TYGODNIK ANGORA - Przegląd prasy krajowej i światowej

Łódź

Opinie o TYGODNIK ANGORA - Przegląd prasy krajowej i światowej

anet90

To jest prawda oni nawet po przegranej PO dalej ich agitują na łamach gazety Angora też przestaje to czytać cały czas wychwalają mało obiektywizmu, że gnaj Angoro a szkoda bo kiedyś przyjemnie mi się czytało było jakby dawniej bardziej niezależnie teraz jakby PO was przejęło na dobre szkoda.

jj

Człowieku, to jest strona z opiniami o firmach, a nie strona tygodnika!

szuwar

czytam wasza gazete od kilku lat. obecnie mieszkam w niemczech. pisze w imieniu mojej zony. oboje pasjonowalismy sie dziennikarstwem, zona pracowala nawet w lokalnych mediach prasowych, ukazalo sie kilka jej artykulow. na studiach w ramach zabawy zredagowalismy wspolnie gazete, jeden numer, byla to proba dziennikarsko-satyrycznego uderzenia w srodowisko studenckie. bylo zabawnie... pisze do was bo wiem ze zona z checia wrocialby do pisania i chcialbym jej zrobic niespodzianke. kiedy pisala prace licencjacka na temat GW, zainteresowala swoja osoba ludzi pracujacych dla dodatkow regionalnych tejze gazety. nie wiem czym sie kierowala ale odmowila wspolpracy. pisze o tym wydarzeniu chcac jedynie pokazac ze jednak ma zadatki na dziennikarke. wiem ze moja prosba brzmi niesamowicie dziecinnie ale bylbym wdzieczny gdybyscie sie chociaz odezwali. (usunięte przez administratora) pozdrawiam i dziekuje.

Zostaw opinię o TYGODNIK ANGORA - Przegląd prasy krajowej i światowej - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TYGODNIK ANGORA - Przegląd prasy krajowej i światowej