Opinie o Wydawnictwo Westa-Druk Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Westa-Druk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wydawnictwo Westa-Druk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Westa-Druk Sp. z o.o. w Łódź

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma Wydawnictwo Westa-Druk Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Gonzo Nowy wpis
Inne
@Pytanie

Czasem widziałem roboty pracujące na identycznych stanowiskach, ale częściej nawet one wykonywały pracę gorzej lub lepiej oraz mniej lub więcej. Ludzie jednak nigdy nie wykonują tej samej pracy i każdy dostarcza inny rozmiar zysków do firmy, czasem wyróżnia się kobieta, a czasem mężczyzna. Praktycznie nigdy w rozwojowych firmach nie ma identycznych stawek dla pracowników na wybranym stanowisku, bo w celu ściągnięcia kluczowych, wyróżniających się jednostek, firmy są zmuszone płacić im więcej.

Kacper Nowy wpis

Czy rozmowa o pracę do firmy jest dzielona na etapy?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Wydawnictwo Westa-Druk Sp. z o.o.?

Piotrskorpion
 Rekomendacja

Czytam Angorę, a wcześniej Agorę praktycznie od niepamiętnych czasów. I niezależnie co tam jest napisane, czy to się komuś może spodobać, czy nie, ich informacje są zawsze prawdziwe. Jeżeli natomiast niektórym chodzi o to, żeby nie widzieć negatywów w postępowaniu ich partii, to mają do wyboru inne tytuły prasowe. A niezależnie od polityki Angora porusza bardzo wiele ciekawych tematów, które mogą naprawdę zainteresować wielu czytelników. I jest to raczej większa część materiału, niż polityka. Mnie nieco irytują takie wiadomości plotkarskie, wiadomości o kolejnych rozwodach, ślubach czy też innych historii o mniej lub bardziej znanych postaciach. Mimo wszystko jestem stałym i wiernym czytelnikiem i takim już pozostanę. Redakcji życzę jak największych sukcesów i ciekawych tematów

Władek
@Piotrskorpion

Cytuję"Żeby nie widzieć negatywów ich partii ..."No,właśnie Panie Piotrze.Tygodnik (brukowiec) Angora to taka "Trybuna Ludu" (pamięta Pan tą gazetę) dla partii PO.Nic dodać,nic ująć.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wydawnictwo Westa-Druk Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Przedstawiciel techniczno-handlowy
Łódź
Amii Sp z o.o.
(459 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Łódź
Polenergia Fotowoltaika S.A.
(12 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager
Łódź
Trichopartner Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik Serwisant
Łódź
Novoferm Polska Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Władek

Typowy brukowiec krytykujący partię PIS.Po prostu szkoda,że farbą drukarską zanieczyszczają środowisko i marnują papier.W tej gazecie dobrej jakości jest tylko papier.

Piotrskorpion
@Władek

A czy PIS jest tylko do głaskania i wnoszenia pod niebiosa? Nawet w najbardziej kochającej się rodzinie, jeżeli ktoś popełnia błędy, to mu się je wytyka. Ja mam już swoje lata, więc na szczęście tego nie doczekam, ale zastanów się, jak o Tobie i bezkrytycznych zwolennikach Twoich idoli będą rozmawiać następne pokolenia. Dom buduje się nie dla siebie, tylko kilku pokoleń. A naszym domem niezależnie od przekonań politycznych czy ideologicznych jest Polska. Przed wielu laty niejaki Edward G. też ją zadłużył, ale chociaż zostało sporo wartości materialnych dla obecnych pokoleń, choćby osiedla mieszkaniowe, trochę inwestycji, a także olbrzymi rozwój wsi. Natomiast po 500+ jeżdżą wraki samochodów, wzrasta spożycie alkoholu, co nawet przekazała państwowa TV. A to co teraz jest za darmo, te obecne i kolejne pokolenia będą musiały zwracać. I zajmie im to wiele lat, a sytuacja w kraju będzie podobna to tej jak obecna w Wenezueli. Dużo się mówi, ale nie dba o stan opieki zdrowotnej, o sprawach seniorów, czy też stanem infrastruktury. A będzie jeszcze gorzej. Te teoretyczne wzrosty płacy minimalnej pogłębią tylko istniejącą biedę. Bo ceny wzrosną bardziej, niż te dodatki. Już teraz niby poprawie sytuacji wzrasta liczba można powiedzieć nędzarzy, ludzi którzy nie mają żadnych perspektyw na bliższą czy dalszą przyszłość. Można by o tym pisać tomy, ale jeżeli patrzy się jak koń zaprzężony do furmanki tylko w jednym kierunku, nie widzi się wielu różnych aspektów zbliżającego się krachu. I właśnie między innymi Angora jest tygodnikiem zwracającym uwagę na te sprawy. Nauczmy się patrzeć perspektywicznie i wyciągajmy wnioski. To tylko w cyrkach wytresowane zwierzęta pozbawione wolności zrobią wszystko za nędzny ochłap. A podobno jesteśmy myślącymi istotami.

Władek
@Piotrskorpion

Ogólnie nie interesuje mnie polityka. I PIS i PO są tyle samo warte.Tylko jest tendencja wśród typowych brukowców,że jak nie mamy o czym pisać to krytykujemy partię PIS.Co prawda kupuje tą gazetę ale biorąc ją do ręki już z góry wiem jakie będą artykuły.Jeszcze dwa lata tygodnik był super,"dawał" wszystkim po równo.Dziś ten brukowiec z dumą przedstawiany gdzie jest sprzedawany (wyjątkowo wśród innych brukowców) jest ukierunkowany politycznie.

Janek

@Katowiczanin Ale to jest forum dla pracowników firmy a nie dla klientów.

Katowiczanin

Jeden z najbardziej tendencyjnych politycznie tygodników. Dosłownie każdy artykuł czy szersza informacj z dziedziny Polityka zionie nienawiścią i ośmieszaniem PiS. Żenada. Szkoda, bo kiedys bylo to w miarę neutralne pismo. Ludzie tan piszący to z całą pewnością nie są dziennikarze. Straszne.

Administrator

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja TYGODNIK ANGORA - Przegląd prasy krajowej i światowej na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Łódź i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ANNA

SPROSTOWANIE DO ANGORY NR46 Z12LISTOPADA2017 DO ARTYKUŁU ROBERT GWIAZDOWSKI SORRY,KASA JEST PUSTA NAPISANA JEST NIEPRAWDA W AUSTRALII CO 2 TYG JEST WYPŁACANA RENTA WIĘC W PRZELICZENIU NA POLSKĄ WALUTĘ KWOTA POWINNA BYĆ NIE 1600ZL TYLKO PODWÓJNIE 3200ZŁ

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anet90

To jest prawda oni nawet po przegranej PO dalej ich agitują na łamach gazety Angora też przestaje to czytać cały czas wychwalają mało obiektywizmu, że gnaj Angoro a szkoda bo kiedyś przyjemnie mi się czytało było jakby dawniej bardziej niezależnie teraz jakby PO was przejęło na dobre szkoda.

jj

Człowieku, to jest strona z opiniami o firmach, a nie strona tygodnika!

szuwar

czytam wasza gazete od kilku lat. obecnie mieszkam w niemczech. pisze w imieniu mojej zony. oboje pasjonowalismy sie dziennikarstwem, zona pracowala nawet w lokalnych mediach prasowych, ukazalo sie kilka jej artykulow. na studiach w ramach zabawy zredagowalismy wspolnie gazete, jeden numer, byla to proba dziennikarsko-satyrycznego uderzenia w srodowisko studenckie. bylo zabawnie... pisze do was bo wiem ze zona z checia wrocialby do pisania i chcialbym jej zrobic niespodzianke. kiedy pisala prace licencjacka na temat GW, zainteresowala swoja osoba ludzi pracujacych dla dodatkow regionalnych tejze gazety. nie wiem czym sie kierowala ale odmowila wspolpracy. pisze o tym wydarzeniu chcac jedynie pokazac ze jednak ma zadatki na dziennikarke. wiem ze moja prosba brzmi niesamowicie dziecinnie ale bylbym wdzieczny gdybyscie sie chociaz odezwali. (usunięte przez administratora) pozdrawiam i dziekuje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Westa-Druk Sp. z o.o. - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Wydawnictwo Westa-Druk Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Komuny Paryskiej 5A
    90-007 Łódź
  • NIP: 1231020701 REGON: 15680931 KRS: 0000205389
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Wydawnictwo Westa-Druk Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii