Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie

Wilków

Opinie o Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie

byłypracownik

Tam tylko rodzinka kasę trzepie, reszta na nich ciężko pracuje. Lata świetności już dawno temu się skończyły. Praca ciężka i warunki szkodliwe. Ludzie nawet emerytury nie dożywają.

Jak kształtują się zarobki w firmie Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie ? Czy zawsze można liczyć na premię czy dostaje się tylko podstawę? Napiszcie w komentarzu!

Zostaw opinię o Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie - Wilków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bazalt S.A Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne w Wilkowie