Opinie o City Plus Taxi w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie City Plus Taxi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie City Plus Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Plus Taxi w Gdynia

Robert

Kierowca taksówki, hm może i zajęcie nie takie łatwe bo wymaga poświęcenia dużo czasu, koszta działalności, utrzymania auta i innych opłat nie napawają optymizmem, do tego jeszcze pseudo ubery srery itp. więc się nie dziwię, ze opinie tutaj są tak skrajne ponieważ mało który taksówkarz nie narzeka. Tych co nie narzekają jest też wielu i z nimi się fajnie podróżuje, ponieważ to kierowcy którzy dużo pracują i ich zarobki są odpowiednio wysokie. Takie stękanie taksówkarzy słychać w każdej firmie , a prawda jest taka, że każdy kierowca chciałby tylko dużo zarabiać i jak najmniej pracować, Czasy hoteli, bojków i naiwnych Norwegów dawno minęły, teraz trzeba jeździć i mniej narzekać .

Dominika

@romek a czemu jesteś zadowolony z pracy w City Plus Taxi? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafiłbyś wymienić? Podałbyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić. A i ważne jest, żeby swoje wypowiedzi uzasadniać, bo wtedy wnoszą wartość dla forum.

romek

ja jestem zadwolony, gdzieś pracować trzeba więc nie narzekam

Dominika

@elwin54, @maniek, @zbyszek a powiecie dlaczego jesteście zadowoleni? Czy tylko atmosfera jest dobra w firmie City Plus Taxi czy coś jeszcze. Opinia użytkownika @carson jest całkowicie odmienna. To w końcu jak wygląda praca w tej firmie? Warto aplikować?

Dozorca

pieknie bajka oby wszycy tak bajerowali to swiat byl by cudowny i jehowi by nie mieli nic do roboty

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
zbyszek

miła atmosfera nie ma co narzekać

maniek

ja jetem zadowolony, zawsze wypłącają mi na czas wiec nie narzekam

elwin54

ja jestem zadowolony z pracy tutaj

carson

Pracowałem w tej firmie i twierdzę ze jest to porażka a ci co piszą że jest im dobrze to chyba nie pracowali w innych firmach taksówkowych i nie wiedzą że może być lepiej. Wiem co piszę bo mam 30 letni staż na taxi i zaczynałem jak nie było jeszcze łączności bezprzewodowej i klienta brało się tylko ze słupka. Nigdzie na taxi nie ma miodu ale moje zarobki są w innej firmie dwukrotnie wyższe niż w City Plus Taxi I staram się być obiektywny. Gdyby tak było dobrze to nikt by nie odchodził a z tego co wiem to rotacja olbrzymia i przychodzą do firmy albo nowicjusze albo osoby żle poinformowane co do mozliwosci firmy.

Przez przypadek trafiłem na tą stronę i nie wierzę, City Plus Taxi Gdynia jeżdżę z nimi od lat zawsze wszystko ok nawet w sylwestra jako jedna z niewielu firm odbierają telefony. Zawsze mogę na nich liczyć. Te wpisy to jakiś polski "HEJT", jak to u nas każdy chciałby dostawać pieniądze za darmo. Rozmawiając z kierowcami podczas jazdy wiem , że nie jest to łatwy chleb. POLECAM panowie zawsze uczynni i pomocni.

khy

w większości firmach jest tak jak mówisz @kak ...

tomi

tragedia wyzysk kazda firme gdzie jest wlasciciel omijaj stowarzyszenie to tak bo inaczej regulują toba i (usunięte przez administratora)

Po rozmowie z Prezesem myślę że człowiek myśli o sobie, bo dlaczego nie jest opłata od ilości kursów tylko stała i jeszcze ten okres wypowiedzenia

matroneo

Może mi ktoś napisze konkretnie jak wygląda praca w tej korporacji, ile miesięcznie można zarobić na początek i później jeżdżąc przypuśćmy 8 godzin dziennie. Jak się rozliczam? Czy pieniądze są moje do rozliczenia czy muszę się rozliczyć z korporacją? Jak mam zarejestrować się w działalności gospodarczej korzystnie? Jakie opłaty skarbowe? Który PIT? Jakie opłaty ZUS? Ile to wychodzi za godzinę czy kilometry? Może inne jeszcze konkrety dla początkującego.

matroneo

Może mi ktoś napisze jak wygląda sprawa koncesji i jakie są koszta?

tartak

polecam

carson

'SZEFIE KORPORACJI KORZYŚCI PISZEMY PRZEZ RZ.CZY TAKIE BYKI BĘDĄ NA WYPASIONYCH BANERACH W NOWEJ AKCJI PROMOCYJNEJ???

lol

Na autach jeżdżących w City Plus macie cennik, na tylnej szybie jest jak byk Gdańsk - Wejherówek w jednej cenie !Liczba kierowców i ilość zleceń nie jest objęta tajemnicą. Jeśli ktoś nie umie sobie tego przekalkulować to niech pie....li że mu źle ..... bo liczył na więcej. Sam jeżdżę tam od niedawna i jest jak jest. Bądźcie ludzie obiektywni.....nikt nikogo nie oszukuje ani nie okrada.

złotówka

Obecnie kolejni kierowcy składają wypowiedzenia no bo kto chcę pracować na takich zasadach przy traktowaniu jak za panszczyzny

Nr 71

Obecnie jedna z najwyższych składek w Gdyni ( 430 zł). Wyższe tylko w S-Klasie i Mercu ale tam jest inny Klient. Przeglądając zlecenia ma się wrażenie, że te dobre dostają ciągle ci sami kierowcy, kiedyś myślałem, że to przypadek ale przestawłem już w to wierzyć... Obecnie jest około 100 kierowców i ciągle przyjmowani są nowi chociaż zleceń nie przybywa. Jak łatwo się domyśleć, więcej kierowców, mniej zleceń na osobę. Weszło również nowe rozporządzenie nakazujące jeżdzić od Sopotu do Wejherowa i Pucka na jednej taryfie bez tzw. powrotu. Dla Klienta ok ale dla kierowców juz nie tak bardzo... Jeżeli ktoś Wam mowi, że moża super zarobic to ma na myśli prezesów nie kierowców no chyba, że bedzie się pracować 7 dni po 12h.

nr 71 Leszek
@Nr 71

" Odważny człowieczku". Podpisz się własnym numerem radiowym.

tia

Byc moze ta firma to numer 1 w trojmiescie,byc moze maja powody do dumy,ale praca w tej korporacji to upadek w pierwszy dzien,uklady i uklady lepiej isc szukac smieci bo to ciekawsze zajecie niz zasiasc za kierownica pod szyldem tej firmy!mozna wymieniac wiele zlego mi sie nie chce wystarczy ze obiecuja zlote gory tyle ze wszystkie korporacje w gdyni maja kiepskie dochody,tak wiec nie ma co sie łudzic po co dawac kase na skladki jezeli zlecen mało jasne ze znajda sie tacy co beda w piesniach wychwalac super zarobki tyle ze chcial bym wiedziec kto zarobi na taxi w tej korporacji 9000 tys zl:)przy zawieszaniu za byle co,a sami kierowcy to nie koledzy tylko wspolpracownicy czyli lepiej kogos pod....ac bo jak go zawiesza to wiecej byc moze kursow dla mmnie tak to wyglada zycze powodzenia w podpisywaniu umowy byle szybko bo jak sie placi skladke to wszystko ok tak wiec powodzenia naiwnym.ps sa w tej firmie tez normalni ludzie ale to juz jest na wymarciu,przez tez uklady i podpieprzanie nie ma jednosci a tylko strach ok to by bylo na tyle wiecej pisac nie bede bo szkoda juz czasu :)

Zostaw merytoryczną opinię o City Plus Taxi - Gdynia

• Jak się pracuje w City Plus Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy City Plus Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Plus Taxi?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Plus Taxi?

Kandydaci do pracy w City Plus Taxi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Plus Taxi
2.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Stryjska 24
    81-506 Gdynia