E-Druk Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o E-Druk Sp. z o.o.

,kjh

@Aneks not o raczej ameryki nie odkryłeś - skoro ludzie sami się zwalniali no to chyba logiczne, że E-Druk Sp. z o.o. miał niedobór pracowników i ruszyły poszukiwania nowych ludzi do pracy. To logiczne :P

robol

Oj @kolo, niestety nie jest to takie proste jak o tym mówisz. Ja już jakiś czas temu postawnowiłem wyrobić sobie własne zdanie na temat e-druku, ale niestety z tego co się orientuje to nie szukają nikogo, wiec myślę że dostanie się u nich do pracy to graniczy z cudem, no chyba że ja nie umiem szukać, tak też może być

borysek

@lukas nie warto, na pewno nie tam

DANIO skoczny pimpek

E-druk Sp. z o.o. zmienił nazwę na ( usunięte przez administratora )! to jedna i ta sama firma, ci sami ludzi, ten sam mechanizm wyłudzania pieniędzy

DANIOwłaz

2 ostatnie komenty wystawione przez pracowników tej drukarni. nie płacą pracownikom, zatrudniają na czarno lub 1/16 etatu, o kase musisz się prosić. nie płacą kontrahentom, komornik dzwoni codziennie. to spółka zoo, któraś już z kolei którą zakładają na człowieka słupa, a potem WYŁUDZAJĄ pieniądze od innych firm. "trzeba się narobić żeby zarobić, nie?" w tej firmie nikt nic nie robi, wszyscy mają w dupie, burdel, ciągłe zwodzenie i ściemnianie. po prostu żenada.

racja

@municz @lukas. Racja, też nie przepadam za tymi, co są tylko roszczeniowi. najpierw trzeba sie narobic zeby zarobic, nie?

lukas

@municz, a to dlaczego tak uważasz, pracowałes w ogóle w jakiejkolwiek drukarni? Bo coś mi się nie wydaje..

anulka

warunki finansowe są nie do przyjęcia, propozycję pracy bez jakiejkolwiek umowy lub ewentualnie staż z urzędu o ile się kwalifikujesz. Można też zapomnieć o obiecanej zapłacie za przepracowane dni próbne.

anulka

( usunięte przez administratora ) E-druk to jedno i to samo. Inna nazwa i tyle. Niech Was nie zwiodą mylące wpisy.

tomasz

Co Wy gadacie? ( usunięte przez administratora )to zupełnie inna firma. Miescie sie tez gdzie indziej.Korzystalem z edruku - fakt - mieli potkniecia. Teraz korzystam z ( usunięte przez administratora )i jestem mega zadowolony.

dawny pracownik

Tak firma zmieniła nazwę na ( usunięte przez administratora ). Na początku jak się zatrudnisz to będzie cacy, a później z biegiem czasu już nie. A i niech Was nie zmyli KRS, po prostu jako właściciel wpisany jest kto inny, a w praktyce firmą nadal zarządza (usunięte przez administratora) Pozdrówka

korkoczok

uwaga firma zmienila nazwe na ( usunięte przez administratora ) uwazajcie !!

xxx

Tak podwyżki są co miesiąc wraz z premią!!!! W jakiej firmie teraz są podwyżki!!! Głupie komentarze, weźcie się lepiej do roboty. Jest kryzys i wszędzie jest ciężko!!!!

a i jakie narzędzia Ci chodzi?

mówicie że bezpłatny, ja myślę że z szefem tzn. z (Usunięte przez moderatora) warto pogadać. A zawsze jest opcja stażu przez urząd pracy, a na to może pójdzie. Wszyscy piszą jak tak jest źle ale to nie do końca prawda. Szef ma swoje za uszami ale też idzie się z nim dogadać. Każdy gada nawet z pracownicy a nadal tam pracują, a gdyby było naprawdę tak źle to by się zwolnili, a są osoby które pracują już tam dwa lata.

borysek

ja Cie rozumiem kolego. Po prostu wyciągnij wnioski z pow. komentarzy.

borysek

firma przyjmuje na staż ale bezpłatny i to bardzo chętnie. serdecznie zapraszamy

dawny pracownik

Ja też wiem o co chodzi, ale ten temat nie powinien być tu poruszany. To jest ich prywatne życie i sprawy. I ludzie jesteście nie poważni pisać o takich sprawach.

Leszek

Informuję osobę o nicku Badd, że w związku z pomówieniem mojej osoby i wypisaniem w swojej opinii poważnego zarzutu jakim jest kradzież sprawę zgłaszam do Prokuratury. Życzę miłego dnia konkurencjo.

Łuki

...a ja współpracuję z Panem ( usunięte przez administratora ) od długiego czasu i powiem tak nigdy nie było problemów z terminowością czy realizacją zlecenia. Więc kompletnie się nie zgadzma z powyższą opinią, jesli mozna ją wogóle opinią nazwać...

Mars

Zachodzi podejrzenie, że firma E-Druk wyłudza towar od dostawców i nie płaci.Bądźcie uważni w kontakcie z tą firmą i z( usunięte przez administratora ) jego wspólnikiem.

Wojciech

Tak banery przyszły brudne pomazane porysowane z błędami drukarskimi (plamy ) jak wiadomo wszystkim za rzecz oczywistą wszyscy dostawcy w przypadku uszkodzenia przez kuriera w tym i nasza firma wysyła towar nowy i bez uszkodzeń. a państw firma robi łaskę że wysyła towar to świadczy tylko o państwa podejściu do klienta. Towar został odesłany i ponownie (epitety pod moim adresem jak śmiem w ogóle kwestionować nieomylność jego wysokości króla. Firma z pod ciemnej gwiazdy co potwierdzają inne wpisy.

xxx

Ja też się z tym zgadzam, ta firma to porażka!!!!!!!!!!

boki

zgadzam się,że ta firma to pomyłka!!!

klient

Witam nie jestem zadowolony z faktu, jak traktuje sie klientow. Zdobyc informacje graniczy z cudem, telefony nie sa odbierane, na maila jesli juz przyjdzie odpowiedz to bardzo zdawkowa i czesto niekompletna. Taka sytuacja zdarzyla sie mi juz kilkakrotnie. Zaczynam intensywnie szukac innego wykonawcy materiałow drukowanych.

Kilka faktów tak, zgadza się, ale ( usunięte przez administratora ) nie dawałeś sobie rady przez kwartał byłeś w stanie podpisać dwa zlecenia z czego obydwa zakończyły się fiaskiem. Nawet rozstać z firmą nie potrafiłeś się po ludzku tylko ukradkiem jak(Usunięte przez moderatora) mimo tego że dawano Ci wiele szans łącznie ze szkoleniami żebyś podciągnął wyniki. Ty umiałeś tylko olewać tematy. Szkoda. Złej tanecznicy... Firma jaka jest każdy wie, ale mimo kilku wad trzeba przyznać że jest rodzinna atmosfera, a to w dzisiejszej gonitwie za pieniądzem - rzadkość.

Zostaw opinię o E-Druk Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-Druk Sp. z o.o.