Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie

Wilków

Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie
0 0

Opinie o Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

byłypracownik

Tam tylko rodzinka kasę trzepie, reszta na nich ciężko pracuje. Lata świetności już dawno temu się skończyły. Praca ciężka i warunki szkodliwe. Ludzie nawet emerytury nie dożywają.

Nono
@byłypracownik 19.12.2017 21:09

No co ty? To jakiś kołchoz czy co? Chyba trochę przesadzasz?

Jak kształtują się zarobki w firmie Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie ? Czy zawsze można liczyć na premię czy dostaje się tylko podstawę? Napiszcie w komentarzu!

Zostaw opinię o Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie - Wilków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie