Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

niezadowolony

Słabe zarobki, wynagrodzenie skonstruowane tak, że 20 - 30 % płacy to premia (która dość często jest ucinana) i ZERO szkoleń. Zdecydowanie nie polecam.

robol

ogólnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz za dożo nadgodzin to z premi ucinają. kierownik jest psychiczny jakiś. za byle co Cię niszczy psychicznie. nie polecam pracować w tej firmie.. lepiej mieli w obozie..

Zainteresowany

Jaka zarobki są dla elektronika?

życzliwy

nadwyżka produkcji w cimacie ciągle zatrudniają. Firma się rozbudowuje od marca 2017 zostamnie uruchomiona nowa hala produkcyjna. pozdrawiam.

goout

zawiedziony
@goout 05.07.2016 14:29
Dlaczego firma co pare miesiecy wystawia na pracuj.pl te same ogloszenie -technik elektronik inzynier elektronik? Taka rotacja?...

Po to aby znaleźć kolejnych mlodych i nieswiadomych pracownikow ktorzy beda robic za grosze po szkole,nastepnie sie ich niszczy psychicznie i finansowo-gdy sie zwolnia zamienia sie ich kolejnymi. Ogolnie to kolesiostwo,a jednostki wybitniejsze sie eliminuje gdyz stanowia zagrozenie.nie polecam

@zawiedziony 25.01.2017 13:09

Z Cimatu przez ostatnie lata zwolniły się dwie osoby, pomijając 2 kilka które po max. 1,5 roku wróciło. Zatrudnienie wzrosło o 30%.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.