Opinie o Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie w Wilków

counter
3 2 24 5 1

Jak kształtują się zarobki w firmie Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie ? Czy zawsze można liczyć na premię czy dostaje się tylko podstawę? Napiszcie w komentarzu!

on

Obiecane podwyzki na czerwiec i lipiec nie doszly skutku a jednak kto mial dostac to dostal juz na wiosne i zostalo utrzymane w tajemnicy i cos nie wyszlo bo ludzie sie dowiedzieli a wszyscy mieli dostac i to jest nie fer bo obiecywali ze wszyscy dostana nie ladnie panie dyrektorze i panie prezesie

Arek Nowy wpis
@on

Ludzie to trzeba wziąć inspekcję pracy bo tam trzeba zapieprzać jak w kołchozie zobacz na górze w bazalcie szwagier szwagier szwagier jeszcze raz szwagier a wy jako nowi i innit jesteście takie (usunięte przez administratora) tam ci biorą premię a wam nie dają mi zrobić jak czarne owce nie ma ciuchów raz nie ma środków w zimie ciepłych posiłków ani nic nadgodziny powinni być z innej listy za soboty powinien od ręki płacić a to wszystko kręcą kręcą jeszcze raz kręcą to jest firma (usunięte przez administratora)także chyba musiała się inspekcja zająć i coś by nimi i CBS

Joker Nowy wpis
@admin

admin dostaniesz premię jak se narysujesz wiesz kto wstaje i rano to ten rządzi rozumiesz komu chce temu dała premię a najgorszy to jest pacanów człowieku tam musisz zasuwać na premię to dostaniesz a jak dobrze słucha strzelasz i pod pieprzysz co się dzieje jeden drugie to dostaniesz 30% bo ja chcę tak daje temu 5 temu 10 chłopie to za Hitlera byś tak nie robił ciężko w kamieniołomach jak tam brak odzieży wrocławskiego

Joker Nowy wpis
@admin

wiesz co admin to byś powinna się inspekcja zainteresować jak się przestrzega BHP jakie są nadgodziny i wszystko bo powinna być lista do nadgodzin inna i w sobotę przychodzisz to powinni płacić od ręki te dwie stówy albo za trzy soboty przychodzisz osobna lista a to ci tak to Doda tamci okradnie także guzik zarobisz to jest banda (usunięte przez administratora) i nic więcej i za nasze pieniądze jeżdżą i się bawią na dancingach albo za granicą albo nad morze a ty musisz robić jak ja was na wszystkich i każdy patrzy na każdego wiesz i te biurokracja też kto na nią (usunięte przez administratora) na biurokrację my pracownicy bo to wszystko rodzina zostawiam bez komentarzy ludzie mówię wam zastanówcie się gdzie idziecie do pracy

Jest ciężko i nie ma nic małe pieniądze niskie premie albo wcale warunki ciężkie i szkodliwe zero docenienie pracowników któży pracują kilka lat i umia wszystko prefabrykacja nie pchać się bo nie ma na co liczyć niskie zarobki ciężko szkodliwe warunki i za psie pieniądze zero docenienie i szacunku

Obecny pracownik
@Były pracownik

Nie jest tak źle. Kto chce zarobić ten zarobi

Joker
@Obecny pracownik

uwaga nie dajcie się ludzie nabrać na jego piękne słówka atmosfera jest kiepska to jest pic na wodę dają podwyżki i ucinają kto chce ten pracuje firma rodzinna wyzywają się tak samo kierownik i brygadzista bo wszystko po rodzinie tam robi to jest firma kogucik pierdnął i uciekł być zamknięta pensję obcinają tak dalej

Były pracownik Nowy wpis
@Obecny pracownik

Haha na prefabrykatach? Nie śmiesz mnie po 14 godzin dziennie jak nie więcej miałem 250 nadgodzin i co ledwie 3000 z groszem na rękę i nie mów mi że przy tej ilości nadgodzin idzie zarobić haha chyba że któremuś (usunięte przez administratora) możesz i malujesz na kolegów to ci więcej dadzą

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie?

Joker
@Pytanie

kolego ty widziałeś imprezy żeby robili imprezy pijackie to robią dla siebie i kasę z premii biorą w kieszeni wyjeżdżałem sobie na wczasy do Tunezji Bóg wie gdzie zapomnij o takich imprezach pracowników mają za nic

@Pytanie

Tak są ale tylko dla góry jak to było w Białce miało być tajemnica ale jeden się wygadał haha

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jarek

pracowałem w tej firmie na początku zarabiało się dobrze 5,5 wszystko były nadgodziny i za soboty płacili a teraz kurczę jak się przyjdzie nadgodziny zrobi to utną listę w sobotę się przyjdzie to obecnie i na rękę się dostaje 3,5 tak kręcą z listą płac ucinają widzą płacę także kiedyś się dobrze zarabiała a teraz ucinają także nie ma też posiłków ciepłych tylko jakieś tam konserwy i tak dalej środków czystości jak w innych zakładach szkoda gadać moja opinia to jest negatywna na temat tego zakładu

Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Biorąc urlop ojcowski nie zgadzają się i zastraszają ze jak się go weźmie to umowy nie przedłuża i zaproponowali swoje dwa terminy zgodziło się na to i tak nie przedłużali umowy a zapytają czemu to krótka odpowiedz bo wziąłeś urlop ojcowski jeden wart drugiego pojazdy holowane są holem bez atestu wysokie ryzyko zagrożenia remonty podobnie bez zasad bezpieczeństwa oj dużo można było jeszcze pisać brak szacunku do pracownika odradzam a na początku wszystko fajnie a później pokazują jacy są naprawdę

Witam Bazalt Prefabrykacja porażka małe zarobki co chwilę zmieniają kadrę kierownicza teraz dali jakiegoś pajaca kutry się wywysza i za chwilę wszyscy złożą wypowiedzenia bo jest gorszy niż Stalin Kąpletnie nie szanują pracowników nie pchajcie się odkąd syn wzioł po ojcu tak nie ma szacunku bo jego ojciec dbał o pracowników jako Dyrektor a tu brak bhp i nagonka .

Kierowca

Z punktu patrzenia zewnątrz (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dawno takiej betoniarni nie widziałem a trochę po nich jeżdżę. Średniowiecze to mało powiedziane. Sprzętu brak a jeśli jest to stan pozostawia wiele do życzenia tak samo jak jakoś wykonywanych prefabrykatów. Z góry pisze od jakości nie jestem ale trochę się na moim aucie tego przewija i nie dałbym złamanego grosza za te elementy. Ludzi im wyżej tym głupsi dostali się na stanowiska i myślą że mogą wszystko. Po prostu bazalt życie im uratował. Brak szacunku do pracowników na najniższym szczeblu da się to zauważyć nawet tam nie pracując. To jest (usunięte przez administratora) a nie zakład Prefabrykacji. Po prostu jakąś parodia. Nikt tu za nic nie bierze odpowiedzialności(usunięte przez administratora)

Emilia
@Kierowca

Mówisz, że w Bazalt nie szanuje się pracowników niższego szczebla. A dlaczego tak sądzisz? Możesz napisać przykłady tego typu sytuacji?

OSTR

Praca ciężka, zero przestrzegania bhp. Zero zaangażowania że strony przełożonych, wyścig szczurów, pracodawca nie mówi prawdy, atmosfera w pracy straszna

Beata

@były pracownik a możesz zdradzić czym się zajmowałeś/zajmowałaś?

Gość

Z tego co mi wiadomo to jest ciężko szkodliwe warunki zero szacunku małe pieniądze i z Prefabrykacji zwalniają się ludzie nie jest kolorowo na premie ciężko liczyć to Masakra

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

byłypracownik

Tam tylko rodzinka kasę trzepie, reszta na nich ciężko pracuje. Lata świetności już dawno temu się skończyły. Praca ciężka i warunki szkodliwe. Ludzie nawet emerytury nie dożywają.

Nono
@byłypracownik

No co ty? To jakiś kołchoz czy co? Chyba trochę przesadzasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie - Wilków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad