Opinie o Family Park,

Zawiedziona

Pan Dyrektor haha, z wielkiej litery napisałaś, bo tak was wyszkolił, pan i władca. Stara się ale chyba zarobić na niepełnosprawnych dzieciach, on i ta jego "fundacja" przykrywka do zarabiania pieniędzy i pokazywania sie w mediach jako ktoś "szlachetny". Ciekawe czy wyposażenie do pracowni profesora ciekawskiego jest rozliczane na fundację czy family park.

użytkownik zarejestrowany

@Stary animator pracowałeś tam naprawdę długo. Rozumiem, że firma Family Park jest Ci bliska i mógłbyś ją polecić osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafiłbyś wymienić? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Stary animator

Pracowalam w tym miejscu 4 lata i nie wiem skad taka nienawiść do tego miejsca?! Ludzie sa w porządku, kierownictwo zawasze idzie na reke i jest pomocne, Pan Dyrektor doklada wszelakich staran aby scalic zespol aby kazdemu pracowalo sie dobrze. Miejsce jak najbardziej na plus dla studentów.

użytkownik zarejestrowany

@Dorota i @Animator Wy macie pozytywne opinie o pracy w Family Park, zaś @Zawiedziona ma całkiem odmienną. To w końcu jak się tam pracuje? Może ktoś jest nowym pracownikiem i powie świeżą opinię na ten temat? To ważne dla osób zainteresowanych pracą.

Zawiedziona

Nie polecam, część ludzi faktycznie fajnych, ale samozwańcze "kierowniczki" chyba zbyt wysoko głowę noszą, nie reprezentując sobą nic oprócz obłudy i braku oleju w głowie, o jakimkolwiek wykształceniu nie wspominając. O szefostwie nie będę się wypowiadać, ale pan dyrektor lubi się odgrażać w sposób bardzo dyplomatyczny, myśląc, że ktoś się go przestraszy. Nie bez powodu stara ekipa się pozwalniała, teraz same nowe twarze, nie wiedzą biedni na co się piszą. Praca animatora sama w sobie fajna, ale nie w takim miejscu.

Animator

Pracę w Family Park oceniam pozytywnie. Jeśli ktoś szuka pracy w której chce usiąść i nic nie robić to nie ten kierunek. Praca opiera się na kontakcie i współpracy z dziećmi A jak wiadomo te absorbuja wiele czasu i energii jednak satysfakcja jest nieoceniona. Dzięki tej pracy możemy nabyć doświadczenia w pracy z dziećmi, nauczyć się reakcji i zachowan w sytuacjach problemowych, ćwiczyć swoją cierpliwość i opanowanie. Nigdy nie było sytuacji w której wypłata nie doszła na czas lub nie było przerwy. Jeśli wykazujesz się zaangażowaniem i kreatywnością zostaje to dostrzezone A co więcej nagrodzone. Godziny pracy są dostosowane do pracownika, sami określamy ile w danym dniu możemy pracować. Polecam

Dorota

Pracowałam w Family prawie 3 lata, atmosfera jest dobra, konflikty zdarzają się jak w każdej pracy. Do tej pory mam bardzo dobry kontakt z pracownikami, poznałam tam wiele pozytywnych osób. Odnosząc się do płacenia - wypłata była zawsze na czas ;) Przerwy każdy ma - nie zdarzyło się by pracownik przerwy nie miał. Praca dla studenta jak najbardziej na plus. Grafik dostosowany do ilości podanych godzin, jak ktoś ma dużo wolnego czasu, chce sobie trochę dorobić, chce się czegoś nowego nauczyć i lubi dzieci to polecam! :)

użytkownik zarejestrowany

@paulina_956 a od czego zależy czy masz przerwę czy nie? Według prawa pracy należy się pracownikowi przerwa powyżej 6h pracy. Akurat na atmosferę nie zawsze może wpłynąć pracodawca. A jak wygląda kwestia zarobków w Family Park,? Możesz podać jakieś widełki.

paulina_956

Nie polecam... raz masz przerwę, a raz nie. Stanowisko na jakie aplikujesz i obowiązki, które masz wykonywać maja się nijak, do tego co tak naprawdę tam robisz. Niemiła atmosfera, są grupki. Właścicielka nawiedzona, ma ciagle uwagi. Jak najdalej stamtąd!!

użytkownik zarejestrowany

Jak obecnie wygląda praca w Family Park? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubicie w swojej pracy. Na jakie warunki może liczyć pracownik firmy?

azja
użytkownik zarejestrowany

mówisz tutaj o kucharzu małej gastronomii co bufet obsługuje? weź pod uwagę że to jakaś super wykwintka kuchnia, obowiązki to produkcja prostych dań obiadowych oraz dań typu fast-food i prostych deserów też robiebnie

Pracuje w Family Park 8 miesięcy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wiadomo,że na początku stawka godzinowa jest niższa ale bardzo szybko można przeskoczyć ma wyższe. Oczywiście wymaga to zaangażowania w pracę, odrobiny własnej inicjatywy i odpowiedzialności. Ponadto pieniążki są zawsze na czas a kierownictwo nagradza dobrych pracowników premiami uznaniowymi. Zespół pracujący w Family Park jest sympatyczny i pomocny. To nie tylko praca lecz przede wszystkim dobra zabawa. A im więcej się z dziećmi bawisz tym lepiej -dziecko zadowolone i rodzic zadowolony. Wszystkie negatylne oceny wynikają chyba z tego ze niektórzy myśleli że w pracy się odpoczywa. A największym tej pracy autuem dla studenta jest to, że pracuje się według dyspozycyjności. Podajesz kiedy możesz pracować i ile godzin i na podstawie tego ustala się grafik. Jestem bardzo zadowolna z mojej pracy i nie zmieniłabym jej na żadną inną. No.. Chyba ze w zawodzie :)

Hubert

Swoja prace w Family Park wspominam bardzo pozytywnie. Dzięki tej pracy nauczyłem sie otwartości do ludzi, komunikatywności i odpowiedniego podejścia do dzieci a szczególnie do dzieci chorych i niepełnosprawnych zarazem fizycznie jak i intelektualnie. Dzięki Family Park nawiązałem wiele ciekawych i wartościowych znajomości. Uważam, iż atmosfera między pracownikami firmy była niczym atmosfera rodzinna, można było zawsze z kimś pogadać, czy zasięgnąć porady w razie problemu. Bardzo dobrze będę wspominam pracę w Pracowni Profesora Ciekawskiego, to dzięki niej nie zapomniałem wiedzy z zakresu fizyki i chemii a ponadto mogłem się rozwijać z tych właśnie dziedzin nauki uczestnicząc w Konferencjach i Piknikach Naukowych. Odnośnie zarobków, mogę powiedzieć tylko tyle, że jak na warunki pracy na rynku w Polsce jako i na to że byłem studentem studiów dziennych to były bardzo dobre. Przez ostatnie m-ce mojej pracy ( dzięki zaangażowaniu własnym, a zarazem uznaniu przełożonych) moje wynagrodzenie było na bardzo dobrym poziomie. Także jeżeli ktoś lubi prace z dziećmi, jest otwarty, kreatywny i potrafi zaangażować się w pracę - POLECAM.

Bartek

Pracowałem w Family Park przez ponad 2 lata. W tym czasie nauczyłem się metodyki pracy z dzieckiem jako animator i edukator. Odkryłem również swoją pasję do animacji formalnej i nieformalnej. Od kiedy pamiętam cały zespół z kierownictwem na czele wspierał rozwój nowego pracownika. Od początku przedstawiono mi zakres obowiązków i zadbano o moje szkolenia. Wszystko zależy tam od Ciebie i tego jakim pracownikiem i osobą chcesz być. Dzieci i ich bezpieczeństwo i zadowolenie zawsze jest tam na pierwszym miejscu. Wielokrotnie dostawałem szansę na realizację własnych pomysłów i programów. Z zaangażowaniem wykonywałem swoją pracę i zawsze za poświęcenie byłem gratyfikowany i wyróżniany w różny sposób (finansowy - podwyżki, przywileje, bony, kino itp). - często niespodziewanie. Nie każdy może być animatorem, nie każdy ma predyspozycje do przebywania i poświęcania swojego czasu i energii dla dzieci i ich rodzin. Wszystko jest kwestią wyboru. Centrum Zabaw Family Park cechuje się atrakcyjnością cen, usług animacyjnych i podejściem do klienta. Zawsze inwestuje w rozwój sali i działalność na rzecz innych. Prowadzi wiele projektów edukacyjnych i terapeutycznych realizowanych przez profesjonalistów i ludzi znających się na swojej pracy. Wielokrotnie otrzymywaliśmy pochwalne i cenne informację zwrotne o pracy Centrum Zabaw i zaangażowaniu pracowników. Wielokrotnie również byłem świadkiem wspaniałej zabawy całych rodzin - a właśnie po to są takie miejsca. Jeżeli ktoś przychodzi tam po to by posiedzieć i puścić dziecko samopas to nie dziwię się niezadowoleniu. Nikt na siłę nikogo do szczęścia i zabawy nie zmusza. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w Family Park dzisiaj kontynuuje pracę zawodową. Jestem pedagogiem i wszystko czego się tam mogłem nauczyć dzisiaj pomaga mi w pracy.Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami.

mirka

pracowalam w family i szczerze odradzam. robilam po 13 godzin, fakt nie ze dzien w dzien ale w wiekszosci tygodnia i wyciagalam nie cale 300 zl. wyplata przychodzila w terminie, ale zakres obowiazkow na jaki sie pisalam a to co naprawde mialam robic to dwie zupelnie inne rzeczy. odradzam, juz lepiej ulotki rozdawac bo i zarobkowo wyjdzie podobie a nie narobisz sie po 13h podczas jednego dnia. plus dojazdy wychodzilo mi ok 14,5 h z dnia wyjete

ciszY NIE LUBIE
użytkownik zarejestrowany

no wiecie co tak przez dlugi okres nic sie nie wypowiadac - slaba sprawa - nie bardzo rozumiem dlaczego tutaj sa takie watki w ktorych nikt nic nie pisze. powiedzcie co teraz sie dzieje w family parku czy jest szansa na jakies male zatrudnienie chociaz na chwile. alezy mi bardoz na tym. pozdrawiam.

belinda

jest to typowa praca w ktorej mozna dorobic wiec na kokosy (powyzej 1500) nie ma co liczyc.

użytkownik zarejestrowany

To jak w końcu jest z tą pracą w Family Park i czemu niby jest niesolidna? Po ile godzin się pracuje, w jakich dniach i jaka stawka za godzinę? Da radę wyciągnąć 2-3 z przodu, jak się przyłożę i będę brał nadgodziny?

jorsziolder

Nie polecam nikomu ;) chyba ze ktoś lubi pracować w niesolidnej firmie ;)

mała

jaka praca taka płaca. Jeżeli ktoś zasługuje to dostaje podwyżkę, tak samo jest z godzinami, jeżeli ktoś ma odpowiednie umiejętności ma więcej godzin a tym samym większe zarobki. A jak ktoś przychodzi do pracy żeby tylko się ukrywać to nie ma nic

eve

TOTALNIE się zgadzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agixxx

skoro tak cudownie było to czemu się zwolniłaś, wszyscy inni starsi stażem pracownicy również? Nowi też zmieniają się jak w kalejdoskopie hmmm... to pewnie przez te astronomiczne kwoty na koncie dziesiątego.

Patrycja

Z całym szacunkiem, ale w Centrum pracuję od 5 lat i NIGDY nie zdarzyło się, że nie dostałam pieniędzy na czas... Więc kochani schowajcie wylewającą się żółć do kieszeni i weźcie się do roboty!!!

NIE POLECAM!!! pieniądze nie na czas!!!! nie miła obsługa!!!!!!! Same problemy .......

kasia

nie polecam

nie polecam, niesolidny pracodawca, a pieniądze niewielkie

nie polecam w żadnym przypadku. pieniądze słabo, (usunięte przez administratora), zupełny brak organizacji

Zostaw opinię o Family Park, - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Family Park,