Opinie o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Aneta

Ja też nie narzekam. Mogło być gorzej. Niektórzy przesadzają. Fajna praca, fajni ludzie wiec dobrze się pracuje przynajmniej na moim salonie.

Okocha

Przesadzacie... W każdej firmie są jakieś problemy, ale jak się da je przeskoczyć to nie stanowią jakiejś przeszkody nie do ominięcia. Jak masz chęci do pracy to będzie ok, a jak jesteś nierobem to na pewno nie, bo tacy ludzie szybko są zwalniani. Proste zasady - pracujesz to zarobisz. Ja tam pracowałem i nie odczuwałem jakiejś nie wiadomo jakiej presji i było ok. Ludzie się zmieniali, bo tak to jest, raz ktoś przyjdzie, raz odejdzie. Życie...

Lol

P.S. fajnie że wszyscy tak skrzętnie śledzą i się przejmują opiniami o firmie Oleksy i na moją wypowiedź dostałam odp w przeciągu godziny.....

Lol

Na pewno się przewinęło dużo osób, ale nie wierzę że wszyscy jak jeden mąż od początku miesiąca przypomnieli sobie że tutaj 10 lat temu pracowali i muszą się podzielić z innymi swoją radością zadowoleniem z pracy.... pracuje w firmie która zatrudnia dużo więcej ludzi i nie ma tam postów średnio jeden na godzinę. Powiem szczerze te posty to są grubymi nićmi szyte

Sprzedawca

byłam na rekrutacji ,pracuje.Rekrutacje prowadziło dwóch Panów,właściciele,konkretnie i na temat.Oświadczyli,że praca tylko na umowe ,pierwsza umowa na trzy miesiące,jak bedziemy zadwoleni wspólnie to przedłużamy. Nie widziałem żadnego ,"uioprnego babska" jak ty to nazywasz.Zastanawiam sie czemu tak piszesz,pewnie jesteś jedną z tych co musiały odejść i wiadomo dlaczego.Żal mi Cię musisz sie w tym prostactwie dobrze czuć.W sklepie pracuje sie dobrze,dziewczyny są ok,w łaściciele sympatyczni ,Pani Kadrowa bardzo fajna .Atmosfera w porządku.Polecam.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
moni

Przez te lata działalności przewinęło się pewnie dużo pracowników może dlatego tyle opinii. Widzisz ja przeglądałam gowork i mi właśnie pojawił się wysoko Oleksy, a że wczoraj byłam w ich sklepie w Bytomiu to mogę się wypowiedzieć na temat pracownicy tamtego sklepu, bo poświęciła mi ona prawie 45 minut. Wchodzisz do sklepu - widzisz uśmiechniętą osobę, która proponuje pomoc - widać, że nie jest tam z przymusu. Doradziła mi i dobrałam czółenka dla siebie i taką pomoc się ceni :)

Lol

Ile ta firma ma pracowników, bo jak czytam opinie to mam wrażenie że setki.? Codziennie tłumy pracowników odwiedzają portal gowork i dodają opinie jak to nie jest cudownie. Z tego co kojarze to to jest mała firma a ludzie nie czekają tylko żeby móc podzielić się na portalach jak to się super nie pracuje. Takie to jest trochę naciągane.

Mates

Jak do tej pory podoba mi się w fabryce. Wiadomo roboty dużo, ale płaci się za pracę, a nie za siedzenie i wcale nie jest to takie banalne zajęcie jak się większości wydaje. Praca mi odpowiada bo mam stały, pewny zastrzyk gotówki.

ok

W tej firmie nie ma tragedii powiem inaczej, jak chcesz pracować i robisz to dość dobrze to pracujesz wiele lat. Stres czy jakieś nadgodziny, nie odbiega to od innych firm, a w Oleksym masz chociaż pewność że wynagrodzenie wypłacane masz na czas i wysokość jest taka jak powinna. Podsumowując jest ok

Stryju

Jak zakaszesz rękawy i działasz to z czasem będziesz sobie w fabryce radzić bardzo dobrze. Nie ma nic za darmo. Ja pracowałem w fabryce i baaardzo dużo te 2 lata mi dały. Polecam, bo to nie jest jakaś firemka tylko prężnie działająca firma, która stale się rozwija.

Anitka

Ja mam pogląd na firmę z dwóch perspektyw, ale pośrednio. Chłopak pracował w fabryce, a koleżanka w jednym ze sklepów. Mówili zawsze, że praca jest w porządku. Jak sama nazwa wskazuje idzie się tam pracować, ale jak masz normowane, określone umową godziny pracy to jest zdecydowanie lepiej. Nie musisz siedzieć po godzinach i ogarniać wszystkiego. Chłopak zawsze opowiadał, że to nie jest taka prosta robota, że złożysz but i o - juz, bo wykończyć go trzeba tak, żeby był gotowy do przekazania do sprzedaży. Trzeba mieć o tym pojęcie. Sprzedawca to rola bardziej dla ludzi którzy lubią kontakt z innymi i mają tzw. gadane, jak to potrafisz to sprzedaż każdy produkt. Wiem tyle, że zarówno atmosfera jak i warunki pracy były dobre. Powiem im, żeby sami się wypowiedzieli to powiedzą coś więcej i może pomogą w decyzji.

Julka

Pracę można pogodzić ze studiami, więc to powoduje, że w w sklepach pracują głównie studentki. Kasa wg mnie dla studentek żeby sobie dorobić fajna. Ja pracowałam tam koło roku i byłam w podobnej sytuacji, grafik elastyczny, jakoś sobie z dziewczynami radziłyśmy i podzieliłyśmy tak, żeby każdej z nas pasowało.

Dawid

Firma jak najbardziej ok. Wszystko w jak najlepszym porządku. Płacą na czas, nie ma wyzysku, a my - pracownicy mamy ściśle określone obowiązki. Wiadomo, nie ma pracy któa by każdemu odpowiadała, ale firmę Oleksy mogę polecić

Ina90

Jeśli chodzi o wypłacalność jest ok

@Ina90

W jakim sensie? Pytam bo rozważamy podjęcie współpracy z tą firmą

Ina90
@.

Wszystkie faktury są opłacane w terminie i nie zdarzyło się, żeby były jakieś opóźnienia. Zastrzeżeń do kontaktu z firmą też nie mam.

Dee

Dokładnie, zawsze ktoś się trafi... Ja pracowałem przy produkcji jakieś 1,5 roku i nie miałem zastrzeżeń. Jak komuś zależy na pracy to nie będzie narzekał. Nikt nie trzyma na siłę. Podpisując umowę zgadzasz się na warunki, więc to Twoja decyzja. Ja byłem zadowolony i polecam, ale czy ktoś skorzysta to jego osobista sprawa.

Adrian

Praca w fabryce jest jak najbardziej w porządku. Pracuję już kawałek, więc widzę jej stały rozwój. Fabryka produkuje obuwie skierowane dla wielu odbiorców, więc nie ma określonej jednej grupy do której one miałyby trafić, a inni musieliby się obejść smakiem. To ułatwia przebicie się na rynku w Polsce, który jest dosyć chimeryczny.

@Adrian

Ja pracowałem na początku istnienia firmy. Teraz widzę jak mocno się rozwinęła, bo ma już wyrobioną markę i nie jest pierwszą lepszą fabryką obuwia w Polsce. Nie wiem jak jest obecnie, bo pracuję w innej branży, ale kiedy tam byłem to było widać w firmie potencjał. Sprzęt był dobry, atmosfera napawała optymizmem, że się to rozwinie.

king

Największym atutem jest atmosfera w firmie - to wg mnie największy plus. Pieniądze wpływają na czas, a godziny pracy też są jak najbardziej znośne.

Julia

Kupuję buty w sieci sklepów Oleksy i nigdy nic podobnego mi się nie przytrafiło. Kiedy mąż reklamował but, w którym puścił szew to nie było najmniejszego problemu. Dostał nową parę i jak do tej pory sprawują się bez zarzutu.

Pracowałem i nie miałem zastrzeżeń. Warunki pracy dobre, zachowane wszelkie zasady BHP. Ogólnie polecam

Moniq

Każda firma ma swoją politykę i trzeba będąc pracownikiem się do niej dostosować. Takie są realia i trzeba się z tym liczyć. Ja w Krakowie nie pracowałam długo, bo zmieniłam miejsce studiów. Duży plus za to, że można było dostosować grafik do studiów (akurat studiowałam dziennie). Pieniądze jak dla mnie były ok.

Weronika

Mam porównanie z innymi sklepami obuwniczymi, bo pracowałam już w kilku i wiem, że Oleksy na tym tle wypada dobrze. Sprzedaż do ogarnięcia, nie ma jakichś chorych wygórowanych poprzeczek nie do przeskoczenia. Nawet nie trzeba mieć jakichś specjalnych umiejętności tylko po prostu potrafić rozmawiać z ludźmi :)

Anita
@Weronika

Zgadzam się w 100%. Plany są ok i można się na pracy skupić - bez spiny tylko na spokojnie. Wiem, że praca pod dużą presję często zamiast motywować zniechęca. Oleksy pod tym względem jest dobry, bo na spokojnie lepsze wyniki sprzedażowe można zrobić. Ja pracowałam w Bytomiu i było bardzo fajnie.

Jeśli ktoś z założenia uważa, że w firmie można się poobijać w czasie godzin pracy to jest w błędzie Praca jest przyjemna ale dla ludzi którzy lubią handel, maję wówczas dobre wyniki co przekłada się na zarobki! Mogę powiedzieć , że podoba mi się taka praca

Zostaw merytoryczną opinię o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA - Stanisław Dolny

• Jak się pracuje w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Zobacz opinie na temat firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Kandydaci do pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA
1.6/5 Na podstawie 381 ocen.
  • 274
    34-130 Stanisław Dolny