Opinie o Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie w Wilków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie w Wilków

zakład w żorach to jeden wielki (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu sie tam wybierać. Praca od 6- aż skończysz. rzadko kiedy kończysz o 14 a jak będziesz tylko 8h robił to premii ci nie dają. pracujesz za 2 a nawet i za 4. Kierownictwo i wszyscy wyżej postawieni mają pracowników za nic. Na hali zimno temperatura blisko 0, żadnych posiłków regeneracyjnych i nic z tych rzeczy. Marzniesz w robocie przez 10/12h najczęściej. Syf straszny na hali Zapylenie i ciemno z rana jak w dupie. W lato ciepło jak w saunie ale za to dali wode z dystrybutora ale to tak jakby pić wode ze stawu ochyda. Żadnych benefitów nie dają jedynie wczasy pod gruszą raz na 2 lata. Przekręty na wypłatach są, premia liczona jak kierownictwu pasuje, nie ważne ile robisz czy zrobisz 250 godzin w miesiącu czy 180 to możesz dostać połowie premii albo 10% ewentualnie w ogóle.ludzi coraz mniej bo nikt w takich Po prostu tyrasz jak wół nie polecam

szybki
@Baśka

Jakie ogrzewanie? tam nie ma ogrzewania. Piecykami sie grzeje elementy przez noc totalna prowizorka

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie na stanowisku Zbrojarz? Czy pracownicy dostają premie?

Były pracownik Nowy wpis

Witam nie polecam zakładu prefabrykacji betonowej w bazalt w złotoryji zrobiło się tam strasznie ludzie wykorzystywani rzucani wszędzie aby jedna osoba zastąpiła 5 osób zarobki liche premie zabierają za byle co dodatki na wczasy 340zł co 2lata gdzie w innych zakładach jest co rok wysokość pensji takie mają ludzie wczasy nie żenadę oczywiście najwięcej kasy idzie na imprezy integracyjne dla tych co nic nie robią tylko się chrzatają Kierowników,Dyrektorów masa biurokracji na których człowiek pracuje bo oni są nie potrzebni nie znają się na niczym błąd za błędem ,wogule nie szanują pracowników a to dzięki nim i ich ciężkiej pracy mają wypłaty atmosfera między pracownikami napięta nerwowa poprzyjmowali obcokrajowców którzy nie mają zielonego pojęcia o produkcji mnóstwo kapusi wokół pracowników jest tam bród (usunięte przez administratora) i nic więcej nie ma w zimie posiłków regeneracyjnych zasuwasz na zimnym beż ciepłego posiłku o wodę się prosisz w lecie nie polecam tego zakładu jak był Prezes 20 lat do tyłu było super teraz lepiej się tam nie pchać bo będzie człowiek (usunięte przez administratora) .

Kaśka Nowy wpis

To za te dodatkowe obowiązki pewnie nic nie dokładają to pensji? Chociaż kilka stówek byłoby okej. No i się zastanawiam czy jak ktoś się nie wyrabia to może odmówić tych dodatkowych zadań no bo człowiek ma tylko dwie ręce...

Żory

Praca w Żorach nie należy do przyjemnych i lekkich. Bardzo duża liczba zamówień, kierownik bez wyobraźni bierze każdą robotę i chce się (usunięte przez administratora), żeby ludzie robili produkcję za dwóch, albo najlepiej za trzech. Podwyżek nie ma wcale, no chyba, że ktoś kluczowy chce się zwolnić to dadzą z łaski swojej 2zl/h. Firma zarabia ogromne pieniądze, widać to bo ciągle inwestują, ale o ludzi nie dbają wcale. Praca po 8h? Zapomnij. 6-16 to realny czas pracy, są tacy co i zostają 12-14h. Kierownik często zachęca żeby przyjść w soboty, ale stawka jest śmieszna 250zl netto za 8h. Przyjmują ludzi do biura a na produkcję nikogo. Podwykonawcy z Ukrainy, Uzbekistanu czy nawet Nepalu pracują jak pół doświadczonego Polaka, stawki godzinowe mają większe o kilka zł ,tylko oczywiście na smieciówce. Ale sam fakt, że firma Bazalt ma swoich pracowników głęboko gdzieś. To my ludzie robimy wam tutaj robotę, większość to doświadczeni starzy wyjadacze, którzy ogarniają nawet najbardziej gówniane kontrakty. Ludzie powoli trzeźwieją i uciekają bądź mają zamiar zmienić firmę. Kierownik również do zmiany, wprowadza chaos i miesza tak że mógłby robić za betoniarkę, miałby niezła moc przerobową. Prezes powinien się trochę ogarnąć, ma za dużo dobrych doradców, patrz kilku dyrektorów od spraw niewiadomo jakich. Żeby się nie obudzili za późno.

Artur Nowy wpis
@Żory

Dziwna sprawa z tym nieprzyjmowaniem na produkcję. Cały czas zachęcają do składania formularzy rekrutacyjnych. Tak mało chętnych czy tak wybredna firma?

1234 Nowy wpis
@Artur

Nikt tutaj nie chce pracować. Najniższa na start, jak coś potrafisz to może po 3 miesiącach ci podniosą. Możesz dostać też premię jak coś umiesz i w miarę ogarniasz , to ten 1000zl dostaniesz, ale ludzie z ulicy bez doświadczenia raczej mogą zapomnieć. Z tego co wiem ogłoszeń na portalach typu OLX nie ma i dawni nie było. Z ogłoszenia to już z rok nikt nie przyszedł. 3 firmy podwykonawcze, które zatrudniają Ukraińców, ciągle dają ludzi, ale umówmy się że połowa to robi jakby nie mogła.

Szybki

Robia tu od samego początku istnienia zakładu we Żorach. Przez pierwsze 2 lata było OK, stawki większe jak w innych firmach w okolicy. Roboty było dużo, to można było sobie dorobić na nadgodzinach i czasem w soboty. Nikt się do nikogo nie czepiał kierownik Mariusz nigdy nikogo nie poganiał no chyba że leserów co przyszli na 8h sie posciemniać. Potem zwolnili kierownika i przyjeli nowego. Nie dość że ciągle lata nam po chalach żeby ludzie rypali za 3 to jeszcze (usunięte przez administratora) zabiera premie. U Mariusza tak nie było nagradzał pracowników którzy znali się na robocie i byli pracowici. Teraz nie dośc ze zadupcasz jak głupi to jeszcze zabiera premie. Roboty w ciul a kasa śmieszna. Najlepiej żebyś siedzial w robocie dziennie po 14h. Podwyżek nie ma, obiecują ze dostaniesz a potem po 3 miesiacach nic nie dostaniesz. Zatrudnili dyrektorów od spraw nie ważnych czyli (usunięte przez administratora) na którym my musimy rypać. BHP nie istnieje na zakładzie. W zimę temperatura 0 albo i mniej, elementy stoja na hali że przejść nie idzie. Nie ma gdzie ich wyciągać i stawiac a ten każeł kierownik tylko pogania. Tylko czekac az sie stanie jakis wypadek to tego (usunięte przez administratora)i stres to jedyne co w tej firmie cie czeka. Stawki na start oczywiscie najnizsza i zapomnij o premii

Kora
@Szybki

Piszesz, że nie macie podwyżek, a teraz ogólnie w nowym roku jak wzrosła najniższa krajowa coś dostaliście?

Szybki
@Kora

No właśnie nowi przychodzą dostają 28 brutto a ci co robią już długo i się nie upominają mają 26...

@Szybki

No ja czytam wpis i tak mnie zastanawia ta sprawa z bhp. Jak jest taka niska temperatura, to pracownicy dostają jakieś kurtki i czapki od firmy, aby pracować w takich warunkach? Niekiedy jest tak, że pracownik jak nie dostaje, to sam sobie kupuje i w takim niefirmowym ubraniu pracuje. Dajcie znać jak to wygląda tutaj.

Baśka
@1234

Jeśli chodzi o te nadgodziny to wypłacane są za nie jakieś lepsze pieniądze? Dlaczego jest tak zimno na hali? Nie ma włączonego ogrzewania? Piszesz coś o przekrętach w wypłatach... O co chodzi? Możesz wyjaśnić? Teoretycznie za co powinno się dostawać premię, o której piszesz?

@Baśka

za nadgodziny masz +50% do stawki godzinowej. Tak samo jak soboty 50% a niedziele 100% porażka. Zimno na hali jest bo ta hala jest jak sitko, powybijane szyby, nieszczelność duża jedynie to dach zrobili i żadnego ogrzewania nie ma. W sztani również zimno. W wypłatach kilka razy sie zdarzyło że ludziom brakowało. Premia powinna być za chociażby prace w takich warunkach i to że tyle tej roboty jest że czasami nie wiadomo za co sie złapać bo rąk ci brakuje do roboty

qwerty
@1234

A co z ubraniami ochronnymi, jak taka niska temperatura jest? Jak jest zimno i ktoś pisał, że nie ma posiłków regeneracyjnych, to może odpowiednie ubranie firmowe jest np. kurtki, czapki, buty ocieplane? Pracownik sam musi o taką odzież zadbać, aby jakkolwiek utrzymać temperaturę ciała?

@qwerty

Ubranie firmowe jest. Koszula spodnie cieńsza kurtka na wiosne lub jesień i kurtka zimowa + buty. W kurtce i tak zimno jak temperatura -1 albo -7. Czapek nie ma

Kobieta
@1234

A co jaki czas należy się nowy komplet takiej odzieży? Już od samego początku dostaje się ubranie czy jak to wygląda? A kto płaci za pralnie, firma robi to na swój koszt?

@Kobieta

Kiedyś to sie dostawało po tygodniu/dwóch ubranie jak sie przyjmowało do pracy, teraz to nie wiem, ale chyba dłużej sie czeka dużo dłużej. Za pralnie itd płaci firma

@1234

No to w czym się pracuje zanim dostanie się ubranie robocze? Trzeba swoje jakieś dresy ogarnąć? Wiesz jaki jest maksymalny czas oczekiwania za tymi ubraniami? Co ile czasu musicie oddawać rzeczy do pralni?

szybki
@Baśka

Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie prowadziła rekrutację na stanowisko Firma Bazalt S.A. zatrudni pracowników ogólnobudowlanych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Hmmm w sumie nie wiadomo, co to właściwie oznacza. Ktoś rozumie, o co chodzi? Bo ja chciałabym zaaplikować właśnie, ale teraz to nie wiem. Co oznacza, że pracownik tak niewiele tu znaczy? Chodzi o to, że kasa słaba i nie ma podwyżek czy premii dla szeregowego pracownika?

Miras

Nie polecam. Zwłaszcza zakładu w żorach nikt się niczym nie interesuje, kasa mała a chcieli by żeby robić za trzech. Wywalili kierownika co się znał na rzeczy a zostawili trzy kretynki w biurze co tylko donosić potrafią. Stawki dobre i premie tylko dla konfidentów i znajomków. Lepiej poszukać czegoś lepszego.

Gosia
@Miras

Skoro trzeba robić za trzech to znaczy że jakieś nadgodziny trzeba pracować? Dużo tego jest w ciągu miesiąca? Płacą potem za to dodatkowo czy odbiera się wolne?

Miras
@Gosia

Jak jest dużo roboty to można nadgodziny robić czasami i po 12 godzin bo beton musi iść i zawsze jest mało a kasa i tak słaba bo niskie stawki.

Ignaś
@Miras

A te nadgodziny to kodeksowi płatne 50 i 100? I ile tu teraz wynosi standardowa roboczogodzina?

Czy w Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Roki

Tak zaszły zmiany Najstarsi Pracownicy co mają dużą praktykę i wiedzę w pracy zwalniają się na potęgę a Pan Dyrektor i Kierownik wogule nie reaguje by starego dobrego pracownika zatrzymać zabieranie premi za byle co jeden pracownik pracuje na kilkunastu stanowiskach za chwilę będzie tak że zakład padnie lub Pan kierownik z Panem Dyrektorem sami będą pracować na stanowiskach zwykłego pracownika bo wszyscy dobrzy Pracownicy co są od wielu lat w tym zakładzie i mają pojecie o pracy odejdą nie polecam tej firmy tam dobrze mają tylko ci którzy uprzejmie donoszą i są przy Dyrektorze i Kierowniku marne zarobki pracy multum latasz w ciągu dnia po 10 stanowiskach i pracujesz za 10osób a pensja jedna szukanie pretekstu by premie zabrać Kiedyś to był Super Zakład teraz tragedia nie polecam tam pracować , daje dużo do zrozumienia ze Staży Pracownicy z Doświadczeniem sami się zwalniają i nikt nic nie robi by ich zatrzymać

Emilia
@Roki

No to za co konkretnie mogą premię zabrać przykładowo? Poza tym mówisz, że taka rotacja, a nie widzę stanowisk wolnych i ogłoszeń o pracę. Coś mi umknęło, są jakieś wolne wakaty? I za jaką stawkę ewentualnie?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie?

Teraz to od ręki

on

Obiecane podwyzki na czerwiec i lipiec nie doszly skutku a jednak kto mial dostac to dostal juz na wiosne i zostalo utrzymane w tajemnicy i cos nie wyszlo bo ludzie sie dowiedzieli a wszyscy mieli dostac i to jest nie fer bo obiecywali ze wszyscy dostana nie ladnie panie dyrektorze i panie prezesie

Arek
@on

Ludzie to trzeba wziąć inspekcję pracy bo tam trzeba zapieprzać jak w kołchozie zobacz na górze w bazalcie szwagier szwagier szwagier jeszcze raz szwagier a wy jako nowi i innit jesteście takie (usunięte przez administratora) tam ci biorą premię a wam nie dają mi zrobić jak czarne owce nie ma ciuchów raz nie ma środków w zimie ciepłych posiłków ani nic nadgodziny powinni być z innej listy za soboty powinien od ręki płacić a to wszystko kręcą kręcą jeszcze raz kręcą to jest firma (usunięte przez administratora)także chyba musiała się inspekcja zająć i coś by nimi i CBS

admin

Jak kształtują się zarobki w firmie Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie ? Czy zawsze można liczyć na premię czy dostaje się tylko podstawę? Napiszcie w komentarzu!

@admin

admin dostaniesz premię jak se narysujesz wiesz kto wstaje i rano to ten rządzi rozumiesz komu chce temu dała premię a najgorszy to jest pacanów człowieku tam musisz zasuwać na premię to dostaniesz a jak dobrze słucha strzelasz i pod pieprzysz co się dzieje jeden drugie to dostaniesz 30% bo ja chcę tak daje temu 5 temu 10 chłopie to za Hitlera byś tak nie robił ciężko w kamieniołomach jak tam brak odzieży wrocławskiego

@admin

wiesz co admin to byś powinna się inspekcja zainteresować jak się przestrzega BHP jakie są nadgodziny i wszystko bo powinna być lista do nadgodzin inna i w sobotę przychodzisz to powinni płacić od ręki te dwie stówy albo za trzy soboty przychodzisz osobna lista a to ci tak to Doda tamci okradnie także guzik zarobisz to jest banda (usunięte przez administratora) i nic więcej i za nasze pieniądze jeżdżą i się bawią na dancingach albo za granicą albo nad morze a ty musisz robić jak ja was na wszystkich i każdy patrzy na każdego wiesz i te biurokracja też kto na nią (usunięte przez administratora) na biurokrację my pracownicy bo to wszystko rodzina zostawiam bez komentarzy ludzie mówię wam zastanówcie się gdzie idziecie do pracy

Jest ciężko i nie ma nic małe pieniądze niskie premie albo wcale warunki ciężkie i szkodliwe zero docenienie pracowników któży pracują kilka lat i umia wszystko prefabrykacja nie pchać się bo nie ma na co liczyć niskie zarobki ciężko szkodliwe warunki i za psie pieniądze zero docenienie i szacunku

Obecny pracownik

Nie jest tak źle. Kto chce zarobić ten zarobi

@Obecny pracownik

uwaga nie dajcie się ludzie nabrać na jego piękne słówka atmosfera jest kiepska to jest pic na wodę dają podwyżki i ucinają kto chce ten pracuje firma rodzinna wyzywają się tak samo kierownik i brygadzista bo wszystko po rodzinie tam robi to jest firma kogucik pierdnął i uciekł być zamknięta pensję obcinają tak dalej

@Obecny pracownik

Haha na prefabrykatach? Nie śmiesz mnie po 14 godzin dziennie jak nie więcej miałem 250 nadgodzin i co ledwie 3000 z groszem na rękę i nie mów mi że przy tej ilości nadgodzin idzie zarobić haha chyba że któremuś (usunięte przez administratora) możesz i malujesz na kolegów to ci więcej dadzą

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie?

Joker

kolego ty widziałeś imprezy żeby robili imprezy pijackie to robią dla siebie i kasę z premii biorą w kieszeni wyjeżdżałem sobie na wczasy do Tunezji Bóg wie gdzie zapomnij o takich imprezach pracowników mają za nic

Tak są ale tylko dla góry jak to było w Białce miało być tajemnica ale jeden się wygadał haha

Jarek

pracowałem w tej firmie na początku zarabiało się dobrze 5,5 wszystko były nadgodziny i za soboty płacili a teraz kurczę jak się przyjdzie nadgodziny zrobi to utną listę w sobotę się przyjdzie to obecnie i na rękę się dostaje 3,5 tak kręcą z listą płac ucinają widzą płacę także kiedyś się dobrze zarabiała a teraz ucinają także nie ma też posiłków ciepłych tylko jakieś tam konserwy i tak dalej środków czystości jak w innych zakładach szkoda gadać moja opinia to jest negatywna na temat tego zakładu

Biorąc urlop ojcowski nie zgadzają się i zastraszają ze jak się go weźmie to umowy nie przedłuża i zaproponowali swoje dwa terminy zgodziło się na to i tak nie przedłużali umowy a zapytają czemu to krótka odpowiedz bo wziąłeś urlop ojcowski jeden wart drugiego pojazdy holowane są holem bez atestu wysokie ryzyko zagrożenia remonty podobnie bez zasad bezpieczeństwa oj dużo można było jeszcze pisać brak szacunku do pracownika odradzam a na początku wszystko fajnie a później pokazują jacy są naprawdę

Witam Bazalt Prefabrykacja porażka małe zarobki co chwilę zmieniają kadrę kierownicza teraz dali jakiegoś pajaca kutry się wywysza i za chwilę wszyscy złożą wypowiedzenia bo jest gorszy niż Stalin Kąpletnie nie szanują pracowników nie pchajcie się odkąd syn wzioł po ojcu tak nie ma szacunku bo jego ojciec dbał o pracowników jako Dyrektor a tu brak bhp i nagonka .

Kierowca

Z punktu patrzenia zewnątrz (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dawno takiej betoniarni nie widziałem a trochę po nich jeżdżę. Średniowiecze to mało powiedziane. Sprzętu brak a jeśli jest to stan pozostawia wiele do życzenia tak samo jak jakoś wykonywanych prefabrykatów. Z góry pisze od jakości nie jestem ale trochę się na moim aucie tego przewija i nie dałbym złamanego grosza za te elementy. Ludzi im wyżej tym głupsi dostali się na stanowiska i myślą że mogą wszystko. Po prostu bazalt życie im uratował. Brak szacunku do pracowników na najniższym szczeblu da się to zauważyć nawet tam nie pracując. To jest (usunięte przez administratora) a nie zakład Prefabrykacji. Po prostu jakąś parodia. Nikt tu za nic nie bierze odpowiedzialności(usunięte przez administratora)

Emilia
@Kierowca

Mówisz, że w Bazalt nie szanuje się pracowników niższego szczebla. A dlaczego tak sądzisz? Możesz napisać przykłady tego typu sytuacji?

OSTR

Praca ciężka, zero przestrzegania bhp. Zero zaangażowania że strony przełożonych, wyścig szczurów, pracodawca nie mówi prawdy, atmosfera w pracy straszna

Beata

@były pracownik a możesz zdradzić czym się zajmowałeś/zajmowałaś?

Z tego co mi wiadomo to jest ciężko szkodliwe warunki zero szacunku małe pieniądze i z Prefabrykacji zwalniają się ludzie nie jest kolorowo na premie ciężko liczyć to Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie - Wilków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie?

Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 59-500 Wilków
  • NIP: 6941613241 REGON: 391059591 KRS: 0000206110