Opinie o Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

Polecam pracę w tej spedycji.

Amanda
@rysio

A jeżeli się już zdarzy, że trzeba popracować trochę po godzinach, to czy ten czas jest normalnie wypłacany? Jeśli tak, to daj znać, czy stawka za te nadgodziny jest większa, czy płacą tyle samo. Dopytuję tak, bo myślę nad aplikacją...

Polecam pracę w tej spedycji.

Sebastian

Fajnie. Ja też chciałbym sie zatudnić jako spedytor. Praca w stałych godzinach czy trzeba być pod telefonem też po pracy żeby mieć kontakt z kierowcami? Jak trzeba siedzieć po godzinach to płaca z to dodatkowo?

Seba2 Nowy wpis
@Sebastian

Szukasz pracy jako spedytor i oczekujesz że po 16 możesz wyłączyć telefon...? w takim razie masz zerowe pojęcie o branży. Lepiej idź do Biedronki. tam masz 8h pracy i święty spokój

@Seba2

Pisali przecież ze studenci są przyjmowani, wiadomo ze na zajęciach różnie to przedstawiają. Po jakim czasie udaje się takiego swiezaka już wdrożyć całkiem w temat? i wtedy jak faktycznie godzinowo to wypada? Nazbierane prowizje zrekompensują ten poświęcony czas? Firma robi obroty?

rysio Nowy wpis
@Seba2

@sebastian nie słuchaj takich bzdetów, wszystko zależy od Ciebie. Jeśli potrafisz się dobrze zorganizować i dogadać z przewoźnikami/kierowcami to nie będziesz wisiał na telefonie po godzinach. Wiadomo że zawsze może zdarzyć się awaria/problem i trzeba go na cito rozwiązać ale tak jest w każdej branży, nie tylko w TSL. A jak ktoś pozwala sobie wchodzić na głowę to już jego problem

Amanda Nowy wpis
@rysio

Macko

Opinia negatywna. Po wysłaniu aplikacji otrzymałem podziękowanie za udział w rekrutacji i odrzucenie aplikacji. Dodam, że jestem osobą z dużym doświadczeniem w transporcie w środowisku międzynarodowym. Może widełki 5000-7000 zł to za dużo jak za pracę spedytora? Jak dla mnie to kolejny dziadtrans werbujący studentów lub tych, którzy nie mają doświadczenia i chcą pracować za najniższa krajową. Zdecydowanie nie polecam.

@Macko

Ale te 5-7 K to była Twoja propozycja finansowa? Brutto, czy netto? Bo firma ma teraz ofertę pracy dla spedytorów w 16 lokalizacjach i podaje swoje widełki 8-19 K brutto. Może nie o kasę poszło, ja na Twoim miejscu poprosiłbym o feedback, żeby wiedzieć, co się tam nie spodobało w moim cv. Bo jeśli 19 K to realne zarobki, to chyba warto powalczyć, co?

Cześć. Na stanowisku spedytora kasa dobra? Przeczytałem na stronie firmy jakie warunki trzeba spełniać, aby być spedytorem ale teraz chętnie bym ustalił, co firma oferuje :D Widzę tylko, ze trzy razy w roku na koszt firmy organizują jakieś wycieczki. W praktyce serio nic za nie nie trzeba płacić i rzeczywiście są? Podali też, że można pracować home office. Jest opcja w 100% zdalnie, czy jednak do biura trzeba się i tak stawiać?

Animex

Jesteśmy firma transportową ,Od od roku współpracujemy , Pieniążki na czas , Kontakt ze spedytorem miły i rzetelny .Polecam

Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Spedytor. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Mirosław

Cześć. Na ich stronie zauważyłem, że szukają spedytora. Tu nieźle się wypowiadacie o pracy tam, dlatego tak rozkminiam sobie, czy aplikować. Zachęcająco wygląda to co napisali o jasnym systemie premiowania. Ktoś poda kwotowo, jak to wychodzi do pensji podstawowej? Napisali też o możliwości pracy w systemie home office. A jak jest z możliwością dogadania na 100% pracę zdalną?

Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k. prowadzi rekrutacje w miejscowości Gdańsk. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Mateusz

Rekrutacja prowadzona jest w całej Polsce, zdecydowanie warto, warunki bardzo dobre - zainteresowanych zapraszamy https://www.kompasspedycja.pl/oferty-pracy.html

Spedytor

Pracuje w firmie kilka lat. Jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam

Miłka
@Mateusz

Jak wygląda praca w tej firmie, jakie są realne zarobki i atmosfera?

Mateusz

Nasze drogi zeszły się przypadkiem, to co dało się zauważyć już na samym początku- człowiek zawsze znajduje się na pierwszym miejscu. Dobra atmosfera, fajni ludzie, Zawsze można o wszystkim porozmawiać, nie ma tematów tabu, frontem do pracownika. A przy tym godna płaca za wykonaną pracę :) Jednym słowem - polecam

Agnieszka

@waldemar czy już problem z pieniędzmi się wyjaśnił? Pozdrawiam

@Agnieszka

Pani Agnieszko. Proszę zwrócić uwagę na daty krytycznych komentarzy. Wszystkie w jednym terminie. Dziwnym zbiegiem okoliczności, zaraz po naszym zapytaniu 30.04.2020, zgłosiła się do nas firma czyszcząca opinie w sieci z propozycją swoich usług. Oczywiście wierzymy że to naprawdę tylko zbieg okoliczności :-) Zachęcam do analizy naszego profilu na giełdzie Trans i TimoCom, gdzie ma Pani pełen obraz od 2010 roku.

Waldemar

Niestety i ja miałem kłopoty z kasą za dwa miesiące. Nie polecam nikomu tak obłudnej i zakłamanej firmy.

Daniel
@Waldemar

Panie Waldemarze, morze Pan napisać proszę coś więcej? jest Pan przewoźnikiem, kierowcą?

Basia

W tej firmie mąż pracował, a przestał przez fakt, że pracował więcej niż można. Jak mówił, że za długo jest w ciągu dnia w drodze, to słyszał, że chętnych jest wielu. Mamy małe dziecko i nie chciałam stracić męża, bo zaśnie trasie. Dusiłam go o odejście i całe szczęście, że mąż odszedł. Firma sobie potrąciła część wynagrodzenia za karę, ale i tak nie żałujemy.

Tonik

Do pracy idzie się po to żeby pracować bo za to płacą. Firma jest ok dla dobrych pracowników.

Czarek

Czy warto aplikować? Podpowiedzcie jak idzie rekrutacja?

SZOFER
@Czarek

Dziwna rozmowa kwalifikacyjna. Próba sprawdzenia, czy przyjde za grosze. Było nieprzyjemnie...

Zenon C.

Firma, której nie polecam. Problem z wypłatą i urlopem. Zapieprzaj w trasę i nic nie chciej. Porażka!!!

Niki

Szkoda, że nikt nic nie pisze. Interesuje mnie firma i liczyłem na was.

JD
@Niki

Mala spedycja, ciezko cos wiecej powiedziec.

Jurand ze Spychowa
@Niki

Kolego, podpytaj parowników na transie, i masz odpowiedź

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

Ilona

Kompas Spedycja na swojej stronie internetowej opublikowało rekrutacje na stanowisko spedytora. Czy ktoś w ostatnim czasie brał udział w tej rekrutacji? Firma w ogłoszeniu napisała, że oferuje jasny system premiowania. Na czym on dokładniej polega?

Grześko
@Ilona

Witam, w sierpniu będzie rok jak pracuję w Kompasie i nigdzie indziej nie planuje się wybierać :) Bardzo dobry system premiowania, częste wyjazdy integracyjne. A to, że nie jesteśmy wielkim molochem, uważam za pozytyw bo atmosfera jest na prawdę fajna, tego można się nawet przekonać na samej rozmowie kwalifikacyjnej z szefem :)

Ilona

@JD, ze strony wynika, że mają dostęp do 15 giełd w Europie i cały czas zachęcają do rekrutacji. Może to oznacza, że cały czas się rozwijają? Jeśli piszesz to jako pracownik Kompas Spedycja to potwierdź czy dobrze myślę?

Zostaw merytoryczną opinię o Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k.?

Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k.

Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k.