Opinie o Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Dobrze zrozumiałem, ze w tamtym roku prezes się zmienił? I próbował wprowadzić jakiś program naprawczy? No i jak sytuacja teraz wyglada, to dobry moment żeby się tu za asystenta spedytora przyjąć? Dostaliście jakieś podwyżki, dbają teraz w miarę, żeby dobre wynagrodzenie każdy pracownik miał?

Były kierowca

Stanowczo odradzam . Kiepska atmosfera w pracy . Obecny prezes to furiat. Nie liczy się z niczyim zdaniem .

Teresa
@Były kierowca

Faktycznie taki furiat? A może to uzasadnisz, jakieś przykłady sytuacji?

Dyrektor
@Były kierowca

Myślę że tego typu opinie sa tylko i wyłącznie od ludzi którzy zazdroszczą prezesowi tego co osiągnął a jeśli chodzi o stwierdzenia że "nieliczy się z niczyim zdaniem" to z całym szacunkiem ale jak ktoś cokolwiek by wiedział o jego decyzjach i wyborach to uznał by to za komplement ponieważ mogę zatwierdzić że gdyby nie jego decyzje juz dziś tacy "byli kierowcy" nawet jakby pracowali to mogliby mieć problem z wypłatą pensji. Napewno w związku z tym pojawią się nieprzychyli jemu ludzie ale ja widzę duża poprawę po jego powrocie i jeśli ktoś jest normalnym pracownikiem nie będzie miał źle i wiem że z każdym się w normalny sposób porozumie i oczywiście tym co szkodzą firmie podziękuję za współpracę.

@Były kierowca

Były kierowco, od lat pracuję w tej firmie wraz z innymi kierowcami którzy nie mają zamiaru zmienić tej pracy. Każdy kierowca, który staje się byłym kierowcą to zazwyczaj wyleciał ze swojej winy bo przeskrobał. Jestem przekonany, że sam z własnej woli nie stałbyś się byłym kierowcą tylko Twoje postępowanie doprowadziło do rozwiązania umowy z Tobą. Firma cały czas się rozwija i potrzebujemy nowych kolegów/koleżanek do pracy.

Kierowca

Do nick Pracownik : Potwierdzam w 100% twoją opinie

Pracownik bmp Nowy wpis
@Były kierowca

@Były kierowca O którym prezesie się wypowiadasz? Bo na pewno nie o obecnym. Opinia pisana przez Ciebie 25.07.2022 to z całą pewnością masz nieaktualne odbieranie rzeczywistości ????

Zawiedziony

SYF,KIŁA i MOGIŁA z brakiem szacunku do pracowników przez dyrekcję zła atmosfera+złe warunki pracy szczególnie na warsztacie samochodowym.-Ludzie sami odchodzą włącznie z UKRAIŃCAMItyle w temacie nie można podważać mojego komentarza gdyż tam odbywało się moje zatrudnienie!!!!.-Firma Bus Marco Polo kwalifikuje się do likwidacji w przytoczonych przykładach.-Pracować tam to koszmar jeżeli szukacie pracy to wszędzie tylko nie tam bez względu na zarobki unikajcie tej firmy jak najdalej od niej.

Alicja
@Zawiedziony

w jaki sposob pracodawca okazuje ten brak szacunku wzgledem zatrudnionego pracownika ?

Pracownik_dziś Nowy wpis
@Zawiedziony

To ciekawe, bo obecnie więcej ludzi się przyjmuje niż odchodzi. Nie wiem o którym szefie pisałeś, ale nijak się to ma do obecnego prezesa. Od kilku miesięcy wdraża on program naprawczy i porządkuje sprawy po poprzednim zarządzie. Kierowcy otrzymali na przełomie roku podwyżki, wynagrodzenia w końcu płacone są terminowo. Z tego co wiem, to samo dotyczy bieżących i zaległych zobowiązań firmy, sukcesywnie wymieniany jest tabor autobusowy. Jeśli chodzi o pracowników (również tych z Ukrainy) mogą liczyć na wsparcie w trakcie załatwiania dokumentów wymaganych do pracy w PL czy dodatkowych profitów (karta multisport, bilet pracowniczy na komunikację miejską, etc.) Niestety jak w każdej firmie transportowej najwyższą uwagę zwraca się na bezpieczeństwo przewożonych pasażerów, zatem BMP nie toleruje zachowań nagannych (łamanie przepisów prd). Zatem jeśli nie nadajesz się do pracy jako kierowca, lub masz problem z przestrzeganiem regulaminu i zasad pracy za kółkiem - to aplikowanie tutaj mija się z celem...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku kierowca kat B po kraju?

Ta firma to (usunięte przez administratora) !!! Jeden donosi na drugiego co bardzo ekscytuje Pana Prezesa bo uwielbia takie ploty. Doba pracownicza jest regularnie łamana no co wszyscy przymykają oko. Kierowca kończy pracę ok 20:30 a o 4:00 musi się zameldować z powrotem. (usunięte przez administratora) w tej firmie jest na porządku dziennym. Większość kierowców to Ukraińcy którzy siedzą cicho bo się boją że ich wyrzuca Ja wytrzymałem tylko miesiąc Nie polecam !!!

Teresa

Jakie konkretnie są te kary? :(

@Teresa

Pani a raczej Panie "Teresa" zapraszamy do firmy po szczegóły:)))

Firma non stop stosuje względem pracowników kary finansowe co jest ich sposobem na zarobek. Poza tym kilku Ukraińców pracujących w tej firmie non stop donosi na swoich kolegów po fachu.

Katarzyna

Masz na myśli pracowników Marco Polo - kierowców? Widzę, że firma non-stop szuka kierowców autobusów i mechaników do pracy, kto chce może składać podania przez internetowy formularz: https://www.marcopolo.pl/praca A ja chciałam zapytać o tą pracę dla asystentki zarządu, gdzie napisane jest, że wynagrodzenie do uzgodnienia. Wiesz, jakie są te zarobki oraz czy oferta jest aktualna?

Jak długo czekaliście na odzew z Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

KOMANDOS

ODDZWANIAJĄ,ALE STANOWCZO NIE POLECAM,NO ALE SPRÓBUJ SAM OCENISZ :)

Ja wysłałem cv i oddzwonili więc chyba jak poszukują kogoś to oddzwaniają dość szybko

@KOMANDOS

Dlaczego tak uwazasz bo chciałbym tam pracować?

Jerzy

(usunięte przez administratora) stanowczo odradzam

Abel
@Jerzy

Można wiedzieć więcej?

REWIZOR

Bus Marco Polo Wratislavia 1992 sp. z o.o. - Wrocław nie reguluje swoich zobowiązań finansowych. W latach 2016-2018 za czasów Prezesa Krzysztofa Dyli ww. spółka korzystała z usług firmy rewizorskiej. Za te usługi nie uregulowała należności na kwotę ponad 35000,00 zł słownie: trzydziestu pięciu tysięcy złotych !!! Pan Krzysztof DYLA oraz Pan Krzysztof GACEK (ówczesny Zarząd spółki) powinien się wstydzić

Aneta
@REWIZOR

Co na to pracownicy Bus Marco Polo Wratislavia 1992? Wiecie coś o nieregulowaniu zobowiązań? Z Waszymi wynagrodzeniami jest OK?

Pico Bello
@Aneta

Nie wywiązywanie się ze zobowiązań to normalka w tej firmie i jak widać standart u ww. panów.

@Aneta

Nasze wynagrodzenia na czas nie tak jak wczesniej

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.?

Kiero

Witam , Napewno widoczna jest zmiania w firmie na plus kiedy nie ma starego . Aby tak dalej i moze firma odzyska dobra opinie.

Kontrahent
@Kiero

Co z tego jak nie ma starego skoro firma ma długi i nie realizuje płatności za wykonane dla niej usługi?

@Kontrahent

Widocznie tyle tego narobił że potrzeba i jeszcze czasu chodź takiejnwiedzy nie mam. Moja wypowiedź dotyczyła pracy w firmie atmosfery i poprawy w relacjach.

Staszek

@Kiero Uważam, że świetnie odpowiedziałeś na opinię @Jarek. Podpisuję się pod tym!!

@kiero
@Staszek

A ty @Staszek to chyba z choinki się urwałeś . Do Twojej wiadomości jestem kierowcą w tej firmie i przyszedłem od konkurencji i co do atmosfery ,zarobków i traktowania pracowników nie mam najmniejszych zastrzeżeń .Albo wogole tu nie pracowałeś albo masz za duzo wolnego czasu . Zapraszam do konkurencji Marco Polo na rynku Wrocławskim to się przekonasz co to znaczy zła atmosfera i złe traktowanie pracowników ale tu tego nie znajdziesz :)

Jarek

Firma niegodna polecenia , zarobki w stosunku do wymagań tragiczne , kierowcy brani z łapanki bez doświadczenia bądź ściągają z powrotem osoby wcześniej zatrudnione lub zwolnione, atmosfera w firmie tragiczna . Wynagrodzenie za pracę wypłacane rzadko w terminie .

@Jarek

To idz do MPK czy Polbusu to zobaczysz jak jest . Zarobki normalne ,praca jak wszedzie wiec nie ma co nazekac

Darek

No to staż masz naprawdę spory w tej firmie, z szanowaniem pracowników to ja bym się na twoim miejscu poważnie zastanowił. Wynagrodzenie za pracę to sprawa dyskusyjna . Spróbuj wyrazić swoje zdanie bądź niezadowolenie a zaraz znajdziesz się na dywaniku , chwilę później zostaniesz na lodzie.

@Darek

Widać że twój staż pracy to kwestia dyskusyjna szacunek jak i atmosfera są naprawdę spoko. Co do wynagrodzenia napewno jest na czas a zwolnienia jak w każdej firmie jak pracujesz i jesteś ok w stosunku do firmy to będziesz pracował jak nawalisz to jak wszędzie wylatujesz. Pozdr

Bolo

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Interesuje mnie praca więc pytam.

@Bolo

Pracuje od niedawna. Jak dla mnie wszystko ok

Krzysztof

@Bart, czy zatrudniając się w firmie Bus Marco Polo Wratislavia 1992 wiedziałeś o proponowanym wynagrodzeniu? Czy przed zatrudnieniem odbywałeś rozmowę kwalifikacyjną? Napisałeś o wymaganiach z kosmosu, to dość ogólne i hasłowe określenie. Może chciałbyś napisać na ten temat coś więcej?

Jarek
@Krzysztof

A na jakiej podstawie można przyjąć się do pracy ? , rozmowa kwalifikacyjna to podstawa choć wielu kierowców w tej firmie zostało przyjętych na zasadzie łatania dziury bądź po znajomości , wynagrodzenie też ma znaczenie ale to sprawa dyskusyjna bo w firmie nie przykuwają do tego uwagi , Bart ma dużo racji.

Bart

(usunięte przez administratora). Nie wiem dlaczego ktokolwiek z nimi współpracuje. Pieniądze marne wymagania jak z kosmosu. Do tego jeszcze wypłata nie zawsze jest w terminie.

Kierowca

Na tle innych transportowych firm z Wrocławia nie jest źle.

Krzysztof

@Jerzy, Twoja opinia o firmie Bus Marco Polo Wratislavia 1992 byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń, proszę, swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Może ta sytuacja była wyjątkowa i wynikała z przyczyn niezależnych od pracodawcy? Czy próbowałeś to wyjaśnić? Czy ta sytuacja zdarzyła się tylko raz?

widmo

nie polecam (usunięte przez administratora)

misiek

dziadostwo

Zostaw merytoryczną opinię o Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.?

Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Grabiszyńska 241
    53-234 Wrocław

Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.