Opinie o Lafarge Cement S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lafarge Cement S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lafarge Cement S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lafarge Cement S.A. w Warszawa

$$

~lubiem chlopcuf 2016-04-04 21:21:47ORANIE GRUŻKOWOZEM 24/7 TACHO ZA OKNO BRAK WYPLAT ALBO DO 1500 ZA MIESIECZNA ORKE CO NA UMOWIE NA RATY BRAK SZACUNKU DLA GRUŻKOWYCH PRZEZ SŁOIKOWO Tylko ON ON ON PO GODZINACH DOJENIE PALIWKA CO 3 DNI I CHOWANIE PO BAGAZNIKACH STRASZENIE BHP WYSOKIE KARY ZA BRAK ZAPIETYCH PASOW OKULARKI BUTY KAMIZELKA KASK DO 1500ZL/DZIEN OD BHP ZA PRACE W BŁOCIE BRAK POSZANOWANIA DLA GRUŻKOWYCH ZNIEWOLENIE UPODLENIE KOPANIE JAK SMIECIA PRZEZ GUMOFILCÓW Z CALEJ RODZINKI. PL (usunięte przez administratora) I PSYHIATRYK SZUKANIE FRAJEROW CO DYMAJA PO 18 GODZIN ZA FRII I SPIA NA WEZLE. NON STOP CASTING NA GRUZKOWYCH DLA DAJACYCH DYMAC SIE W *

led

umowa o prace to nie wynagrodzenie teraz na wsi zarobi 2500 to po co jechac do słoikowa

ya

nie za bardzo rozumiem ostatni wpis odnośnie władzy, bo pod tym względem chyba w firmie nic się nie zmieniło z tego co wiem? no i praca jako Operator węzła betoniarskiego wydaje się byc sensowna, ale konieczne jest doswiadczenie.

nowe i stare

premia wirtualna kaski okulary kamizelki ,zamawiasz piach cemet pisanie e maili w nieskonczonosc , malowanie sprzatanie itp

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lafarge Cement S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Construction Manager CCS.
Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ewik

Ja myślę, że można zarobić więcej niż 2 tysiące na stanowisku operatora węzła betoniarskiego. W szczególności w tej firmie. Fajnie też wygląda praca na mechanika, bo są wysokie standardy pracy i można się rozwijać. Tyle, że trzeba mieć minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

adi
@Ewik

Ewik to jesteś boot i piszesz głupoty

morek

dziwi mnie naparwde wasze podejście do pracy, przecież trzeba pracować no i nie widze w tym nic złego, ale jako Operator węzła betoniarskiego to na pewno można do 2000 zł zarobić na premii.

adi
@morek

I przez takich jak ty Morek psuję się rynek pracy operatorów albo nie potrafisz docenić swojego fachu jak go w ogóle masz.Operator węzła jest to bardzo odpowiedzialna praca a zatem powinna dobrze płatna.Twój błąd może narazić na poważne straty albo nawet katastrofę budowlaną. W Lafarge nikt tego nie docenia myślą sobie ci za biurkami że dadzą operatorom zarobić 2tys i będą produkować i sprzedawać z uśmiechem na twarzy .

cscs

duch - 2016-02-08 19:30:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Odpowiedź na: [kali - 2016-02-07 15:54:53]: Kali nie masz racji Lafarge nie jest jednych z lepszych tylko jednym z gorszych.Jak by była jedną z lepszych nie było by takiego przemiału ludzi jak jest dotychczas.Sprzęt jaki posiadają jest przeważnie stary a jak jest nowszy to wyrzucają z niego zaawansowane oprogramowanie i wkładają swój zacofany program do szpiegowania operatorów chyba nazywa się BCXM. I następny temat chyba nie szukają operatorów tylko ludzi którzy będą robili na tych co siedzą w biurach, bo ludzi pracy nie szanuję taka firma jak Lafarge. zdjecie uzytkownika nolen - 2016-02-11 20:04:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Operator odwala robotę za całe biuro bo oni muszą miec czas na jezdzenie za kierowcami betonomieszarek czy jezdza w pasach, okulary kask kamizelka na budowach, siedzenie w laptopach obserwowac kamery

pronto
@cscs

jeśli chodzi o przemiał ludzi to moim zdaniem jest on ponieważ niektórzy nie dają sobie po prostu rady. W końcu to oni godzili się na stawki przy podpisywanych umowach prawda?

ccss
@pronto

Pronto ty jesteś jakiś niepełnosprytny? Od kiedy praca w korporacji jest taka zajebi...a, oszukują nawet przy rozmowie wstępnej po to że jak Ciebie już mają to będziesz pracował bo albo się gdzieś rzuciłeś pracę albo jej nie masz.

gowin

@kukiz przynajmniej wypadków mają mniej niż inni, czyli problemów też. Mnie zainteresowała ich oferta pracy na operatora węzła, wymagają doświadczenia i uprawnień na maszyny ale oferują umowę o pracę

dcdc

dał nogę istne wariatkowo

niks

kukiz, względy bezpieczeństwa są ważne, a jak kontrola będzie chciała to się do wszystkiego przyczepi. Ja zastanawiam się nad pracą na produkcji jako koordynator - wiadomo co się z poprzednim stało ?

kukiz

wszystko byłoby dobrze, gdyby nie te absurdalne wymagania bhp, wszedzie pasy w aucie toż kuriozum...

dorotka

kolego oczywiste, tym bardziej jak teraz wisi oferta na operatora węzła betoniarskiego to nie miejsca dla amatorów, uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych min.kl.III wymagane

i want

@morek najlepiej to samemu się przekonać o prawdziwości niektórych komentarzy. Na pewno atmosfera dopisuje, a mają w sumie oferty pracy na elektromentorów. Trzeba posiadać jakąś wiedzę techniczną.

realista

W betonach jest najgorzej.Zamiast zająć się produkcją i podzielić się zyskami z pracownikami to lepiej niech węzły nic nie robią albo wykorzystują małą część mocy przerobowej a dyrektorzy jeżdżą i kontrolują porządki i nie pytają się czemu jest mała produkcja .

morek

@AKOR zgadzam się, że wizerunke firmy to podstawa, no mają taką branże, że raczej obecnie ciężko im się będzie przebić, ale to nie znaczy jeszcze, że sa źli, że jakoś negatywnie są oceniani za ogół. Kruszywa i beton to jest niszowa branża i cięzko znaleźć kogoś do pracy, a widziałem, że szukaja i maja sporo ofert.

AKOR

Poradzi sobie ale to psuje waszej firmie opinię i stawia ją mimo sporych jak na polskie realia pieniędzy na niskim poziomie w rankingu preferowanych pracodawców. Wizerunek firmy jest w dzisiejszych czasach ważny.

jank

Nikt nie mówił, że praca będzie łatwa, lecz jeżeli chodzi o czas pracy to jednak jest lekka przesada. Niestety nie można mieć wszystkiego. Plusem jest to że w branży takiej jak ta nie można narzekać na pieniądze, a nawet są one bardzo atrkacyjne jak na polskie realia. Jeżeli komuś zależy na pracy to sobie poradzi.

sobinson

(2015-03-22 15:24:10) Jesli to bylo spotkanie ostatniej szansy, to na pewno wszystko pojdzie po mysli biznesmenow. Zeby bylo jeszcze zabawniej mozna kupic jedna pare bialych gumowcow na dwoch przewoznikow, zalozyc po gumowcu na glowe i bedziecie wygladali, jak Smurfy. Zawsze to bedzie jakas zmiana, ktora moze poprawic nastroje wsrod kierowcow i zachodnich przewoznikow. Rozumiem, ze jak ty splajtowałeś to przez pół roku chodziłeś z kondomem na głowie. A to po to żeby pokazać jak się czujesz. Ech jaka nienawiść przemawia tymi ustami. Jak to możliwe że innym się udało a ja zaliczyłem glebę. Ja im teraz pokażę, ja ich zniszczę, wykończę. Niech maja tak samo jak ja. Tak to wygląda kolego.

kolonia POlandia

robota na gruszce min 15 godzin na dobe do 18 skrobanie gruszki mycie tarczki za okno lub bez karty, sypanie wlukien i drutow do betonu za fri, podstawianie poiemnika do betonu na budowach za darmo BRAK HAKOWYCH NA BUDOWACH WARSZAWKA

hhjk

Teraz nowe sloiki twardy zajac ,gumowce zalewaja POlandie rusy

Zostaw merytoryczną opinię o Lafarge Cement S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lafarge Cement S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lafarge Cement S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lafarge Cement S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lafarge Cement S.A.