w biurze ,mam pytanie czemu często dodają ogłoszenia

Byłam tam
@Olek

Ponieważ poniżają tam ludzi

Ciekawy
@Byłam tam

Możesz powiedzieć cos więcej,? Chciałbym aplikować na kierowcę i szukam czegoś na miejscu jest sens aplikować czy raczej omijać

@Olek

Bo mamy kryzys. Trudno o sensownego pracownika na każde wakujące stanowisko, który by chciał w takim cyrku pracować.

Klaudia

Pytanie: jak wygląda praca na stanowisku referenta ds. rozliczeń?.

Ile realnie zarabia kierowca w tej firmie?

Zosia

Witam to co napisał Anonimek to cała prawda sama byłam świadkiem przy robieniu zakupów (usunięte przez administratora) to dziewczyny stały na baczność po prostu tak się jej bały współczuje im że muszą pracować z taka osoba jak można na nie krzyczeć przy klientach.Co do obsługi na tym sklepie nie mam nic do zarzucenia panie bardzo miłe,uprzejme i zawsze uśmiechnięte.Z towarem już gorzej ale to ona karze im takim sprzedawać zepsuty i kilka razy myty by się wstydziła...Jeden wielki mobbing!!!Gdzie jest jakieś szefostwo nad tą całą Panią Lilianną!!!!

@Zosia

W to że koordynator nakazuje sprzedawać zepsuty towar nie wierzę. Jeżeli z towarem jest coś nie tak mamy możliwość zwrócenia go już przy dostawie, a także pisanie reklamacji później. Na naszym sklepie jakość nie ma "mytego" towaru. Jeśli dziewczyny w danym sklepie nie potrafią umiejętnie komponować zamówień i się gotują to jest to tylko ich wina. Jest aktywna sprzedaż, można coś przeceniać jeśli wiadomo, że się tego nie sprzeda zanim przestanie nadawać się do sprzedaży. Jakoś u nas Pani Liliana nie wrzeszczy, niczego nie nakazuje. Jak już pisałam jaki kierownik taki sklep. Nie bronię kadry zarządzającej, bo prawda jest taka, że potrafią być chamscy do bólu. Ale jeśli wywiązuje się ze swoich obowiązków i na sklepie wszystko gra, nie ma braków, notorycznego gotowania się z towarem to o co miałyby się czepiać? Bycie miłym i sprzedaż to nie jedyny aspekt bycia sprzedawcą.

Magda
@Pracownica

Ale z Ciebie lizus nie masz odwagi cywilnej napisać jak jest...

@Magda

Odpowiedzialność cywilna ma to troszkę inne znaczenie niż sądzisz. Lizus? Komu miałabym się podlizywać? Macie problem z koordynatorem, czy kierownikiem to dlaczego nie powiecie wprost, skoro mówisz o odpowiedzialności cywinej (która nie jest niczym innym niż przyznawanie się do WŁASNYCH błędów) to same ja miejcie. Trochę zaangażowania, prowadzenie aktywnej sprzedaży i wszystko da się sprzedać zanim się zepsuje. Nie mówię że w firmie jest super, koordynatorzy są ekstra mili, ale jakoś do nas nikt nie wpada z krzykiem, nie obraża nikogo. Tak sobie pozwalacie tak macie.

Przeczytacie co (usunięte przez administratora)pisze o sobie.... Prowadza dialog z pracownikami dbaja o pracowników -jak dbacie ? zatrudniaja tysiące ludzi- a gdzie wczasowe? Oprócz krzyków, przymusów, wywierania presji, fochów, udawania kogoś kim nie jestescie, kłamstwa, matactwa tam nic nie ma. Przepraszam jest -jeszcze wieczny stres. Firma jest rodzinna ale pracownicy to śmieci do popychania tyle mogę napisac o tej firmie. Jesli jest osoba czytajaca te posty powinna choć czasem sie do nich odnieść.

Czy pracownicy ARTEK Sp. z o.o. sp.k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pracownica

A jakie są te RÓŻNE formy integracji w naszej firmie?

@Pracownica

Picie piwa na stacji

Jak ze studentami w ARTEK Sp. z o.o. sp.k.? Chętnie zatrudniają?

Wszystko zależy od stanowiska i od dyspozycyjności

Klient
@ARTEK Sp. z o.o. sp.k.

Proszę odnieść się do negatywnych opinii byłych pracowników

Na niektórych sklepach stanowisko kierownika lub zastępcy zajmują osoby, które nie posiadają odpowiednich umiejętności prowadzenia sklepu oraz cech do bycia dobrym kierownikiem. Na dodatek bardziej ceniony jest zespół osób dobrze dogadujących się ze sobą niż zespół osób ciężko pracujących.

Pani

Tak, nie każe sprzedawać zepsotego towaru. Ale jak się zamawia 5kg kiełbasy A dają 10kg ?Jak by wszystko wiedziały najlepiej na świecie. A później te kiełbasy są myte po 100razy bo nie ma kto za nie zapłacić. pracownic nie będą płacić . Pani koordynator nie czyta grafików bo nigdy nie wie kto jest na jakiej zmianie każe pracować po 6 dni w tygodniu i jeszczsze ma czelność mówić że się nie poświęcamy dla firmy

Zostaw merytoryczną opinię o ARTEK Sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w ARTEK Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ARTEK Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARTEK Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARTEK Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ARTEK Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARTEK Sp. z o.o. sp.k.