Opinie o City Plus Taxi w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie City Plus Taxi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie City Plus Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Plus Taxi w Gdynia

Lampard Nowy wpis

Niestety opinie wszystkich są ewidentnie wyssane z palca pracuje dla nich już 2 miesiące szczerze ? Przez te 3 miesiące jeżdżąc po 12 godzin dziennie od pon do pt i soboty i bez po 8 godzin zarobiłem uwaga 4.000 zł odliczając już koszta paliwa i mycia itd samochody są w stanie naprawdę do wyrzucenia ponad 50 % pojazdów tam nie powinna przejść badania technicznego ani nie dopuszczona na drogi publiczne ze względów bezpieczeństwa! Szefostwo mam mieszane uczucia na początku fajnie będzie przekonywał że dużo zleceń ta jasne...... A teraz totalna zlewka żeby siano się zgadzało I teraz najlepsze pupilki centrali każdy kto pracuje w korpo wie o co chodzi stałe kursy którzy dostają stali kierowcy więc jak masz zarobić ? Widzę że ta firma schodzi już na psy..... Wymiana pracowników stała ktoś odchodzi i nowy przychodzi dla przyszłych kierowców nie polecam tego korpo

Mati Nowy wpis

Jeżdżę w tej firmie już jakiś czas - kilka lat, szefowie super zawsze pomocni, opłaty na poziomie wszystkich korporacji, nie bardzo wiem co ma oznaczać ten szeroki łuk. Na TAXI zawsze trzeba było i tak jest nadal dużo pracować, aby dobrze zarobić to nie jest etat w firmie. Jeśli ktoś myślał, że zarobić leżąc w domu to nie praca dla niego, a jak chce porównać warunki to zapraszam do ubera lub bolta tam jest dopiero praca za przysłowiową "(usunięte przez administratora)". Kto jest pracowity to zarobi napewno powyże średniej i to bardzo.

Ma Nowy wpis
@Mati

Kierowców jest więcej niż zleceń. Dłużej pilnujesz przysłowiowego słupka niż jeździsz. Na bolcie mniej stoisz więcej jeździsz i lepiej na tym człowiek wychodzi. Prezesi nastawieni na zarabianie pieniędzy co jest zrozumiałe, ale przez to kierowca nie ma dobrego zarobku gdyż stoi a nie zarabia przez znaczną różnicę kierowcy>zlecenia a abonament trzeba tygodniowo zapłacić. Najlepiej gdyby potencjalny pracownik tyrał 24h na dobę to wtedy fakt można zapewne ładnie zarobić. Praca na samochodzie city plus taxi jest nieopłacalna. Z góry dostajesz grafik na miesiąc, do którego trzeba się dostosować i stałą opłatę oraz koszty paliwa raz na tydzień i gazu codziennie po swojej stronie. Podsumowując praca idealna dla ludzi, którzy nie mają życia prywatnego.

firletka

Na stanowisku dyspozytora taksówek nieprzestrzegane są prawa pracownicze. Firma oferuje umowę o pracę na część etatu, a reszta "pod stołem". Wychodzi zawrotna stawka 16 zł/h. Żenada żeby w XXI wieku tak traktować pracowniczki. Niech właściciel sam spróbuje wyżyć za taką kwotę w obecnych czasach.

kierowca

Panowie, widzialem ogloszenie na że szukają na kierowcę (usunięte przez administratora) i oferujom umowe o prace i 6 tysięcy co miesiąc. Czy możecie powiedzieć jak to naprawdę wygląda, czy te 6 tysiaków to za etat czy raczej za 2 etaty ?

Kiero
@kierowca

6 tys za etat w City Plus? Chyba na własnej działalności, gdzie płacisz samemu ZUS i na własnym aucie , w sezonie oczywiście, po kilkanaście godzin w aucie.

@kierowca

Oferujom?????

Dozorca

pieknie bajka oby wszycy tak bajerowali to swiat byl by cudowny i jehowi by nie mieli nic do roboty

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Natalia

widziałam, że ktoś rok temu podważał stawkę 6 tys na własnej działalności tutaj... czyli było to uzasadnione na tamten okres skoro nikt nie zaprzeczył? A orientuje się ktoś jak teraz to wygląda? ile najwięcej na b2b się zgarnie?

GA

Skladka najwyzsza w calym trojmiescie, zlecen bardzo malo, machlojki fakturowe na korzysc city, stawki za Km jedne z najnizszych i bardzo dlugi okres wypowiedzenia i kary finansowe za wszystko co tylko mozliwe....nie podpisywac umow z nimi bo skonczy sie bardzo źle, jesli ktos szuka stowarzyszenia to szukac czegos z sopotu albo GD ew. Bez korpo i bez stresow na swoich stawkach.

@GA

Witam, w odpowiedzi na zaistniały wpis pragniemy sprostować i wyjaśnić. Składka 480 zł na poziomie większości firm taxi , jest kilka firm z wyższym składkowym. Stawka za km- 2 zł , stawki w trójmieście zaczynają się od 1,6 do chyba 3 zł ( te z wyższymi cenami za km stosują zniżki na telefon i im również wychodzi dwa zł lub więcej ), jest wiele firm po 1,67, 1,80, 1,96 . My z ceną 2 zł plasujemy się po środku . Brak kar finansowych. Okres wypowiedzenia trzymiesięczny, można też zakończyć umowę od razu w wypadku pilnej potrzeby. Umowa o współpracy bez kwoty wejściowej. City Plus Taxi jest Spółką a nie Stowarzyszeniem. Widać z powyższego wpisu, że dokonała go osoba nie znająca ani firmy ani zasad w niej panujących. Szkoda, że ktoś hejtuje ale na to firmy nie mają wpływu.

oP
@GA

Jedno wielkie kłamstwo

Łukasz
@oP

Masz inne zdanie na temat pracy w firmie City Plus Taxi? Widzę, że określasz to co napisał użytkownik @GA kłamstwem, więc może wyrazisz swoje zdanie? Będzie mi miło móc dowiedzieć się od Ciebie czegoś o tej korporacji. Nie mam kompletnie doświadczenia w tej branży, więc może dzięki Tobie zacznę cokolwiek łapać? Mam taką nadzieję.

Rysiek

Praca konkretna , w dobie koronawirusa nawet bardzo. Trzeba dać od siebie coś, aby dobrze zarobić. Prezes Konkretny nie owija w bawełnę i nie obiecuje gruszek na wierzbie, mówi jak jest. Polecam

Grzesiek

Wystarczy popatrzeć na ten spokój na forum i można wyciągną wniosek, że jest dobrze i ludzie nic nie piszą.

Grzegorz

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda jednak te opinie , które czytam wydają mi się "stekiem bzdur" że Prezes zły , że stawki małe , że to , że tamto . Otóż dokładnie dziś byłem na spotkaniu i zaraz zaczynam pracę dla tej Firmy . Prezes jest Osobą bardzo konkretną, rzeczową i rozmawia się z nim w sposób przejrzysty . Jak komuś nie chce się pracować i liczy na zarobki jeżdżąc tyle co nic no to proszę mi wybaczyć ... Żeby zarobić trzeba pracować . Dla mnie proste i wręcz jednoznaczne ...

Leon

Czy ktoś w końcu mógłby napisać coś sensownego o tej korporacji? Dopiero co skończyłem czytać opinie o MyTaxi i jestem zniechęcony. Z city rozmawiałem na telefon centrali i mało kumata była ta Pani co obsługuje telefon. Dali ogłoszenie o pracy kierowcy taxi więc dzwonie i tylko słyszę, że prezes to prezes tamto. Zero kompetencji. Nie lepiej dać nr telefonu w ogłoszeniu bezpośrednio do prezesa? Wracając do tematu. Szukam konkretnej korporacji dla nowicjusza. 22 lata siedzę za kółkiem ale widzę, że na taxi to 80 % studenci już chyba jeżdżą. O zgrozo, dzieci nie potrafiące koła zmienić a dopiero autem jeździć z głową i odpowiedzialnie. Ktoś poleci dobrą sprawdzoną rzetelną i uczciwą korpo? Jestem z Sopotu jakby co ale cwaniaków nie trawie. Tylko konkrety poproszę uprzejmie. Czy i dlaczego byście polecili mi akurat City plus taxi? Pozdrawiam

@Leon

Ogłoszenia wystawia pracodawca, nie dyspozytorki centrali. Numer podany na centralę służy jedynie przekazaniu danych kontaktowych osób zainteresowanych pracą, a wszelkie szczegóły przekazuje Prezes w trakcie rozmowy telefonicznej, a następnie rozmowy kwalifikacyjnej. Tak że nie jest to niekompetencja osób pracujących na dyspozytorni. Udzielanie szczegółowych informacji na temat pracy kierowcy oraz przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych nie jest w zakresie obowiązków centrali.

Dominika

Czy jest tu ktoś w pracowników firmy City Plus Taxi? Interesują nas warunki pracy, to jakie widzicie plusy i minusy w pracy oraz wszystkie inne informacje dotyczące tego jakim City Plus Taxi jest pracodawcą oraz jak wygląda praca w tej firmie. Są to cenne informacje dla osób szukających pracy.

oligator
@Dominika

Mogę podpowiedzieć Ci tylko tyle wystrzegaj się raczej spółek typu City Plus Taxi a także innych - raczej szukaj pracy w Zrzeszeniach Taksówkarskich , jeżeli powstanie jakiś konflikt a o to nie trudno np w City Plus Taxi - potrafią ukarać Cię za nic bez żadnych konkretnych dowodów , to trudno jest się wybronić - oni zawsze mają rację.

@Dominika

Kto pisze te wszystkie głupoty i po co. Przecież widać , że w opisach nie ma nic konkretnego, żadnych konkretów tylko jakieś domysły, przecież każdy średnio inteligentny człowiek widzi, że to ktoś nakręca specjalnie, nie wiem , może admin co chwila pytając się "czy ktoś coś wie", robi taką atmosferę. Dziwne , że ponad setka kierowców jeżdzi latami i zarabia a firma realizuje coraz to nowe przetargi .

Igor

Jak się pracuje w firmie?

Franek

Na jakich warunkach można zacząć pracę w firmie?

Czarek

Czy mały odpoczynek od pracy i pisania??

Mati

Gdzie te negatywne opinie chyba niedowidzisz, niestety aby zarobić trzeba pracować. Pozdrawiam

Dominika

@niknik, @drianek, @pepek każda z Waszych opinii chwaliła pracodawcę jakim jest firma City Plus Taxi. Jednak zbyt wielu informacji z Waszych opinii nie możemy się dowiedzieć. Czy możecie uzasadnić czemu sobie tak firmę chwalicie? Jak widzicie @Mati uzasadnił swoją opinię tak, że potencjalni pracownicy mogą się więcej szczegółów dowiedzieć o firmie.

Mati

Ja jeżdżę w City Plus Taxi i nie narzekam na liczbę zleceń, śmiem twierdzić że jest najwyższa w okolicy mam kolegów w innych korporacjach i porównuję.Zarobki, to zależy od ciebie ile godzin będziesz jeżdził, jak poświęcisz 10 dziennie to będziesz zadowolony. w najgorszym okresie marzec kwiecień nie schodziłem poniżej 4 tysięcy po kosztach w innych miesiącach tylko lepiej. Trzeba pamiętać ,że ważne jest aby posiadać przyzwoite auto które nie będzie się psuło i powinno mało palić, to podstawa na taxi. Pozdrawiam

pepek

ja też nie narzekam, dali mi dobre warunki i jestem zadowolony

niknik

polecam

drianek

ja jestem zadowolony, mam umowe o prace a grafik jest do dogadania

Zostaw merytoryczną opinię o City Plus Taxi - Gdynia

• Jak się pracuje w City Plus Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy City Plus Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Plus Taxi?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Plus Taxi?

Kandydaci do pracy w City Plus Taxi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Plus Taxi
2.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Stryjska 24
    81-506 Gdynia