Opinie o Lotto (Totalizator Sportowy Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawa

@tadeusz

Jeśli reklamujesz swoje kupony totka to jesteś traktowany jak przestępca! Na czytniku w punkcie lotto wyświetla się" wygrana wypłacona" to kliencie idąc z reklamacją do oddziału lotto spotkasz się z insynuacjami pracownika lotto że; wypłacono Ci wygraną wraz z kuponem - system jest nieomylny - przekażemy sprawę policji. Firma Lotto w taki sposób miga się od wypłaty drobnych sum nie bacząc, że system może fiksować! REKLAMUJĄC KUPON NA MILIONY FIRMA LOTTO ZASTRASZY każdego klienta DOŻYWOCIEM!!! W regulaminie lotto jest zaznaczone wypłata wygranej na podstawie kuponu - sami negują swój regulamin!

Mam pytanie czy ktoś pracuje w centrali w Warszawie? Jakie są wasze wrażenia, czy warto podjąć pracę w centrali?

ania
@Nowy

Też chętnie się dowiem ;)

Stary
@ania

Co chcecie wiedzieć? Powiedzcie o jaki departament chodzi to będzie łatwiej pomóc :)

Potencjalny
@Stary

Controlling ?

haha
@Potencjalny

Z TS teraz to ucieka kto może.

Wiola
@haha

@haha dlaczego?

Controlling

Czy może ktoś powiedzieć jaka jest atmosfera w dziale controllingu, na jakie zarobki można liczyć, benefity itp., czy warto aplikować.

WywiadyFirmy

Witam jeśli ktoś z byłych pracowników lub obecnych ma chęć w sposób anonimowy podzielić się swoją wiedzą na temat pracy w firmie proszę o kontakt na adres WywiadyFirmy@interia.com

Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterką z ADHD, potem rozmowa kwalifikacyjna z przełożonym

Pytania banalne, poziom rekrutacji bardzo niski, mało współczesne podejście, miałem wrażenie, że firma stresuje pracowników, albo rekruterki nie są przygotowane do swojej pracy. Przełożony nie ma wiedzy, kluczowa rozmowa była jedną wielką beką. Prace dostałem ale szybko zwiałem, bo to jest komedia nie firma. Poziom dla najsłabszych pracowników na rynku, nie dla ambitnych, nie dla kompetentnych, nie dla innowacyjnych. Szkoda czasu.

Sofii005

Oddział Wrocław - nie polecam do pracy na hybrydzie czy wzrocowej. Mam porównanie z innego oddziału. Tutaj każdy na wszystko lachę kładzie, zero zainteresowania pracownikiem i tym by punkt dobrze prosperował, a żeby dobrze prosperował wypadałoby tak wyposażyć punkt by były dobre warunki pracy. O wszystko trzeba się prosić albo załatwiać sobie samemu. Nie doceniają pracownika, mimo iż cisną na cele jakość i jest to wykonywane, to czasami o premii można zapomnieć. Ogólnie jako firma super, bo praca fajna, umowa i benefity, ale jak chcecie się zatrudniać to w każdym innym oddziale tylko nie w oddział Wrocław.

Paletka

Narzekacie... Idzcie do fortuny to zarobicie 1690, cel utargow podnasza tak, zeby premii nie było, zapierda***cie w biedronce, albo innych fizycznie za mniej, co za ludzie, albo idz na studia proste! A tu placa, za troszke pojecia i tak naprawde siedzenie na d**pce

@Paletka

To ile płacą

To zależy który PRS ....I jaki region my mamy fajną PRS...

Ala

Cześć, wybieram się niedługo na rozmowę kwalifikacyjną. Podobno mają być na niej zadania z excela i Worda. Czy ktoś mógłby się podzielić jakie to były zadania?

Antoni
@Ala

Do jakiego zespołu? w Centrali?

sprzedawca

Firma często zatrudnia na umowę zlecenie (Spółka Skarbu Państwa - pod latarnią najciemniej). Umowy zlecenia bywają też różne. Części pracownikom zatrudnionym na "śmieciówce" przysługuje urlop i paczki świąteczne, a innym nie - taka fanaberia pracodawcy. Przy pierwszym lockdownie wszyscy pracownicy mieli wypłacone świadczenie postojowe, przy kolejnych już tylko pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę.

Cześć, jak Wam się pracuje na stanowisku przedstawiciela lub koordynatora? Widzę że szukają w Totalizatorze. Jakie auta dają? Są dostępne do prywatnego użytku? Jakie stawki? Jakieś premie?

Cześć, chciałem zapytać o pracę w centrali w Warszawie na stanowisku starszy inspektor ds. Losowań. Czy ktoś ma informacje czy warto aplikować, jakie jest wynagrodzenie, jakie dodatki typu premie? Interesuje mnie to stanowisko chociaż na minus są nieregularne godziny pracy oraz praca w weekendy i święta?

Byłem na rozmowie.
@Nowy

Praca przerąbana. Od 7:00 do 15:00 pracujesz w centrali, a potem na 20:30 jedziesz na Annopol, gdzie jest Studio Lotto i tam wychodzisz najwcześniej 22:30. Praca "świątek, piątek i niedziela", bo losowania są codziennie. Angielski wymagany na poziomie dobrym B1/B2, bo musisz potwierdzić losowanie Eurojackpot w Finlandii. Jakby po prostu nie mogli wprowadzić II zmiany np. 15:00 - 23:00, wtedy chociaż dzień nie byłby cały stracony.

Ksz_ksz

Jestem umówiona na rozmowę o pracę w salonie gier. Czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Jak ono przebiega? Co trzeba robić w Wordzie bądź Excelu bo pani zajmująca się rekrutacją o tym wspomniała? Z góry dziękuję za odpowiedzi

@Ksz_ksz

A to dobre znajomości excela wymagają? Toż to zwykła bukmacherka, gdzie przychodzą uzależnieni od hazardu. Co ty tam masz im robić w tym excelu zakładac liste dłużników którzy graja na krechę ?:)))) Przesada

Dejzi
@Ksz_ksz

Witam.Jestem własnie dziś po rozmowie rekrutacyjnej.Na początek musiałam napisać podanie w Wordzie,kolejna rzecz która musiałam wykonać było zadanie w excelu,wyszukac danej osoby ibliczyć sumę i przenieść ta sumę w dwie różne kratki, potem musiałam napisać meila do szefa,że popsuło mi sie fotel.Kolejne zadania były na kartkach papieru,musiałam podac kolejno co bym musiała wykonac.Na koniec była rozmowa z dyrektorem generalnym,zadawał pytania...Po przepytaniu pani menager podziękowała i w ciągu półtora tygodnia ma poinformować jaka zapadła decyzja odnoście rekrutacji.

@Dejzi

A na jakie stanowisko aplikowalas?

@Dejzi

W takim razie trzymam kciuki, ja zaczynam dziś o 9.30. Excela nie ogarniam wcale, więc szanse me marne. Myślałam, że szybciej dają odpowiedź...

@Dejzi

Rozmowa przebiegła bardzo fajnie, byłam strasznie zestresowana przed. Od razu dostałam odpowiedź, że mnie przyjmują tylko centrala musi to klepnąć. Tak bardzo się cieszę! :)

Beata

Hej był ktoś ostatnio u nich na rozmowie ?

Monia
@Beata

Ja byłam. A o jakie stanowisko chodzi?

Kuba

Przy umowie o pracę po jakim czasie mogę dołączyć do pakietu opieki medycznej?

Jedna z najlepszych firm w której pracuję. Bardzo dobre warunki pracy i płacy. Szacunek dla pracowników i pomoc . Totalizator Sportowy jest bardzo dobrym pracodawcą. Ci którzy narzekają to powiem krótko: Idź sobie gdzie indziej i wtedy oczy się otworzą jak dobrze miało .

Agnieszka

Czy Totalizator Sportowy oferuje możliwość rozwoju kompetencji dla pracowników? Są jakieś dodatkowe kursy?

Bobo
@Agnieszka

Tylko dla wybranych.

Witam. Jakie są zarobki w centrali w dziale szkoleń?

Jak się pracuje z ludźmi z Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Paletka

Ja pracuję jakieś 8 miesięcy i nie narzekam,kasa ok ,pracownicy pomocni ,nie narzekam

Paulina

Nie polecam tej firmy, 4-5 miesięcy byłam męczona przez kolegę z oracy dokuczał mi wyzywał obrażał oskarżał o kradzież losów, kiedy byliśmy już na rozmowie u dyrektora, dyrektor zrobił na mnie winę i na tego delikwenta ze nie mamy dowodów na to ze mnie obraza, mówiłaś ze były skargi składane do peresa oddziału nagle się ta pani wyparła tego masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.