Opinie o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa w Wieluń

Szukam opinii na temat firmy, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Każda informacja się przyda. @GOSC, możesz rozwinąć swoją myśl?

Patka

Nie polecam.. Oszusci mówią że w ciągu dwóch dni przyjadą po paczkę a teraz nawet odebrać nie potrafią. A żeby się dogadać 10tel trzeba wykonać. Z całego serca każdemu odradzam.

Feliks

Może firma nie jest idealna ale pracownicy również pozostawiają wiele do życzenia

Piotrek

nie zgadzam sie z opiniami negatywnymi. Jezdze z ta firma przewozowa juz rok czasu i nigdy nie mialem zadnych problemow czy nieprzyjemnosci, nawet jak byl potrzebny transport a nie było wolnych miejsc to załatwili przejazd wsrod firm współpracujących.

@Piotrek

ta firma to koszmar ktoś powinien z nimi zrobić porządek na busa czekałam 2 dni aż przyjechał

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
WALDEK G.

OSZUST OSZUST nie dowozi pasazerow na czas nie zabiera o umowionych godzinach trzeba czekac pol dnia albo pol nocy na przyjazd a na miejsce przywozi pol dnia za pozno.Nie polecam tej pseudo firmy zawiodlem sie ju niestety dwa razy i rezygnoje z uslog tego pana .PARODIA PZEWOZNICZA.

@WALDEK G.

jak to możliwe że ta firma jeszcze istnieje że nikt się tym nie zajmie (usunięte przez administratora) a wyjazd z nimi to horror zamiast wyjechać 2 go to wyjazd był 4 go a pan Przemysław bardzo bezczelny i jego paniusia tą firmą powinna zająć się inspekcja brak paragonów kierowcy po 50 godz pracy busy złomki

Gabrysia
@WALDEK G.

PROSZĘ NAUCZYĆ SIĘ PISAĆ BEZ BŁĘDÓW :-) po drugie ludzie przestańcie narzekać . Na trasie są różne sytuacje , korki , objazdy , czasami zmiana trasy między innymi z powodu nielojalnych pasażerów. Jeżeli chcecie idealnie co do minuty to zamówcie sobie taxi lub samolot ;-)

Gabrysia
@WALDEK G.

a najlepiej to proponuje otworzyć własną firmę ;-) na chwilę obecną jest tylu przewoźników że zawsze można zmienić usługi, ale jak to Polak lubi pod Polakiem dołki kopać :-)

@Gabrysia

co za bzdury czytać się tego nie da są oszustami i ktoś nich zrobi z nimi porządek dwa dni czekać na busa z 2 go do 4 go

@Gabrysia

ile ci płacą za wypisywanie nieprawdy (usunięte przez administratora)

Daaaaa

TA FIRMA I PODRÓZ Z NIMI TO PORAZKA. NA POCZATKU W TRAKCIE USTALEN SA BARDZO MILI I SYMPATYCZNI, NATOMIAST PO RUSZENIU W DROGE ZACZYNA SIE PIEKLO I KOSZMAR. SZEFOSTWO ZMIENIA KURSY TRAS PRZEJAZDOW, LUDZIE PRZEWORZENI SA W NIEWYGODNYCH OSOBOWYCH AUTACH, CENY W TRAKCIE USTALANIA SA INNE NIZ TE KONCOWE PO CIEZKIEJ I MORDERCZEJ PODROZY. PROBA KONTAKTU Z SZEFEM I PROSBA O WYJASNIENIA KONCZY SIE WULGARNYMI WYZWISKAMI, KRZYKIEM I RZUCONĄ SLUCHAWKĄ. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY, UWAZAJCIE NA NICH. TRAKTUJA LUDZI JAK ZWIERZETA!!!

@Daaaaa

DOKŁADNIE TEŻ TAK MIAŁAM KOSZMAR JEDEN WIELKI KOSZMAR RODZIA CHCIAŁA JUŻ POLICJE POWIADOMIĆ BO BIGDY Z BIENIEC TAK DŁUGO NIE JECHALM DO PL

hinio

z tego co wiem i z tego co można wyszukać w internecie - to niestety nie przyjmują i nie szukają teraz nowych

Jagienka
@hinio

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!! NIE DAWAĆ OSZUSTOM ZAROBKU. Podróż z Niemiec do Polski trwała 24 godziny w tym kierowca musiał się przespać bo nie był w stanie kierować. Oszukiwanie kilometrów zjazd z trasy po różnych miastach aby uzbierać komplet pasażerów. Utrudniony kontakt z szefem nikt nie odbiera telefonu !!! Nie wiadomo co się dzieje gdzie są. TRAGEDIA !!! NIKOMU NIE POLECAM PODRÓŻY Z TĄ FIRMĄ BO MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ WIELKĄ TRAUMĄ DLA PSAŻERA JAKI DLA RODZINY !!!!!!!!!

WALDEK G.

Witam zgadzam sie ze wszystkimi opiniami negatywnymi na temat tego przewoznika mnie wyrolowal juz niestety dwa razy nie dowozi pasazerow na godzine. Mial mnie dowiezc na prom na 6.30 a dowiozl na 12.30 .UWAGA OSZUST

Feliks

Może idealna to firma nie jest ale chyba przesadziliście z tym narzekaniem. Przecież zawsze można odejść.

Agnieszka M.

Niestety nie polecam tego przewoźnika. Kierowca nie wysadził nasza ekipę zgodnie z zakupionym biletem czyli Krakow-Poronin. Zorientowalusmy się dopiero pod Zakopanem jak zadzwonił do nas drugi przewoźnik ktory miał nas zabrać z Poronina do hotelu że czeka. Kierowca stwierdził że to my powinniśmy pilnować a nie świetnie się bawiliśmy. Trochę wymiekl jak chcieliśmy zadzwonić po policję. Przez ta sytuację musieliśmy dopłacić 40zl drugiemu przewoźników który przyjechał po nas z Poronina bo nawet nie wiedzieliśmy gdzie dokładnie na trasie stoimy. Sam był zdziwiony takim postępowaniem tamtego kierowcy.

@Agnieszka M.

tą firmą powinien się wreśćie ktoś zająć to nie firma tylko koszmar

anna

wczoraj to jest 5 01 2018 wieczorem miałam telefon z tej fatum firmy i pani zakazała się o nich wypowiadać krzyk i t d zastraszanie ,przepraszam takiego słowa chyba nie znają nikomu nie polecam tej horror firmy nie ma rachunków za przejazd przy rezerwacji pani jest bardzo miła ale potem szok a sms który dostałam bardzo się przyda

Achim

Niestety byłem kierowcą w firmie tego pożal sie Boze biznesmana. Człowiek kompletnie oderwany od rzeczywistości, trasy to dosłownie trzy skrajne rejony Niemiec, cała Holandia. Łaskawca non stop ma zbyt duzo na głowie,sprawy zwiazane z innymi "biznesami",dla klienta czy pracownika zwykle nie ma czasu. 22 godziny jazdy, 3 godziny odpoczynku i czas wracac kolejne 22 godziny. Samochody typu van oczywiście z instalacja gazowa,no bo taniej, ale tankuje sie co 400km oczywiście nie na autostradzie,tylko trzeba zjechac do miasta bo bedzie taniej. Gdy sam jechał w trase, opowiadali mi jego stali klienci jak to zasypiał za kierownica, wielki zawodowy kierowca hahaha. Tobor tej firmy ? No szkoda strzepic jezyka i klikac w klawiaturę. Niedługo spotkamy sie w sądzie pracy drogi Przemku, zapewne jesli to czytasz wiesz kto Cie serdecznie pozdrawia.

@Achim

chętnie na do sprawy dodam swoje nigd więcej z tą firmą

anna

mam pytanie kto w WIELUNIU wydaje zgodę na tą fieme nie dość że człowiek stracił i zdrowie i nerwy to jeszcze nawet niema przepraszam ta firma pwina być zamknięta jak traktują ludzi tylko kasa buz sie sypie 24 godz czekania dzien opóżnienia horror nie polecam nikomu

ANNA

koszmar jak taka firma może istnieć gdzie są kontrole zamówiony buz na 3go rano opłacony jest 4 godz 1/09 i busa nie ma kto tej firmie dał zezwolenie kierowcy po 48 godz z ludzi nic sobie nie robią zgroza jazda do D 20 g0dz zgroza MOŻE WREŚCIE KTOŚ SIĘ ZA NICH WEŻNIE NARAŻAJĄ LUDZI NA NERWY NIEBESPIECZĘSTWO

Jolanta

Porażka i jeszcze raz porażka dla własnego dobra wyeliminować tą pseudo firmę. Chamy kierowcy i przedsiębiorca firmy wraz z jego żoną.

@Jolanta

Pani Jolu rezerwuje Pani transport w kilku firmach i później ma Pani pretensje. Pozdrawiamy i na przyszłość prosimy o wywiązywanie się z rezerwacji chociaż w jednej firmie.

@Jolanta czy możesz napisać coś więcej dlaczego tak uważasz? Jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa? Pamiętaj, że nie możesz nikogo obrażać na forum.Polecam zapoznać się z regulaminem, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin

Piotrek

Jechałem ostatnio i jestem zadowolony.

Waldek

W tych osądach byłbym raczej bardziej ostrożny. Nigdy nie wiadomo kto taką opinię wystawia i kim właściwie ten pasażer jest. Jest żle więc siadajcie w pociąg.

Ela

Witam, zawsze jezdze z tą firmą i mam zupełnie odmienne zdanie. Jak do tej pory nie było problemu z transportem.

Krzysztof

Ja jezdziłem kilka lat w tej firmie i co jedno moge napisac nigdy nie było problemów z wypłata . Ktos chyba bardzo stara sie zaszkodzic. Proponuje nie sugerowac sie opiniami. Nawet nie wiadomo kto je napisał. Odnosnie kolegów po fachu to skoro tak juz sie udzielaja to niech sie przedstawia a nie anonimowo :-D :-D pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa - Wieluń

• Jak się pracuje w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa?

PPHU Trans-Kos Przemysław Kostrzewa