BUS MARCO POLO WRATISLAVIA 1992 SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o BUS MARCO POLO WRATISLAVIA 1992 SP. Z O.O.

Skun

Fajne miejsce do pracy. Fajni ludzie i świetna atmosfera. Polecam.

Gall

Ogólnie rzecz biorąc firma ok, kierowcy też no może po za kilkoma z tym co ostatnio się zwolnili i wiecznie narzekali , ogólnie pasażerowie zadowoleni .

Gall

Po pracujecie w innych firmach to pogadamy a nie bzdury wypisujecie . Odnoszę wrażenie że piszą to kierowcy którym nie pasuje bądź nie pasowała forma zatrudnienia. Hall

jak

duda, ja jak słyszałem to kierowca autobusu w bus marcopolo potrafi zarobić spokojnie 3000 złotych. Pozdrawiam.

wiki

20 lat sa na rynku ale z kultura osobista sa na bakier!sa bardzo nie kulturalni wywyższają sie niesamowicie a sa po prostu firma jak każda inna!!!!!!LUDZIE W MARCOPOLO OGARNIJCIE SIE TROCHE!

wyzyskiwacze

ludzie pracujacy tam sa traktowani jak smieci

Firma ciągle szuka ludzi do pracy na stanowisko kierowcy bo taka jest tam atmosfera,że nikt tam ie chce pracować.Autobusy stare złomy bez ogrzewania i klimatyzacji -wentylacji latem(nigdy nie mają ich czasu naprawić bo wozy ciągle sa na linii). Dyrektor transportu wchodzący pasażerom w d..ę,za byle co wzywa,ucina wypłatę,a o premii to zapomnij to tylko taki dodatek słowny.Nie zatrudniają na umowę o pracę tylko każą zakładać działalność gospodarczą bo tak jest im najwygodniej,bo za nic nie muszą płacić. Stawkę,którą Ci mówią,że dostaniesz dostaniesz może po 3-4miesiącach-jak przyciśniesz dyrektorka do muru. Za byle co są kary,a ich regulamin kar w firmie to naruszenie praw pracowniczych i jest niezgodny z prawem.Jak nie podpiszesz not obciążeniowych za byle co to straszą zwolnieniem. Ogólnie mówiąc firma krzak razem z sevibus współpracująca.Nie polecam tam pracować-w ciągu pól roku już kilka razy szukali kierowców i zwalniali. Firma która ciągle szuka pracowników jest firma nie odpowiednią,bo w dobrej firmie pracują ludzie na stale,a nie ciągłe roszady i ciągle nowe oferty pracy na stanowisko kierowcy.

Zostaw opinię o BUS MARCO POLO WRATISLAVIA 1992 SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUS MARCO POLO WRATISLAVIA 1992 SP. Z O.O.