Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k.

Adres: Nowodworska 6 lok. 62, 85-120 Bydgoszcz

NIP: 9532637300 REGON: 341343457 KRS: 0000438098

Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k.

Filtruj opinie po kryteriach:

Czarek
 Opinia

Czy warto aplikować? Podpowiedzcie jak idzie rekrutacja?

Niki
 Opinia

Szkoda, że nikt nic nie pisze. Interesuje mnie firma i liczyłem na was.

JD
@Niki 13.04.2018 19:24

Mala spedycja, ciezko cos wiecej powiedziec.

Jurand ze Spychowa
@Niki 13.04.2018 19:24

Kolego, podpytaj parowników na transie, i masz odpowiedź

Zainteresowany
 Opinia

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

Ilona
 Opinia

Kompas Spedycja na swojej stronie internetowej opublikowało rekrutacje na stanowisko spedytora. Czy ktoś w ostatnim czasie brał udział w tej rekrutacji? Firma w ogłoszeniu napisała, że oferuje jasny system premiowania. Na czym on dokładniej polega?

Grześko
@Ilona 07.05.2018 14:33

Witam, w sierpniu będzie rok jak pracuję w Kompasie i nigdzie indziej nie planuje się wybierać :) Bardzo dobry system premiowania, częste wyjazdy integracyjne. A to, że nie jesteśmy wielkim molochem, uważam za pozytyw bo atmosfera jest na prawdę fajna, tego można się nawet przekonać na samej rozmowie kwalifikacyjnej z szefem :)

Ilona
 Opinia

@JD, ze strony wynika, że mają dostęp do 15 giełd w Europie i cały czas zachęcają do rekrutacji. Może to oznacza, że cały czas się rozwijają? Jeśli piszesz to jako pracownik Kompas Spedycja to potwierdź czy dobrze myślę?

Zostaw opinię o Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompas Spedycja Sp. z o.o. sp.k.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.